Damekko Doubutsu

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Veganyuszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.04.20. 22:17
Tartózkodási hely: egy felhő legszéle

Damekko Doubutsu

Hozzászólás Szerző: Veganyuszi »

Nah, körbe néztem és sehol sem találtam ilyen topikot, úgyhogy gondoltam elindítom. Szerintem megérdemel egy különt. :))
Állati vicces, és kawaii anime, egy erdőröl és annak haszontalan állatairól.
Mindig feldobja a hangulatom ha megnézem, már az opening is. :)
én és a plüss jól megvagyunk lalala
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

[だめっこどうぶつ] - imo az egészben az OP a legjobb ^^ még csak 16. részig van meg sajnos és ha jól tudom összesen 26 részes, szal igyekeznem kell megszerezni a maradék részeket, mert tényleg nagyon eredeti, tele van viccekkel, egyedül csak azt sajnálom, hogy ilyen rövidecskék az epizódok. Bár meglehet, hogy ilyen tömény CUCCot nem bírnék elviselni hosszabb ideig XD A sztorit nem kell keresni benne, de ezzel együtt sem veszít semmit az értékéből. Kedvencem Usahara, Yunihiko és Peganosuke. Urunokun nem jön be annyira. Nézzétek meg, mert magávalragadó és tele van humorral [én spec betegre röhögtem magam néhány részen], egyszóval kellemes kikapcsolódás...

link -->
Avatar
Veganyuszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.04.20. 22:17
Tartózkodási hely: egy felhő legszéle

Hozzászólás Szerző: Veganyuszi »

Naja, nekem a nyúl volt benne a legvagányabb, vagyis róla láttam képet akkor kezdtem rákeresni az animera. Tényleg lehetnének hosszabb részek, egy egy rész felét az openingteszi ki. XD
Nem is tudtam, hogy ez ilyen sok részes. Nekem még csak 5ig van meg sajna. ::jwar::
De, ami késik, az a vonat. :) ^^''''''
Szóval U~~saa~~haa~~raaaa szerintem a legjobban eltalált az egészben, cigizős agresszív részeges nyúl. ::jblush:: wehehe
No, 5 részben még nem szerepelt túl sok állat, max a fele ^^'''
De nekem Chiiko is aranyos, olyan kis kawaiii, a hangja is nagyon édi. ^^
Egyébként ő egy gepárd lány, aki mindig felbukik. ;)
én és a plüss jól megvagyunk lalala
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Én megnéztem 19-ig, a feliratok addig vannak kint, és nagyon jó kis sorozat. Pont olyan hogyha nem akarok vmi hosszú sorozatot nézni, akkor elég belőle egy részt megnézni :)
Ahhoz képest hogy tisztára gyerekes megrajzolás, annak ellenére nagyon beteg poénok vannak benne. ^^
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Uhhh, asszem 9-10-nél hagytam abba, majd folytatom, de nagyon LOL! XD. Yunihiko az abszolút rulz, meg persze Usahara és Uruno. :)
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Imádom! :D Ennyire haszontalan kis élőlények nincsenek is a világon LOL ^^
Kép
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Pata írta:Ahhoz képest hogy tisztára gyerekes megrajzolás, annak ellenére nagyon beteg poénok vannak benne. ^^
1et értek! Usahara & Chiiko-chan Rulzzz!!!
Kép Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Eddig csak 2 részt láttam, de nagyon súlyos. :lol:
Pata írta:Pont olyan hogyha nem akarok vmi hosszú sorozatot nézni, akkor elég belőle egy részt megnézni :)
És rögtön fel is dobja az embert! Amúgy nem tudjátok, hogy fogja-e valamelyik csapat folytatni a sub-ot?
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Éljen Yunihiko és Chiiko-chan. ^___^
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Zoska
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.06.18. 11:16

Hozzászólás Szerző: Zoska »

