Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Zaku-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.12.25. 21:47
Nem:
Tartózkodási hely: Szobámban...XD

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Zaku-chan »

Imádom a Bleachot!!! Eddig 100 rész van meg belőle, és továbbra is töltöm... Tehát én nagy fan vagyok!!! ::jeye::
Ha a sors becsuk egy ajtót, nyit helyette két másikat. Csak rajtad múlik, hogy melyiket választod.... én mindig a rosszabbat választom...XD De nem könnyű az élni, de épp ezért folytatom!!!
Avatar
Zaku-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.12.25. 21:47
Nem:
Tartózkodási hely: Szobámban...XD

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Zaku-chan »

Kérdésem lenne: tudtátok, hogy Sui Fong ferde hajlamú??(lezbi) Az egyik rész végén láttam, hogy szív alakú bonbont akar adni Yorochinek... Már hallottam egy barátomtól, hogy AZ, de nem hittem neki... egészen eddig. Nem mintha nem bírnám az olyanokat, de megdöbbentem... ::jcrazy::
Ha a sors becsuk egy ajtót, nyit helyette két másikat. Csak rajtad múlik, hogy melyiket választod.... én mindig a rosszabbat választom...XD De nem könnyű az élni, de épp ezért folytatom!!!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

nem hinném hogy leszbikus lenne, csupán nagy tiszteletről van szó, aminek forrását láthattuk valamikor a soul societyben történt harcok során. minden egyéb max fanservice, és ez epizódok végén a shinigami illustrated guide-ot meg tilos komolyan venni, mert az csak a készítők agymenése. plusz egy leszbi szereplő bőven elég egy sorozatba, és azt már letudtuk Ichigóék osztálytársával, nem igazán erre van kihegyezve a sorozat.
Avatar
Zaku-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.12.25. 21:47
Nem:
Tartózkodási hely: Szobámban...XD

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Zaku-chan »

aham...oké.... jaja, téll lezbi az a csaj...
Oké, de én ezt már hallottam is. Igaz, hogy utána bizonygattam, hogy dehogyis, de ő továbbra is kitartott a szava mellett. Mármint a barátnőm. Hiszek neked, és legbelül magamnak is...^^
Ha a sors becsuk egy ajtót, nyit helyette két másikat. Csak rajtad múlik, hogy melyiket választod.... én mindig a rosszabbat választom...XD De nem könnyű az élni, de épp ezért folytatom!!!
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Soi és Yoru jó kérdés, sztem nem azok, de valszeg egyes fanboyok az életükre is mernének esküdni, hogy igen. Mondjuk én nem beszélhetek, mert én meg IchiRuki shipper vagyok és annak kb. ugyanannyi az alapja. :D
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: outsyder »

imho azért az IchixRuki-nek több alapja van, mint a YourxSoi-nak :(
bármennyire is vagyok YoruxSoi-fan, elismerem, hogy vajmi kevés esély van köztük bármire is... viszont fanservice-nek kívánni sem lehet jobbat :mrgreen:
miyume írta:és ez epizódok végén a shinigami illustrated guide-ot meg tilos komolyan venni, mert az csak a készítők agymenése.
ez így ebben a formában nem teljesen igaz, mert pár -nagyon kevés- rész (pl. a nőegylet fotózós akciója) benne voltak az Offical Bootlegben is :D
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

tudom hogy némelyiknek van alapja, pl. amikor Ichigo testében Kon túrja az orrát és közben bámulja a TV-t Yuzu naplójában, az meg benne van a mangában. nem csak az anime készítőinek vannak agymenései, de a mangakának is (én spec ezeket szeretem a legjobban 2 fejezet között)
az IchiRuki dologban meg még lehet reménykedni (én is támogatom az ötletet) azért hintenek el dolgokat (amikor chad meghalni látszik hueco mundoban nem akad ki annyira mint amikor megtudja h rukia meghalt- lehet hogy csak én látom így persze), bár az tény hogy ez esélye elég kicsi, mivel elég távol áll a romantikus műfajtól az egész, csak nyomokban van némi elrejtve (pl amikor Orihime meg akarta csókolni Ichigót mielött lelécelt Andalúziába...) + az új mozi is kettejükre van kihegyezve mégha olyan nagy dolgok nem is történnek- bár lehet hogy ez meg az ichiruki fanok mozijegyvásárlásra való ösztönzése miatt van.. szal nem tudom, minden esetre még van ideje a mangakának eldönteni hogy mit szeretne, van még pár lap amit nem játszott ki
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

