Neon Genesis Evangelion

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Na akkor én is, mindkettőt egyszerre...

Kép


ABSTRACT ---> COMPATIBLE
INTROVERT --> COMPATIBLE
EMOTIONAL --> INCOMPATIBLE
SUBMISSIVE -> COMPATIBLE

You are most like the Evangelion character: Shinji Ikari
You are 85% compatible with Rei.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sniff... sniff, ilyen nincs... Én nem szeretem Reit és nem is akarok hasonlítani rá!!! ::bawl:: Erre az előzőn is ő jött ki, és most is... :

You are 92% compatible with Rei.

ABSTRACT ---> COMPATIBLE
INTROVERT --> COMPATIBLE
EMOTIONAL --> COMPATIBLE
SUBMISSIVE -> COMPATIBLE

You are most like the Evangelion character: Rei Ayanami
You are like Rei herself in all the major personality aspects. So, if Rei were real you'd find that the both of you could get along with each other, whatever that means. Submissive Introverts, like yourself and Rei, often have a hard time taking the initiative to be with each other, but once they trust each other their friendship tends to become very strong.
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Luluko írta:Sniff... sniff, ilyen nincs... Én nem szeretem Reit és nem is akarok hasonlítani rá!!!
Pedig hasonlitasz ra IRL is...
Sad but true...
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

NA nekem ilyen jött ki::
Aspect Category Your Aspect Compatibility With Rei
Abstract/Concrete ABSTRACT COMPATIBLE
Introvert/Extrovert INTROVERT COMPATIBLE
Logical/Emotional LOGICAL COMPATIBLE
Dominant/Submissive SUBMISSIVE COMPATIBLE

You are most like the Evangelion character: Rei Ayanami




You are like Rei herself in all the major personality aspects. So, if Rei were real you'd find that the both of you could get along with each other, whatever that means. Submissive Introverts, like yourself and Rei, often have a hard time taking the initiative to be with each other, but once they trust each other their friendship tends to become very strong.

You are 94% compatible with Rei.
:D na erre számítottam
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Kép

Your Personality Aspects:
Aspect Category Your Aspect Compatibility With Rei
Abstract/Concrete ABSTRACT COMPATIBLE
Introvert/Extrovert INTROVERT COMPATIBLE
Logical/Emotional LOGICAL COMPATIBLE
Dominant/Submissive DOMINANT INCOMPATIBLE

You are most like the Evangelion character: Kouzou Fuyutsuki


Kép

You act and think very similarly to Rei, which means you can find a lot of common ground in your personalities. Your Dominant side also makes you a good leader, like the Vice Commander Fuyutsuki. Although Rei and Fuyutsuki didn't ever talk in the series, their personalities are very compatible, so if you could get past your Introvert side and take the first step, a good relationship with Rei would be very possible.

You are 71% compatible with Rei.
Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

REI
Kép

Your Personality Aspects:
Aspect Category Your Aspect Compatibility With Rei
Abstract/Concrete ABSTRACT COMPATIBLE
Introvert/Extrovert EXTROVERT INCOMPATIBLE
Logical/Emotional EMOTIONAL INCOMPATIBLE
Dominant/Submissive SUBMISSIVE COMPATIBLE

You are most like the Evangelion character: Maya Ibuki
Kép
You are a Submissive Extrovert, which makes you a great team player and a wonderful person to work with and be around. You are very much like Maya Ibuki, the computer expert who is both social and a very productive person under the leadership of others. Many of your personality aspects also match Rei's, and your Extrovert side would help foster a relationship with her. Overall, your prospects with Rei look good.

You are 73% compatible with Rei.
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Your Personality Aspects:
Aspect Category Your Aspect Compatibility With Rei
Abstract/Concrete CONCRETE INCOMPATIBLE
Introvert/Extrovert INTROVERT COMPATIBLE
Logical/Emotional EMOTIONAL INCOMPATIBLE
Dominant/Submissive SUBMISSIVE COMPATIBLE

You are most like the Evangelion character: Shinji Ikari
Kép

You are 85% compatible with Rei.

Gondoltam, hogy Shinji jön ki...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nona 2003.09.06. 10:55-kor.
Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Asuka..

