Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:SPOILER: Aizen után jegeltem a cuccot, de az kiderült már, hogy ha gyakorlatilag most nincs is ellenség a láthatáron, akkor minek kell Ichigónak annyira a shinigami-erő? XD Vagy azóta befutott az aktuális gonoszok gyülekezete?
Közben beugrott, hogy még az arc legelején valami titokzatos alak helybenhagyta Ishidát, csak azóta ezzel is pont ugyanannyit foglalkoznak, mint azzal, hogy az új arcok mit tudnak Ichi faterjáról.
Komolyan, mintha kéthetente másról szólna a manga. ^^'
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

És ebből lesz még 10 év? :lol:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:És ebből lesz még 10 év? :lol:
Naná, csak Kubo biztos "elfelejtette" közölni, hogy a 10-ből 8 év ilyen fillerezős-felkészülős baromság lesz. :lol:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Vagy meg akarja ismételni az Aizenes bravúrt, és elszór egy csomó szálat, hogy aztán összerántson belőlük valami grandiózus fejletet (nem kifejlet még, pláne nem végkifejlet, max ha nagyon elszúrja, és leesik az olvasottság, bár szerintem egyelőre nem kell tőle félni. Mármint az olvasók elpártolásától.).
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ez a házikós káosz nekem se jött át hogy most mi értelme az egésznek de olyan vagyok mint egy jó maratonista hamár ilyen sokáig eljutottam akkor nem itt fogok megállni. :D

Amúgy van bármi féle ellenség jelenleg a láthatáron? mert én nem leltem rá...
Avatar
Player~
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.02.04. 11:41
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Player~ »

Nem tudom h hogy vagytok vele de a bleach sztem az egyik az az év legroszabban sikerült animéje... Ahogy előttem is mondták páran nekem sem jött át a'mondanivalója' ill. a történet lényege.. Lényegében ez egy kalap sz*r..
~> http://www.freeforum.hu/animeone <~ nézz be a fórumra ;) nagyon jó most alakult.
AZ ELSŐ PÁR REGISZTRÁLÓ MODERÁTORI 'POSZTOT' KAP :] ;)

"*"++. Hell Edition~'
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Kérdés: a véleményed csak 2010-re vonatkozik? :)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Jópár hónapja pihentetem a mangát és az animét is. Történt azóta bármi érdemleges?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>anubys

Animét szerintem pótold - NAGYON kitett magáért Pierrot így az arc utolsó részeire (meg előtte is, azt a 3 fillert leszámítva).

A manga meg... nos... öm... igen... ^^" Én mondjuk Isshint, Zero divisiont, SS-t és SS királyt akarok, szal türelmesen várok addig is. ^^""
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nézem, hogy elég rendesen le vagyok maradva az animével, mostanra 32 rész halmozódott fel. Valamikor szerintem már sort kerítek rájuk. Aztán ahogy be lett darálva Aizen, gondolom, úgyis jön majd egy újabb filler arc, akkor meg úgyis jegelem majd ismét a dolgot.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

anubys írta:Nézem, hogy elég rendesen le vagyok maradva az animével, mostanra 32 rész halmozódott fel. Valamikor szerintem már sort kerítek rájuk. Aztán ahogy be lett darálva Aizen, gondolom, úgyis jön majd egy újabb filler arc, akkor meg úgyis jegelem majd ismét a dolgot.
Csatlakozom hozzád gőzőm sincs hány résszel vagyok lemaradva a mangát olvasom csak és néha össze olvad nekem a 2.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Jövő héttől megint fillerszezon jön, ráadásul valószínűleg a hosszabb fajtából való... mondjuk a legutóbbi fillerek szórakoztatóbbak voltak, mint a manga. ^^'
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ep. 311
LOL Tuxido Kamen! :vigyor:
Egyébként mindenki kerülje el messziről ezt a részt, mert bűn rossz.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Ráadásul a manga is továbbra szőrnyű, tényleg csak a filler részek tudnak hasonló undort kiváltani belőle.
Teljesen hidegen hagy minden karakter, azaz kivéve a yakuza fazon aki viszont kizárt, hogy újabb szerepet kapjon később. :D

