Honey & Clover

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Honey & Clover

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hehe, sikerült egyes kedvenceimet lehúznod, Hagumi kivételével mondjuk. Yamada nálam is egyik favorit volt, de Shinobut senki sem überelhette. Én végig neki is szurkoltam, őt legalább viszontszerette Hagu. Mayama néha kissé creepy volt, ahogy Rikára hajtott, de így is nagyon bírtam, és a magyar seiyuu is pazarul alakította. Komolyan, nálam Fekete Zoli jobb volt, mint a japcsi hangszínész. Neki is végig drukkoltam, örültem, hogy nagyjából sínre kerültek Rikával. Amúgy őt miért nem bírtad, ellenben az érte szánalmasan reménytelenül kaptató Ayumit igen?
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Honey & Clover

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Hagu-t miért nem bírja senki?
nem mondom, hogy favorit, de nekem semmi bajom nem volt vele, sőt, amikor Yamadával "hülyültek" az még jó is volt... hasonlóképp vagyok Moritával is...
Miwako meg abszolút kedvenc, Shuu, Mayama meg Yamada mellett, eszméletlen az a nőXD
részemről meg a Rika-Mayama-Yamada páros története sokkal inkább érdekelt, mint Haguéké :roll:
a magyar szinkron meg simán hozza az eredeti színvonalát, imho az eddigi egyik legjobban sikerült lett :D
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Honey & Clover

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én szeretem Hagut, meg gyakorlatilag az egész szereplőgárdát. :D Tényleg nem volt egy szererplő se akit ellenszenvesnek éreztem volna. A pasik közül Nomiya az abszolút kedvencem, de szorosan a nyomában van Morita. Azonosulni viszont leginkább Takemotóval tudtam, lány létemre. :shock:
A szinkron pedig tényleg jó lett, vetekszik az eredetivel.

scineram: ha szerinted beteges Mayama Rika iránti rajongása, akkor nézd meg az élőszereplős mozifilmet, amit ott művel az már tényleg pszichó, klinikai eset.
Kép
Válasz küldése