Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Rage írta:
Spoiler-chan írta:Bleach ch207... Kíváncsi vagyok, azt hogy "magyarázza meg" Kubo, hogy azt a hollowt, aki ellen Renji bankai-al SEMMIT nem tudott tenni, miért verte majdnem agyon URURU... Ami pedig ezután történt, az egyértelműen Naruto-koppintás, abban a mangában vannak 30 méteres bölényekké / hasonló szörnyekké átalakuló emberek.
Azt hittem, az "ikkakubankai"-t nem lehet felülmúlni. Tévedtem. :dirr:
Erre csak azt mondom hogy Jintáról és Urururől nem derült még ki szinte semmi... vagyis.. már régebben az hogy Ichigot Ururu simán kinyírta volna mikor Ichigo megérintette /ha nincs Urahara, most nnincs főszereplő/
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

nah, én szépen lassú menetben de végignéztem elejétől a 66. részig...

Engem megfogott a sorozat, azt hiszem rajongóvá tett egyértelműen :) Tény hogy vannak benne olyan dolgok amiket nem kellett volna eröltetni, pl Mayuri bankai-a vagy Komamura bankai-a... de az tetszett viszont h Ichigo-t pont ellenkezőleg egy ilyen "aprótermetű" bankai-al áldották meg :)

És a közepén tényleg ki kell hagyni pár részt, konkrétan amikor az a Bruhahahaa-s muki Ichigo hugaival szórakozik...

A Bleach világa nekem jobban bejön mint a Naruto-é... remélem h majd Jó lesz a Movie is amit Bleachből csinálnak :)

SPOILER
És banyek, ki a franc gondolta volna h Aizen a főg*ci? Pont a legnormálisabban kinéző ember, pont az akiről egyáltalán nem gondolnánk h valamiben sántikál... szerintem ez egy elég jó húzás volt. Legalábbis engem a földbe döngölt.
SPOLIER OFF
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Lesz Movie??
De jo..orulok neki, bar felek h azt is elrontjak, mint az utolso egynehany reszt :cry:
Faj a szivem, de ez most telleg nagyon rossz minosegu es tortenetu filler ami most van..
Azert Aizen-t lehetett sztem sejteni..tul "jo" volt de persze azert en is meglepodtem egy picit..bar en inkabb a Tousenben csalodtam nagyon nagyot..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

a filler most tényleg nem kéne :( De túl kell élnünk, csak a Manga legyen jó, aztán majd Animésíthetik. Az ami most a Mangában kezd kialakulni kezd bejönni, bár valahol sejteni lehetett hogy ilyen Ichigo féle belső harc irányába megy el a téma, főleg a Byakuya elleni ütközet után.

(Egyébként én a Mangát csak onnantól ovlasom hogy Visszatértek SoulSocietyből és megy minden a maga módján tovább)
Tousenben nagyot csalódtam, de inkább úgy, hogy az alkotók részéről. Őt mind a mai napig nem értem hogy mit keres ott, mert Ichimarut lehetett érteni, meg lehetett látni az első pillanattól fogva h nem stimmel vele valami, habár a vége felé azt kezdtem hinni hogy pont h ő lesz majd a nagyonjóarc aki meg akarja menteni az egészet :) De szerencsére tévedtem :) De hogy Tousen... remélem erre kapunk majd valami értelmes választ.
Google-on rákerestem és elvileg Comfirmed, szal jönni fog valamikor. Ha meg felmegy az ember a hivatalos Honalpra (A TokyoTVnél) akkor van egy Movie menüpont de az még nem elérhető...
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én eleinte reménykedtem hogy ezek a Fillerek nem lesznek túl pocsékak, de most sajna a 68. és 69. Ep után kénytelen vagyok belátni h ez bizony nagyon gyengus :( Néhány pillanatot kivéve nagyon béna lett szerintem :( Az elején még jónak indul ez az egész "Let's play a game!", de mikor
kiderül h Kisuke volt az egész mögött nagyon elszomorodtam... Most ez az Egész BOUNDosdi meg vérgyengének igérkezik...
Ami egyedül éltet hogy a Manga elég jó irányba halad, és Marhajó lesz ha elkészítik. Apropó, mangával kapcs egy kérdés: AKkor tulképp a Vizard-ék és az Allancart-ok nem tartoznak össze? Ez egyre izgibb csak hát, meg kell majd Animálni rendesen, emrt egyelőre Pocsék ami megy sajna :(
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem most tetszett ez a resz (jegyzem meg sajnos eloszor tetszik egy resz, a Byakuya - Ichigo fight ota)
legalabb vicces volt vegre :D
nekem sem jott h be az h az Urahara allt az egesz mogott
de legalabb mar tudni h miert ez az ending :D
nem, sztem sem tartoznak ossze..(es azokat a reszeket mar en is naaagggyyyon varom..)
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sikerült utolérnem a sorozatot, és meg kell mondjam a történet elég magával ragadó, már töltöm a manga-ját is.
A fillerek-ről annyit, hogy a Buhahahahaha-s egyszer még elment másodjára már nehezebben...szóval ne nagyon erőltessék. :D
Jó helyen van az ott a végén, a Golden-ben :roll:

