Neon Genesis Evangelion

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Neon Genesis Evangelion

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel » 2014.10.28. 11:25

Hikari írta:Felástam a netről és visszatöltöttem a szerverre régi NGE aloldalunkat, kisebb-nagyobb hiányosságokkal, de nagyjából a régi formában. Jó olvasgatást és nosztalgiázást mindenkinek.

http://www.aoianime.hu/evangelion/

Áhá, tudtam én, hogy mi hiányzott az életemből az elmúlt 8-9 évben. Evás Winamp szkinek! :dirr:
Kép

Surci
Fanatikus
Fanatikus

Hozzászólás Szerző: Surci » 2014.10.28. 12:06

Visszatért az EVA aloldal, király :vigyor: Kár lett volna hagyni elsüllyedni azt a rengeteg infót.
Cruel Angel írta:
Áhá, tudtam én, hogy mi hiányzott az életemből az elmúlt 8-9 évben. Evás Winamp szkinek! :dirr:
Az a vicc, hogy nekem az egész animus karrierem egy Evás Winamp skinnel kezdődött (az eredetijét már nem találtam meg, de majdnem ugyanez):

http://www.allwinampskins.com/winamp_skin.rei_amp.html

Anno 2002 nyarán DBZ-s winaamp skinek után kutattam a neten, és volt pár nem tematikus, hanem általános anime oldal is (akkoriban azt se tudtam még, mi az az anime), és feltűnt, hogy kivétel nélkül mindegyiken szerepel valami Evangelion. Mondom megnézem már mi ez, és ahol voltak Evás skinek, abból is leszedtem 1-2 jobbat, köztük a fentit is. Aztán a skin leírásában volt pár rövid infó angyalokról, Evákról, Shinjiról, Ayanamiról, Asukáról, és így kezdtem el 1-2 hónap múlva kutatni az NGE után, amikor újra nethez jutottam. Szal LOL, ha nincs az az Ayanaims skin, lehet hogy tök máshogy alakul az életem :D

Amúgy a mai napig NGE-s skint használok, már hosszú évek óta a háttértől teljesen függetlenül, ezt (uh de keservesen találtam erről is képet, úgy látszik eljárt az idő efelett is, pedig régen szinte minden NGE-oldalon fenn volt):

http://kepfeltoltes.hu/141028/engels_ww ... es.hu_.gif
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL

Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari » 2014.10.28. 12:50

Cruel Angel írta:Áhá, tudtam én, hogy mi hiányzott az életemből az elmúlt 8-9 évben. Evás Winamp szkinek! :dirr:
:goodpost: Ugyeugye :p

Titkos
Grafomán
Grafomán

Hozzászólás Szerző: Titkos » 2014.10.28. 16:03

Tök jó! :D (Az NGE mondjuk engem annyira sosem fogott meg, de az aloldalt még én is szívesen olvasgattam. :D) Amúgy látom, bejön Hikarinak a kismama-élet, meg hogy otthon van a gyerkőccel: többet fejlesztett azóta az oldalon/fórumon, mint előtte mondjuk 5-6 év alatt összesen. :lol:
Kép

Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari » 2014.10.28. 16:35

Titkos írta:Amúgy látom, bejön Hikarinak a kismama-élet, meg hogy otthon van a gyerkőccel: többet fejlesztett azóta az oldalon/fórumon, mint előtte mondjuk 5-6 év alatt összesen. :lol:
Hehe.. van benne valami, bár azért ismertetőket közben is rakosgattam fel az oldalra, a szerver rendetlenkedése és a fórum fellendülése pedig ettől függetlenül jött össze.
De tény, hogy mostanában több szabadidőm van. Az elmúlt 5 év számomra a Norvégiába költözés tervezéséről és megvalósításáról szólt, emellett nem sok idő és energia maradt másra...
/OFF

Titkos
Grafomán
Grafomán

Hozzászólás Szerző: Titkos » 2014.10.28. 18:21

Hikari írta:Hehe.. van benne valami, bár azért ismertetőket közben is rakosgattam fel az oldalra, a szerver rendetlenkedése és a fórum fellendülése pedig ettől függetlenül jött össze.
De tény, hogy mostanában több szabadidőm van. Az elmúlt 5 év számomra a Norvégiába költözés tervezéséről és megvalósításáról szólt, emellett nem sok idő és energia maradt másra...
/OFF
Persze, megértem amúgy. :) Egyébként ezt az NGE aloldalt el lehet érni valami egyéb linkről is? Régen mintha úgy lett volna, hogy ha beírtam az Aoi címét, kezdésnek egy "kérdőlap" jelent meg, ahol választhattam, hogy az Aois főoldalra, vagy az NGE-s aloldalra megyek. Plusz mintha az Aoison még lett volna egy link, ha közben át akartam volna menni.
Kép

Válasz küldése