Scrapped Princess

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Scrapped Princess

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nekem ez az anime az egyik nagy kedvencem.
Várom a véleményeteket,hogy kinek milyen volt a sorozat és kik a kedvenc szereplőitek benne.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Fulle *_*

És egyébként én is nagyon szeretem ^^. Jól lett kitalálva, és jól is lett megcsinálva, nem hiányoltam belőle semmit. Talán az benne a legjobb, hogy tényleg teljesen egységes, nem erőltetett, hogy na most filozófia meg dráma ezerrel, hanem mindenből egy kicsit vesz, és ügyesen mixeli.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nekem elsősorban a zenéje tetszett... ^^ ami még nagyon megfogot azok a hajak ^^ nem tudom, ki hogy van vele, de sztem voltak benne érdekes megoldások hajügyben ^^
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Konomi írta:Nekem elsősorban a zenéje tetszett... ^^ ami még nagyon megfogot azok a hajak ^^ nem tudom, ki hogy van vele, de sztem voltak benne érdekes megoldások hajügyben ^^
A zenék nekem is tetszettek.Főleg az Opening és az Ending.
Nekem Pacifica haja leengedve jobban tetszett,mint feltűzve.

A kedvenc szereplőm Shannon.Jól néz ki és a kedvenc Seiyuu-m Miki Shinichirou szinkronizálja. :D
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Raqueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel! Imádom! Nagyon jó fej! Várom a folytatást!:D

Ezúton szeretném megköszönni neked, Elhaym, aktiváltak, NAGYON-NAGYON köszönöm!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Midoo 2005.04.23. 21:09-kor.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Nekem nagyon bejött, egy ismerősöm rajtam keresztül küldte el Amy-Jade nek a sorozatot, és mit mondjak, elég sokat kellett várnia, mire odaadtam ^^ (nem volt üres cd-m, se helyem, muszáj volt megnézni :-P ) Nekem a ruhák is tetszettek benne, szélesgalléros egyenruha !kakkoi!
Nomeg az egész jó volt, nem hiányzott belőle semmi :)

[ED] Ja igen kedvenc szereplő: természetesen Soopy-kun!
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Midoo írta:Raqueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel! Imádom! Nagyon jó fej! Várom a folytatást!:D

Ezúton szeretném megköszönni neked, Elhaym, aktiváltak, NAGYON-NAGYON köszönöm!
Szívesen máskor is. :D

-----
Fenyx írta:Nekem nagyon bejött, egy ismerősöm rajtam keresztül küldte el Amy-Jade nek a sorozatot, és mit mondjak, elég sokat kellett várnia, mire odaadtam ^^ (nem volt üres cd-m, se helyem, muszáj volt megnézni :-P ) Nekem a ruhák is tetszettek benne, szélesgalléros egyenruha !kakkoi!
Nomeg az egész jó volt, nem hiányzott belőle semmi :)

[ED] Ja igen kedvenc szereplő: természetesen Soopy-kun!
Voltak kedvenc jeleneteid benne?
Shannont és Racquelt milyennek tartottad?
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Hmmm eeeto *kotor az emlékekben*
Ők ugye a casull testvérpár....bírtam őket....Shannon-ban már az elején megfogott, az a könnyed stílus amivel harcolt, egyszerűen jó volt a mozgása...Racquel meg :D olyan mint amilyennek a Slayers világa szeretné Lina Inverse-t ;)
Jelenetek hmmm az összes amiben volt Soopy-kun ::daisuki::
Egyébként nagyon megindítóak voltak az apostolok...hú, emlékszem kirázott tőlük a hideg :whelp:
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Fenyx írta:Hmmm eeeto *kotor az emlékekben*
Ők ugye a casull testvérpár....bírtam őket....Shannon-ban már az elején megfogott, az a könnyed stílus amivel harcolt, egyszerűen jó volt a mozgása...Racquel meg :D olyan mint amilyennek a Slayers világa szeretné Lina Inverse-t ;)
Jelenetek hmmm az összes amiben volt Soopy-kun ::daisuki::
Egyébként nagyon megindítóak voltak az apostolok...hú, emlékszem kirázott tőlük a hideg :whelp:
De a gonoszok küzűl CZ szimpatikus volt nagyon.
Jó volt Shannonnal együtt látni.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

eeh kezdem magam jii-channak érezni....melyik volt CZ????
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Fenyx írta:eeh kezdem magam jii-channak érezni....melyik volt CZ????
CZ a fekete hajú Peacemaker volt.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Ja igen már emlékszem, ő is artillery class volt, de egy kisit különlegesebb mint a többi. Hmmm hát nem tudom, különösebben nem volt szimpatikus...olyan elmegy karakter , bár igaz ami igazchibi-nek aranyos volt, felnőtten meg húűhe, de én inkább a "gonosz" gonosz karakterekekkel szimpatizálok :)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Fenyx írta:Ja igen már emlékszem, ő is artillery class volt, de egy kisit különlegesebb mint a többi. Hmmm hát nem tudom, különösebben nem volt szimpatikus...olyan elmegy karakter , bár igaz ami igazchibi-nek aranyos volt, felnőtten meg húűhe, de én inkább a "gonosz" gonosz karakterekekkel szimpatizálok :)
Én azt sajnáltam,hogy nem jött össze Shannonnal.