Amúgy a kedvencem Yoruichi emberi alakja+Matsumoto érthető okokból :oops:
A kapitányok közül Kyouraku Shunsui+Byakuya :cool:
Meg persze KON :-P

Köv. rész: Március 7
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jah, sajna most várni kell kicsit a köv részig.

Egyébként most valahogy bejött ez a rész. Ez a BOUNDoskodás talán mégse lesz annyira egetverően rossz. De a Manga storyját várom már naaagyon! Mostmár egész szimpatikusak ezek a Vizardok. Jó úton halad a Manga. Nagyon nagyon nagyon :D

Byakuya-t először utáltam, de aztán úgy kb a Renji elleni fájtnál kezdődően elkezdtem szimpatizálni vele. Főleg a Senkei Senbonzakura Kageyoshi-nál :D Meg amúgy stílusos karakter... és ez tetszik benne :)

Renji meg hatalmas karakter, de igazán azokat bírom amikor Ichigoval együtt acsarkodnak :) Az a jelenet amikor azt hiszik h rokonok... hát az késsz :D És tényleg marhára hasonlítanak :)

De akivel még én szimpatizálok, bár szinte alig beszél, és rendre a háttérben van, de valahogy a megjelenése egészen megfog, az Kotetsu Isane :D
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nem tudom miert fogott meg ennyire Kotetsu Isane..nem oltasbol, csak tok erdekes, mert szinte telleg semmi szerepe nincs..
Nem tudom, en mar nagyon varom h "utolerjek" a mangat, bar en nem a vizardokat, hanem az arrancarokat (v h hivjak oket) szeretnem latni..
es en nem mondom h ki a kedvencem :-P
bar en meg Ukitake-t szeretem nagyon , o olyan ari..
es Byakuya-t en most is utalom, nekem nagyon ellenszenves, meg akitol meg falra maszok az a Yachiru..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ízlések és pofonok... Yachirut eleinte én sem bírtam, mostmáár inkább elviselem :)

Ukitakéról meg mindig LotR-ból a tündék jutnak eszembe :D

De akkor mennyünk csak szépen a kapitányokon és alkapitányaikon :D

1.st Division:
Yamamoto-t akkor kezdtem el bírni amikor megjelent izom bodybuilderként :D Hát az hihetetlen volt :) Bár eleinte nem értettem hogy most ki milyen oldalon áll, aztán rájöttem h ezt még ők se nagyon :D Az alkapitányának meg jó a rucija meg tetszik h vívó kard a shikai-a, amúgy nem ragad meg.

2.nd Division:
Sui Fong-ot imádom :) Valahogy a megjelenését bírom. eleinte azt hittem h a kajrdát úgy hordja h a copfjainak a karikáiba felteszi és tulképp a haja tartja meg :D Viszont az Alkapitányát nagyon nem bírom, egyszerűen pcosékul néz ki, és a karija sem fog meg... ebből hogyahalálba lett alkapitány? De legalább jó a kontraszt az alacsony pici Sui Fonggal.

3.rd Division:
Ichimaru Gin!!! Már szinte az első belépőjénél látni rajta h g**i de még mekkora! De etől függetlenül imádom a kariját, ahogy viselkedik, emg jókis Sniper Shikai :) Az Alkapitánya meg nem fogott meg...

