Trinity Blood

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Trinity Blood

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Hát igen, úgy éreztem hogy igazságtalanság hogy nincs TB topik... ezt orvosolni kellett ^__~

Itt lehet beszélgetni a sorozatról, szereplőkről, miegyébről...

(jelszó: Abel-sama RULZ :dirr:)

Alapsztori: valamikor a távol jövőben az emberek és a vámpírok között oszlik meg az uralom a Földön. A két faj szüntelenül harcol az egyeduralomért, és a vámpírok valamelyest előnyben vannak. Az embereknél nagy befolyása van a vallásnak és a Vatikánnak - de nem a pápa személyében, aki egy gyenge fiatal fiú.
A vatikáni pacifisták élén Catherina Sforza kardinális áll, illetve ott van még az AX különleges osztag, amely a vámpír-ember konfliktusokat próbálja meg elsimítani. Ennek a tagja Abel Nightroad atya, illetve ehhez csatlakozik később az apáca Esther Blanchett, akik a történet főszereplői.
Ők bonyolódnak bele egyre jobban ebbe a harcba, melynek során egyre több gátoló tényezővel találkoznak, de persze barátokat is szereznek közben (Ion daisuki XD). Abel múltjáról is többet tudunk meg, aminek nagy hatása lehet a konfliktus végső kimenetelére...

Szórakoztató és szeretnivaló karakterek (főleg ABel), nagyon igényes grafika, sok akció, és egyre több érdekesség jellemzi a Trinity Bloodot, aki még nem látta, annak ajánlom, aki meg már igen, az kéretik hozzászólni, véleményezni! ;)
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Már tudom mi hiányzott. :D Igen, igyekszem haladni, főleg most... Majd vmikor talán a végére is érek, eddig nagyon király (csak a hetedik rész volt eddig teljes gáz). Remélem Crusnik 02 végre rendet rak, és eltüntet vkit..

áhh, nem célozgatok Kämpferre..

Szóval nekem eddig nagyon tetszik. :)
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Eddig a legtöbb ember akkor hagyta félbe, mikor megjelent Gyula xD

Nem is tudom, hány részt láttam [asszem 19 rész van meg], de a kosztümökön kívül nem igazán teteszett benne semmi... a sztorit nem találtam különösebben érdekfeszítőnek és ez a vámpíros dolog... ha vámpírokat akarok nézni, akkor előveszem a Blood+ c. vicces kis sorozatot XD
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Én még csak az 1. részt láttam... Nem nagyon kötött le, de ettől még simán megszerethetem, csak rá kéne vennem magam, hogy megnézzem a többit is... Egyébként 1.sorban a magyar helyszínek miatt kaptam fel a fejemet rá, de hát azokra még várnom kell :wink:
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Konomi: hát igen, a Juura Kadaru , meg Ishutoban vag micsoda, az elég durva volt :dirr:

Eddig a mélypont a 7-8. rész amin be lehet aludni, de kitartás emberek... a 10.től megint felfele ível a színvonal... szerintem XD

Mert akkor már többet lehet látni a Crusnikból... és lesz egy nagyon aranyos mellékszereplő is ^^
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Én is nézem és nekem teccik. Ruhák nem annyira, a sztori jó.Néha poénos.Szép grafika.
Én a gyulás részen is továbbjutottam :) ma néztem meg a 21. részt. Kezd megint beindulni a sztori.
A legjobba az a zenéje és az ending.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Én is megnéztem 21-ig (habár 12-18-ig szerintem nem sok minden történt)

Szóval... Az egy dolog, hogy jobbra-balra tologatják a szereplőket, aztán előkapják őket a zsákból, mint vmi meglepetést, hogy "nesze, mutasd magad", de hogy lesz ebből befejezés? És még ott van még minimum négy fontos szál, amiről még alig esett szó. Namindegy.

Nekem a Birodalomban játszódó részek annyira nem jöttek be, de azért fordulatos és izgalmas (Seth gondoskodik róla XD). Igazán vihetnék tovább a Crusnik vonalat, de félek, ez is ki lesz spórolva (ahogy néhány érdekesebb szereplőt már több mint 10 része nem látni). Amit meg nagyon hiányolok: az AX. Vannak, vannak, aztán ennyi, pedig ebből is lehetne még kerekíteni dolgokat (és sajnos nem ők az egyetlenek, akikkel szemét módon elbántak). Van rá kemény három részük, hogy normálisan lezárják (és mindent elnézek, ha meglesz a várt csattanó :))

Továbbra is nagyon jó (egy-két vakvágányt leszámítva), csak kezdenék már el a végkifejletet...

