Love Hina

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Love Hina

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Ismeri valaki? Én nem túl sokat tudok róla végigvittem egy game b*y advences love hinát és nagyon megtetszett tipikus japán erotikus humor. nagyon birom az ilyet....Aki tud írjon róla bövebben.... :wwhip:
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Az animét láttam (az omake részeket nem T_T), a GBA-s gaméhoz is volt szerencsém, mind2 nagyon jó. Te kivel jöttél össze a gaméban?
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nagyon jóó sorozat ^^ Jó sztori, eszméletlen karakterek és szemet könnyeztető poénok! A kedvenc részem a karácsonyi special. Az annyira szééép *.* Kedvenc karakter? Hmm Sarah-n és Kaola-n kívűl mindenki, de leginkább Kitsune, Mutsumi és Motoko ^^
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Szerintem az egész sorozat nagyon jó volt a folytatással és a specialokkal együtt! A game is jó volt:) Az viszont tetszett hogy a mangában össze is házasodik Naru és Keitaro:))
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Amikor elkezdtem nézni tetszett, bár egy kicsit langy volt a számomra. A 6-7. rész környékén (lehet előbb?) viszont megálltam, mert az én agyamnak túl sok volt enni eszement baromság >_>. Aztán rávettem magam, hogy folytassam, és kellemesen csalódtam és sikerült végignéznem ^__^. Kikapcsolódásnak elsőosztályú :)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Most lehet holy hülyeséget mondok, de...

Szal én még nem láttam az animet, de halottam rola, és rengeteg képet is láttam (Háttérképek, ect) és ott legtöbbször ki van hangsulyozva a nőiességük a kariknak. Szóval majdhogynem Hentai stilusu az egész. Mellbimbót egy tubus vagy csak egy ujj takar meg ilyesmik, vagy csupán egy törölköző van a lányok testén, és ezek nem csinálta, hanem hivatalos háttérképek... szal ebben az animéban ez ilyen sajátosság?
(uhh remélem érthető a kérdés -.- )
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Értehtőnek érthető ^^...nagyon is. A sorozatban bizony található jószámmal fanservice. A megérzésed nem csal.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

De azért a "Mellbimbót egy tubus vagy csak egy ujj takar" egy picit tulzás, legalábbis a sorozatot tekintva ^^"
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Képről beszéltem, mondtam is hogy a sorozathoz még nem volt szerencsém, csupán a mangát olvasgattam. Hát... fanservice power :)
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Love Hina?

Az animét azért szeretem mert zseniális seiyuu játék jellemzi pörgős párbeszédekkel (az LH óta az egyik kedvencem Horie Yui) na és azért is még mert van benne Amalla Su *_*
Az LH Again OVA-t azért szeretem, mert gyönyörűen sikerült a grafikája meg mert izé, ... *nosebleeds*
A mangát azért szeretem, mert egyszerre egy szép romantikus történet és egy ecchi-fanservice-komédia. És különbenis Kanako-chan kötéllel a kezében rulez!

De mindennél jobban szeretem a Love Hina mörcsandájzokat, főleg az én limited edition Kaolla Su figurámat és a plüss Motoko-chanomat.
::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki::
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Love Hina? Megvan a manga, az animéből meg láttam vagy 10 részt... talán a manga jobb, de ez persze csak személyes vélemény, ami természetesen adódhat abból is, h nem láttam végig az animét... Ja és egyszer voltam egy makettboltban, aminek egyik réaszlegét animeszereplők töltötték ki, de akkor éppen nem volt sok pénzem és ezért inkább egy Sailor Moon figura mellett döntöttem, ami igencsak nehéz választás volt, mert ott sorakoztak a változatosan öltözött Naruchanok meg a többiek... T_T... egyébként [és viccen kívül...^^] én nem mondanám, h erotikus... csak simán tömény fanservise... ^^°
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Sztem előbb érdemes megnézni a mangát. Tudom ez nem így szokás. Általában én is mangával kezdem és utána a sorozattal...Azért mondom mindezt mert nekem okozott meglepetéseket a manga az anime után..pár postal előrébb tudod is hogy miért de nem csak ez!!! Manga és az anime is kötelező ::japhaha:: ...annak aki szeret sokat nevetni. :lol:
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

nagyon jó sorozat! Ajánlom mindenkinek! Nagyon lol, és sok jó csaj^^ a romantika benne komolytalan egy kicsit viszont
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Végre egy Love Hina topic! OMG, miért is nem én indítottam?! :hammer:

Imádom! Imádom ezt a sorozatot! ::daisuki:: Az első másodpercétől fogva beleszerettem. Nagyon tetszik a romantikus történet, a karakterek, a sorozat néhol kedves, néhol kicsit ecchi, de mégsem erőltetett humora. De leginkább az az álomszerű hangulat ragadott meg, ami végigkíséri az egész animét.

Kedvenc szereplőim Naru, Keitaro, Kitsune és Mutsumi-san (hát ő tényleg nem semmi... ^^). Yui Horie nagyon nagy benne, Yukino Satsukit szintén imádom! Kedvenc számaim az OST-ről a Love Labirinth, a Yakusoku és a Friendship című számok.

Emlékszem, tavaly újév után néztem meg először. Akkor nagy hó esett nálunk, én meg éjjel fél 3-ig forró teát iszogatva néztem a Love Hinát! Akkora feelingje volt, hogy az nem igaz! Azóta is az egyik legkedvesebb animém!

Szóval írhat róla bárki bármi rosszat, mert igen, tudom, ez a sorozat sem tökéletes, nem is a leginkább mélyreható darab az animék történetében... De én akkor is imádom!!! *Surci fanboy elszállt...*
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nem hiszem, h lehetne rola rosszat mondani kedves Surci... ^^ en spec nem tok... de nem is akarok, mert en is imadom, meg ott figyel a polcomon a manga, szal gaz lenne, ha nem jonn be...
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

én kb. 15 részt láttam, aztán feladtam. nekem nem jott be. már az 5. rész után se tudtam nevetni rajta, hogy most éppen milyen messze ütötte Naru Keitarot... Shinobu-tol + falra másztam, de Haruka jo fej (asszem igy hivják, a cigis "néni"). nekem nem teccett, de az openingje nagyon jo!!
Kép
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

3 rész után feladtam. Hibát követtem el?
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Azt csakis te tudhatod.talán probáld meg a 10.-ig akkor már tuti eldöntheted hogy megnézed e végig.....
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Szerintem meg a 25-ig :dirr:
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

JÓÓÓ. Mindegy ha teszik nézze végig.Ha nem...hát akkor meg bánnya meg hogy megnézte... :wwall:
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
romero83
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.01.01. 20:45
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: romero83 »

Én nem bántam meg, hogy végignéztem.
Sőt, egyik kedvencem... :lol:
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nekem is az egyik kedvencem..és szerintem érdemes folytatni.
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Ám legyen! Biztos csak rosszkor talált rám ::frog::
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Philionel írta:3 rész után feladtam. Hibát követtem el?
Sztem óóóóriásit... ^^
Love Hina lenni nagyon jó...
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Philionel írta:3 rész után feladtam. Hibát követtem el?
Ki tudja? ^^ Lehet, hogy ha tovább néznéd, megtetszene. Én is így jártam a Lost Universe-el. Megnéztem az első 8 részt, nem jött be túlzottan, aztán 1 évre rá megint elővettem, és a végére nem is lett olyan rossz. Bár ez attól is függ, szereted-e a műfajt. Nekem a Love Hina valamiért nagyon tetszik. Láttam már több romantikus komédiát, de eddig ez a listavezető ^_^'''
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése