Gundam - UC; SEED, meg ami még van

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

@Hoby: Az a baj, hogy most néztem meg, és pontosan ezt tudnám csak el mondani ^^''

két dolgot tudnék hozzáfűzni:
1. Kira miért nem csókolta meg Lacust? XD én pedig ott drukkoltam
2. Következő rész előzetesében az a full arany mobile suit, az mi? *kiváncsivá tett*
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Kira-t eddig se láttem csókolózni Lacus-al. Kicsit zárkózottabbak Athrunéknál.De még minden megtörténhet :)

Az arany MS(Akatsuki=megmondaná vki mit jelent? :) ) az opening-ben Mu mögött ál..... Hmmm... Erre kiváncsi leszek hogy hogy alakul :)
És megin Shinn válaszásárol volt szó.

Egyébként lesz még + 3 szereplő :) most vettem észre az opening-ben
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

A +3 szereplő azok a 3 Dom Trooper (kövér, + jel alakú fejjel rendelkező MSek) vezetői igen nagy valószínűséggel

Aka Tsuki = Vörös Hold :P de nem találtam róla még adatot itt: http://www.mahq.net/mecha/gundam/seed-destiny/index.htm

Jah és tom h Kira zárkózottabb (ezért is ő a kedvenc karakterem GSből és GSDből, én is zárkózottab vok)... de akkor is... valahogy olyan hangulata volt a jelenetnek... mind1 :D


Szerkesztve: Most olvastam a rossz hírt: CellPhone^2 feloszlik... tud valaki egy másik fansub csapatot ami feliratozza?

lásd: http://cellpwn.no-ip.org/
Kép
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Cruel!

Hehehe ... Alig kezdtek el subbolni 2-3 hónapja, és máris feloszlanak?! Vicces ... Egyébként meg ott a SEED Fansub csoport, most sajna, nem tok linket adni, ugyanis külföldön vagyok, és most nincs kedvem elökeresni, de az Anidb oldsalan a SEED Destiny adatlapjan ott kel lennie egy linknek a feliratozó, es RAW provider csoportokhoz.
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ami Keshik az nem múlik (boccs ^^")... azóta már felfedeztem a Seed Fansubs oldalát: http://seed.eatshoe.com/


szerkesztve:
http://dothack.freeblog.hu/Files/strike ... 205432.PNG

itt egy kép... látja valaki a feliratot? nem Liberta Modifica, mint ahogy a korábbi openingekben láthattuk ^^' egyébként mit jelent?

Szerkesztve: hülye vok:
Az előző ugye Dieci volt ami 10-et jelent... ez meg 20-at (még is csak jó volt vamire az a spanyol tanítás? ^^' lol :dirr:
Kép
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Cruel Angel írta:Ami Keshik az nem múlik (boccs ^^")...
::hehe:: No prob ... Ezekután legalább elmondhatom magamról azt is, hogy halhatatlan vagyok ... :D
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

visszatérve on topic...
http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... 69&page=25

itt a legvégén 40. rész után 42. van felirva... van valakinek tippe, hogy ez miért van? ^^'
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Két rész közötti dátum alapján kb. két hét telik el. Lehet hogy dupla részlesz ??? Remélem :)
r4pt0r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.21. 10:50

Hozzászólás Szerző: r4pt0r »

Amúgy aki még nem látta a Gundam Winget az feltétlenül nézze meg. A Seed után szerintem ez a legjobb, és persze a movieja. Érdekeség: ebben is van álarcos emberke, és szőke, ez valami hagyomány lehet náluk. :cool:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

rotflol... azt mondod h a második legjobb szerinted? ^^' ezekszerint csak ezt a kettőt láttad... asszem mindegyikben van szöszi álarcos gonosz bish
Kép
r4pt0r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.21. 10:50

Hozzászólás Szerző: r4pt0r »

Láttam többet is, de sok nem annyira jött be.
Amúgy már a sima Seed története egyszer már volt Gundamban, még valamelyik 7Xes volt.
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Szöszi álarcos hangja ugyan az mint Mu hangja a GSD-ben :)
Legalábbis ha jól csal a fülem.
r4pt0r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.21. 10:50

Hozzászólás Szerző: r4pt0r »

Most néztem meg a 40. részt és itt már benne van az arany Gundam. És Cagalli vezeti. De a neve elégé érdekes: Akatsuki :D :D :D
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

r4pt0r írta:Most néztem meg a 40. részt és itt már benne van az arany Gundam. És Cagalli vezeti. De a neve elégé érdekes: Akatsuki :D :D :D
előző rész végén ott volt az előzetes erről... sőt kicsit feljebb meg is beszéltük, hogy mit jelent az Akatsuki ^^'
Kép
r4pt0r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.21. 10:50

Hozzászólás Szerző: r4pt0r »

Cruel Angel írta:
r4pt0r írta:Most néztem meg a 40. részt és itt már benne van az arany Gundam. És Cagalli vezeti. De a neve elégé érdekes: Akatsuki :D :D :D
előző rész végén ott volt az előzetes erről... sőt kicsit feljebb meg is beszéltük, hogy mit jelent az Akatsuki ^^'
Nem figyeltem na, de akkor is vicces. :cool: :D
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ismerek egy koreai srácot, aki egyetemista és tele van a koleszos szobája Gundam figurákkal, szobrokkal stb és alig van már hely pl az ágynak ^^ nagyon poénos az a gyerek... mindenki, úgy hívja, hogy Gundam ^^
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Hát aki szeret valamit :) De azér ennyire megpakolni a szobát főleg koleszost az lol.

