Ai yori aoshi

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Konomi

Ai yori aoshi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Úgy emlékszem, volt régen ilyen téma, de most nem látom a listán, ezért bátorkodtam létrehozni...
... azért, mert ez a sorozat a szívem csücske mostanában, főleg a második szezon [Enishi]... nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a második sorozat [ha hívhatom így] hangulatából adódóan sokkal jobban tetszett. Mert hát ugye nem volt olyan drámázós, sem nem olyan aggódós... etc. bár lehet, h ezt csak én látom így ^^...

itt van 2 link ezzel az animével kapcs.

http://www.aiyoriaoshi.com/enishi/index2.html

http://aiyori.pioneeranimation.com/
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Hmmm, Ai Yori Aoshi? Hárem anime klasszikus. A története is kiszámítható. De lehet, hogy pont ezekért szeretem. :D
Továbbá szeretem a szikrázóan gyönyörű színeit az animációnak. Aoi-chan kék haja és a különböző kimonói nagyon passzolnak *_*
Ki tudja miért de szerettem az angol szinkronját is hallgatni ennek az animének, pedig az eredetivel sincs semmi baj.
Ja és Mayu-tan moemoemoemoe ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki::
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Szerintem az angol szinkron nagyon nem jó..amúgy a sorozat aranyos és imádnivaló...meg azért annyi drámázás nem volt benne..na jó talán kicsi az első sorozatban :wink:
Érdemes megnézni. Én is hiányoltam ezt a topicot.Nem is tudom miéert nem én nyitottam :weh:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Be kell, h valljam, én az andol szinkronba már bele sem néztem... ez olyan reflex :lol:
A színek szerintem is gyönyörűek [lévén kék az egyik kezvenc színem ^^]
az meg, hogy ez egy tipikus ecchiLOLIháremFANSERVICEanime... na az csak hab a tortán ^^ kedvencem továbbra is TIINASEMPAI ^^
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Na jah... én angol szinkronnal kezdtem... végígnéztem az első sorozatot. Utána pedig fura volt hogy az enishi hangajit olyan hamar megszoktam. Pl a landlady hanfja katasztrófális volt az angol szinkronban!
Kben az egyik kedvenc sorozatom! Ha az embernek van egy szabad fél órája, pihenésképp érdemes megnézni. Könnyed, nevettető, sztem más nem is kell! ;)
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Nekem pont fordítva volt. Japánul angol felirattal képtelen voltam végignézni. Angolul pont jó volt, úgy volt hangulata. Japánul... 5 sec után lekapcsoltam. Nem bírtam hallgatni. Fura, h ennél az animenél így volt, mert mást simán végignézek japánul.
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Kben asszem kijött már a szinkronos változata is az enishi-nek, DC-n már láttam. Talán feltöltik hamarosan vmelyik FTP-re is.
Avatar
ttbocx
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.12.20. 18:17
Tartózkodási hely: Brno-CR/ Revkomarom-SR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ttbocx »

En az Ai Yori Aoshit es az Enishit japanul neztem feliratozva, csak utolag toltottem le beloluk a ketnyelvu valtozatot de el kell hogy mondjam nekem japanul jobban tetszett.
Ja amugy ez a sorozat egyike a kedvenceimnek. Ami annak is koszonheto hogy Aoi-chan egyike a kedvenc anime szereploimnek, kedves, aranyos ja es persze elegge feltekeny tipus.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nem nevezném féltékénynek egyáltalán. Sőt igazán megértő minden helyzetben bármi is történjen. Szal igazi mintfeleség^^
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Én sem mondanám rá, hogy féltékeny, vagy ha az is, akkor elég jól titkolja :P ebben a tekintetben pont úgy viselkedik, ahogy egy előkelő család gyermekétől ez elvárható. Nem jelenetezik, nem hisztériázik, nem gyerekeskedik stb.

Ami a szinkront illeti, szerintem az angol borzalmas, de ezt nem ragozom tovább, mert aki kicsit is ismer, az tudja rólam, hogy ki nem állhatom ha egy animeszereplő nem japánul beszél :D
Avatar
ttbocx
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.12.20. 18:17
Tartózkodási hely: Brno-CR/ Revkomarom-SR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ttbocx »

Jo belatom, de akkor is van neha egy kis feltekenysegi rohama az esemenyek kezdeten pl. ott talalja chika-chant kaoru futonjaban, igaz vegul megerti a helyzetet.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hát már nemazért, de ha találok egy egyetemista ágyában egy lolit, akkor arra nekem spec nem a féltékenység ugrik be, mint lehetséges reakció XD most nem biztos, hogy átment, amit szerettem volna... :P
Avatar
ttbocx
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.12.20. 18:17
Tartózkodási hely: Brno-CR/ Revkomarom-SR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ttbocx »

Na jo! nincs kedvem tovabb vitatkozni. Elvegre is ti lanyok jobban megudjatok kulonboztetni az erzelmeket egy ilyen esetben.
:D
Avatar
Entrichon
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.12.04. 16:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Entrichon »

