Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:Kissé off, de 13+-nyi "deicide" fejezet után meg kell kérdeznem: Kubo egyedi akart lenni, vagy szimplán csak ő sem tud angolul, mint a japánok zöme? ^^" XD (Mert tudtommal az "decide" lenne helyesen.)
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de tudtommal a decide azt jelenti, hogy dönteni, viszont a deicide latinul van és Istengyilkosságot jelent. (Hozzáértôk szóljanak, ha esetleg baromságokat beszélek.)

Szerk.:
Wow, 2000. hozzászólás a Blícs topicban. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos: Hát ha most kiderül, hogy Urahara a főgonosz, akkor esküszöm dobni fogom az egész Bleachet mangástul-animéstül. Akkor inkább legyen a King a főgonosz, azt még csak-csak el tudnám fogadni, hogy Aizen végig csak jót akart, de egy gonosz Uraharát már nem!

anubys: Wiki szerint jól tudod. ^^
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Lehet, hogy hülyeséget mondok, de tudtommal a decide azt jelenti, hogy dönteni, viszont a deicide latinul van és Istengyilkosságot jelent. (Hozzáértôk szóljanak, ha esetleg baromságokat beszélek.)
Ja, akkor ezt benéztem, elnézést. ^^" Angolban gondolkodtam. XD Spoiler: Viszont akkor így van értelme, Aizen tényleg már isteni szintet ért el, mire Ichi legyőzte. XD

Mariko: Kissé tényleg félreérhetően írtam, az "őt teszi meg legfőbb gonosznak" részt én is a Kingre értettem. :) Az "Urahara a főgonosz" teória elég népszerű a Bleach fanok körében, de szerintem is hülyeség, nincs semmi történeti vagy karakteri alapja, hogy Ura az legyen. Szerintem szimplán az van, hogy mivel róla elég sokáig nem sokat tudtunk, a fanok elkezdtek agyalni, hogy "biztos azért, mert majd plottwistként kiderül, hogy ő mozgatja a szálakat a háttérből". XD Persze bárkiről kiderülhet itt már bármi, de én sem örülnék, ha Kubo gonoszt csinálna belőle. Ennyi erővel akár Don Kanonji is lehet a végső boss. XDDD
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Titkos írta:Ennyi erővel akár Don Kanonji is lehet a végső boss. XDDD
Jújj az már tényleg Epic sz@r lenne, én biztos lefordulnék a székről! :vigyor:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Fôgonosz?
Jelenleg csak azt tudom elképzelni, hogy a hógolyó önálló életre kel, elvileg senki nincs most olyan helyzetben, hogy elôlépjen erre a posztra (legalábbis logikusan).
Don Kanonji? :vigyor:
Akkor még jobb lenne, ha kiderülne, hogy Ichi skizofrén és valójában ô a fôgonosz (is). :twisted:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Péter »

Elég régóta nem követem már nyomon a fehérítőt, asszem még akkor hagytam abba, amikor 100 rész alatt volt. Anime? Pierrot, és azt hiszem ezzel elmondtam a lényeget, töménytelen graphics fail. Manga? LOL, hátteret, berendezést rajzolni ugyebár luxus... '80-as években igényesebb mangákat rajzoltak.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Az igazat megvallva akkor láttál is mindent, amiért érdemes (volt) nézni/olvasni a Bleach-et.
Nekem is a 63. rész után kellett volna felhagynom vele, de akkor úgy voltam vele, hogy annyira jó volt, hogy eszem ágában nem volt pont ott abbahagyni. Most pedig már 200+ rész és 400+ fejezet után már úgy vagyok vele, hogy csak azért is végigküzdöm magam rajta.
A dolgok jelenlegi állása szerint viszont jegelés lesz hamarosan belôle.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

OMG! Újabb epic fail!
Azért nem gondoltam volna, hogy Kubo ennyire gagyi módszerhez folyamodik, hogy Aizent életben tartsa. :wwall:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Várjuk csak ki a végét! Még az is megeshet, hogy jófiút csinál belőle, és aztán jöhet az Aizen kiszabadítása arc. :vigyor:
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Aizen lehetséges verziói nem sok jó(minőségű) sztorit sejtetnek. legalábbis az eddig hallottak alapján.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:Várjuk csak ki a végét! Még az is megeshet, hogy jófiút csinál belőle, és aztán jöhet az Aizen kiszabadítása arc. :vigyor:
Az a következetlenség újabb csúcsa lenne. :roll:
Viszont ha megmarad Aizen fôgonosznak (egyébként az is "érdekes" volt, hogy mennyire visszanyerte a hidegvérét), akkor a végén hogyan fogják elintézni? Találnak egy titkos technikát, amivel meg lehet ölni a halhatatlanokat? :roll: Azt hiszem, még figyelemmel követem pár fejezet erejéig, aztán ha továbbra sem lesz semmi értelmes, akkor parkolópályára kerül (ez is).
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Aizen lenyomásával véget kellett volna, hogy érjen a manga. Persze Kubo nem tudja kiengedni a kezei közül Ichigot. A 424. fejezetet még elolvastam, most indul egy újabb történet, de eljutottam odáig, hogy totál hidegen hagy, mi fog történni. Úgyhogy részemrôl itt parkolópályára teszem, ha majd idôvel valaki jelez olyasmit, hogy azonnal folytatni kell, mert epikus magasságokba emelkedett (nem negatív értelemben, mert olyat sajnos már láttunk itt), akkor talán folytatom majd.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys: Mintha én postoltam volna. Ne értsétek félre, nem mondom azt, hogy rossz, vagy valami, de a 0 lélekenergiájú Ichigo kalandjai az ex-shinigami pacákkal (mert hogy szinte tuti, hogy az), nem különösebben érdekelnek, majd szóljatok, ha újra azon a szinten van, hogy legalább getsugákat lövöldöz. Aizen-t is tutira azért hagyta életben Kubo, hogy majd előhúzhassa ismét.
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Péter »

