Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

201-edik rész:
eddig ez volt a legjobb mióta vége vannak a fillereknek. Ezt az egy részt megcsinálták becsületesen, normálisan. Végig jó volt a grafika az árnyékolás a mozgás minden. De valahogy mégis untam az egészet, tökre nem érdekelt, hogy ki fog nyerni vagy mivan, egyszer Zaraki volt fölényben másszor a hülyegyerek. Nekem tök mindegy hogy hogyan nyírják ki egymást.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Máris fillerek?! Bár tény, hogy rövid volt a leutóbbi arc, úgyhogy idén mindenképp jönnek, de azért ez még korai lenne. Főleg, hogy szinte még semmi nem is történt azóta, hogy felvettük a manga fonalát. Bár ha előzőleg már el tudták játszani ezt az "adásunkat megszakítjuk" stílust... :roll:
Azért a 203. rész címe jól hangzik. Aizen vs. Shinigami :twisted:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Szerintem se érték még be a mangát annyira, hogy fillerezniük kellejen, ennek ellenére fognak és ami a legjobb, hogy állítólag újra a lolihercegnőt fogják elővenni, de azért én még bízom benne, hogy az infó második fele fake.
Most nem tudom miért nem bírtak várni a Pendulumig, ott úgy is megszakad a történet, max. kicsit később tértünk volna vissza rendes történethez. Bár ezek a fillerek nem zárják ki, hogy majd akkor is bevágnak párat.

Outsyder: Igen, ő. Imádom a pasit! XD
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: outsyder »

10 manga, 20 rész filler, és így tovább...
ha sejtésem igaz, akkor a címek alapján pont ott fogják elkezdeni a fillerezést, ahol a Pendulum is kezdődne... tehát az Aizen vs. Shinigami pont az a rész, amikor Aizen & co. (többek közt Halibel és Stark:3) eltipeg Karakurába, ahol már várja őket Yamamoto & co. (ld. ch.315). és pont ezután a fejezet után kezd a Pendulum a mangában, az animében meg a fillerek :drop:

Mariko: XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hopsz, már ennyire előreszaladtunk volna sztoriban? Akkor is jobb lett volna, ha kibírják a Pendulum végéig. Én Pendulumot akarok, nem pedig ratyi fillereket focizó hollow-kal! :mad:
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Mariko írta: Én Pendulumot akarok, nem pedig ratyi fillereket focizó hollow-kal! :mad:
ÉN IS !!!!
nem hiszem el hogy pont most kell berakni őket... és ez a cím több mint gáz egyébként is -_-"
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Hmm, látom kisebb zűr támadt a leendő fillerek kapcsán... :3

Namost a helyzet a következő: Mint általában minden ilyen esetben, így a Bleachnél is aszerint iktatnak be fillereket, hogy épp hányadik kötetnél tart a manga. Nem konkrét fejezetre kell tehát fókuszálni, hanem az éppen aktuális, piacra kidobott legfrissebb tankoubonra. Ezért is van az, hogy ezeket a fillereket pont február elejéig húzzák, ugyanis ekkortájt esedékes a köv. volume kiadása. Utána tehát ismét lesz alapanyag, ami alapján mehet az anime, ergo a TBPT arc nem hiszem, hogy kimarad. Viszont utána (mmint, ha vége a pendulumnak) 99,99%-os valószínűséggel ismét kapunk egy hosszabb adag ratyit... sajnos =___=; ARGH, pedig de vártam már egy-két karakurai harc meganimálását... :/
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nem érem az okfejtésedet Junchi. :? A Pendulum (nagy része) már kijött tankoubon formában még decemberben, szal ha kötetek szerint mennének még akkor is lenne egy egész kötetnyi anyaguk, amivel pont kihúznák februárig, amire kijön a következő.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Elmondom nektek, hogy 2 darab filkler rész lesz és utána jönnek a Pendulumos részek. Annyit talán azért még ki tudunk bírni, semmiség egy bounto arc-hoz képest. :knife:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

igen , ezt már pár napja lehet tudni ANN-ről ^^" van is öröm, meg mondjuk sejthető volt, mivel az új endingben van rá utalás
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Azért nem nagyon örülhetünk, mert a Pendulum után 200%-ék hogy hosszabb fillerek következnek. :( DE sírni ráérünk később is, addig is élvezzük a Pendulumot! *Urahara fangirl mode ON* XD