EDIT: a zene nagyon üt (de ezt már sztem említették előttem).
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Mido: csak egyetérteni tudok, bármennyire fáj is XD Hugue mellőzése naaagy hiba :-P azonkívül valóban fura hogy az elején voltak olyan epizódok amiknek semmi értelme nem volt a történet szempontjából, és amiket én karakterbemutatásnak véltem (pl amikor Tres akciózik a kis szőke látnokcsaj érdekében, illetve ugye a Hugue-s epizódok) azok végül sehova se vezettek, mert se Trest, se Hugue-t nem látni már jó rég ;__;

És én is meglepődtem hogy csak 24 rész... amit véletlen láttam meg amikor Abel seiyuuját kerestem egy oldalon, valszeg ugyanott ahol Mido... és ugyanúgy sikeresen lespoilereztem magamnak a (feltehetően) slusszpoén szereplő nevét X____x :mad: és 3 rész nem tudom, hogy lesz elég minden szál lezárására. u__u

de azért még mindig imádom Abelt ;)
és a zene tényleg nagyon rulz!

Tényleg... nem tudja valaki honnan lehet leszedni a theme-eket (nem csak OPot meg EDet?) már kutattam de sikertelenül...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Miharu-chan 2005.10.31. 21:41-kor.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Akkor most kisebb vélemény, az egész sorozatra nézve: az elszúrásról, hogyan tettek lapátra a készítők vmit, ami több és jobb lehetett volna, és az utolsó két részről, ami teljesen ellenkezik az előtte álló 22 résszel. Spoilerek és teljes SAJÁT vélemény:

Az első tíz rész - akárki akármit mond - szuper. Történet, jellemábrázolás, grafika terén is nagyon ott van. Nagyon úgy nézett ki, hogy ebből lesz vmi, amit az ember egyhamar nem felejt el.

Aztán jött a 11. rész, ami már nem igazán stimmelt, de egye-fene, filler (úgy, mint a 7. rész is).

És itt említeném meg azt az indokolatlan és érthetetlen választást, ami szerint a 12. résztől haladt tovább a történet. Ugyanis megfigyelhető egy egyenletes csúszás. A megismert és mindenképp érdekes karaktereket eldobták, helyettük új szereplők jöttek, a történet nagyon lassan és furcsán ment, és a grafika és animáció terén is mintha spórolni igyekeztek volna.

Az első - és legnagyobb - baklövés a karakterek kisemmizése.

Abel a legjobban kidolgozott, érdekes, tömör figura, akit folyamatosan elhanyagoltak, csináltak belőle egy átalakuló-hadonászó vkit, aki néha üvölt egy sort, aztán ennyi. Még akkor is zavarna, ha a CG helyén lett volna, de a 22. rész borzalmasan gyér lett. Számomra varázsát vesztette a dolog.
Esthernél az nem stimmelt, hogy össze-vissza rángatták. Azért talán vele foglalkoztak a legtöbbet, nekem tetszett.
Catherina egy nagyon jó jellem, csak a kapcsolatait a többi szereplőhöz eléggé elvágták.
Az AX. Egyszerűen semmit nem kezdtek velük. Kate-ről és Williamről tulképp csak annyit tudunk, hogy angolok és régebbről ismerik egymást. Hugue és Václav csak dísznek van, Leónnal meg túl sokat foglalkoztak mint "adalék", de keveset mint karakter. Noelle-t sajnáltam talán a legjobban, olyan gyorsan kivágták a sztoriból, hogy csak pár utalásra volt idő, az meg nagyon kevés. Pedig nála lehetett volna vmit kihozni a dologból (Abelhez fűződő kapcsolata, képesség, stb.). Tres van is meg nem is, szerepe nem sok.
Ion. Az egy dolog, hogy mellékszereplő, de kerek tíz részen keresztül körülötte forgott minden, úgy, hogy tulképp nem történt semmi. Simán belefért volna 1-2 részbe is. (mert az egyik érdekes mondanivaló az ő jelenete)
Seth egy érdekes színfolt volt, neki személy szerint örültem.
Astaroth az a figura, aki mellékszereplőnek jó, főszereplőnek kevésbé. Rárakták az eseményeket az ő vállára, amit aztán a jelleme szívott meg.
Aztán: lehet, hogy baromi látványos, de engem baromira nem tud érdekelni se Petros, se Paula. Az Inkvizíció Hadosztályát is ki lehetett volna bontani, de így...

És akkor azok, akikkel NAGYON elbántak a készítők: Radu, Süleyman, Mirka, Medici, Dietrich és Kämpfer.
Engem az nem zavar, hogy a történetet teletűzdelik olyan jól hangzó címekkel, mint "Moldova Hercegnője", "Luxor Bárója", stb., amíg annak van értelme és mondanivalója. De onnantól kerzdve az a név, hogy "Tigris Grófja" nem mond SEMMIT, nem fogalkoztak vele SEMMIT, a karakter egy nagy NULLA. A gonoszok össze-vissza lettek kavarva, sokszor az az érzésem volt, hogy már a készítők maguk sem tudják, mit akarnak.