outsyder írta:bármennyire is vagyok YoruxSoi-fan, elismerem, hogy vajmi kevés esély van köztük bármire is... viszont fanservice-nek kívánni sem lehet jobbat
Háát, itt ugye az a legnagyobb akadály, hogy ez még mindig egy shounen (Jump!) manga a szokásos, Jumpos vonásokkal, ergo annak az esélye, hogy valaha is bekerül bármilyen ofisal yuri szál az ilyen cuccokba, közel 0%. Sajnos... =__=; Viszont jah, fanservice-nek nem rossz (értsd, tökéletes xDD). Mondjuk az utóbbi időben kissé visszaszorult a YoruSoi doujinshik és fanartok gyártása, ami nem is csoda, hisz már mióta nem volt kánon semmi hint kettejük kapcsolatáról, úgyhogy Kubo papának üzenem, szedje elő ezt a párost a közeljövőben legalább egy közös epic fájt erejére, különben irgum-burgum :3

Az IchiRuki páros meg engem totál hidegen hagy...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mi van??!!

Szerintem meg a legtöbb Bleach karakter tökéletsen aszexuális.
Fanservice-nek rendben, de hogy valaki komolyan vegye ezeket... :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

anubys írta:Mi van??!!

Szerintem meg a legtöbb Bleach karakter tökéletsen aszexuális.
Fanservice-nek rendben, de hogy valaki komolyan vegye ezeket... :roll:
I kinda lol'd!

Nem tudom honnét szedted, hogy bárki is komolyan gondolta volna azt, amit leírt... A Bleachben (csakúgy, mint a legtöbb shounen-fight cuccban) háttérbe kerülnek az olyan dolgok, mint szerelmi kapcsolatok feszegetése és erőltetése. Egyetlen ofisal ilyenről tudunk jelenleg (Ichigo-Orihime ugyebár; bár ez is inkább egy-, mintsem kétoldalú), a többi már csak a fanok fantáziáján múlik.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát ja, bármennyire is szimpi az IchiRuki párosítás, tudom hogy úgyse lesz belőle semmi, de sztem még IchiOriból sem, ez a műfaj nem a nagy románcokról híres. Azért persze vannak üdítő kivételek pl. a Kenshin, ami nagyon szép romantikus szállal rendelkezik, bár az más shounen fight kliséket is semmibe vesz.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Mariko írta: ez a műfaj nem a nagy románcokról híres.
nem, viszont majdnem minden shounen sztoriban benne van (yuyu hakusho, Inuyasha, Tenjou Tenge, 3x3 eyes, még a dragon ballban is- bár itt csak a gyerekek potyogásából lehet következtetni XD és még folytathatnám a sort). nyilván nem ez a fő szál, de valamivel a női közönséget is meg kell fogni, elég ha csak célozgatnak xD- persze mi is a látványos aprításokért és poénokért kezdtünk bele a sorozatba, aztán mindenki azt költ tovább amit akar, nem kell agyvérzést kapni ^^"
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Románc-románc, sajna sose az jön ki belőle amit mi várunk, és ha valami esetleg történik is, akkor is valamiféle érthetetlen logikán alapuló büszkeségből toldott-foldott kapcsolat az egész, ami mindenkit idegesít. Csöppet kiábrándító, és talán jobb is ha nincs nyílt szerelmes szál...
Avatar
Ibara
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.01.04. 09:50

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Ibara »

Hát, lehet, ezért kikapok, de, ha szerelmi szál, akkor szerintem az Ichigo×Renji lenne a legaranyosabb...:3^^':P
Mondjuk, igazából, egyik karakter sincs a kedvenceim között, de szerintem akkor is összeillenek (szép, újonnan idekerülök, és magam alatt vágom a fát...^^')
...de, amúgy, ami nekem feltűnt, az az, hogy az anime, mintha csöppet szemérmesebben lenne rajzolva, mint a manga (gondolok például Nel öltözékére...:P)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

ez az animék 99%ánál így van- kicsit finomítanak a dolgokon hogy nagyobb rétegnek eladható legyen- meg főleg mert a TV közönségét nem tudják úgy szűrni mint a mangáknál- hiszen ott az emberek tudják mit vesznek a kezükbe. nem csak Nel ruhája lett szolídabb, de némelyik jelenet is- pl rögtön az elején a kis szellem lány akinek Ichigo virágot visz- a mangában csurog a vér a fején, az animében meg simán egy helyes kislány... sok van ilyen, meg kell szokni ha először a mangát ismerted meg.

