Neon Genesis Evangelion

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

raz86 írta:Tegnap megpróbáltam leültetni bátyámat Eva-t nézni de a 3. rész után azt mondta hogy unalmas és hülyeség. :( Hát ez nem jött össze.

Sztem is fel kellett volna vezetned neki egy kissé a sztorit stb előtte, talán egy próbát megér még... :wink:
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Szerintem ha nem tetszik neki, nem kell erőltetni. Nem vagyunk egyformák.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Amikor néztem néha ő is leült egy darabig nézni,főleg ha valami harc volt és megjegyezte hogy ,,az a vörös csaj tök szimpi" és hogy ,,majd egyszer megnézem".Szóltam neki hogy nem non-stop hentelés van benne de hát már az is valami hogy megpróbálta. :wink:
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

AyaDid írta:Szerintem ha nem tetszik neki, nem kell erőltetni. Nem vagyunk egyformák.
Erőltetni szerintem sem kell, csak gondoltam, ha már jófej volt, és leült hozzá egyszer, talán van még "remény"... Ha én a tesómmal (vagy bárkivel) tudnék nge-t nézni, vagy nge-ről beszélgetni, egyáltalán némi esély mutatkozna rá, valószínű nem adnám fel egykönnyen :wink:
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
bandiras2
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.11.10. 10:00
Tartózkodási hely: Fehérvár

Hozzászólás Szerző: bandiras2 »

nekem faterom nézi :D
Úgy véletlenül otthagytam neki az első epizód elejét megállítva, mikor mindenki más eltepert otthonról, ő meg leült volna Unreal Tournamentezni, és megpendítettem neki hogy érdemes megnézni :D
Korábban már megnézettem vele az appleseedet, és az bejött neki, szóval most már a 12. rész környékén jár. Nem halad gyorsan, mert soxor inkább gyakni megy az űrállomásra mint NGE-t nézzen
Press any key to continue or any other key to quit
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Találtam egy oldalt Rei-fanoknak:www.lonelyangel.com
Bár lehet hogy nem mondtam újat. :?
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

váá *___* végre ezen megtalálható a monológ kanjival *_* már régóta keresem =). Köszi!!!
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Szivesen! ::jeye::
Egyébként haverom szólt hogy írjam be.Pontosabban addig ütögetett a gépírás könyvel míg meg nem tettem.Na ja,nagy Rei-fan a srác! ::jumph::
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

Üdvözlök mindenkit! Új fórumozó lévén úgy gondoltam hogy első utam a z Evangelion topicba vezet, hogy ezzel is kifejezzem hódolatomat eme remekmű iránt.
Tudom hogy 1esek nem szeretik az eféle megynilvánulásokat, mondván hogy "nézz meg mást is és utána dumálj" és tény, hogy nincs még túl sok sorozat a hátam mögött, de az Evangeliont más animéktől függetlenül örökre a szívembe zártam.
Ja és személyes kedvencem a sorozatból Rei, Gendót pedig... Mondjuk úgy, nem szívelem.
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Megértelek nekem is a szívemben marad!
Asuka a kedvencem olyan emberi és Gendot én se szeretem de megértem, hogy nem lhetett egy jajj de imádom a fiam apám betenni ^^
Avatar
dragonmaster
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.12.25. 17:40
Tartózkodási hely: Hidden Village of Sand

Hozzászólás Szerző: dragonmaster »

nekem Rei volt a kedvencem.
Meg NGE openingje nagyon zsír.
Search and destroy
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Ha már erre terelődött a téma.Asuka a kedvencem.Küzdeni és élni akarása teljesen magával ragadott.Legkevésbé Kawourot bírom.Brrr,kiráz tőle a hideg!Azt meg már megszoktam hogy a többség Rei-fan. :? Haverom is az. :wink:
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

dragonmaster írta:nekem Rei volt a kedvencem.
Meg NGE openingje nagyon zsír.