Ja és bízzunk benne, hogy a grafika színvonala addigra javul valamit, és nem olyan minőségű lesz, mint a legutóbbi részben.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

jahh, azért valószínű a pendulumot is kicsit kiszínezik majd, hogy tovább tartson.
a mangában elég lassan haladnak a dolgok- szegény emokid annyira el akar már mondani valamit Orihiméről, de sose hagyják ^^" (azért nem nehéz kitalálni hogy mi az xD)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Azért remélem Ulq nem azt akarja olyan nagyon közölni, hogy időközben Himét holowizálták, mert az kicsit erős lenne.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

kb említette hogy Inoue már közéjük tartozik, így lehet hogy csináltak vele valamit amiért nem térhet vissza az emberek világába, úgyhogy mondhatni Icchiéknek kár a gőzért
bár ahogy a dolog állnak lehet a két kis liba most kinyírja őt és akkor meg lenne a bleach első halottja, és mivel ha az előző feltevés igaz akkor gyakorlatilag neki már mind1
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ehh, nincs olyan szerencsénk, hogy Orihimét kinyírják... :/; IMO vagy power up, vagy valami plot twist lesz a dolgok mögött. De azt sem tartom kizártnak, hogy Ichigo szerez valami ütős kis extrát, I mean, még mindig nem látok sok esélyt számára Ulqirudi ellen...

Azt a 2 fillert meg csak kibírjuk valahogy, aztán jöhet a TBTP. Yeeeeey~~~ Wanna see sum chibi forms, dammit!!!!!44
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nem hinném, hogy egy főszereplőt két ilyen kis csicska fog kinyírni. Meg sztem Orihime nem halhat meg még, neki kell majd elpusztítania a hougyokut, az ő ereje gyak. erre lett kitalálva. És még ha holow-vá változtatták volna is, az max. csak SS hozzáállását változtatná meg, de Ichiét nem hiszem, elvégre ő is félig-meddig holow.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

reménykedni azért szabad... meg lehet Ulquimonak csúszik meg a keze, nem hinném hogy nagyon nehezére esne. főleg hogy Hime megvédte Ichigót tőle- na akkor elég csúnyán nézett xD
na jó, abbafejezem a fantáziálást.... xD)
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Orihime

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Fúúj, de antik vagytok! Nem tudom, miért kell mindig szegény Himét bántani! Most Rukia hol jobb? Azért kell fikázni, mert a Blícs -amúgy is "két dimenziós" (lol)- karakterei közül ő a leghaloványabb? Vagy mert más dolga sincs, csak hogy így: http://www.onemanga.com/Bleach/341/04/ (kép alja) nézzen, és azt motyogja, hogy "Kurosaki... kun"? (Miért áll szegény mindig ebben a tök jó pózban? Biztos a melleit támasztja, mert fáj a háta. Szegénykém.) Vagy az idegesítő cincogásával van bajotok? Vagy hogy gyakorlatilag a "jajj, tényleg" pillanat óta (mikor rájön, hogy nem is fél Ichigo hollow formájától) abszolút nem lehet komolyan venni?

Amúgy tényleg elkeserítő, hogy a Bleach-ben a karakterfejlődés megállt valahol az elején. Annyival több volt ebben a cuccban ennél. Na nem baj, üsd-vágd shounennek így is jó, sőt nagyon jó.
Egyébként a Bleach is alátámasztja azt az elméletem, hogy akármilyen mangával, animével, sorozattal, együttessel, filmmel stb. az a legrosszabb, ami történhet, hogy túl népszerű lesz. Mert az igazán jó dolgok valahol műalkotások, és ezért öncélúak kell, hogy legyenek egy szintig. Például miért nem jöhet össze a Bleach-ben senki senkivel? Elbírna ez a cucc annyit. Nem nyáladzásról beszélek, értelmes emberi kapcsolatokról, amik mélyítenék kicsit az egészet, az átélés vagy akármi kedvéért. Persze ez költői kérdés volt, a sok idióta Rukia fan utcára özönlene, ha Ichigo meg Orihime között elcsattanna egy csók, és viszont.
És onnantól, hogy az olvasók fügyülnek, a mangaka meg úgy táncol, hogy mindenkinek (minél több embernek) tetsszen, el van rontva az egész.

