Cowboy Bebop

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Kit tartasz a legmenőbb szereplőnek a sorozatból?

Jet Black
7
5%
Spike Spiegel
59
41%
Faye Valentine
16
11%
(sokadik) Edward
36
25%
Ein
14
10%
Vicious
9
6%
Julia
2
1%
 
Szavazatok száma: 143

Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Mondjuk annak ellenére, hogy az avataromon Faye szerepel, én is Spike-ot szeretem a legjobban. Nagyon tetszik nekem a karaktere... meg szerintem sexy is!^^" Edet én is szeretem, a tesóm szerint sokszor olyan "csicska", mert mindent megcsinál, amit a többiek kérnek. :) Tök poén a gyerek! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FayeValentine 2005.07.04. 21:04-kor.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Csicska? Mert mindent megcsinál? Ő akart a hajóra jönni! :D XD Megaztán úgyis jól jön a segítő keze Spike-éknak:D Szóval egy szavuk sem lehet, bár a gombás rész elég durva volt khm...khm... :D
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Ja, a gombás rész, az nagyon vicces volt. Fel is vettem videóra. Már vagy 10x meg is néztem. Annak a vége is tetszett, amikor csak gomba volt a kaja... párolt gomba, gombapörkölt, gombasaláta és jégbehütött gomba... (hogy Jetet idézzem :) ) De ugyebár Ed mindig nagy örömmel ette az :wink: ételt...
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Igen az tényleg nagy volt, mikor sorolta Jet a gombás kajákat XDDD Szegény Spike:D
Meg azt is bírtam, ahogy Ed megpróbálta bevallani a rendőröknek, hogy ő ismeri a gombás fickót, meg mikor elkapta a pasit aztán a gombákért cserébe, amiről később kiderült, hogy nem érnek semmit a tápértékükön kívül, elengedte XDDDD Ez aztán a fejvadász.:DDD
De sztem a legaranyosabb akkor volt, mikor a sakkmesterrel játszott, hogy egy hétig ugyanazt a játszmát nyomták XDDD És mikor Ed nem akarta, hogy elvegyék tőle a sakktáblát XDDD :DDD Nagyon aranyos^^
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Eddig legalább 3x volt már a sorozatban, hogy Ed mindig valamit elkezdett rágcsálni.. :D
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Az utolsó rész nagyon szép, és érzelgős volt!És az a bunyó Spike és Ed apja közt...dinamikus volt és kircsi!Akkor most Ed végleg lelépett?
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tokubei írta:Az utolsó rész nagyon szép, és érzelgős volt!És az a bunyó Spike és Ed apja közt...dinamikus volt és kircsi!Akkor most Ed végleg lelépett?
Egyetértek, ez az epizód úgy egészében tetszett, de főleg a vége. Ahogy ott mutatják a naplementét, mellette pedig az az isteni zene szólt...nagyon jól megcsinálták, ha engem kérdeztek. *____*
A bunyó alatt meg csak néztem, nem is emlékszem más olyan esetre, hogy Spike ütéseit valaki így hárította volna. :D
Kép
Avatar
Neara
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.05.23. 21:23
Tartózkodási hely: egy messzi-messzi galaxisban...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neara »

Én nem tudtam dönteni Jet és Ed között. :hee: Végül Edre szavaztam. Ennyire őrült csakis ő lehet.. ::jhihi:: Jet a másik kedvencem.
A gombás rész a legjobb. ::jthrill:: Nagyon elborult.
A film..nem nagy durranás a sorozathoz képest. De mivel a sorozat nagyon jó-->a film is az. ::jhihi::
"Some people live free
Some people just want more
As for me, I got what I need
Don't got much but I got what I need"
Avatar
Pandemonius
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.12.28. 00:06
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: Pandemonius »

Akkor leadták az összes részt az A+-on? És nem vágták meg őket? ( Nekem sajnos nincs ilyen csatornám, nem tudom nézni )
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Oh...Vége.... :cry: Szegény Spike....Szegény Faye.....
Miért halt meg? Miért? ::bawl:: Spike!!!! :sobsob: ...Néztem volna még.
nagyon jó volt.
Kép
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Cruel Angel írta:én meg szeretem a heppi endet és szeretem a változatos karaktereket és nem is az volt a bajom hogy itt csak jó/csak rosszak vannak.... ez csak Viciousnál volt bajom... szvsz semmi értelme nem volt a karakterének azon kívül hogy baromira nagyra vágyó de nem esett le hogy miért azonkívül hogy pénz meg hatalom sosem árt.... a többiek meg... hát a többiek meg.
Spike: ugyan vannak poén jelenetei de abszolút nem tom megérteni... meg ez az állandóan "feltámad" dolog is erőssen idegesített
Faye: k*rva no comment...
Jet: ő olyan semleges... viszont randán van megrajzolva... és utálom a bonsaiokat (nahjó nem ezt most csak úgy írtam hogy idegesítsek mindenkit :P)
Ein: legyen egy kawaii kutya is a sorozatban hogy el lehessen adni... nem volt zavaró de felesleges...

sztem az egész se nem volt túl komoly&drámai (leszámítva ugye a befejezést)... viszont se nem volt túl vicces *vállat von* hasonló bajaim voltak Trigunnal
Szerintem Faye egyáltalán nem qurva. Egyszerűen csak egy csaj aki kihasználja az adotságait és jól keveri a lapokat. :D
Jet egyáltalán nem semleges. Ő az egyik fő karakter és nagy szerepe van végig. Amúgy szeretem a bonsaiokat :D
Ein sem felesleges. Nálam hozzá tartozik a CB hangulathoz. Sok jó poén alapját adja és aranyos is. Sőt! Még egy külön rész is épül rá!
Ed lány
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kerub írta: Szerintem Faye egyáltalán nem qurva. Egyszerűen csak egy csaj aki kihasználja az adotságait és jól keveri a lapokat. :D
nézőpont kérdése... én csak a saját véleményemet írtam le
Kerub írta: Jet egyáltalán nem semleges. Ő az egyik fő karakter és nagy szerepe van végig. Amúgy szeretem a bonsaiokat :D
Semlegességét úgy értettem, hogy számomra nem volt zavaró elentétben a feljebb lejebb felsoroltakkal
Kerub írta: Ein sem felesleges. Nálam hozzá tartozik a CB hangulathoz. Sok jó poén alapját adja és aranyos is. Sőt! Még egy külön rész is épül rá!
Valóban, ugyanakkor ha teszem azt kihagyták volna szerintem nem túl sokat romlott volna a sorozat története
Kerub írta:Ed lány
Ezt nem vontam kétségbe... asszem viszont írtam hogy ő az egyteln karakter akit bírtam
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én is megnéztem a végét, és tényleg nem volt semmi, bár engem már az a rész is megrázott kissé, amikor Ed hagyta el a csapatot, de a befejezése tényleg mindent visz. :shock: Pedig én is happy end-fan vagyok, de semmi bajom nem volt vele, szerintem így jó, ahogy van. :) Viszont a magyar változatban nem értem, hogy mit csináltak Vicious-el. :? Egyrészt ugye ha jól vettem észre, kétszer szerepel, egyszer a sorozat felének a tájékán (amikor a templomba hívja Spike-ot), illetve a két utolsó részben. Namost a magyarban teljesen más szinkront kapott mindkét esetben, az elején valami 60-70 körüli színész adta a hangját, a végén pedig egy 20 éves (ha jól vettem észre, ugyanaz, aki Gourry a Slayers-ben). Ehhez jön még, hogy az utolsó részekben átkeresztelték Kőszívre. :shock: Vagy nem tudom, ha a sorozat felénél nem említették név szerint (ezt nem figyeltem :wink: ), akkor nem átkeresztelés, csak simán ez a magyar neve. Szóval rendesen megkavartak.
Kép
Avatar
Dark Angel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.07.17. 17:01
Tartózkodási hely: Eger, Mezőkövest, valamint Miskolc

Hozzászólás Szerző: Dark Angel »

Üdvözlet mindenkinek!
Bár tudom, a CB nem a legújabb anime, de attól még lehet szeretni nemde :?: Nekem személy szerint a tv-változat tetszett, & még mindvégig fog is tetszeni, mivel csak azt az 1-et tudtam fogni anno még az Mtv-n, amikoris német nyelven futott. :roll:
Már vagy 1 éve az édes kicsi anyukám -aki oly kedves volt velem sok-sok éven át- letörölt számtalan mennyiségű részt arra hivatkozva, h. már nincs több üres videókazi! ::bawl:: Erre hip-hop a szekrénybe nemis-olyan-hosszadalmas keresés után találtam 5 tökre üreset! Nem felháborító??? ::pirate::
Azóta próbálom őket beszerezni, eddig még sikertelenül! Asszem segítséget kell kérnem ebben...GOD!!! PLEASE, HELP ME TO GET THOSE BACK!!!
U.i:Hol tudnék CB soundtrack-eket beszerezni ::jhuh:: Előre is arigato!!! ::jbow::
"Admiration is the emotion farthest from comprehension"
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Cowboy Bebop ment A+on is, magyar szinkronnal. :)

Beszerzés: http://aoianime.animehq.hu/ tudom figyelmedbe ajánlani az elsősegély rész eMule, Share és Bittorrent help részét. Filemegosztók rulz. :D
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Azt kell mondjam az utolsó rész magyarul hatlmas csalódás volt számomra.
Az egyik legjobb jelenetet szúrták el.
Ami angolban egy halk erötlen és laza "bang" volt, azt magyarban egy hangos és eröteljes BUMM-mal helyettesítették.
Ez számomra elrontotta az egész rész hangulatát. :?
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Szerintem az utolsó rész így is, úgy nagyon jó és megrázó. Főleg az Ending zene. ::bawl::
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

A CB összes zenéje zseniális szerintem. Megvan az OST és szoktuk hallgatni néha, nagyon hangulatosra sikeredett ^^;;
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Mostanra már én beszereztem. :)
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Fiúk, lányok mi a fene van ezzel a sorozattal?!Egyszer már lement nem? Felvettem mindet!Most meg bekapcsolom, és ismeretlen részt láttam! Mi ez?Nem egy sorozat van?Ugyanolyan az opening, ending....ÁÁÁÁ Világosítson fel valaki!
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Amikor előszőr leadták,akkor 4 részt kimaradt.Ezeket most pótolják.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

Nekem tetszik a sorozat. Most látom először.
A Movie jó? Mert most szereztem meg, de még nem volt időm megnézni.
Avatar
Pandemonius
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.12.28. 00:06
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: Pandemonius »

A film is nagyon ütős, érdemes megnézni.
Avatar
Beyond silence
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2005.09.08. 16:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Beyond silence »

Bocs egy amatőr kérdés :oops: :

Én csak A filmet láttam, ami sajnos anniyra valahogy nem ejtett rabul.

Az a baj hogy nem igazán ismertem a hátteret, vagy egyszerűen csak nem az stílusom a dolog?

Előre is köszönöm. :hee:
"Temet nose - Ismerd meg önmagad"

(http://beyondsilence.uw.hu)
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hát valamennyire nem árt ismerni a sorozatot.
De ha a film hangulata egyáltalán nem jött be,még akkor is érdemes 1 próbát adni az első 1-2 résznek hátha megtetszik. :-P
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése