Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
uncle
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006.11.02. 12:34

Hozzászólás Szerző: uncle »

Hi!
Kivégeztem az egész Soul Society arc-ot(63. részig) és belekezdtem a fillerekbe, de egyenlőre, így két rész után, nem nagyon tetszik. Érdemes megnézni őket, vagy inkább ugorjak a 110. részre(úgy hallottam, hogy valahonnan onnan folytatja az anime a mangát)? Segítene, ha spoilerekkel mesélnétek a fillerekről pár szóban, nem zavar ha lelőttök valami poént. Esetleg van ebben a kicsivel több, mint 40 részben valami elengedhetetlen a folytatáshoz?

Előre is kösz,
uncle
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

En is kihagytam oket, semmit sem veszitesz veluk. Semmi lenyeges nincs bennuk. Ezert fillerek. :D
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Semmit sem veszítesz, nincs se karakter, se jellem fejlődés, csak néhány új mellékszereplő. Viszont pár részben hatalmas grafikai színvonal zuhanás van, a 'misztikus' esetekre bugyuta válaszokat adnak, a fillerek 'főgonosza' hiába lesz föltápolt mert 2 rész alatt legyakják. Az elején érdekesnek tűnik, de aztán romlani fog a helyzet, míg a végefele már húzott szájjal fogsz a köv rész nevére kattintani.

Edit: Ráadásul Ishida kegyetlenül le lesz butítva, a fillerek alatt egy idegesítő karakter vállik belőle.
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

112. rész: Nos, kellemes kis epizód, de úgy nem igazán történik benne semmi, inkább csak beszédek. Kiváncsian várom a SUB-ot.

113-ban viszont végre megjelenik Ulquiorra!!!!! (fapfapfap) :) Csak azt sajnálom h tényleg falfehérre rajzolták, és nincs benne egy leheletnyi szín se :)
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

112. Rész, subbed...ahogy Mayer leírta már, igazából a cselekmény áll. A részben kifejtegetik h mik is valójában a 'Vaizardok' (én láttam Vizardnak is írva :neutral: ) és az Arrancarok. Plussz mormognak egy közelgő hábrorúról.
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Na, lehet, hogy mégiscsak jó lesz a sorozat. Bár egyelőre igencsak idétlenek a vaizardok, de legalább nincs az a kellemetlen tehetetlensége a részeknek. És kicsit összébb vannak szedve a szereplők is, nem csak állnak mintha csak azért lennének ott, hogy a közönség fölismerje, hogy ez mégis Bleach. Orihime például önálló elhatározásra volt képes. Ishida sajnos még mindig borzasztó szánalmas, de lehet, hogy ez csak a Bounto-arc utóíze.
Spoiler írta:De az mi volt, hogy a levegőben Shinjiék molesztálták egymást? Azt hittem rosszul látok/hallok/olvasok...
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Áhh, már Aizen-samát is beficcentették egy pillanatra :lol:
Egyébként nekem kifejezetten bejön Hirako lököttsége, a mangában abszolúte hidegen hagyott a karakter, de az animében annyira jól nyomja a seiyuu, hogy öröm hallgatni az idétlen szövegelését és tetszett, amit Hiyorival műveltek, onnantól kezdve, hogy Hirako pofán lett vágva a papuccsal, aztán mikor vérző orral a háttérben szörcsögött és végül a "menekülés"... azt hittem elhalok :dirr:
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Memories of Nobody RAW Shakycam verzióban elérhető már :)

(Nekem rajta figyel az 1GB-os flashdrive-on amin melóhelyről hoztam el :D de még nem tekintettem meg... majd holnap este :))
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Nincs lelki erőm elölről nézni :? Így meg nem emlékszek szinte semmire.A fillereket majd kihagyhatom?Mettől meddig volt filler?
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Filler 64.tol 110.ik reszig van..(ergo most 3 reszt kene bepotolni :D)
112: LOL, sztem vicces resz volt, plane amikor az Orihime imado csaj bevadult..es jonnek at Arrancarok, jon Eil Forte :dirr:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Reaction to Rita
El kell hogy szomorítsalak, mert Eil Forte még kicsit odébb van, ugyanis mostmég csak Ulquiorra jön Yammy-val (vagy Jammy? whatever...) utána meg még más egyéb happening... najó tán egy 5-6 epizód múlva jön Eil Forte :D
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Mayer írta:Memories of Nobody RAW Shakycam verzióban elérhető már :)

(Nekem rajta figyel az 1GB-os flashdrive-on amin melóhelyről hoztam el :D de még nem tekintettem meg... majd holnap este :))
Najó, az alapelvemet, miszerint CAM verziót nem nézek most is állni fog, főleg hogy ennyire szeretem Bleach-et. Mindenképpen megvárok valami DVD minőséget.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Omae wa yowai... :D

mivel idebenn nincs DivX stb codecs csak belehallgatni tudtam a videóba... minőség az valahol alulról nyaldossa a béka fenekét, szóval félek előre :) de azért majd egy próbát megér :D
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Mayer írta:Omae wa yowai... :D

mivel idebenn nincs DivX stb codecs csak belehallgatni tudtam a videóba... minőség az valahol alulról nyaldossa a béka fenekét, szóval félek előre :) de azért majd egy próbát megér :D
Majd oszd meg a tapasztalatod, csak ne szpojlerezz :)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Mayer írta:...minőség az valahol alulról nyaldossa a béka fenekét...
nem, a mínőség pontosan alulról nyaldossa a béka fenekét... :? olyan érzésem van, mintha a 2.-3. sor jobb szélről nézném, ráadásul igen érdekes a kép (egy kicsit "folyós") azonkívül h sötét :?
viszont amit eddig láttam (tegnap sikerült leszednem) egész jó, kíváncsian várom a másik részét (majd ebéd alatt befejezem) :D :D