És ha véletlenül, Orihimét megint ki kéne menteni egy alternatív dimenzióból ahova csak Urahara ismeri átjárást, ...
Inkább nem is gondolok erre. De azt se szeretném ha ez csak a mézes madzag lesz és igazaából valaki mást kell majd meg menteni. Yuzut, Karint, Tatsukit esetleg Ishidát, bár Kiegoval lehet vicces lenne. :P
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ishidát már egyszer megmentették a bountoktól, úgyhogy szerintem út kihúzhatjuk. :vigyor: Én jelenleg Karint látom a legesélyesebbnek a szerepre.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Én arra szavaznék inkább, hogy Urahara megőrül és elzár mindenkit mint Aizent és vége a sorozatnak.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát régóta nem követem a mangát de az anime részből valamelyik nap kidobott a "tube" egy ajánlást, ezek után már csak lefelé van út.
http://www.youtube.com/watch?v=yy2EYrJ__00
Eddig az ún. Shinigami zukan filler cuccokban csak az elég béna szereplők jelentek meg legtöbbször, de most ,h Hollow Ichigo-t is belerakták és ezzel szinte teljesen lerombolták a pszichopata gyilkos image-t, főleg a pizsamájával hát komolyan mondom 303 rész után már tényleg ki kell találni valamit ha másért nem ezért biztos megnézték ezt a részt.

Egyébként most mit csinál Eperman a ereje elvesztése után hány soulbuilding fázist kell teljesítenie ,h rehabilitálja magát és Zangetsu azóta egyáltalán feltűnt vagy ne adj isten új lélekölő kardja lesz a player-nek?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Kashim írta:de most ,h Hollow Ichigo-t is belerakták és ezzel szinte teljesen lerombolták a pszichopata gyilkos image-t, főleg a pizsamájával
Sajnos már az egész sorozat régen önmaga paródiájává vált. Gyakorlatilag már nincs olyan szereplő, akit komolyan lehetne venni...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Akkor én szégyenkezve mondom hogy én még mindig olvasom . :D

Bár nem értem mi miért történik...
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

jannypan írta:..., és a történet isigéretesnek tűnik ...
Ó azok a szép naív idők. :dirr:

Szerkesztve: upsz, a wild spambot appeared. A Bleach topik első oldaláról halászott le egy bekezdést, tessék megnézni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cruel Angel 2011.03.18. 22:09-kor.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Jaj Angel ne rontsd el a kedvét. :)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

JimRaynor írta:Bár nem értem mi miért történik...
Gondolom, nem azért, mert hirtelen annyira összetett lett. :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Nos....a nemlétező életembe belezsúfoltam a Bleachet.

Folytattam a 214. résztől 227-ig, aztán a fillereket kihagytam, hogy haladjak a sztorival. Most 284nél vagyok és már nem mindent értek...

Lisa... az az a szemüveges csajszi honnan ismeri Kyourakut? Mert nagyon hasonlít a Kyouraku vice-captainére, de nem ő az...

Aztán Toushiro... nem úgy volt, hogy ő nem gyerek hanem felnőtt, csak ilyen kicsi? (közben most esett le, hogy ugyanaz a seiyuuja aki Ed Elricnek :D ) Most meg ő egy zsenigyerek kapitány, valamit félreértek...

Továbbá nagyon hülye lehetek, de ugye eddig az arc-ig nem láttuk Hisagi Shuuheit harcolni? Abszolútte nem emlékszem olyasmire, hogy korábban láttuk volna beszélni, vagy harcolni...

Meg.... (figyelem fangörl mode ON!)
Eddig is lávoltam Ulquiorrát, de most összesírtam a billentyűzetem és a pénteki digitális képfeldolgozás órán, mutáns állatok helyett, Ulquiorra chibiket ontott a ceruzám XD A tanár nem szólt semmit..... XD
Biztos nem támad fel, mi? Flashbacket látok-e még róla? A kihagyott fillerekben van Ulqui? :D
(fangörl mode OFF)

Tény, hogy kábé másfél éve nem néztem Bleachet és a memóriám zéró, úgyhogy hozzátok fordulok segítségért... : )

ja és a fillerek majd megnézem, valamikor nyáron.....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ayla de hogy a jó istenbe tudsz megjegyezni ennyi nevet ?! :D

Amúgy meg már az egész elszaladt valami abszolút káoszba. Ichi új erejének is kétésgbe ejtő alakja van. :D

Anubys: Hát meglehet :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Biztos nem támad fel, mi? Flashbacket látok-e még róla? A kihagyott fillerekben van Ulqui? :D
(fangörl mode OFF)
Egyrészt tudtommal nem, másrészt úgy ismered Kubót? XD Még a meglévő karaktereit sem szerepelteti eleget, nem hogy a halottakat kezdje visszahozni. XD Sőt, még akivel nem egyértelmű, hogy mi történt, azt is sokáig képes "lógva hagyni", pl. Grimmjow-t még Ulqui előtt verte le Ichigo, aztán Kubo a december-január körüli Shounen Jump fesztiválon egy rajongói kérdésre elárult annyit, hogy Grimm még él, de ennél többet nem, és a mangában azóta sem szerepelt, szóval lehet, hogy még 100+ chapter, mire újra láthatjuk :dirr:
Kép
Válasz küldése