Zankoku tényleg nagyon jó, volt mikor csak azt hallgattam egyfolytában :D

Gendonak meg igenis volt jó szava a fiához (13-as rész, azt hiszem), különben meg nézzétek meg, min ment keresztül ő is... nem mondom, hogy szeretni kell, de sztem kb ugyanannyira érthető a viselkedése, mint bármely más szereplőnek az nge-ben.
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Pontosan így van... A "Rei fanok" meg nyugodtan vegyék számításba hogy Gendo is "Rei fan" volt :mrgreen:
to Yui: 12-es rész ^^
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Gendo írta:Pontosan így van... A "Rei fanok" meg nyugodtan vegyék számításba hogy Gendo is "Rei fan" volt :mrgreen:
^^
Hááát szerintem meg csak egy tárgyként tekintett rá ami a terve megvalósításához kellett.Oké,lehet viszonylag hogy kedves meg figyelmes volt vele de nem hinném hogy csupa szeretetből! :?
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

Jah, elvégre a felesége klónja volt... És bírta, mert fel akarta használni a céljai eléréséhez.
Asuka vislkedése sztem bőven meghaladja az elviselhetően bájos szintet. Amikor úgy vol, hogy Shinji meghal, és ő kb. megrántotta a vállát, akkor kikeltem magamból.
Reiről csak dicsérő szavak árját tudnám írni, úgyhogy nem is mennék bele a témába... :D
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Nem is azért Asuka a kedvencem mert bájos! :? Pont azért bírom mert nem az!Azért az EoE végén kedves volt Shinjivel(csak tudnám minek).Rei-el csak annyi bajom van hogy nem képes a nevén szólítani Asuka-t. :mad:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Szerintem az is fura, hogy Shinji mindig Ayanaminak szólítja Reit. Legalábbis nem nagyon jut eszembe olyan jelenet, amikor Reit mond. Gendo meg mindig Reinek hívja.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

raz86 írta:Nem is azért Asuka a kedvencem mert bájos! :? Pont azért bírom mert nem az!Azért az EoE végén kedves volt Shinjivel(csak tudnám minek).Rei-el csak annyi bajom van hogy nem képes a nevén szólítani Asuka-t. :mad:
Kedves?! Szerintem a "Milyen undorító!" beszólás nem tartozik a kedves megnyilvánulsáok közé. Shinji teljesen megnyitotta magát neki, feltétel nélkül szerette, és őt ez sem haotta meg a legkisebb mértékben sem. Sőt!
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Akkor bizonyára azért simítja végig Shinji arcát mert utálja ugye? :? És akkor mi van ha nem a kedvesség minta képe?Épp ezért a kedvencem,kicsit olyan mint én. :mad: Persze nem várom el hogy ezt egy Rei-fan megértse.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

(Remélem nem akartok ezen összekapni...)
Kép
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

Eszünkben sincs. Csak agresszív véleménycserét folytatunk :D .
Igazából én is bírtam Asukát még az elején, de a végére eléggé túlzásba vitte a genyózást. Legalább az EoE-ban megjöhetett volan az esze. Shinji is jó hülye volt hogy őt választotta, és nem Reit... Bár mondjuk lehet h Asuka helyében én se vonzódtam volna egy mentális sérülthöz (értsd: Shinji az EoE-ban).
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Ehh,csak kicsit indulatos vagyok, bocs. :roll: Különösen könnyen kapom fel a vizet ha a kedvenc anime szereplőmet szidják mivel úgy érzem hogy a személyiségem egy részének is szól mivel néhány dologban hasonlítok Asuka-ra.Na de ebbe most ne menjünk bele. :weh: Ezúton kérek elnézést minden Ayanami Rei kedvelőtől ha netán megbántottam volna őket. :hammer:
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

Lehet, hogy én is túl messzire mentem (bár nem hiszem :D ). Bírom én Asukát is, főleg hogy iszonyatosan jó csaj :lol: csak Rei jelleme valahogy sokkal jobban megfog...
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

"Mi?"

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Genesis írta:csak Rei jelleme valahogy sokkal jobban megfog...
Biztos csak az emlékeim halványultak el az évek alatt a sorozatról.. de Reinek nem igazán volt sok jelleme, és csak annyira volt eredeti, mint egy fénymásolt lap..
Válasz küldése