Piano

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Piano

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Ismeri valaki? Egy (szerintem) nagyon aranyos 10 részes sorozat egy 14 éves lányról, aki kiskora óta zongorázik, de nem igazán leli örömét benne. Leginkább a magánélete befolyásolja, hogy mikor éppen hogy áll hozzá. Van amikor nagyon szereti csinálni, van amikor úgy gondolja, semmi értelme folytatni. Szerintem érdemes megnézni. Nem vitat eget rengető filozófiai kérdéseket, de el lehet gondolkodni rajta. Én mondjuk keveslem a 10 részt, mert egy tényleg nagyon szép alkotás. A mangáját esetleg ismeri valaki? Honnan lehetne beszerezni? (már ha van neki :hee: )
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Re: Piano

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Már azt hittem csak én láttam ezt az animét (:

Túl sok minden nem történik benne, persze ez nem feltétlenül rossz, de akik akcióra vágynak, azoknak nem ajánlott (:
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Na igen, ami negatívum, hogy a karaktereket nem igazán lehet rendesen megismerni. Pl. Takahashiról is csak annyit tudunk szinte, hogy van, tanul, és kész. Tényleg, vajon felvették a végén? :D
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hm, zongorista lévén asszem ez nekem kötelező darab lesz, úgyhogy beszerzem. AHQ-n ugye fent van?
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Én torrentről szenvedtem le. Ha fent van az aHQ-n, megyek, és felkötöm magam -_-"
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem kell fölkötnöd magad, nincs fent rajta. ^^"
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Fushicho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.11.01. 13:47
Tartózkodási hely: A Tűz Birodalma vagy az emberek világ

Hozzászólás Szerző: Fushicho »

én csak olvastam róla de nagyon tetszett kicsit hasonlít rám a zongorázást illetőleg néha én is eléggé feleslegesnek gondolom de van amikor kifejezetten szeretem /de ez függ az érzelmeimtől is/ amugy hol lehet megnézni ::reliev::
A Főnix tűzből születik és tűzzé válik, mikor újászületik mindig egy erősebb főnix lesz belőle
Ne menekülj előlem úgy is megtalállak és az lesz a vég!
Válasz küldése