Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Én is csak ősz eleje óta nézem :-P

104. rész megrajzolása borzalmasra sikeredett, amikor nem közelítenek rá Hitsugayára akkor magasabb az átlagosnál és a feje is sokkal hosszukasabb lett, ráadásul, most a harc rész is csak..blehh...az meg meglepő h Kogát levágták :shock: azt hittem, h majd a végén beszáll Kariya ellen teázni...ez nem volt jó rész, se külsőleg, se tartalmilag :neutral:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

IloveRenji 2.kifakadasa (gyengebb idegzetueknek nem ajanlott!!):
nos hat volt "szerencsem" a 104.reszhez...JEZUSURAMISTEN MI A LO**AR EZ??H merik elem tolni ezt a szemetet? Ezt a minden szempontbol minosegtelen tragyat? Milyen jo h mondtam h ugye Hitsugaya pl mindig igenyes..noshat sikerult ezt is elrontani..ah kinez..tejoeg, en jobban rajzolok, es ezzel most nagyon alaztam..(kulon szivfajdalom ah Renji kinez, megint mondjuk o a melypont of corze)..es a tortenet..eleve az egesznek semmi ertelme, mert EGY OLDALON ALLNAK!! Es ha esetleg ezt kozolte volna ez a bena, tehetsegtelen Koga a Hitsugaya-val akkor nem tortenik meg az egesz..es akkor a harc, wtf!! Az eddig legnagyobb gizdat a legrovidebb ido alatt sikerult teljesen ertelmetlenul kinyirni..meg a legyezos csaj is 2 resz volt, de nem szegeny Koga kapott egy felet..raadasul szep lassan felepitik a karaktert, h hat igen, o valojaban jo, o nem akar semmi rosszat, es akkor pofancsapas, tessek jol kinyirjak..es azok a parbeszedek..miutan eloszor kiuti a Daruku-t a Hitsugaya, es csak sima shi kai-ja volt, magyarul a legkisebb erofeszitest sem nyujtotta, es akkor meg osszeall a baltava a vas, akkor ilyet kuld a Hitsugaya kb: hűű, most h megerosodtel, mostmar en is mindent beleadok..bankai..mi ez???? :shock: meg eddig ugye arrol sem volt szo, h a testuk nem birja azt h folyton begyogyulnak, ez is mekkora gaz mar..meg amikor mar bankai allapotban van (oh, btw mi az a 3 hopehely a feje felett???) akkor mindenhonnan kijon a jeg..hatnemtom..de tobb kart okozott a Hitsugaya 3 perc alatt mind a Bounto-k osszesen :dirr: Szal ez a resz a fillereken belul (meg eddig az egesz Bleachen kivul) nekem a legnagyobb csalodas volt..az meg plane h pont kicsit javul az animacio minosege..hat nesze nekunk.. :mad:
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

siklara írta:Öhm... Ha valaki emo a Bleach-ben, akkor az Kira. Ő viszont eléggé. :D
Igen,de Izurunak jól áll az emoness...annnyira aranyos. :oops: :oops: :oops:
Van ebben a részben egyáltalán valami,ami miatt érdemes megnézni?
Hanatarou desu.
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Karasu írta:Van ebben a részben egyáltalán valami,ami miatt érdemes megnézni?
Az OP még mindig nagyon jó. :lol:
Kira meg tényleg aranyos, olyan kölykös. ^^ Valami érzelmesebb kapitány passzolt volna mellé, mint Gin, de hát Kira pont azért jön kapóra nekik, mert nagyon lojális és szereti a kapitányát, legyen akármilyen.