Most ez off lesz, de nézzétek meg, nyugaton ugyanez van. [OFF] Hollywoodi sorozatok, ugye. Doktor House ismerős? Megnézel egy részt, és padlózol, hogy fúdejó, mekkora cucc, aztán még öt rész múlva nagy eséllyel félreteszed. Miért? Mert rájössz, hogy az egész annyiról szól, hogy bejön a zsörte Teca a klinikára hasi fájdalmakkal. Kiderül, hogy a nyombelét csúnyán nyomja egy jóindulatú daganat, ami ha kivesznek, és kap két infúziót, meg két hétig ágyban marad, meggyógyul. Mikor a két hét ágynyugalom a végéhez tart, és a topojai góré, Teca faszija (tank you suplyáki vájú:D) éppen dellázna az orvosnak, Teca idegrohamot kap (kéne egy külön kategória az Oscar-díj jelölésekben, hogy "legjobban eljátszott roham", de komolyan), nyáladzik, fennakadnak a szemei, le kell kötözni. Le is kötözik, de igazából tök feleslegesen, mert azonnal bekómál. Sőt, a drámaiság fokozása kedvéért megállapítják, hogy 72 óra múlva meghal, mert minden létező értéke esik, kivéve azokat, amiket emelkednek, persze azok is az egészsége rovására. Összeül a csipetcsapat, és amíg egy fehér táblánál mindenki bedobja a finomabbnál finomabb és ritkábbnál ritkább betegségeket, House elküldi Foremant hogy sittes múltját kihasználva törjön be Tecáékhoz, és nézzen körül. Különös tekintettel a hűtőre, a kisállatokra, és a ruhásszekrényre, teszem azt. Persze nem talál semmit. Az idő telik, Teca állapota rohamosan romlik. House agyal, mert a segédei okosakat mondanak ugyan, de mindig mellélőnek. Aztán a 71. órában Housenak egy NBA közvetítésről leesik a tantusz, hogy Tecának alighanem elhanyagolt pollenallergiája van, és az okozza ezeket a csúnya tüneteket. De egy cukorínyekció, meg a vibrocil orrspray megmenti, és tényleg. Mindenki boldog.
Most a fenti elhibázott és erőltetett paródia-kísérlettel arra próbáltam rámutatni, hogy nyugaton is az megy, hogy valaki előáll egy jó ötlettel, egy pár eltalált karakterrel, és ha van a cuccnak nézettsége, akkor addig erőltetik a sorozatot amíg önmaga szánalmas paródiájává nem válik. És ellaposodik, és dicstelenül végzi a kukában. Mert egy sorozatot az elejétől a végéig meg kéne írni, és megcsinálni. (Szakasz? Valaki? Szerintem az pont ilyen, és azért lett rövid.)[OFF]

Gondolatébresztő rovatunkat hallották:D Megártott a kávé. Meg a vizsgaidőszak.
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Orihime