A történet 11-18-ig teljes hullámvölgy. 19-től még felcsillant vmi érdekes, de már érezhető volt: ezt már csak menteni lehet. Amit a készítők meg is tehettek volna. De mégse. Ahelyett, hogy visszatértek volna az AX-hez, Catherinához, Estherhez, előkapták Maryt, Virgiltés Vanessát (LOL! XD) a semmiből, hogy vmi morális ízt is adjanak a befejezéshez (kérdés: normálisabb nevekkel nem lehetett volna?).
Itt már kezdtem lemondani az egészről, elvégre két rész volt hátra, és még semmit sem zártak le, sőt, jött a képbe Cain (akit megintcsak szemét módon húztak elő a kalapból), úgy tűnt, ennek lőttek.

Aztán mégse. Két rész alatt szinte semmire nincs idő, magyarázni nem fognak, de akkor mi marad? Az akció. Ugyanis két rész alatt annyi minden történt, mint 11-től idáig. Újra elővették a jobbik grafikát, hozzáadták Lisa - Requiemjét (Inori) (a legjobb szám az OST-n), és látványos akciójelenetekkel, visszaemlékezésekkel, gyors történéssel zártak le vmit JÓL, ami ROSSZ volt. A kérdésekre választ adtak, mindezt olyan körítéssel, morális mondanivalóval, ami a lehető legjobb volt egy eltolt történet végének.


A CG nekem többnyire tetszett (persze voltak mellényúlások, na de ott van pl. az Iron Maiden, ami királyul meg lett csinálva). Mégis, ami a legjobb volt az egészben, az a zene. Az OST remek, nekem nagyon bejön.

Röviden: egy érdekesen indított, majd rettenetesen eltolt, végül jól lezárt történet. Elsősorban akciókedvelőknek.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Egy időben végeztük ki Midoval ezt a sorozatot... neki tetszett a vége, nekem nem.

Addig egyetértek mindenben, Midoval, hogy a 22től felcsillan a remény a jó befejezésre. Az utolsó rész feléig még én is úgy ültem hogy húha de jó, mégis lett ez még így se. Aztán viszont... megint bejött a kavarás.

Nem elég hogy a visszaemlékezős jelenetek a végső harcba kavarnak be úgy hogy miután visszatérnek a harchoz, nem tudtam újra beleélni magam, de Abel emberisége is hiányzott ebből a feltámadt, őrült Crusnikból... és utána befejezésképp nem láttuk ismét a rendes emberi oldalát (mert az a mondat ott a végén vhogy nem egészen volt kielégítő...). Azonkívül az hogy úgy van vége hogy Abel lezuhan kettévágva, milyen már? Nem tudjuk meg hogy mért nem pusztított el mindent Cain -mivel ha már nincs Abel, akkor ő simán megvalósíthatta volna a tervét a "legyen-egy-nagy-semmi-a-világ"-ról.
Mindegy. Esthert koronázzák, de hiányoltam innen is egyrész eleve Abel jelenlétét - merthogy mintha lennének érzelmei Esther iránt - másrész egy párbeszédet, vagy találkozást Esther és Abel között (mivel Esther Abel halála óta nem beszélt vele, csak látta kitörni a koporsóból), hogy pontot tegyen a néző számára a "hányadán is állunk?" kérdésre.

A végső jelenet Ionnal nagyon össze volt szerintem csapva, és nem egészen egyértelmű hogy mi is lenne a mondanivalója.

Kicsit jó lett volna megtudni még többet Cain jelleméről, meg hogy mért állt át a vidám kisfiú szerepéből a gyilkolászóéba...


A zene és CG csodálatos az utolsó részekben, csak azt sajnálom hogy a véleményem szerinti legjobb zenét - azt amikor hirtelen veszély van - kihagyták az OSTből (legalábbis Mido szerint :dirr: ) mert az egy mix három másik számból. Meghallgattam őket és tényleg mindegyikben van egy eleme annak a zenének. Nagy kár ;__;
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Sztem az Assault az, de ha nem, hát nem...

Amit még hozzátennék: a seiyuuk. A hangok jók, de szerintem a szinkronteljesítmény kevésbé. Nem passzolt a szájmozgáshoz, helyenként el is tolták a jelenetet néhány "rásegítéssel" ill. "extra hangutánzással".