Az aktuális rész engem is nagyon kiakasztott, annyira rossz volt, hogy néha azon kaptam magam, nyüszítek kínomban. Nem hiszem el, hogy egyetlen rész alatt akkora minőségzuhanás következzen be, hogy az még az én elnéző szemeimet is kiverje. A Hitsugaya vs. Koga bunyó után visszanéztem a Hitsugaya vs. Gin harcot még a 46. rész környékéről és mit ne mondjak... A különbség egészen félelmetes, a korábbi ezerszer jobb volt, még ha ott nem is láttunk ennyi brutálkodást a törpe-taicohutól. És igen, a rengeteg logikátlanság és az eszetlen kapkodás... na nem mintha nem örülnék, ha gyorsan befejeznék már a fillereket és Kariya Jin pályafutását.
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Nincs sok hozzáfűznivalóm. Jobban jártam volna ha lefekszem aludni és holnap bemegyek első előadásra... Komolyan mit képzelnek a készítők? Hogy benyomnak egy bankai-t és máris mindenkinek tetszik? De legalább ne ilyen béna lett volna... (Az a statusbar 3 tárral az volt a mélypont. Kijelzi mennyit tud még a srác lőni... :D mi ez?) Mennyire jó volt amikor még volt stílus ebben az animében...
Botrány. :(
Kép
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Én akkor szisszentem föl, amikor Renji először megjelent, és távolról komolyan csak a hajszínéről lehetett felismerni... Szegény fangirlökre rossz idők járnak :)
A másik legkomolyabb az meg tényleg a bankai volt... Csak a szívecskéket nem láttam a környéken, amikkel újra lehetett volna tölteni... ::jcrazy::
Az meg, hogy Hitsugaya mekkorát rombolt... hát ez van :D mellesleg sose értettem, hogy minek kell ennyi utca a Seiretei-ben, mikor a többsége csak fallal van elválasztva, semmi épület. Arról nem is beszélve, hogy minek ekkora hely max. 5000 Shinigaminak (szerintem... tényleg, hányan is vannak?)
Hitsugaya legalább megejtett egy kis tereprendezést :wink: Persze előzőleg a Zaraki vs Ichigo se volt rossz, ott is dőltek az épületek rendesen, meg az egész Soul Society arcban. Kőműveseknek biztos jól megy ott. Csak nekünk nem :(
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Sabroso írta:... Szegény fangirlökre rossz idők járnak :)
Igen, a fangirlok ezt tudjak, es a hajukat tepik.. :mad:
Es gondoltam h az az elete lehet, v h mennyi van meg neki hatra..de..de nem akartam elhinni.. :neutral:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ilyenkor határozottan nem sajnálom, hogy nem nézem a fillereket. Majd ha véget értek és jönnek a normális részek, gyorsan végigszaladok rajtuk. Úgy talán emészthetőbbek lesznek, mint hónapokra elnyújtva.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Rita : Az Hitsugaya bankai limit-je. Ha elfogynak azok a jégvirágok, akkor vége a banki-nak.
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Az múltkor nem volt kint amikor Aizennel 'harcolt', vagy amikor Ginnel...szal azt most telepítették oda, ami meg baromság..azt a feelinget adja h egy PCs játékban annyi a 'Manája' lol...és ezt a Bountos történet szállat úgy állítgatják, javítgatják h az egész animét hazavágják vele...remélem gyorsan feldarabolják Kariyát....jobb lenne hamar elfelejteni ezt...
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nah rég írtam ide, de azért rövid leszek.
Új OP a High and Mighty Color óta nem volt ilyen jó. ::daisuki::
Végre hullanak a Bountók, bár most a kedvencemet (Koga+Daraku) nem mutatták, úgyhogy még ők is kitesznek majd legalább 3 részt.
Mayuri továbbra se lopta be magát a szívembe. :D
Manga: Ez az ex-espadas koma nekem teljesen Kenpachit jutatta eszembe az állandó "harcolj teljes erővel" dumájával. De legalább jól megkapta.
És kiderült, hogy Nell LÁNY
:shock:
Kép
Kép
Kép
Avatar
ttbocx
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.12.20. 18:17
Tartózkodási hely: Brno-CR/ Revkomarom-SR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ttbocx »

hol elsz ember. a 104-es resz vegen Koga meghal. De ellenben ezzel mar csak 5 resz max a filler es utana vissza a jo oreg aizen-hez, remelem
"And then...
I'm glad I found true friends"
[Battle Royal - Kawada/ Keiko]
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Én is ebben reménykedem....elég volt a Bountos hülyeségből
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

ttbocx írta:hol elsz ember. a 104-es resz vegen Koga meghal.
Igen azóta én is megnéztem az új részt. ::japtoun::
Viszont kíváncsi lennék mit csinálnak majd Nováékkal, ha vége a Bountóknak. Elvégre a mangában ők nem szerepelnek. :weh:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Szerintem otthagyják őket Uraharánál, aztán majd a Shinigami Cup-ban feltűnnek néha :)
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Kezd túl sok mellék karakter lenni :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