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Odin2 Censored Edition írta:Fúúj, de antik vagytok! Nem tudom, miért kell mindig szegény Himét bántani! Most Rukia hol jobb? Azért kell fikázni, mert a Blícs -amúgy is "két dimenziós" (lol)- karakterei közül ő a leghaloványabb? Vagy mert más dolga sincs, csak hogy így: http://www.onemanga.com/Bleach/341/04/ (kép alja) nézzen, és azt motyogja, hogy "Kurosaki... kun"? (Miért áll szegény mindig ebben a tök jó pózban? Biztos a melleit támasztja, mert fáj a háta. Szegénykém.) Vagy az idegesítő cincogásával van bajotok? Vagy hogy gyakorlatilag a "jajj, tényleg" pillanat óta (mikor rájön, hogy nem is fél Ichigo hollow formájától) abszolút nem lehet komolyan venni?
WTF-DDR? Bocs, hogy hangot mertem/(tünk) adni a személyes ízlésvilágomnak... Ami Orihimét illeti: Igen, pontosan ez a legnagyobb probléma az ő karakterével -> Idegesítő és passzív. Persze most fel lehet hozni ellenpéldának az utóbbi állításom cáfolására, hogy önszántából védte meg eperkét a legújabb ch-ban, de egyébként nem sok értelmes cselekedet hajtott végre az elmúlt 350+ chapter alatt. SS sagában még egész tűrhető karaktere volt, de a Hueco Mundós szálban már kevésbé. Erről pedig nem Kubo tehet, szal még csak véletlenül sem lehet ráfogni, hogy Hime OOC az egész saga, ugyanis IMO pont, hogy itt bújt ki végül a szög a zsákból. Amit viszont egyértelműen rálehet fogni Kubóra, hogy Hinamori karaktere miért ugyanolyan sz*r most is, mint SS-ben...

Btw, Rukia semmivel nem jobb nála;; azaz hogy de, annyiban, hogy nála azért volt valamekkora karakterfejlődés SS saga után, amit ugye tudjuk, hogy végig angstolt, viszont utána képes volt talpra állni!

Az meg, hogy miért nem jön összes senki-senkivel: 1) még simán megtörténhet, elvégre még messze a manga vége, 2) amit Te is említettél, ergo kiengedett szarvú, felfegyverzett fanok rontanának Kubóra, hogy ezt akkor most hogy is... Persze ezutóbbi csak Ichigo "háremére" vonatkozik, más mellékszereplők lazán egymásra találhatnának;; kérdés persze az, hogy mikor, vagy inkább az, hogy hagy e rá elegendő időt Kubo papa ^^
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Orihime

Hozzászólás Szerző: miyume »

Junchi írta: Amit viszont egyértelműen rálehet fogni Kubóra, hogy Hinamori karaktere miért ugyanolyan sz*r most is, mint SS-ben..
csak nem arra a 3 oldalnyi szereplésére gondolsz ami nemrég volt? jött, harcolt picit, aztán kidőlt.- én inkább azt mondanám hogy Kubo megfeledkezett róla, hiszen Aizen távozása óta kb 2x szerepelt nagyon rövidke ideig- így azért elég nehéz fakítani valamit...
Rukia a sorozat elején sokkal szimpatikusabb volt, de azért még most is sokkal jobb karakter mint Hime bármikor volt ^^"
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

;)

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Kedves mindeki!

WTF?:) Félre lettem értve. Önszántamból és komolyan (mivel normális embernek tartom magam) sose írnék olyat, hogy "fúúj de anti xy". Anime fangörlökre próbáltam hajazni, de ezek szerint kevés sikerrel.:P (Mondjuk a "támasztja a melleit" rész után leeshetett volna.:P) Meg mint mondtam a kevés alvás és a sok kávé...:)

Hinamori nekem is tetszett, szerintem vele bánt el Kubo a legjobban.:D Pedig aranyos női karakter. Van bája.
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nyugi Odin, nekem átjött a dolog. :wink: (Eleve nem értem, hogy a kezdés után hogy tudta ezt bárki komolyan venni. XD Translation: "Igaz, hogy Hime ezért gagyi, azért gáz, és amazért szar, de ettől még nem kéne utállnni, olyan undik vagytok!" XDDD)

Amúgy komolyabban hozzászólva: Van abban valami, hogy akkor válik egy cucc gázzá általában, ha nagyon sikeres lesz. Bár kíváncsi lennék, hogy mi alapján döntik ezt el? Mindenki azzal jön, hogy "a nézettség/olvasottság a döntő", de akkor pl. a Chrono Crusade manga hogy-hogy csak 8 kötet, és mégsem érzem úgy, hogy idő előtt lenne összecsapva a befejezés vagy bármi? Nem lehet, hogy mégis vannak mangakák, akik keményen ellenállnak a szerkesztőknek, hogyy "Márpedig akkor lesz vége, amikor én azt mondom?" (Vagy vannak, csak nem a Jump rabszolgagyárában? XD) Esetleg akik már előre kitalálták a sztorit, és azt viszik végig, függetlenül attól, hogy hány fanlevelet kapnak, hogy ki jöjjön össze kivel?
Szóval érdemes elgondolkodni rajta.