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Nekem Asuka jott ki...de valahogy nem lepodtem meg rajta.
Sad but true...
david-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.08.02. 10:45

Hozzászólás Szerző: david-kun »

Nekem meg:Kép
Amugy meg Rei teljesen INCOMPATIBLE... :roll:
Avatar
enpet
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2003.02.19. 00:55
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: enpet »

Your Personality Aspects:
Aspect Category Your Aspect Compatibility With Rei
Abstract/Concrete: ABSTRACT COMPATIBLE
Introvert/Extrovert: EXTROVERT INCOMPATIBLE
Logical/Emotional: LOGICAL COMPATIBLE
Dominant/Submissive: SUBMISSIVE COMPATIBLE

You are most like the Evangelion character: Maya Ibuki
You are a Submissive Extrovert, which makes you a great team player and a wonderful person to work with and be around. You are very much like Maya Ibuki, the computer expert who is both social and a very productive person under the leadership of others. Many of your personality aspects also match Rei's, and your Extrovert side would help foster a relationship with her. Overall, your prospects with Rei look good.

You are 73% compatible with Rei.
"Kire emlékeznek, sosem hal meg."
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Maya Ibuki

You are 67% compatible with Rei.

Hat ez van...nem vagyok egy Rei alkat.
Sad but true...
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kyo-Sama írta:
Hat ez van...nem vagyok egy Rei alkat.
Hát nem ::jhihi::
Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Meroko írta:
Kyo-Sama írta:
Hat ez van...nem vagyok egy Rei alkat.
Hát nem ::jhihi::
Hm... nemi ironiat velek felfedezni a "hangodban".... jol erzem?
Sad but true...
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kyo-Sama írta:

Hm... nemi ironiat velek felfedezni a "hangodban".... jol erzem?
Jól, te inkább Shinji alkat vagy^^ vagy egy amolyan cica alkat, de olyan nincs ::neko::
Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Meroko írta: Jól, te inkább Shinji alkat vagy^^ vagy egy amolyan cica alkat, de olyan nincs ::neko::
Meroko: Te meg nem is lattad az NGE-t....egyebkent majd a cd-t vissza tudod adni? Az biztos, ha nalam van...ez nem bizalmatlansag, csak szeretem rendszerezni a dolgokat. Egyebkent hetvegen ha akarsz feljohetsz, mert nem megyek el megsem Balatonra... akkor meg tudod nezni maratonban az egeszet + a 2 muvit is. Sot, ha rendes leszel, meg kakaot is csinalok neked. Ja meg piheneskeppen Samurai Deeper Kyo-t nezunk.

Hogy tetszik az otlet?

Egyebkent ma NGE mangat olvasgattam magyarul. Nagyon orulnek neki, ha kiadnak minel hamarabb az egeszet magyarul...nem tudom kit kene megrugdosni ez ugyben, de igyekezni kene vele...
Sad but true...
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kyo-Sama írta:
Meroko: Te meg nem is lattad az NGE-t....egyebkent majd a cd-t vissza tudod adni? Az biztos, ha nalam van...ez nem bizalmatlansag, csak szeretem rendszerezni a dolgokat. Egyebkent hetvegen ha akarsz feljohetsz, mert nem megyek el megsem Balatonra... akkor meg tudod nezni maratonban az egeszet + a 2 muvit is. Sot, ha rendes leszel, meg kakaot is csinalok neked. Ja meg piheneskeppen Samurai Deeper Kyo-t nezunk.

Hogy tetszik az otlet?
De jó, de jó! Kép
Akkor szombat délelött megnézzük, délután meg megyünk meet-re, jó? Ja, mondtam már, hogy daisuki? ^^
Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Meroko írta: Akkor szombat délelött megnézzük, délután meg megyünk meet-re, jó? Ja, mondtam már, hogy daisuki? ^^
Meroko: Szerinted egy szombat delelott vegig lehet nezni az egesz NGE-t? Szerintem majdnem minden resz utan kell 10-15 perc gondolkozasi ido... szoval 26 resz egyenkent fel ora korulbelul... szorozva 26x 15 perc gondolkozasi ido. Es meg csak a sorozatnal jarunk. Szerintem olyan Vasarnap estere keszen is lennenk. Most vagy NGE-t nezel, vagy talira mesz. Szerintem mindenfele keppen erdemes lenne megnezned vegre. De ezzel a velemennyel nem vagyok egyedul.
Sad but true...
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

End of The Evangelion

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Az EoE-kapcsan van egy eszrevetelem. Teljesen a vegen ket erdekes dolgot vettem eszre.