annak meg borzasztóan örülök hogy yaoi szálra még csak véletlenül sem vetemednek a készítők még fanservice erejéig sem :knife:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sajna az animét cenzúrázzák ezerrel, néha haza is vágják vele a fightot. :roll: Nekem úgy rémlik, mintha a sorozat elején engedékenyebbek voltak ilyen téren, legalábbis akkor még véreztek a ledöfött/megvágott emberek.

Miyume: talán elfelejtetted Bya-kun és Ken-chan kis párbeszédét az egyik előzetes alatt, amikor arra célozgattak, hogy mivel ütötték el várakozás közben az időt. XXD
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Mariko írta: Miyume: talán elfelejtetted Bya-kun és Ken-chan kis párbeszédét az egyik előzetes alatt, amikor arra célozgattak, hogy mivel ütötték el várakozás közben az időt. XXD
nem.. azóta is rémálmok gyötörnek, igyekszem kitörölni az emlékeimből XDDD Ken-channak az a fej... wááááááááá xD egyébként Shinigami Zukan volt nem? amikor jöttek Renjiékért, hogy nem mehetnek Orihime után

cenzúráznak is, de néhe meg beleköltenek ezt-azt amivel nyújtják a sorozatot (és most nem a fillerekre gondolok)- néha egész jól sikerül, amikor valami olyat fejtenek ki bővebben amit a mangában mondjuk 2 kocka rajzból kellene kikövetkeztetni (pl a Rukia vs Kaien espada harcnál voltak ilyen jelenetek)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Lehet, hogy Zukan volt, már nem emlékszem pontosan, de jót vihogtam rajta. XD
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

A cenzúrázásról Halibel ugrik be elsőnek :D
Kíváncsi vagyok, hogy az animében hol lesz rajta a szám, és milyen lesz a hollow mask maradványa...
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Egy biztos, a holow maszk maradványa jóval lejjebb fog érni. :D
Kép
Avatar
Zaku-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.12.25. 21:47
Nem:
Tartózkodási hely: Szobámban...XD

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Zaku-chan »

Az áprilisi anime conon az egyik Bleach karakter leszek... És a kiválasztottam Nemu!
Az egyik barátnőm meg Kon lesz...én ajánlottam neki...* a markába röhög*
Ha a sors becsuk egy ajtót, nyit helyette két másikat. Csak rajtad múlik, hogy melyiket választod.... én mindig a rosszabbat választom...XD De nem könnyű az élni, de épp ezért folytatom!!!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

manga: naná hogy akkor van egy hét szünet amikor esemény van ^^"
Halibel maszkja meg... nem tudom mi értelme van a cenzúrázásnak ezen a szinten... nem hinném hogy kisgyerekek néznék a sorozatot. ha valaki elég nagy ahhoz hogy a fröcskölő vér és repkedő végtagok ne zavarják, nem kellene hogy egy női dekoltázs probléma legyen.. bár lehet ez csak az én felfogásom szerint van így, kicsit álszent a dolog.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A fröcskölő vért és a repkedő végtagokat is szétcenzúrázzák, meg Nell szakadt ruháját is, úgyhogy kizárt, hogy ezt kihagynák.

BTW ezt japánban tényleg gyerekek (is) nézik, egy kora esti műsorsávban megy.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

^^" egyébként a hentelést korántsem cenzúrázzák annyira, hogy gyerekek számára nézhető legyen, ez nem az a kategória (s**r is lenne).. de mind1. inkább tennék későbbi időpontba
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: outsyder »

azért ez a fröcskölő vér dolog is vicces...
amikor Szayelaporro szétzúzta Ishida gyomrát, olyan volt, mintha víz jött volna ki, ehhez képest meg amit Kenpachi és Nnoitra rendezett a 201-ben...>_>

btw, according to Junchi, az epizódok címei szerint fillerek várhatók, pont akkor, amikor a Pendulum-os részek jönnének... :gun:

Mariko: az ott Nomiya az avádon?
Kép
Válasz küldése