Bleach-re visszatérve: Én speciel bírom Himét-t, bár messze nem vagyok annyira benne az egész Bleach-ben, hogy kedvenc szereplőt válasszak (ahhoz nem láttam elég részt), de speciel Hime és Rukia csak két csajtípust képvisel, szvsz legalább annyi fanboynak bejön Ruki, mint ahánynak Hime, ilyeneken felesleges vitázni. :) Ja, és Rukia azért állt talpra az SS arc után, mert utána Hime lett a soros "megmentendő" hercegnő. Ha fordítva lenne a sztori, és Himét rabolják el előbb, lehet most ő fejlődne, és Rukia angstelne. Sőt, ha Kubo még tovább akarja ezt húzni, akkor a következő arc-ban Ichigo valamelyik kishúgát rabolják el, ő fog angstelni, miközben Hime és Rukia is fejlődnek. :D XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2009.01.27. 13:13-kor.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Így másodjára átrágva Odin posztját leesett azért a leesni való :3 (héé, arról csak részben tehetek én, hogy mostanában száraz vizeken jár az agyam xD).
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Titkos írta: Amúgy komolyabban hozzászólva: Van abban valami, hogy akkor válik egy cucc gázzá általában, ha nagyon sikeres lesz. Bár kíváncsi lennék, hogy mi alapján döntik ezt el? Mindenki azzal jön, hogy "a nézettség/olvasottság a döntő", de akkor pl. a Chrono Crusade manga hogy-hogy csak 8 kötet, és mégsem érzem úgy, hogy idő előtt lenne összecsapva a befejezés vagy bármi? Nem lehet, hogy mégis vannak mangakák, akik keményen ellenállnak a szerkesztőknek, hogyy "Márpedig akkor lesz vége, amikor én azt mondom?" (Vagy vannak, csak nem a Jump rabszolgagyárában? XD) Esetleg akik már előre kitalálták a sztorit, és azt viszik végig, függetlenül attól, hogy hány fanlevelet kapnak, hogy ki jöjjön össze kivel?
a CC egyértelműen ritka mesterműnek számít, csak azt sajnálom, hogy Moriyama azóta semmit nem tudott felmutatni-. azért még van remény
Kubo meg persze hogy vérszemet kapott a bleach sikerétől, tekintve hogy az első mangáját érdeklődés hiányában kellett befejeznie, de ezzel igen fiatalon került a toplisták élére- naná, hogy nem ereszti könnyen az aranytojást tojó tyúkot...
azért az elhúzásra volnának ötleteim: van még pár kártya amit még nem játszott ki, pl Isshin, meg aztán lassan a vaizardok is odadughatnák a képüket, ill szívesen látnék Rukiától bankait- biztos szép lenne, kíváncsi vagyok soul society királyára- ha már szóba hozták, meg a pendulum folytatására amiben a kicsi szarházi Gint láthattuk- meg Kaient(?).. szóval volnának még dolgok amikbe bele lehetne menni az üsd-vágd nem apád helyett.

egyébként Odin, nekem is világos volt hogy mit szerettél volna mondani, ezért nem is reagáltam- nem mellesleg igazán szép karakterábrázolás volt xD
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

206-odik rész, sztem tök uncsi volt. Meg most kit érdekel egyáltalán, hogy mi történt 110 évvel ezelőtt SS-ben? MOst komolyan. Ezt nem 200 rész után kellett volna előadni. Grafika is elég pocsék. Jajj, mi lesz igy velünk.
Válasz küldése