Az egyik elemzesben ( sajnos nem tudom hol ), ezt olvastam:

"Asuka utolso mondata is bizonyitja, hogy - bar csak ketten maradtak, mint Adam es Eva - akkor sem fogadja el Shinji-t, nem tudja elviselni, ha valaki sir es azt mondja: Hanyingerem van toled."

Az angol forditasban viszont a szoveg igy hangzik:

"Betegnek erzem magam" , vagy valami hasonlo.

Egyszoval a kerdesem az, hogy ki mit szurt le ebbol a zarokepbol? Elfogadta vegul Shinji-t mint tarsat, vagy elutasitotta magatol abban a helyzetben is?

Tudom ezer elemzest olvastatok gondolom a temarol, de ez a kerdes meg nem merult fel... es mivel sajnos nem ertek meg japanul, igy nem tudom megallapitani, hogy az eredeti verzioban _mit_ mond Asuka a vegen.

Termeszetesen a masik kerdes nem ilyen szarnyalo. Egyszeruen arra vagyok kivancsi, hogy Asuka mikor kerul ki az EVA02-bol es Shinji mikor "menekul"(??) ki EVA01-bol...En azthittem teljesen eggye valt EVA01-el...majd a vegen meg is lepodtem, hogy ketten fekszenek a tengerparton...
Sad but true...
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Re: End of The Evangelion

Hozzászólás Szerző: sodd »

Kyo-Sama írta:
Az egyik elemzesben ( sajnos nem tudom hol ), ezt olvastam:

"Asuka utolso mondata is bizonyitja, hogy - bar csak ketten maradtak, mint Adam es Eva - akkor sem fogadja el Shinji-t, nem tudja elviselni, ha valaki sir es azt mondja: Hanyingerem van toled."

Az angol forditasban viszont a szoveg igy hangzik:

"Betegnek erzem magam" , vagy valami hasonlo.

Egyszoval a kerdesem az, hogy ki mit szurt le ebbol a zarokepbol? Elfogadta vegul Shinji-t mint tarsat, vagy elutasitotta magatol abban a helyzetben is?
Hmm, én olyan értlemezést is hallottam már, hogy a hányinger Asuka terhességére utal. (azaz határozottan elfogadta Shinjit :) )
Szerintem egyébként nem Asukának kellett elfogadnia Shinjit, hanem éppen fordítva, Shinjinek kellett elfogadnia őt, elengedni a nyakát, beengedni valaki mást is az üres világába. És így is lett, meg is tapsolták érte, szépen... :)
Kyo-Sama írta:Termeszetesen a masik kerdes nem ilyen szarnyalo. Egyszeruen arra vagyok kivancsi, hogy Asuka mikor kerul ki az EVA02-bol es Shinji mikor "menekul"(??) ki EVA01-bol...En azthittem teljesen eggye valt EVA01-el...majd a vegen meg is lepodtem, hogy ketten fekszenek a tengerparton...
Hát, szerintem ha már az egész világnak vége lett, ez annyira nem releváns... Mindenesetre az a tengerpart egy teljesen új világban van (azt, hogy ez a világ tényleg létezik-e, vagy csak Shinji "belső" világa, azt mindenki döntse el maga :))
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Re: End of The Evangelion

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

sodd írta: Hmm, én olyan értlemezést is hallottam már, hogy a hányinger Asuka terhességére utal. (azaz határozottan elfogadta Shinjit :) )
Szerintem egyébként nem Asukának kellett elfogadnia Shinjit, hanem éppen fordítva, Shinjinek kellett elfogadnia őt, elengedni a nyakát, beengedni valaki mást is az üres világába. És így is lett, meg is tapsolták érte, szépen... :)
Igen, a sorozatban valoban o az, akinek el kell fogadnia a tobieket. Viszont a Death & Rebirt masodik fele igen sokat foglalkozik Asukaval. Az addigi viselkedesuk es egymashoz valo viszonyuk is eleg erdekes. Hol az egyik, hol a masik zavarodik teljesen ossze. A D&R vegere Asukan a vilag szeme es o az akit tejlesen leamortizalnak a seria gyartott Eva-k. Shinji is teljesen megremul, mikor meglatja a darabokat...
sodd írta: Hát, szerintem ha már az egész világnak vége lett, ez annyira nem releváns... Mindenesetre az a tengerpart egy teljesen új világban van (azt, hogy ez a világ tényleg létezik-e, vagy csak Shinji "belső" világa, azt mindenki döntse el maga :))
Ez igy kellemesen hangzik. Engem erdekelt egy kicsit...

Viszont meg egy dolgot nem ertettem. Amikor EVA01 a vegso harcnal megjelenik, hatalmas ereje van es "szarnyai" nonek. Azonban semmit nem harcol, hanem hagyja, hogy beteljesuljon aminek kell...Ez valojaban Shinji akarata? Utolag elutasitja a HIP-t es egy uj elet kezdodik. Habar a vege meg mindig nyitott egy kicsit szerintem.

Azt hiszem, meg kene kerdezni magat az irot/rendezot...
Sad but true...
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Kyo-sama: szerintem te döntsd el, hogy mi van a záróképben, mert gyakolatilag teljesen nyitott marad minden, akármit bele lehet magyarázni. Egyetlenegy lényeges pont van: életben vannak.
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

EoE Finale

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Őrnagy írta:Kyo-sama: szerintem te döntsd el, hogy mi van a záróképben, mert gyakolatilag teljesen nyitott marad minden, akármit bele lehet magyarázni. Egyetlenegy lényeges pont van: életben vannak.
Akkor maskeppen fogalmazok:

Kivancsi vagyok, hogy ti hogyan ertelmeztetek a legutolso par percet. Persze nem szavazas szeruen, hanem a velemenyek, tapasztalatok, gondolatok erdekelnek. Nem kell mindig azt a nezetet hangoztatni, amit ebben, vagy abban a leirasban olvastunk. Mindenkinek vannak egyeni meglatasai, amit nyugodtan megoszthat velunk.

Tehat nem "valaszt" varok a kerdesre, hanem egyeni meglatasokat.
Sad but true...
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Kyo-Sama írta:Az EoE-kapcsan van egy eszrevetelem. Teljesen a vegen ket erdekes dolgot vettem eszre.

Az egyik elemzesben ( sajnos nem tudom hol ), ezt olvastam:

"Asuka utolso mondata is bizonyitja, hogy - bar csak ketten maradtak, mint Adam es Eva - akkor sem fogadja el Shinji-t, nem tudja elviselni, ha valaki sir es azt mondja: Hanyingerem van toled."

Az angol forditasban viszont a szoveg igy hangzik:

"Betegnek erzem magam" , vagy valami hasonlo.

Egyszoval a kerdesem az, hogy ki mit szurt le ebbol a zarokepbol? Elfogadta vegul Shinji-t mint tarsat, vagy elutasitotta magatol abban a helyzetben is?

Tudom ezer elemzest olvastatok gondolom a temarol, de ez a kerdes meg nem merult fel... es mivel sajnos nem ertek meg japanul, igy nem tudom megallapitani, hogy az eredeti verzioban _mit_ mond Asuka a vegen.
Azt mondja: Kimochi Warui. Vagyis szó szerint: Rosszul vagyok.
Nálam a gondot csak az okozza, hogy nem tudom, a Japán nyelvben a "rosszul vagyok" kifejezést kizárólag fizikai rosszullétre használják, vagy esetleg úgy is, mint a magyarban, annak a kifejezésére, hogy valakitől rosszul vagyunk, utáljuk, hányingerünk van tőle.

De még akkor is, ha Asuka tényleg úgy érti, hogy Shinjitől van rosszul, szerintem pont ez a "jó", vagyis pont ez mutatja, hogy Asuka saját maga maradt, a durva válaszaival, elutasításával. És Shinji valószínűleg pont ezt az elutasító reakciót akarta kiváltani belőle, mert ez bizonyítja számára is, hogy a "korlátok" még állnak, hogy életben vannak, és emberek. Nem pedig egy látszat-valóságban, egy álomvilágban élnek, hamis boldogságban.

sodd írta:Hmm, én olyan értlemezést is hallottam már, hogy a hányinger Asuka terhességére utal. (azaz határozottan elfogadta Shinjit :) )
Hát én ezt azért nem hiszem :D

sodd írta:Szerintem egyébként nem Asukának kellett elfogadnia Shinjit, hanem éppen fordítva, Shinjinek kellett elfogadnia őt, elengedni a nyakát, beengedni valaki mást is az üres világába. És így is lett, meg is tapsolták érte, szépen... :)
Hát... én nem keverném össze a sorozatot a film végével. Ugyanis szerintem a sorozat vége a Human Complementation Plan, és az elmék eggyé válása, a problémák megoldása. A film vége viszont keményen a valóság! Ez a nagy különbség a befejezések között!
sodd írta:Hát, szerintem ha már az egész világnak vége lett, ez annyira nem releváns... Mindenesetre az a tengerpart egy teljesen új világban van (azt, hogy ez a világ tényleg létezik-e, vagy csak Shinji "belső" világa, azt mindenki döntse el maga :))
Ahogy az előbb mondtam: (Szerintem) nem lett vége a világnak. Az utolsó jelenet a Földön játszódik. És a valóságban.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nem tarozik a jelenlegi témához, de az Evához igen. Itt egy cím...

http://www.evangelion.co.jp/

azaz 2003 nyár végén jön ki...a... ::jhuh:: ::japtoun::
Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Hikari írta: Azt mondja: Kimochi Warui. Vagyis szó szerint: Rosszul vagyok.
Nálam a gondot csak az okozza, hogy nem tudom, a Japán nyelvben a "rosszul vagyok" kifejezést kizárólag fizikai rosszullétre használják, vagy esetleg úgy is, mint a magyarban, annak a kifejezésére, hogy valakitől rosszul vagyunk, utáljuk, hányingerünk van tőle.
Akkor erre jo lenne minel hamarabb valaszt kapni... utanajarok en is igerem.
Hikari írta: De még akkor is, ha Asuka tényleg úgy érti, hogy Shinjitől van rosszul, szerintem pont ez a "jó", vagyis pont ez mutatja, hogy Asuka saját maga maradt, a durva válaszaival, elutasításával. És Shinji valószínűleg pont ezt az elutasító reakciót akarta kiváltani belőle, mert ez bizonyítja számára is, hogy a "korlátok" még állnak, hogy életben vannak, és emberek. Nem pedig egy látszat-valóságban, egy álomvilágban élnek, hamis boldogságban.
Hu, latod en nem igy latom. Ez az emberiseg veget jelentene, nem pedig az ujrakezdest. Asuka is vonzodik Shinjihez csak nem tudja magaban feldolgozni. Shinji is vonzodik Asukahoz, de o tisztaban van vele, hogy miert. Nem hiszem, hogy a folytogato "akcioval" pont egy ilyen reakciot akart volna kivaltani belole, hiszen ennek nincsen ertelme. Az adott helyzetben abszolut varatlan reakcio lett volna ( abban az esetben, ha ez lett volna a celja ).
Hikari írta: Hát... én nem keverném össze a sorozatot a film végével. Ugyanis szerintem a sorozat vége a Human Complementation Plan, és az elmék eggyé válása, a problémák megoldása. A film vége viszont keményen a valóság! Ez a nagy különbség a befejezések között!
Ezzel tokeletesen egyetertek. A film es a muvi ket kulon dolog..
Hikari írta: Ahogy az előbb mondtam: (Szerintem) nem lett vége a világnak. Az utolsó jelenet a Földön játszódik. És a valóságban.
Es ismet: Igen, en is biztos vagyok benne, hogy a foldon jatszodik, ami egy kicsit megvaltozott ( Rei(Lilith) feje, Az Evangelionok, es az elet tengere....
Sad but true...
Válasz küldése