Warezt csak így lehet amúgy? :weh:

Torrenteket, torrent oldalakat lehet linkelni az anime letöltőhelyek topikba. FailmasterV000 hozzászólása azért lesz törölve, mert random spam egy topik közepén. - paTKany megj.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Miért lenne tilos a warez? A fórumszabályzatban nincs semmiféle tiltás erre vonatkozóan. Az ilyesmi nem csak az Animaxos meg a hasonszőrű fórumokra jellemző? :?
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

De, sőt, szerintem ott is ment nagyban, csak privátban küldözgették egymásnak a linkeket. :)
Kép
Avatar
Yodi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.12.28. 12:59
Nem:
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Yodi »

A bleach az egyik legjobb anime!Mangában béna ,de am. naon klassz!
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Péter »

Yodi írta:A bleach az egyik legjobb anime!Mangában béna ,de am. naon klassz!
Tényleg a legjobb anime... =)
Kép

Egy gyors kérdés, a képet miért img tagek közé szúrod be minden kommentbe? A vezérlőpultban van egy olyan rész, hogy Profil, Aláírás szerkesztése.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Péter lehet, hogy ez egy spam volt. Arra nem gondoltál? : )
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Goofy írta:Péter lehet, hogy ez egy spam volt. Arra nem gondoltál? : )
Nem, szerintem tényleg Bleachtard. Nézd meg a honlapját! :vigyor:

Péter: Nem az mondta, hogy a legszebb, hanem hogy a legjobb! XD

BTW: Miért béna a manga? Szerintem simán felette áll az animének, nincsenek benne fillerek és a grafika is szebb, mostanában pedig Kubo még hátterekkel is kényeztet minket! :D
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Mariko írta:, mostanában pedig Kubo még hátterekkel is kényeztet minket! :D
Hol?! Mikor?! :shock: Amit én láttam abból a scanaltion csapat biztos kiollózta és csak a külön paneleken hagyták meg, a karakterek mögött meg bevonalkázták a háttereket.

Ez az utolsó fejezet kicsit az eddigieknél is szánalmasabbra sikerült. Az egy dolog, hogy Kubo a harcok közben nem tud 1 vs 1-nél több karaktert mozgatni. De most a szobában ülő "rejtélyes" karaktereket még a háttérbe se sikerült beleraknia.

Viszont nem baj, Kubo még vagy 10 évig folytatni szándékozza a Blechet!! Azalatt majd csak megmozdulnak.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kdanni írta:Hol?! Mikor?! :shock: Amit én láttam abból a scanaltion csapat biztos kiollózta és csak a külön paneleken hagyták meg, a karakterek mögött meg bevonalkázták a háttereket.
Csak Bleaches viszonylatban értettem. ^^ Holowlandhez képest mostanában meglepően sok az épület és a bútor, bár ez lehet, hogy csak a helyszín miatt van. :vigyor:

Az utóbbi pár fejezettől én se voltam elájulva, de most talán majd történik valami...
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1541
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: scineram »

10 év hova? Nem lett már egyszer vége a történetnek?
Kép
Avatar
echoCHANNEL
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.05.06. 08:29
Nem:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: echoCHANNEL »

Én az animét már betettem a frigóba kb. ott az Ichigo és az Aladin fúzionálásából született filler epizód óta.
Azóta történt vmi említésre méltó? Netán megfordult párszor a világ és most jobb sztorik vannak? Megéri elővenni és felolvasztani? :D
The hero is always camping somewhere near the scene. Until the last moment to save everyone.
Kezdő fórumozó ITT. :D Ismérv: kedvtől függően akár naponta képes lecserélni az avatart, valamint reflexből írja az 'xD'-t minden sor végére - berögződés. xD
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Állítólag ebben a szezonban véget ér a Bleach anime... a nyári szezonban meg gondolom elindul majd a Bleach Shippuden. :vigyor:
Kép
Válasz küldése