Nos, örülök hogy végre lett egy ilyen topic is, lévén hogy az Ai Yori Aoshi (+Enishi) a műfajon belül szerintem az egyik legjobb, bár az Onegai Twins szerintem egy picit jobb, bár az is igaz, hogy abból a drámai szálat kb 1 az 1ben kihagyták. Talán éppen ebből adódik, hogy az Enishit jobban szeretem, mert ott a szereplők ábrázolása sokkal inkább illik bele egy romantikus vígjátékba, mint egy drámaibb hangvételű történetbe. Egyébként a szereplők szerintem messze jobbak, mint az Onegai Twins-ben...különösen Chika-rin... ::hehe:: kawaii...hát, kb ennyi, csak ajánlani tom...
The Chronicles of Humanity...
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Őszinténszólva szerintem hangulatilag az első 2-3 rész volt a legjobb. Nemtudom... azok valahogy nagyon megfogtak. AZtán mikor átköltöztek a nagyházba egész más hangulatot kapott a sorozat. De onnantól sokkal nagyobb hagsúlyt kapott a vígjáték (ami nem baj).
Az eleje olyan volt mint 1 mozifilm, ami kimerítette a lényeges romantikus szálakat. Onnantól csak felszínesebben érintik a témát. Kben meg sztem a legpoénosabb alak Tina-chan... nagyon lol amit néha levág! ^^
Avatar
Entrichon
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.12.04. 16:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Entrichon »

Tina-chant énis imádtam. Az elevensége nagyon aranyos volt. Most egy Ikkitousen című animét nézek, ami bár egy fokkal komolyabb hangvételű, de a főszereplő mintha Tina-chan ikertestvére lenne. Ugyanolyan lökött, ugyanannyira elragadó. ::hehe::
The Chronicles of Humanity...
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Kben az a jelenet nekem nagyon tetszett mikor Tina és a Landlady ülnek a ház tetején és rájönnek hogy mind2en a másikra akartak végíg hasonlítani... az annyira ari. :)
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Sapi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.04.24. 19:30

Hozzászólás Szerző: Sapi »

ÉÉÉÉÉÉÉDI! csak ennyit mondok :lol: :lol:
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

LOL főleg Aoi-chan XD Btw csoda, hogy még él ez a topic lol..
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Azért nem ír senki, mert mindenki tudja, hogy egy nagyon jó sorozat. Mit kell ragozni!? :-P
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Aoi-chan a favorit!! ^^"
Imádom ezt az Animét,tiszta felüdülés volt látni.
Chidorinak meg igazaa vann!!! :cool:
Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Hozzászólás Szerző: gr33n »

Igen! Egy Ai Yori Aoshi topic!!! ::japhaha::

Ez a kedvenc animem. Ez tök jó anime! Van benne minden! Megható de mégis vicces! Megvettem idáig 1-10-ig a manga-kat! Kedvencem benne Tina. Hogy az miket tud művelni. Jaj... ::hehe:: És csak a pi számít neki. ::jbeeer:: De sztem nagyon jó fej. Aranyos és sexy is. ::jsmile::
Szerintetek lesz Ai Yori Aoshi Season 3? Mert szerintem kéne lennie. Hiszen még nem volt megtartva az esküvő. Kíváncsi vagyok mégis miket terveznek még. Ha minden igaz 17 manga lesz de még csak 12 van kész. Szerintetek elkészülnek jövőre az utolsóval?
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Nem tudom... én nem várom az esküvőt. Azzal elveszne a fiatalossága az egésznek. Éppen azért jó mert tinikről szól és nem felnőttekről, nem komoly emberekről. Szóval én nem szeretném, hogy házasodjanak... bár ha lesz 3ik szezon akkor abban tuti fognak. Most akkor nemtom, hogy legyen-e vagy sem... de inkább legyen!! ::japtoun::
Kép
Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Hozzászólás Szerző: gr33n »

Chidori írta:Nem tudom... én nem várom az esküvőt. Azzal elveszne a fiatalossága az egésznek. Éppen azért jó mert tinikről szól és nem felnőttekről, nem komoly emberekről. Szóval én nem szeretném, hogy házasodjanak... bár ha lesz 3ik szezon akkor abban tuti fognak. Most akkor nemtom, hogy legyen-e vagy sem... de inkább legyen!! ::japtoun::
Látom te sem igazén tudod mit akartsz. ::hehe:: Bár ebből a szemszögből nézve igazad van. Jó ez hogy tinik és nincs semmi olyan fura komoly felnőttes cucc benne. Poén lenne ha a 3. szezont is húznák és az esküvő csak a 4. szezonba lenne ::jblush::
Vagy tudok jobbat. Mondjuk a 3. szezon ilyen megszokott lenne. Hétköznapi élet jó szórakozás. Halálra intatni egymást! ::jbeeer:: ::jthrill::
És az esküvő egy OAV lenne. Vagy egy Movie...IGEN! ::japhaha:: Egy Ai Yori Aoshi MOVIE! IGEN! AZ KELL IDE!!! ::jhihi:: ::jthrill::
De ötülnék hogyha ezt is el tudnák húzni egy 3-4 szezonosra . ::jeye:: Kb. úgy mint a Ranma-t. De ezt mondjuk be is fejeznék nem úgy mint a Ranma-t. :hee:
Hát nincs igazam. ::onigiri::
Én annyiora szeretem ezt az anime-t. Oh....Ai Yori Aoshi..Zene füleimnek. Ez nálam a No.1. ::daisuki:: ::jblush::

Valaki tudja hogy a mangaka készít e vagy készített e vlm más manga-t , anime-t? ::japtoun::
Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Jutesztembe... ennek a sorozatnak köszönhetem, hogy cseresznyefa virágzáskor mindíg majd elolvadok. Órákig tudom nézni, mióta láttam ezt az animét! Imaádoom ::daisuki::
Kép
Válasz küldése