Nem vártam hogy Cagali vezeti majd. Na mindeggy mégcsak most szedem :)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Hoby írta:Nem vártam hogy Cagali vezeti majd. Na mindeggy mégcsak most szedem :)
én igen :P ez volt a szöveg előzetesben: "The one he should strike down is Djibril. That is not a mistake. What will Shinn do before Cagalli who finally stands in his way?"

fansubolva? honnét? nah várjá megnézem anidb-n... *néznéz* Hiro fansubs valóban kiadta... és jó a minősége? szal helyesírási hibáktól mentes és a képminőség jó? csak mert itt valaki azt commentelte hogy nagyon rossz
Kép
r4pt0r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.21. 10:50

Hozzászólás Szerző: r4pt0r »

Cruel Angel írta:
Hoby írta:Nem vártam hogy Cagali vezeti majd. Na mindeggy mégcsak most szedem :)
én igen :P ez volt a szöveg előzetesben: "The one he should strike down is Djibril. That is not a mistake. What will Shinn do before Cagalli who finally stands in his way?"

fansubolva? honnét? nah várjá megnézem anidb-n... *néznéz* Hiro fansubs valóban kiadta... és jó a minősége? szal helyesírási hibáktól mentes és a képminőség jó? csak mert itt valaki azt commentelte hogy nagyon rossz
Sajna Hiro, de nagyon gáz a képminősége.
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Cruel !

Hát azé nem mindegyik Gundamban van szökemaszkosharcos. Pl. Anavel Gato nem viselt maszkot, söt a Gundam MS8th Team szöke fögonosza sem viselt maszkot, söt a Turn A Gundamban sincs szökemaszkosharcos, hanem ösz napszemüveges harcos. Söt Char Aznable az eredeti szökemaszkos harcos is a Zetaban mar nem maszkot hanem napszemüveget hasznal, mennyivel cool-osabb úgy.
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ako bocccs ^^' Tévedni emberi dolog vagy valami ilyesmi ^^'
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Nah megnéztem :)

Majdnem lefordultam a székről a röhögéstől mikor Jona-t pofán kenték ::box:: Már hiányzott :)
Akatsuki úgy nézett ki mintha aranypapirba lett volna csomagolva :) De azér erős :)
Hmmm.. Reqiem valami ultra tápos csúzli lehet....
Talia-ban már kezd forrni az agyvíz úgy vettem észre.... csak már forrna fel :)
Dullindal nagyon félhet ORB-tól márcsak ők állnak világhatalmi terve útjában :)
Kövi részre kiváncsi vagyok Cagali vs Shinn :)

Hiro: hát a kép az annyira nem volt szar de a hang az igen iszonyatosan zúgott :(
r4pt0r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.21. 10:50

Hozzászólás Szerző: r4pt0r »

Hoby írta:[...]
Cagalli vs. Shinn vs. Kira (remélem)

A Hironak borzalmas volt a képe. Én eddig dvdnél jobb minőséget szedtem de ez ultra gáz volt. De csak ez volt de. 11kor. Majd leszedem a szebet is. :cool:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nah végre volt alkalmam megnézni... lol.. már nagyon ideje votl annnak hogy Cagalli felhatalamazzon valakit hogy képen törölje Junát, én szabályosan elröhögtem magamat rajta.

Akatsuki... hát nagyon (aka)cuki kis gép, csak épp ^^' miért G.U.N.D.A.M. már ennek is a kódneve? XD kezd picit idegesíteni (nem mintha nem gundam lenne a sorozat... de mégis sztori szerint nem úgy volt hogy Kira kezdte el elöször gundamoknak hívni a G-ket, mert összeolvasta? És akkor ennek emlékére az összes gyár úgy hozza össze, hogy ezek legyenek a kezdőbetűk? ^^'). És majd kiderül hogy mennyire erős Destiny-vel szemben.

A requiemre én is kiváncsi leszek... majd meglátjuk...

Jah és észre vettem valamit az openingben, másoknak biztos már feltünt, de nekem csak most ^^' hogy most a Destiny feje elött nem Shinn és Stellar, hanem Shinn és Lunamaria van... lesz köztük valami? :P (végülis amikor hazajött hogy leszúrta Merynéket nagyon ölelkeztek XD)
Kép
r4pt0r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.07.21. 10:50

Hozzászólás Szerző: r4pt0r »

Már ideje az van, sőt amikor Stellar életben volt akkor is ez a két csaj volt ott. Amúgy általában azok a főhősöknek mindig GUNDAM van (persze azért mennek mással is az elején). De a GUNDAM nak több jelentése is van.
Válasz küldése