Ah! My Goddess TV

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

http://www.mininova.org/tor/338248

itt már fent van a 7. rész is
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Kurz Weber írta:http://www.mininova.org/tor/338248

itt már fent van a 7. rész is
Áááááá, miért néztem meg?? :( Utálom, amikor egy kétrészes cuccnak csak az elejét tudom megnézni, a másikra meg heteket kell várni. :(

Köszi az infót amúgy, most bár beraktam RSS-be a fansub oldalt, és nem maradok le ilyesmiről. :P
Dín

Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Dínchamion írta:
Kurz Weber írta:http://www.mininova.org/tor/338248

itt már fent van a 7. rész is
Áááááá, miért néztem meg?? :( Utálom, amikor egy kétrészes cuccnak csak az elejét tudom megnézni, a másikra meg heteket kell várni. :(

Köszi az infót amúgy, most bár beraktam RSS-be a fansub oldalt, és nem maradok le ilyesmiről. :P
Látjátok, engem ilyen veszély nem fenyeget. CSak akkor állok neki majd a sorozatnak, ha minden része fent van. Aztán majd jöhet a verseny, ki ír jobb ismertetőt! :-P
Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Sorry :)

Mikor belinkeltem, még nem tudtam, miről szól, akkor töltődött lefelé nálam is... egyébként jó kis rész volt mind, (5-6-7) legalábbis nekem tetszettek
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Hehe... csak nem bírtam ki.
Nagyon tetszik az új Ending, a történet pedíg ott folytatódik ahol abbamaradt. Bampei-kun végzi a dolgát, nehogy idejekorán vége legyen a sorozatnak. ::hehe::
Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Nekem az op tetszik nagyon. Főleg a movie után, végre sikerült a szövegre szinkronizálni Bell szájmozgását... húúú, az mennyire zavart a movieban, pedig a legjobb rész az volt benne (na meg Urd angyala)
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Nekem az Opening kicsit még fura a kis Hevia beütéssel, de még egyszer kétszer meghallgatom akkor biztos beleszeretek. Elvégre szeretjük a skót zenét is. ::^_^::
Kép
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Nekem meg pont az ending nem tetszik a második évadban. :) (Mondjuk az első évad második endingje se tetszett) A Negai nagyon bejött, az első opening meg abszolút kedvenc, és a második se rossz, de az endingek...
Dín

Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Nekem pont a skótduda miatt tetszik a második op. Nem tudja valaki a címét? Lehet, hogy nagyon láma vagyok, de nem igazán találom.

Endingeket meg nem szoktam végignézni (nagyon kevés a kivétel), ugyanis általában nincs sok időm mozizni, és így spórolok gyakran 2 percet (Maison Ikkoku esetén, 96 részre számítva majdnem 6-7 rész...) Általában az op-okat is csak egyszer nézem meg, aztán ha bejön, letöltöm mp3-ba. Egyedül az AMG második szezon op-ját meg a FMP Fumoffu op-ját néztem meg mindig

-----

Egyébként Peorth kicsit mintha más személyiség lett volna a movieban, nem?

Mangát nem olvastam, csak az elejét, de nagyon nem tetszett a rajzolása, úgyhogy nem tudom, ott milyen...

-----

Ááá, ahogyan Bell azt mondja:

"Keeeeejcsiszá' "

Attól nagyon kész vagyok :)

-----

Ishida Youko - Shiawase no iro

ha minden igaz...már csak meg kéne találnom valahol


Edited by Rage: Sürgősen tanuld meg használni a "Szerkeszt" gombot, a legközelebbi hasonló megmozdulásodnál egész egyszerűen mind a 2 / 3 / 4 postod törölni fogom. Nem hiszem, hogy annyira nehéz lenne nem egymás alá postolni négyszer...
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Kösz a linket.

A több hozzászólásért meg elnézést kérek mindenkitől, legközelebb figyelek erre.
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Dínchamion írta:Nekem meg pont az ending nem tetszik a második évadban. :) (Mondjuk az első évad második endingje se tetszett) A Negai nagyon bejött, az első opening meg abszolút kedvenc, és a második se rossz, de az endingek...
Igen, igen az első évad elsőp felének endingje az nagyooon jó volt. Kicsit skicces rajzok, mellé az a zene. ::tenshii::

Tökéletesen hozta a sorozat hangulatát. A második felében meg már a sorozat hangulata is változott, így érthető volt a váltás. Remélem most a második széria hozza majd a régi hangulatot. Az első részből ítélve igen... de meglátjuk mi lesz atovábbiakban. Csak a végét ne szúrják el ugyanúúúgy. :whaaa:

Edit: Madfist köszi a linket. Az ending Instrumentálja nagyon jóóóó. Különben rájöttem miért tetszik jobban az Openingnél. Az openingben csak helyenként szólal meg skótduda. Az ending meg olyan mintha a japán Corrs csinálta volna. :-P
Kép
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Dín

Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Dínchamion írta:8. rész ;)
Yeeesh, köszi, töltöm :-)
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

A 7ik részt honnan lehet? Különben nagyon tetszett most az 5ik rész. El nem tudtam képzelni eddíg, hogy a Senpai-ékkal fognak szerelmi szálat csinálni... ááá nagyon kawai rész volt. ::^_^::
Kép
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Chidori írta:A 7ik részt honnan lehet?
Igazán nem sokat kell visszaolvasni... :roll: De egyébként: katt ide!
Dín

Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Köszke. :mosoly:
Különben vélemények az új részekrőőőől? Nekem a fentebb említett a kedvencem. De pl alíg várom, hogy a legkisebb is megkapja az angyalát. ::^_^::
Meg az a rész sem volt rossz mikor Belldandy becsípett egy kólától. Kimeg yaz utcára és találkozik Marlerrel.
- Szeretném ha végre elbuknál!!! *gonosz kacaj*
- A boldogságodért... - erre Bella eldől és a földön fekve kérdi Marler-t hogy megfelel-e. Majd Marl nagyduzzogva otthagyja, hogy belőlle senki ne csináljon bolondot. :-P
Nos ennél a jelenetnél sírva nevettem. ::hehe::
Kép
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Nekem borzasztóan tetszik. Még talán jobban is, mint az első évad - már nem kell karakterek bemutatásával húzni az időt, hanem koncentrálhatnak az epizodikus szerkezetre.

Az openingben viszont Urd kicsit másképpen van rajzolva, mint máshol - a homlokán csillag van, nem háromszög. (Legalábbis az Urd, nem?) És megmondom őszintén, az jobban tetszik.

De zseniális a sorozat, nem bonyolítja túl a dolgokat, viszont mindent kihoz a koncepcióból, amit lehet.
Dín

Kép
Avatar
CLS
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2005.12.22. 22:43
Tartózkodási hely: Velence
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: CLS »

Dínchamion írta: Az openingben viszont Urd kicsit másképpen van rajzolva, mint máshol - a homlokán csillag van, nem háromszög. (Legalábbis az Urd, nem?) És megmondom őszintén, az jobban tetszik.
Kérem szépen, ne keverjük Hild "igazgatónőt" Urd-al. :D
SPOILER!Még ha az anyja, akkor se. :P
A csillagos homlokú nem más mint Daimakaicho(kb. Démonvezetőnek lehetne fordítani) Hild-sama, a démonok legfőbb vezetője. Aki olvasta a mangát az tudja miféle illető Hild őnagysága, aki nem annak legyen elég az, hogy az ereje 1/1000-e felel meg kb egy elsőosztályú istennő erejének.
ああっ女神さまっ,えいえんに! (Mindörökké Aa! Megamisama!)
"Feladni valamit annyit jelent, mint eldobni magunktól az álmainkat."
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Aha! My bad. :P

Nem olvastam a mangát, illetve nem az egészet egyelőre.
Dín

Kép
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

Jó volt ez a rész is.

? Összecsókolóztak már ezek ketten? Nem emlékszem ilyenre. Ha meg nem, kissé kezd idegesíteni, hogy "megint" ilyen lassan halad minden...

Mangában sem emlékszem "ilyesmire" (130-040 körül tartok).

Jó-jó, hogy ilyen "szűzies", most nem jut eszembe jobb szó, a kapcsolatuk, nem is kemény szexjeleneteket szeretnék, de azért egy csók belefér... Más kérdés, hogy Keichi még nálam is töketlenebb
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Kurz Weber írta:Jó volt ez a rész is.

? Összecsókolóztak már ezek ketten? Nem emlékszem ilyenre. Ha meg nem, kissé kezd idegesíteni, hogy "megint" ilyen lassan halad minden...

Mangában sem emlékszem "ilyesmire" (130-040 körül tartok).

Jó-jó, hogy ilyen "szűzies", most nem jut eszembe jobb szó, a kapcsolatuk, nem is kemény szexjeleneteket szeretnék, de azért egy csók belefér... Más kérdés, hogy Keichi még nálam is töketlenebb
Igen, igen. Feletébb bosszantó, hogy időnként miken tud fennakadni. De szerintem csókjelenet az volt. Mintha a hajón még az első szériába. Vagy akkor csak átölelte? Már nem emlékszem. DE az tény, hogy Keichi-sa' belehúzhetna kicsit! ::jblush2::
Kép
Avatar
CLS
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2005.12.22. 22:43
Tartózkodási hely: Velence
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: CLS »

A TV sorozatban egyenlőre nem volt csókjelenet tudtommal. A mangában már a vol2-ben elcuppan az első csókjuk. Röviden ennyi. :)
ああっ女神さまっ,えいえんに! (Mindörökké Aa! Megamisama!)
"Feladni valamit annyit jelent, mint eldobni magunktól az álmainkat."
Avatar
Kurz Weber
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.05.26. 15:40

Hozzászólás Szerző: Kurz Weber »

CLS írta:A TV sorozatban egyenlőre nem volt csókjelenet tudtommal. A mangában már a vol2-ben elcuppan az első csókjuk. Röviden ennyi. :)
Lehet, bár a mangát csak kb vol10-től olvasom. Addig marhára nem tetszett a rajzolása, utána már ok.
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

Hella!
Én most kezdtem el nézi és nagyooon yó!
Urd az valami fenomenélis ahogy csinálja a fesztivált!
nah csak ennyit szerettem volna :lufi:
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Válasz küldése