Air

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

kawai neko írta:movie kb mikorra várható? mert én már itt tartok gondolatban ^^
A movie-t kb. egy hónapja játsszák a mozik a Japánban. Hogy mikor lesz elérhető a neten? Nemtom, még egy screenert sem láttam eddig a fájlcserélőkön belőle.
Kép
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Addig nem nagyon akarok, hozzászolni, még végig nem néztem. Most még csak a 9. résznél járok csak.De simán az egyik kedvenc animém... Tényleg nagyon jó eddig.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Most akkor hány részes az anime? Én még csak az első részét láttam, de azonnal megszerettem. Misuzu írtó kawaii és kissé nagyon ütődött. Az anyja meg még nála is rosszabb. :)
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

12 + lesz egy movie. Az alkesz anyuka... :cool:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Csak mert valahol összesen 3 részesnek írták.
Kép
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

Remélem a movie-t hamar megjelenik. már várom.
Nyihaha! :lol:
Kép
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Andro írta:Csak mert valahol összesen 3 részesnek írták.
lehet, hogy az tévesztett meg, hogy az ajánlót három rész (=az addig megjelent összes) megnézése után írták, ahogy azt említik is benne ^^
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Valószínűleg. Hiába, néha nem figyelek eléggé oda, hogy mit olvasok. :oops:
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Csak nekem tetszett ennyire (nagyon) az opening? (:
Kép
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

nem. sztem a többi ide írónak is. :mosoly: lényegében az egész OST nagyon kellemes, illik az anime stílusához...
Kép
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Tiara írta:
  • Csak nekem tetszett ennyire (nagyon) az opening? (:
Az opening nekem is nagyon tetszett. Nagyon nagy hatást tett rám,
már az első pillanatban, mikor láttam és hallottam:)
::jeye::
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

tina-chan írta:Tiara írta:
  • Csak nekem tetszett ennyire (nagyon) az opening? (:
Az opening nekem is nagyon tetszett. Nagyon nagy hatást tett rám,
már az első pillanatban, mikor láttam és hallottam:)
::jeye::
Én is ugyanígy voltam vele ^^. Ráadásul nagyon jó a dalszövege. Az OST meg kellemes, annyira nem nagy szám, de ehhez az animéhez pontosan illik.
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

nem is kell, hogy nagy szám legyen.. úgy értem, szerintem sokkal jobb ha valami egyszerűbb, könnyen megjegyezhető, mégis élvezhető a dallama/szövege.
Kép
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

kawai neko írta:
  • nem is kell, hogy nagy szám legyen..
Szerintem sem kell, hogy nagy szám legyen. Fő, hogy akinek tetszik, annak megfelel az ízlésvilágának és érzésvilágának. Engem például mindig feltölt, ha beteszem a lejátszóba és hallgatom. Ilyenkor sokkal jobb kedvvel kezdek bele a tennivalókba, amikhez amúgy nincs nagyon kedvem . ::jeye::
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Na, örülök hogy nem vagyok egyedül, mert szerintem az opening telitalálat. ::taka::

Ezt hallgattam végig suliba menet ::reliev::
Kép
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

szép az aláírásnál a kép.. még mindig azon gondolkodom, hogyan épült le szegény Misuzu. eleinte még életerős, hosszú szőke hajú vidám kislány.. aztán a végére pont úgy néz ki, mint a kórházak gyermekosztályán a súlyos beteg kisgyerekek...
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Én azt nem vágom hogy a végén miért mondja a madár(?) hogy megy és tovább keresi a lányt. Én már azt hittem megtalálta. Vagy ha nem Misuzu az hanem Kanna, akkor meg miért kellett Misuzu-nak meghalnia?
Nem értem :crazyy:
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