Én is szeretem a gonosz karaktereket. :D Gondolom ez az avataromon is látszik. :D
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Ugyan dehogy, az avid maga a megtestesült karitatív szeretet ;)

Vissza scrapped princessre: ami nagyon tetszett az Pacifika jellemfejlődése volt, ugyan messze nem lett a kedvenc karakterem, bámulatos volt az ahogyan változott a viszontagságokkal...főleg amikor találkozot a másik kiatszított hercegnővel....beast princess -nek becézték asszem...
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Fenyx írta: Vissza scrapped princessre: ami nagyon tetszett az Pacifika jellemfejlődése volt, ugyan messze nem lett a kedvenc karakterem, bámulatos volt az ahogyan változott a viszontagságokkal...főleg amikor találkozot a másik kiatszított hercegnővel....beast princess -nek becézték asszem...
Ezzel egyetértek, tényleg jól lett bemutatva. Meg sztem a legjobb az egész animében, hogy nem erőltetett, és nincsenek benne agyondrámázott szálak, mindenből egy kicsit vesz, és tényleg ügyesen passzintja össze őket ^^.

És Fulle még mindig *_*
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Fenyx írta:ami nagyon tetszett az Pacifika jellemfejlődése volt, ugyan messze nem lett a kedvenc karakterem, bámulatos volt az ahogyan változott a viszontagságokkal...főleg amikor találkozot a másik kiatszított hercegnővel....beast princess -nek becézték asszem...
Szerintem is nagyot változott Pacifica az eleje és a vége között.

---------------------------------

Surci: Látom neked is nagyon tetszik, az SP.:D Nekem már régóta a kedvenc animém.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Temari
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:34

Hozzászólás Szerző: Temari »

Én legjobban Fulle-t, Shannon-t meg Sim-et birom.... :roll:
Fulle és Shannon.....rettentő hasonlóak ezért tom mindkettőjükről elmondani hogy mind a kettő baromi titokzatos és nagyon nagy fejek...sztem ilyennek kell lenni egy pasinak :-P
Sim....meg....teccik az ahogy kibékülnek Pacifikával....bár ahogy Peacemaker lett úgy is jófej...szetm..... :)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sztem Fulle meg Shannon egyáltalán nem hasonlítanak o_o
És Shannon nem titokzatos, csak zárkózott. Azért az két külön dolog ^^" Fulle meg nem zárkózott sztem egyáltalán ._. max. szűkszavú, és néha szkeptikus. Van ez így :) (A magam részéről még mindig Fullét szeretem az egész bandában a legjobban...).
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Simet én is bírtam. Nagyon aranyos kislány volt.
Shannon nagyon megkedvelte. Ez miatt sajnálom, hogy nem jött össze a végén CZ-vel. Pedig az ernyős jelenet után azt hittem lesz köztük valami.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Temari
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:34

Hozzászólás Szerző: Temari »

Sztem Fulle meg Shannon egyáltalán nem hasonlítanak o_o
Én sztem meg igen...akkor mért emlékeztette meg érezte Pacifika úgy hogy régebben is ismerte Fulle-t....de ezen nem fogok veled vitatkozni... :roll:
Egyébként boldog karácsonyt mindenkinek :xmas:
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Amikor előszőr megláttam Fullét azt hittem Shannon az, csak a robbanás miatt megváltozott a külseje.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Amikor Fullét megláttam, először én is azt hittem, hogy Shannon az (imho hasonlitanak külsőre). Egyébként nekem Fulléről valahogy mindig Tooya jutott eszembe.

Elhaym: Igen, bekerült a kedvencek közé.

Egyébként a csaj Peacemakereket is birtam.