anubys írta:Ilyenkor határozottan nem sajnálom, hogy nem nézem a fillereket. Majd ha véget értek és jönnek a normális részek, gyorsan végigszaladok rajtuk. Úgy talán emészthetőbbek lesznek, mint hónapokra elnyújtva.
Helyes gondolkodás. Amíg ömlesztve néztem őket kb. 98-ig, semmi komoly problémám nem volt velük. Mióta egy hetet kell várni minden egyes részre és csütörtökön valami borzadály csorog le a gépemre, akkor bizony felmerül a kérdés: "Affene, kellett ez nekem?".
Nem baj, majd ha Aizen apóék visszatérnek, remélhetőleg megint szép és jó lesz minden. :D
Ami a mellékszereplőket illeti, a barátnőimhez képest kifejezetten jól viseltem a plüssizéket, de jobb ötletem nekem sincs, biztos bevágják őket Uraharánál a raktár mélyére. :twisted:
Arra leszek kiváncsi, hogy fogják visszavezetni a történetet a mangáéhoz... Ichigoék megint hazamennek gondolom, és akkor talán egyből történnek az olyasmik, mint az új osztálytárs (lökött Shinji), vagy Grimmjaw-ék látogatása Karakura Town-ban. Vagy nemtom. ^^
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Megint lesznek átvezető részek amikor mindenki a lelkét ápolgatja...
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nos hat...az e heti "termes"..-->Ukitake.. akinek nem volna esetleg egyertelmu :dirr:
Remelem Mayer is felrakja a muki Isshint..mert nagyon ari..
Es en mostmar egesz megszoktam Ririn-eket..furcsa lenne ha drasztikusan csokkenne a plussallat letszam a Bleachben.. :D
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

UKITAKE!!! :ugribugri: kérem szépen :)
Nekem Nova hiányozna ha eltűnne,a többiek nélkül kibírom,azt pl nem bánnám,ha Kont elvinné a macska...
A 104 meg siralmas volt.Ha Bountonak jár a Will of the Heart,akkor Soi Fongnak miért nem?Különben is le kéne csukatni az egész grafikus bandát...
Hanatarou desu.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

104: ezt akár én is rajzolhattam volna :? ennyi.

Renji: aranyos :) ügyik vagytok ;)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

siklara írta:...Amíg ömlesztve néztem őket kb. 98-ig, semmi komoly problémám nem volt velük. Mióta egy hetet kell várni minden egyes részre és csütörtökön valami borzadály csorog le a gépemre, akkor bizony felmerül a kérdés: "Affene, kellett ez nekem?"...
Ezzel én is így vagyok, ráadásul ha az animáció színvonala továbbra is ilyen ütemben süllyed két hét múlva már nem tudjuk megkülömböztetni a szereplőket se. :D
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Mariko írta:Ezzel én is így vagyok, ráadásul ha az animáció színvonala továbbra is ilyen ütemben süllyed két hét múlva már nem tudjuk megkülömböztetni a szereplőket se. :D
Ohh, nem kell aggódni, a készítő nénik-bácsik előrelátóak voltak és a karakterdesign kialakításánál figyelembe vehették az ilyen krízishelyzetek lehetőségét: ilyenkor jön kapóra, hogy hőseink piros/narancssárga/citromsárga/lila/fehér stb. hajjal rohangálnak és ha esetleg hajszínben átfedés lenne, gondoskodtak bizonyos méretbeli különbségekről is, hogy ne lehessen pl. Ukitakét csak úgy Hitsugayának, vagy Ichigot Rangikunak nézni :lol:

Bár elismerem, gyengébbeknél ez sem mindig segít... Szegény Isane-chan mikor még anno valamelyik Soul Society-s részben először bukkant fel a háttérben kissé "elkenődve", első blikkre valami ilyet nyögtünk be rá egy barátnőmmel: "Anyám, de feminim a srác!" :LOL:
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

A megrajzolást helyrerakták a 105. részben. A rész nem vmi hű de nagy lényeggel született, Kariya és Ran'Tao találkozik, ezután egy kis nosztalgia, miközben Ichigo meg a többiek szó szerint piknikeznek. Szokásos átvezetők.... ya és Ishida folytatja az "én mocskom, én takarítom fel" stílusát...
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mai részben gyakorlatilag semmi érdemleges nem történ, de legalább a grafika javuló tendenciát mutat. A következő rész pedig, nagyon úgy néz ki hogy egy jó kis visszaemlékezés lesz Kariya részéről.

Viszont állítólag december 10-én és 17-én kétrészes special várható, ami valószínűleg a mozihoz fog valamilyen módon kapcsolódni.
Kép
Válasz küldése