Cowboy Bebop

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Kit tartasz a legmenőbb szereplőnek a sorozatból?

Jet Black
7
5%
Spike Spiegel
59
41%
Faye Valentine
16
11%
(sokadik) Edward
36
25%
Ein
14
10%
Vicious
9
6%
Julia
2
1%
 
Szavazatok száma: 143

Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

A film nekem nagyon pozitív csalódás volt (általában nem szoktak tetszeni a sorozatokhoz készített filmek, még ha a sorozat jó is). Remek story, és főleg a "keret" jelleg tetszett, aminek a vége persze a kredicc után látható csak. nomeg a "are you living in the real world?" Szal elgondolkoztatott, na. Mivel nem tudtam, hogy a sorozat közben játszódik, az utsó rész után megnézve volt egy erős nosztalgiafaktora is.
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
Zsebi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:17
Tartózkodási hely: itt is ott is ^^

Hozzászólás Szerző: Zsebi »

Én is így voltam vele, jó volt nosztalgiázni a végén. :D
-A gyertyák- mondja szórakozottan, mikor megakad szeme a kandalló peremére állított gyertyatartó füstölgő csonkjain. -Nézd csak, a gyertyák csonkig égtek.
Avatar
Gemini22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.10.31. 00:53
Tartózkodási hely: Im Bankai-Zustand

Hozzászólás Szerző: Gemini22 »

A filmet még nem sikerült megszereznem de a sorozat a kedvenceim közé tartozik, sőt ez volt az első amit láttam.

Lenyűgözött a zenéje, azóta a hivatalos indulóm a Tank! Yokko Kanno-tól. Ebben a soriban minben passzol. A zene pont akkor és úgy szólal meg ahogy azt a képsorok, a szerplők megkívánják.

És Spike...az az irdatlan közöny és nemtörődömség, még senkinek sem állt ilyen jól!!!

A történet szerintem kerek egész,a karakterek árnyaltak, megvan a háttértörténet... és persze ott van ED!!!!! és EIN!!!! ::jhihi::

Na de mit szépítsünk, engem mégis a jazz és blues hangzások fogtak meg!!!!
Der Tod und die Erdbeere
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

A sorozat nagy kedvencem, eddig még nem tudtak jobbat mutatni. ::jeye::
A film viszont nem tetszett, épp azért, mert a sorozat után néztem, és a sztoriba szerintem semmi újat nem hozott, csak egy tök hosszú epizód volt, aminek azért nem volt értelme, mert már nem kellett rájönni a titkokra, hiszen nagyjából kiderültek, amik nem, azokra meg nem derült fény. És mivel a sorozat után készült, én akkor már értelmesebbnek tartottam volna, ha mondjuk csinálnak egy előtörténetet a Vicious- Spike- Julia- háromszögről, vagy valami.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Tegnap fejezetm be a sorozatot, a film még hátra van, de őszintén szólva egy picit többett vártam a sorozattól. Valahogy olyan volt, mint amikor bűvészmutatványokat mutatnak be, vagy csak pislog az ember és élvezi amit lát, vagy elkezd gondolkodni h vajon hol lett átverve és azzal elveszik az egészből a poén, én valahogy a kettő közé estem be. Az elején (nekem) a 4. résztől nagyon adta a feelinget. A jazz bevágások ,a karakterek, az egyes részek bonyodalma tényleg sajátos volt és hangulatos, de valahogy a sorozat közepe mintha el lett volna tévedve. A storyhoz nem adtak hozzá semmi infot, a hangulat nem volt annyira ütős és a zenei bevágások sem voltak olyanok. Valahol a 23. résznél tértem megint magahoz (különben az a rész egy külön misét megér), onnantól valahogy megint beindultak az események és kiváncsian vártam a folytatást.
A vége meg egy nagy piros pont, (bár rájöttem, h mennyire is hiányoznak már happy endek :) ), álmomban sem gondoltam, h így fognak alakulni a dolgok. Szvsz a közepét leszámítva jó anime volt.
Let's begin, de gozaimasu!
Válasz küldése