MaKo: A másik topicban irtad, hogy vmi hiányzott a végéről. Fulle?
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Elhaym írta:Simet én is bírtam. Nagyon aranyos kislány volt.
Shannon nagyon megkedvelte. Ez miatt sajnálom, hogy nem jött össze a végén CZ-vel. Pedig az ernyős jelenet után azt hittem lesz köztük valami.
Huh, én meg rohadtul örültem, hogy nem jöttek össze xD Egyrészt sztem erőltetett lett volna. Szóval érted, ott van Shannon, totál zárkózott pali, kevés embert szeret, de akit igazán szeret, azért az életét is adná (ühüm, Pacifica...). És ugye CZ meg közte azért a későbbiekben voltak surlódások (ld. a beszélgetésük...). Nem illett volna a végére imho, hogy "tralalla, ha már mindenki összejött/túlélte a sorozatot, akkor hozzuk össze őket is, had' örüljenek..." Szerintem az egész kapcsolatuk lassabb volt, mint amit a sorozat kívánt. Utána lehetne gondolni, hogy ha a dolgok úgy alakulnak, összejöhettek volna, de ez a sorozat végére imho túl gyors lett volna. Se Shannon, se CZ nem ilyenek... IMHO. (De ugye vannak biztos lelkes fanfic-írók, őket lehet nyaggatni :D )
Temari írta: Én sztem meg igen...akkor mért emlékeztette meg érezte Pacifika úgy hogy régebben is ismerte Fulle-t....de ezen nem fogok veled vitatkozni...
Um, én csak véleményt nyílvánítottam... ^^" És csupán azért mondtam ezt, mert én így éreztem. Fulle egyáltalán nem volt annyira mogorva, mint pl. Shannon (azért az is elég érdekes, hogy Shannon meg Pacifica sokkal régebb óta ismerték egymást, mint Fulle és Pacifica, Pacifikának mégis pár nap alatt kvázi "megnyílt" Fulle, ehhez képest Shannon jóval később volt hajlandó igazán bensőséges beszélgetésekre Pacificával... Ahogy mondani szokták, néha könnyebb megnyílni vadidegeneknek, mint ismerősöknek. Nem mondom azt, hogy nem voltak közös vonásaik (pl. mindketten elsőre zárkózottak voltak), de szerintem Fulle sokkal könnyebben kezdett bízni bárkiben is, Shannon ehhez képest önfejűbb volt. Azért vegyük bele, hogy Fulle pár nap ismeretség után áldozta fel magát Pacifikáért... Shannon egy életet élt le vele. NAAGY különbség.... Ráadásul nekem Fulle úgy jött le, hogy könnyebben mosolyog is, nem olyan morci-durci, mint Shannon. Az egykedvűség persze benne is megvolt, de ezt rövidtávon simán kiolthatta/kioldotta belőle Pacifica. Ezért voltak sztem ők ketten baromi jó pár. :)
Surci írta:Amikor Fullét megláttam, először én is azt hittem, hogy Shannon az (imho hasonlitanak külsőre). Egyébként nekem Fulléről valahogy mindig Tooya jutott eszembe.
OMG NE O_O Csak Tooyát meg Fullét ne o_o""""""" (Fulle messze jobb imho ^^" mármint emberileg. Sokkal könnyebben volt képes a változásra, Tooya lassúbb falat... mondjuk Tooya nem ember, mentségére válljon ^^""Meg egyébként is, Tooya rohadtul más tészta ^^" imho).
Amúgy sztem a hajuk színén kifújt a változás Shannonnál meg Fullénél. Minden pasi egy tucat volt arcilag ebben az animében ^^" Lányok detto... (főleg a szemük). Persze ez nem baj, a karakterdizájnertől függtek.
Surci írta: MaKo: A másik topicban irtad, hogy vmi hiányzott a végéről. Fulle?
Öh, hát... is. Főleg ő. De ebben benne volt az is, hogy én mint karaktert nagyon bírtam, szerintem ritka, hogy ennyire kevés idő alatt egy figura ennyire el legyen találva, és ilyen könnyen megszerethető legyen. Meg sztem azt a vak is látta, mennyire jó pár voltak Pacifikával... szóval minden esély megvolt, az ember meg drukkolt, aztán hoppá lett. Ráadásul Fulle miatt Pacifica is változott, valahogy kicsit felnőtt, kevésbé nyarvogott utána, mint mielőtt megismerte volna Fullét. Mindenképp jót tettek egymásnak. Az, hogy Fulle meghalt, azt eredményezte, hogy nyarvogtam jó sokat, meg vinnyogtam, hogy mennyire kár, hogy nem jöttek össze, pedig ANNYIRA ott voltak... Szóval ez kicsit űrt hagyott bennem, de persze rendezésileg teljesen tökéletes volt, csak mint "fan" meg "kedvencek" tekintetében hiányoltam őket együtt. De a célja a dolognak így is révbe ért, Pacifica megkomolyodott (ha csak egy kicsit is), és remélhetőleg jó jövőre lel...
:)
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Látszik, hogy nem a romantika volt az anime központjában, hanem inkább a dráma, de ez tette jóvá.

Pacifica anyjának és Fullének halála nagyon szomorú volt. Meg ugye Pacificáé is a 23. rész végén.

De legalább Winia összejött Chrissel.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Én most nézem és egyelőre nagyon tetszik, de most kapcsolok, hogy mi a két istenség neve. Úristen: Mauser és Browning. Mindkét fegyvert a II. világháborúban használták. A Mauser a német gyalogság puskája volt, míg a Browning egy amerikai automata puska. Teljesen kihaltam rajta. Bocs ha jelentéktelen hozzászólás volt, mert már ti is észrevettétek.
kép1: Browning Automatic Rifle kép2: Mauser Karbiner link
Kép
Válasz küldése