Blue Gender

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Mi a véleményed erről az animéről?

Tetszik!
38
50%
Elnézegetem...
24
32%
Nem az én stílusom
14
18%
 
Szavazatok száma: 76

Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

IloveRenji írta:Roviditett valtozat? o.o
Hat igen, sajnos az oldokles reszen sajnos tul kell esni..
Volt belőle valami rém-rossz kb. 2 órás film... pontosan nem tudom, csak azt, hogy a felénél félbevágták a sztorit, és kb. az öldöklésre alapozott az is... kár érte. Ha jobban odafigyeltek volna rá, iszonyatosan ki lehetett volna belőle hozni azt a bizonyos 'igazságot', amivel minden nap szembesülök :(
Avatar
soragirl
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.23. 10:42
Tartózkodási hely: Varbó (de néha Miskolc is)

Hozzászólás Szerző: soragirl »

CAsztok! Sztem tök jó ez az anime. NEmtom kinek van itt A+-a, de nem tudjátok mikor fogják leadni a moviet? köcce pusy :?:
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Furcsa egy sorozat, és meglehetősen horrorisztikus és utópisztikus... az ilyeneket nem igazán kedvelem... főleg hogy még ilyen rovarszerű izékkel is teletömték. De azért nem volt rossz... és igen, a mozifilm az elég nagy csapás és semmi értelme nem volt... inkább csináltak volna egy OVA-t az előzményekről, amit ugyan megtudtunk a sorozat folyamán, de csak nagyvonalakban. :cool:
Avatar
soragirl
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.23. 10:42
Tartózkodási hely: Varbó (de néha Miskolc is)

Hozzászólás Szerző: soragirl »

+néztem a múltkor a moviet, és bocs, h ezt mondom, de naon szar...
Csak a részekből volt összevágva, kicsit át volt írva, és elég uncsi volt, és a végéről már ne is beszéljünk, be sem volt rendesen fejezve.
You don't know me
Don't ignore me
You don't want me there
You just shut me out
You don't know me
Don't ignore
If you had your way
You just shut me out
Make me go away
"I'd say it's time too late."
"Save water, drink beer!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Utopisztikus akkor lenne, ha minden csodálatos volna a történet világában, de pont ez az, ami a legtávolabb áll tőle. A rovarszerű lényeket pedig valószínűleg nem azzal a céllal tették be, hogy mindenki megkedvelje őket. :)
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ez volt az a sorozat, amit kb 15 rész erejéig bírtam (A+-on természetesen).
Túl sok pufogtatás, túl sok gagyi óriás rovar, túl unszimpatikus szereplők és túl sokszor kerülgetett az elalvás miközben néztem :lol:
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Én mostanában áltam neki és nagyon bejön. Tetszik ez a furcsa kifordult világ, csak Yuji idegesített halálra az elején. Meg amíg a Földön szenvedtek és 3 rész alatt kinyúvadtak 6an nagyon nyomasztó volt.
Kép
Avatar
soragirl
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.23. 10:42
Tartózkodási hely: Varbó (de néha Miskolc is)

Hozzászólás Szerző: soragirl »

Szintem is tök jó az anime, én bírom ez ilyen tudományos fantasztikus akármiket.
You don't know me
Don't ignore me
You don't want me there
You just shut me out
You don't know me
Don't ignore
If you had your way
You just shut me out
Make me go away
"I'd say it's time too late."
"Save water, drink beer!"
Avatar
Matsuo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.04.26. 19:21

Hozzászólás Szerző: Matsuo »

Szerintem nagyon cool az anime.Sikerült megszereznem a zenéit és állandóan ezeket nyúzom. :D Egyszerűen akármennyiszer is nézem meg,soha sem unatkozom. :) Yují és Marlen egyszerűen oltári páros![/img]
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

A héten fejeztem be és azt kell, h mondjam több annál mint amire először számítottam! Nekem tetszett! Bár amikor először megláttam a Blue-kat, meg az "ijesztő" csáprágójukat...hát szóval, nem hittem volna, h ezt komolyan végig tudom nézni, de tök kíváncsi lettem, h mi és hogyan fog (ki)alakulni Yuji és Merlene között. Aztán jöttek a drámaibb részek, és miután sorban halt meg mindenki már érdekelt az is, h hogy fognak egyáltalán életben maradni... Ami még tetszett az a karakterek jól megrajzolt kifejezései, a félelem, elkeseredés, megnyugvás, boldogság, mind-mind jól kivehető már csak ha rájuk nézünk. Nem mondom, h a kedvencem lett és az sem valószínű, h 2szer meg fogom nézni, de egyszer látnom kellett! :)

(thx, madfist! :D)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
terika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.06.27. 21:51
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: terika »

ahhoz képest, hogy nem ez a stílusom kétsze ris végig néztem. Az utópisztikus jelző számomra is fedi az animét. Eleinte nagyon durvának gondoltam az egészet, szinte lesokkolt az alapsztori. Ugyanakkor a befejezés tetszett...
yuji eleinte engemis halálra idegelt és miatta többször felhagytam az anime nézésével. Egyébként olykor nagyon durva a sztori. Alapvetően a halál körüllengte légkör durva, minden lépésben ott a halál. És az egészre rájön a szerelem...hát nah. Élet és halál vívódása. Így már jobb...
Válasz küldése