4.th Divison:
Jó Unohana haja :) Egyik barátnőm viccből hordta így a haját kereken egy napig :D Amúgy mint mondtam innen inkább Kotetsu Isane akit kedvelek. Tényleg nem szólal meg, és alig szerepel, de valahogy megfogott, talán csak jól van megrajzolva :) Nem túl kawaii, nem túl csinos, nem nagy übermellekkel megáldott csaj... de talán pont ez a jó hogy nem ugrik ki a sorból (jeee... Lila haj! mindenhol... mindehol csak a lila! :D)

5.th Divison:
Aizen-t szimpinek találtam mindig is...
spoiler írta:Aztán meg kiderült h mekkora egy g*** és frankón megfogott a karija :D Az új haja meg marhára bejön, főleg a kis Kozsó style :D
Himamori kun pedig ilyen default kawaii szereplő, de szimpi.

6.th Division:
Byakuya for prez! :D Mint mondtam eleinte utáltam ma meg imádom :) Van stílusa a mukinak :) Renji meg hát, róla sem kell sokat mondani :) Szintén fantasztikusan eltalált kari, mind megrajzolásban mint belső jellemben.

7.th Division:
Komamura elmegy... érdekes a Kalap alatti style-ja, bár lehet előre sejteni h mi is ő valójában (főleg ha végignézi az emebr az összes Divízióról szóló ending sequence-eket, amik fergetesre sikerültek, néha csak azokat megnézem végig, egymás után többször :) Az Alkapitányát viszont nem nagyon szeretem kicsit összecsapott karinak tűnik.

8.th Division:
Kyouraku-t nem lehet nem szeretni :) tökre eltalálták a kariját :) Az az enyhén Gay cucc amit hord, az fergeteges, meg amiket levág az alkapitányával :) Aki szintén csinos kis titkárnő, bár ezenkívűl más nem maradt meg belőle.

9.th Division:
Tousen-t egy pillanatig sem kedveltem, szóval valahol örülök h úgy álltak föl ahogy...Mondjuk a Ban-kai-a jócucc. Az Alkapitányát meg bírom, jóarc.

10.th Division:
Hitsugaya-t bírom. Jóarc ahhoz képest h relatíve kisp***nek számít :) Örülök h a mangában több szerepet kap az új még meg nem animált részekben. Matsumoto meg persze h rendkívűl "szimpatikus" :)

11.th Division:
Zaraki überjóarc! Eleinte szintén utáltam, de mostmár látom h nem az az Izomagy karakter. Viszont sajnálom h olyan ronda kardja van... Yachirut meg már inkább elviselem :D Ikkaku-t bírom, remélem egynap tényleg Kapitány lesz belőle, a szépfiút meg kifejezetten rühellem...

12.th Division:
Kurotsuchi-t nem szeretem, nem tetszik a a megrajzolása... valahogy nem illik bele, a Ban-Kai-a meg egész egyszerűen baromság. Nemu viszont khm... szintén "szimpatikus" :D

13.th Division:
Ukitake meg tiszta tünde :D Tetszik h olyan komolynak látszik külsőre amúgy meg ShinigamiCupGoldenben látszik h van ám "érdekes" oldala :) AZ Alkapitány jelöltjeire először azt hittem h mindketten fiúk :D Nekem spec nem nagyon jön be az állandó civakodásuk...

Nah ezekről gyorsba kb ennyit :D
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Azokra en is azt hittem h fiuk.. :weh: (marmint az Ukitake alkapitanyai, akik valojaban nem is azok, mert csak 3. es 4. rangosok - v hogy mondjam...)
Tehat Ukitake szo szerint is tunderi.. :D (az nagyon poen volt ah osztogatta a Hitsugaya-nak a cukorkakat..)
Nekem Kenpachi egybol nagyon bejott..
Kurotsuchi-t en sem szeretem, olyan szemet, meg kegyetlen, meg egyaltalan nem szimpatikus, attol h egy reszben latni a hatat amint mosakszik, nem fogok szetesni..
Nekem annyira nem tetszett szegeny Komamura, marmint amikor levette a vodrot a fejerol, es h megalazta Aizen..szegeny.. :(
Bankai-ja sztem legjobb a Byakuya-nak barmennyire nem birom elviselni..(amugy pl Matsumoto Bankai-jara nagyon kivancsi lennek, enyhen ki lett hagyva a nagy harca a Kiraval..)
a masik nagy szivfajdalmam h csak "kicsit" hanyagoltak el a nagy Yamamoto - Ukitake - Kyouraku parharcot, azert arra nagyon kivancsi lettem volna..
amugy meg eleg sok alkapitanyt meg lehet kerdojelezni sztem..Yachiru, Nanao, Nemu..akik mind nem a tudasuk miatt lettek alkapitanyok..
en a Yamamoto alkapitanyat sajnalom a legjobban, annak pl meg neve sincs..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Elvileg van neve annak az alkapitánynak, legalábbis egyszer szembejött valamelyik bleach site-on, de amúgy most nemjut eszembe :oops:

Hát igen, azért dúl ott is a kommunizmus rendesen, mindenki szépen kinevezi a számára "szimpatikus" embert alkapitánynak... habár nemtudom Sui Fong-éknál hogy működik ez :)

Matsumoto-nak nincs Ban-Kai-a tudtommal... a Shi-Kai-a az amit kihagytak nem? Elporlad aztán meg nemtudjuk mi lehet... Doh, pedig most így látva eléggé felspanolt h vajon mit is tudhat a csaj ShiKaiban :) (gondolom a bankait a shikaira értetted)

Vödör :D:D:D:D
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

IloveRenji írta: amugy meg eleg sok alkapitanyt meg lehet kerdojelezni sztem..Yachiru, Nanao, Nemu..akik mind nem a tudasuk miatt lettek alkapitanyok..
en a Yamamoto alkapitanyat sajnalom a legjobban, annak pl meg neve sincs..
Szerintem Yachiru tápos lehet, legalábbis emlékezz amikor Ichigo Kenpachi ellen harcolt és jött egy "postás", hogy sürgős meg minden és akkor nagyon csúnyán nézett.(Ergo: ő egy kawaii kislánybőrbe bújt pszichopata :D )
Nanao-chan meg azért lett vice-captain, mert valakinek dolgoznia is kell a 8. csapatban. (Mert ugye a lustaságban Shunsui verhetetlen :-P )
Nemu...hát nem tudom, lehet, hogy más nem is mer belépni a 12-es osztagba :roll:
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nem semmi magyarazatok :-P
(bar lehet h igazad van)
Nem en elvileg nem Shikai-t hanem Bankai-t ertettem..de egyebkent lehet h neked van igazad, mert nincsen az alkapitanyoknak Bankai-uk..Jaj, ebbe a rendkivul "bonyolult" temakorbe mindig belezavarodok, mert pl Renjinek is van Bankai-ja..
Tudom, lehet vmi Yachiruben, azota kivancsi is vagyok ra, amiota rahordult a "postasra"..de gyanitom ha nem tudna semmit, akkor is a Kenpachi mogott lenne, meg mellette..
mondjuk Nemunak nem lenne sok valasztasa..szegeny :neutral:
Velunk meg sehol nem jott szembe az 1es alkapitanynak a neve, pedig kerestuk eleg rendesen..
Lehet kuka is vodor helyett :lol:
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

Mayer írta:Elvileg van neve annak az alkapitánynak, legalábbis egyszer szembejött valamelyik bleach site-on, de amúgy most nemjut eszembe :oops:
[...]
Sasakibe Choutarou

A http://www.bleach7.com/-ról van az infó, szinte mindenkiről van szó azon a weboldalon.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hűű, koszi..mi neztuk regebben, de akkor meg nem volt ott :-P
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

megnéztem majdnem minden Bleach fansite-ot és pnt a Bleach7-et felejtettem el emgnézni pedig bleachtv után ez a második amit megnézek ha a friss mangákról van szó :D

Ban-Kai-t nehéz kitanulni. Elvileg minden kapitánynak van Ban-Kai-a, alkapitányoknak meg "még nincs" Renji meg mindig is Byakuya után hajtott, utol akarta érni, és trenírozott rendesen. De mondta is a Byakuya h még nem elég kiforrott a Bankai-a, még nemtudja használni, ahogy Ichigonak sem igazán akar most összejönni az élők világában. Még Ikkakunak van ugyebár az a "Rotációs kapája" mint ban-kai (manga) :) és elvileg a Yumichika-nak is van szerintem, mert mikor Hisagival harcol csinál valami Magicet...

Azok a fura arcú emberkék akik ott vannak mikor a Mintákat vizsgálják amit Sui Fong küldött be a "valóvilágból" :) azok nem a 12es Divízió tagjai? EGyébként gyanítom h Urahara idejében népszerűbb volt a 12es divízió :)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nem tudom, en agyilag elzartam magam a filler reszek elol, nagyon nem tetszenek..
de honnan gondolod h azok a 12.diviziobol vannak?Mert h bizarrul nez ki az a dolog ami kitekeri a szemet?lehet h a Kurotsuchi "csinalta", mint Nemut...
A rotacios kapa azert nem semmi telleg, en meg valojaban most sem igazan ertem h az h nez ki, meg h mi az, meg h mekkora ez egesz dolog..
Az a lenyeg szamomra h essek tul a fillereken, es jojjon vegre a manga sztorija..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát, elég ma már kultstátuszba van a bleach fillerek fikázása :D

"Please refrain from posting in the comments if:
1)You want to ask us when the fillers will end. Answer: We don't know. Most likely not until they change the OP/END themes.
2)You want to tell us that the fillers are *insert random bad words*. You're entitled to your opinion. But guess what, you're not the first one to come in and tell us this kind of opinion. It's getting old.
3) Any disrespect toward rules 1 or 2 will be answered with a 1 week ban from the comments."

Nekem végülis most h kicsit jobban megismertük a Boundokat jobban tetszik (eddig bénak tartottam mostmeg már szódával elmegy :)) Persze az eredeti story vonalát nemhogy nem közelti meg de olyan nagy távolságokban vannak egymástól mint Makó Jeruzsálemtől.

Hát az a szemtekerős "izé" ott volt azokban a flashback-ekben mikor Ishida nagyapját "elemezték". Innen gondoltam h biztos a 12 di tagja :)

Sztem még eltart egy ideig ez a Bound filler... de remélem a végén elhaláloznak nagyon fájdalmas kínok közt a MODSoulok :wviolent: :gun: :crazy: (kiv KON persze:))
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Kitol ideztel?Marmint honnan?
Es talan igenyes dolgokat kene csinalni, es akkor nem lenne ennyi rossz velemeny.. :(
Mondjuk en nem ugy alltam hozza h, fuj filler, de sajna most veltem eloszor minosegi romlast is felfedezni a sorozatban..
Sztem is eltart egy darabig..en nem szeretnem h meghaljanak a ModSoulok, plane nem Nova..o Chaddel a legjobb :lol:
es nem emlekeztem a szemtekeros cuccra..(regen lattam en mar azokat a reszeket.. :D )
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Fillerekkel az a gondd, hogy Studio Pierrotnál ilyenekre számítani kell gyakran. Sokszor van, hogy olyan felesleges jeleneteket beletesznek egy olyan részbe, ami mangában is benne van. Bleachet mondjuk nem nézek, de nem ez az első alkalom mikor egy animét összefillereznek. Gondolom egy két részben rossz is az animáció (narutoban is volt sokszor O_O).
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Mayer írta:Elvileg minden kapitánynak van Ban-Kai-a
Zaraki Kenpachi kivételével, akinek nincs, viszont a puszta erejével megölt egy bankait használó kapitányt, Yachiru meg a vice-captaint. (Ennek ellenére állítólag Kenpachi shikai-al fog visszatérni.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jaje ezt kihagytam :) Kenpachi az Izomagy, neki nemkell bankai :) (de azért van benne némi respect ezért annyira mégsem izomagy :))

Uhh, az érdekes lesz ha Shikai-al tér vissza, Yachiru meg tudhat valamit ha egy alkapitányt legyakott... habár lehet h az csak azt mondta: "jajj de édes kislányvagy! Hányévessschchaaaahhaaaaa..." *vérfröccsenés*

Hát, ha jól számlom meg, eddig volt ugyebár a két Bhuhahahaaa manuszos filler (de azok csak 1 epizód hosszúak voltak), amiket ki is hagytam, és most van ez, de gyanítom h van abban valami amit mondasz Pata és néha betolnak egykét nemlétező jelenetet. Elvégre sokszor megy perhuzamosan több cselekményszál, így adott h egyiket vagy másikat meghosszabbítsák egykét időhúzó jelenettel.
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Kenpachinak ha lesz bankaia akkor agyonveri Aizent is XDDD
Amúgy a Vizardok, Vaizardok /Én a Vaizaado-t szeretem XD/ fasza gyerekek :D
Engem a 218as manga izgat :D Kív vok ki nyer majd: D Shiromono, vagy Ichi/shini/gami XDDD
Nekem a kedvenceim most Vichigo, Ulquiorra, Shinji talánIkkaku ééés az örök favorit: Aizen nagyúr XD
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hűű nekem a mangaban az Eil Forte tetszik nagyon..
ugy nez ki mint az Ukitake csak gonosz.. ::daisuki::
Válasz küldése