kawai neko írta:szép az aláírásnál a kép.. még mindig azon gondolkodom, hogyan épült le szegény Misuzu
A sorsát sajnos nem tudta elkerülni, de legalább nem felejtett el mindent úgy, mint az a lány akiről Yukito anyja beszélt a 7. részben.
Tiara írta:Én azt nem vágom hogy a végén miért mondja a madár(?) hogy megy és tovább keresi a lányt. Én már azt hittem megtalálta. Vagy ha nem Misuzu az hanem Kanna, akkor meg miért kellett Misuzu-nak meghalnia?
Misuzu reinkarnációja volt Kannának, ahogy írtam fentebb is pont az történt vele, amiről Yukito anyja és Yukito is beszélt a 7. részben azzal a különbséggel, hogy a végén boldog volt és nem volt egyedül. Az már értelmezés kérdése, hogy ezzel megtört-e a szerzetesek által Kannára mondott átok. Vagy csak fokozatosan gyengül(t) és valamelyik következő reinkarnációnak már lesznek szép álmai is, ahogy a befejező narrációs részben említették. Hogy Sora miért is mondja azt amit mond a végén? Szerintem azért, mert ha megtört az átok akkor Kanna lelke ott lesz valahol a felhők között, hiszen Misuzu testét már elhagyta.
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

paTKany írta: Misuzu reinkarnációja volt Kannának, ahogy írtam fentebb is pont az történt vele, amiről Yukito anyja és Yukito is beszélt a 7. részben azzal a különbséggel, hogy a végén boldog volt és nem volt egyedül. Az már értelmezés kérdése, hogy ezzel megtört-e a szerzetesek által Kannára mondott átok. Vagy csak fokozatosan gyengül(t) és valamelyik következő reinkarnációnak már lesznek szép álmai is, ahogy a befejező narrációs részben említették. Hogy Sora miért is mondja azt amit mond a végén? Szerintem azért, mert ha megtört az átok akkor Kanna lelke ott lesz valahol a felhők között, hiszen Misuzu testét már elhagyta.
Annyit értettem hogy Misuzu Kanna reinkarnációja volt, de a vége kicsit megkavart. Elképzelhető hogy neked van igazad és tényleg azért mondta hogy megy megkeresni a lányt, csak akkor azt vártam volna hogy Kanna-t mondd, de ő csak azt mondta hogy "a lányt". Persze nem kizárt hogy csak össze akartak zavarni (:

Egyébként arra számítottam hogy a végén Misuzu-nak majd lesznek szárnyai meg minden, de a történet végül nem így alakult és nem is baj, elég giccses lett volna :P
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Oké, akkor nekem is mesélje már el valaki, hogy szerintetek a két gyerekről hogy került a végére az a flashback@_@? Honnan tudják/ismerik ők, hogy mi fog történni Yukitoékkal...?
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

ez bizony rejtély.. a jövő titka, mondhatni. de engem is megakasztott, hogy a kissrác ránézésre ismerte mindkettőjük életét. lehet, hogy ő is a nagy történet egyik tagja.. szerintem elképzelhető, hogy feltűnnek további reinkarnációk.
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

MaKo írta:Oké, akkor nekem is mesélje már el valaki, hogy szerintetek a két gyerekről hogy került a végére az a flashback@_@? Honnan tudják/ismerik ők, hogy mi fog történni Yukitoékkal...?
Biztos ők is látták a sorozatot ::jhihi::

Bocs (:

Akarom mondani lehet hogy csak az előttük levő reinkarnációk sorsából következtettek és gondolták nekik sem lesz könnyebb. Ha jól értem (:
Kép
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Amúgy én nem rég tudtam meg, hogy az Air 13 részes. Tök furi, eddig azt hittem, csak 12 :hee:
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

tina-chan írta:Amúgy én nem rég tudtam meg, hogy az Air 13 részes. Tök furi, eddig azt hittem, csak 12 :hee:
Az AIR története 12 részes.
A 13. "rész" az csak recap ep.
Kép
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

MaKo írta:Oké, akkor nekem is mesélje már el valaki, hogy szerintetek a két gyerekről hogy került a végére az a flashback@_@? Honnan tudják/ismerik ők, hogy mi fog történni Yukitoékkal...?
átgondolva az Air logó is a két gyerek közül az egyiket mutatja, nem? :roll:
Kép
Válasz küldése