edit: 112: yeeey!!! ::jthrill:: újra megcsapott a blícs-fíling :D ilyen is rég volt már... Isshin rulz:dirr: nem fognak összehozni egy rövidke Isshin vs. Ryuuken mecccset? azt nagyon megnézném... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára outsyder 2007.01.26. 21:52-kor.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En sokfele meccset el birnek viselni amugy..pl Hisagit sem lattuk sokat harcolni eddig, nem is beszelve szerencsetlen Ukitake-rol..:(
Nem baj, Mayer okoskodjal..akkor 5-6 resz mulva jon EIL FORTE!! :jeeeej: :dirr:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Movie camerás videója valóban kissé folyós, de egész nézhető... fanatic szemmel nézve persze :D

Egyébként meg belezúgtam Senna-ba ^^ (és nem a pilótáról beszélek :D)

A Grafika pedig... hát nem is tudok mit mondani. Tűkön ülve várom h jöjjön a DVD :) Mert ez Bleacheseknek Orgia.

-----------------
EDIT:

Nem fogok spoilerezni, és talán csak azért történt mert nem értettem a történetet teljesen ezért a képek és a zene hatása alá kerültem igazán... de a végén könnyeztem T_T

Nagyon tetszett! (Bár oké, story nem nagyszám, úgytűnik abból amit láttam :) de nagyon tetszett ettől függetlenül)
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bleach 112: új szereplő, újabb nagyszerű seiyuu. :D (Takagi Reiko)
Következő részben meg jön a kis emo Arrancar. ::jthrill::
(Egyébként nem teljesen meszelték ki, a szeme zöld lett. :-P )

Bleach Movie: A történet hozza a Studio Pierrot moviek színvonalát.:-P , de azért kellően érdekes. Természetesen csak a sorozat rendszeres nézőinek ajánlott, önmagában nem állja meg a helyét. Az animáció nagyjából a sorozat szintjén mozog, csak elvétve voltak csúnyább megoldások. A harcok intenzívek (bár kicsit kevés van), a végső összecsapás is élvezetes, bár ici-picit hosszú. A 4 Ban-kai sem zavaró. Ami viszont meglepett: láthatjuk Rukia Zanpaku-toját akcióban, a shikai formájában, bár ez előbb-utóbb az animeben is bekövetkezett volna. Senna pedig tényleg szemrevaló darab, ahogy azt Isshin is illusztrálta.

Összességében: Nagyon tetszett, várom a softsubos DVD-RIP verziót. ::reliev::
Tessai-san rajzai rulzz, de azért Rukiáét még nem veri XD
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Szerintem a grafika bőven meghaladja a sorozat színvonalát. Habár így camerás verzióból ezt megítélni nehéz de szerintem jóval a fölött van. De ettől függetlenül voltak benne kicsit elrontott jelenetek, amiket kicsit félrerajzoltak :)

a 4 Ban-Kai még pont jól jött ki. Holott BanKai áradatot hírdettek még a Movie bejelentésekor. hűlistennek ebből nemlett semmi :) (márcsak a Yachiru és KON bankai hiányoztak volna XD)
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Na majd inkább kivárom a DVD verziót, és majd úgy nézem meg :-P
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

lehet, h csak én vagyok így vele, de engem a 47.-48- perc körüli bankai meg shikai kicsit zavart... :?
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Ehh, megvárom én is a DVD-ripet, nem szeretem ezeket a zugkamerás verziókat és eddig is megvoltam valahogy Bleach movie nélkül. :-P

Más. Frissen indult itt egy magyar Bleach oldal, gondoltam megemlítem errefelé. Remélem a készítőknek sincs ellenükre a reklámozásuk, én csak szeretném, ha lennénk páran és lassan beindulna a dolog. ^^
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

BISHI ALERT!!!
Megeri Eil Forte-ra varni...----> 1. 2.
/me *dead*
(aki olyan muveletlen h nem tudna melyik Eil Forte, akkor a szoke hosszuhaju.. :p)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

113... igen,. Ulquiorra :) He has come!! Woohoo :D

Jókis rész volt ez. Végre Orihime és Chad kap rendes szerepet, és nem vérgyengék mint eddig. Bár még most is előszeretettel szaladgálnak :D

És hát Ulquiorra... ooohhh :) És a szinkron! Tökély :)
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

IloveRenji írta:(aki olyan muveletlen h nem tudna melyik Eil Forte, akkor a szoke hosszuhaju.. :p)
Holtáig tanul az ember :dirr: Egyébként a berakott képek megvannak nekem is, még hátteret is farigcsáltam magamnak a fekete ruhásból, de hát mi mást is lehetne várni egy Gin és Aizen fangörltől XD
De nekem úgyis Grimmjow bácsi lesz a kedvencem, már őt várom nagyon. :-P
Ezt meg csak úgy mindenkinek ajánlom figyelmébe, itt meg egy csokor arrancar. :)

Tényleg tök jó szinkronja van Ulquiorra bácsinak, már tegnap belenéztem/hallgattam a rawba; kicsit olyan Byakuyásan nyomja, egyébként is jól lenéz mindenkit a "leszemetelős" szövegével. Már a mangában nagyon bírtam, ahogy Inouét folyamatosan csak womanezi (Hoi! Asszony! XD) :lol:
Jók nagyon eddig ezek a filler utáni részek, végre megint van régi hangulat. Azt figyeltétek, hogy Csadó-kun milyen sokat beszélt? ^^

Egyébként... ez a mostani Golden valami iszonyat komoly volt :gurul:
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Válasz küldése