Kíváncsi lennék, hogy vajon a készítők ezt melyik korosztálynak szánhatták. Mert vannak benne elég kemény poénok. De tényleg nagyon jó. Még nem erőltetetett, pedig az ember azért elgondolkozik, amikor meglátja az überchibi, emberfejű, állattestű beteg kis szereplőket, meg a sok élénk színt, a fülében meg ott harsog a zene (ohjaj, normál esetben az ilyesmin simán áttekerek, mert 20 percnyi fejfájás garantált tőle), hogy kell-e ez neki. Én szigorúan kis mennyiségben, főleg angst után fogyasztom. Jah, és az én kedvencem is Usahara. ÜT a karaktere.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Egyszer mar belekezdtem ebbe az egszbe, de aztan abbahagytam vmiert, de megerte feleleveniti az emlekeket :D
Nagyon beteg XD Nekem a kedvencem Uruno, sztem olyan muki, meg a bagoly, Takaoka v vmi ilyesmi..
Meg csak a 10.resznel jarok, de egy "huzasra" eleg volt ennyi, kicsit pihenek..a Pegasusos reszen konnyesre rohogtem magam (amikor mondja a Yunihiko h "Look, the useless ones are smiling", ott nagyon szetestem) meg amikor beteg az Uruno..ez eddig a 2 kedvenc reszem..
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

10 rész egyben tényleg sűrű lehetett! :^_^: Az én kedvencem is Uruno-kun, meg Peganosuke-san. Habár Usahara nélkül nem lett volna poén az egész. :wink: Chiiko-chan és macska-bandája kicsit idegesített, már túl useless volt nekem. :lol:
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Arra a 4 cicara gondolsz, akik kozul az egyik Puma felsoben maszkal? Igen azok mar tenyleg tul useless-ek..milyen durva mar h meg useless-en belul is vannak akik feleslegesek? :shock:
Amugy persze, Usahara is kell bele, csak en ot annyira nem szeretem, pedig o egy nyul..
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Damekko Doubutsu rulzik! És hogy létezik-e useless-en belül még useless-ebb??? Erre nem tudok válaszolni...de... asszem eddig Uruno-kun vezeti a ranglistát. Chiiko-chan meg... hát nem mondom, eléggé idegesítő!
Nem?
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

chiiko-chan csak béna xD peganosuke viszi a pálmát és usahara :cool: uruno meg olyan kis szerencsétlen xD még egy nyúlnak is sikerül megvernie :dirr:
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Damekko Doubutsu rulz xD
Amikor először letöltöttem 2 részt, annyiban is hagytam...de aztán rávettek hogy nézzem meg, és kész :D Mostmár imádom^^.
Yunihiko a kedvencem xDD. "Ore wa hikariii , Ore wa kagette kanji?" xD

Az utolsó részben amikor Usahara azthitte Uruno elment úgy viselkedett mintha valami szappanopera animében a lány/fiú lelépett volna akit szeretett :/. Vagy ilyeneken ne gondolkozzak?
De akkir is. az az arc Usahara-tól, ;>___<;. (És ott van az "azt cseszteted a legtöbbet aki tetszik" dolog is) ._____.
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ayase írta:Az utolsó részben amikor Usahara azthitte Uruno elment úgy viselkedett mintha valami szappanopera animében a lány/fiú lelépett volna akit szeretett :/. Vagy ilyeneken ne gondolkozzak?
Ez vicces, de nekem is pont ilyen benyomásom volt. :D Azért elgondolkodtató hogy milyen korosztály a célközönség, mert én nem ültetnék elé egy 5 éves gyereket.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én leültettem a kishúgomat hogy nézze meg xD pedig csak 5 éves :dirr: bár amennyit látott belőle tetszett neki^^
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nézni aranyos meg vicces, ahogy a nyuszika mindig elpáholja a kisfarkast, de néha azért elég idióta poénok voltak benne, amit nem hiszem hogy túlságosan tudna értékelni egy 5 éves gyerek. :-P
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

ez mondjuk igaz xDDD sztem csak azt érti "a nyuszi ilyen gonosz a szegény kicsi farkassal!" :dirr:
Válasz küldése