Ainariel-hime: azt is vedd bele, hogy 8 perc alatt magyarázták meg a Crusnikok eredetét (Marskolonizáló Program), a végső harcot, a Remény Csillagát, a morális üzenetet és minden a helyére került. Azért botlások maradtak. :dirr:
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

Trinity Blood??? EGYIK KEDVENCEM!!! de nem néztem végig,pár részt kihagytam,a nővérem nálkülem nézte meg... :? :shock:
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Nem néztem túlzottan utána, de elvileg az egész sztori több sorozatnyi könyvből (nem mangából) készült. Aztán a könyvek írója meg is halt, ami ugyan még nem indolkolja az egész összecsapását a végén.
Nekem egyébként tetszett Abel elvörösödő szemei, meg a többi táp hős (hős?). Csak nekem is pont ez a bajom, baromira összcsapott egy meló volt ez. Sok dologra kiváncsi lettem volna. Kezdve rögtön ilyen apróságokkal hogy most végülis hogy lövik szét a vámpírhajót London felett, vagy hogy is volt ez ott az úrhajón a föld körül? Lehetséges hogy Abel idézte elő az armageddont, egyáltalán mért kellett kidobni Caint, mert megölte az annyukat. És még sok más kérdés is felmerült bennem. Nagyon sajnálom a sorozatot, mert jó ötlet volt, kielégítette volna a vámpírfanokat, az action imádókat, és még sokan másokat is, de így....
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én is ezt sajnálom h a vége kicsit összecsapott, meg hogy néha olyan össze-visszás az egész.

Bár még mind a mai napig azt tisztelem h van benne The City of István :) Meg h legalább tényleg ott a Keleti meg a többi :) Az más kérdés h négyesmetró ide vagy oda, akkorsem lesz olyan szép park a Keleti előtt soha :D
Kép
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

háááááát... egy kicsit tényleg befejezetlen a vége... (kicsit nagyn!)
nemtom,de én a legjobban Sword Dancer-t bírtam!:D igaz,hogy egy kicsit kevésszer szerepelt,de akkr is ő volt a legjobb!!!!!:D:D:D
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Egyetértek az előttem szólókkal, a végét valóban elsiették (habár nekem tényleg bejött az utolsó két ep). A regényekből meg csomó karakter nem lett belevéve az animébe. Kár értük (meg a huszonkettedik rész igénytelen animációjáért...pedig az egyik legjobb rész lehetett volna). Mindegy, én bírom az animét, az összes baklövése ellenére.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Yankee írta:háááááát... egy kicsit tényleg befejezetlen a vége... (kicsit nagyn!)
nemtom,de én a legjobban Sword Dancer-t bírtam!:D igaz,hogy egy kicsit kevésszer szerepelt,de akkr is ő volt a legjobb!!!!!:D:D:D
Én LEON-t bírtam a legjobban :D főleg a Neverland-es rész miatt :) amit a végén lezavarnak K. Sforza előtt Abellel, hát azon feküdtem :D

Mindenesetre mind a mai napig a sorozat legzseniálisabb poénjának azt tartom amikor Abel "pisztolyt fog" Radu-re :)
Kép
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

háááát,meg kell mondjam őszintén,hogy nem nagyon ismertem a szereplőket,csak a főszereplőket... (ugybár"kedves"nővérem nélkülem nézett meg egy csomó részt!)
Avatar
Schuldig
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.02.09. 16:43

Hozzászólás Szerző: Schuldig »

Énis tökre szeretem a Trinity Blood-ot bár a mangáját nem olvastam. Az az igazság hogy azt se tudtam honnan lehet letölteni, viszont pár képet találtam róla neten és hát.... nemtom ti hogy vagytok vele de nekem nem nagyon tetszett a rajzolása. Bár tudom hogy minden manga rajzolásában van valami egyedi, de ez nagyon nem jött be. A sorozatot viszont imádom! :D
A vége is jó sztem, és simán lehetne folytatni is.
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

a mangát és az animét egyaránt szeretem Shimp-sama annyira édi benne!!!
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

jó kis anime, de hát a vége!!!--jó-jó persze majdnem mindig a végén lepődik meg az ember, meg "de hát a vége"

hogy lehet valaminek ilyen véget csinálni. akkora kérdőjelet hagy maga után, hogy csak na.... ide oda kapkodtam a fejemet....

Egyébként nagyon nagy, hogy szerepel benne Budapest és "Ishtovan királysága". Ezt is megértük!!!!
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Nemtom, én együtt néztem a kis elvont barátainkkal, akik harmadszor nétzék épp és össze-vissza magyaráztak egymásnak mindent, de én semmit sem értettem belőle. Főként talán azért, mert folyton elfelejtettem, ki kicsoda benne. Egyedül SHISUTAA ESUTAA-t, AABERU-kunt és Termi-kunt jegyeztem meg, mert ők aranyosak voltak. De valahogy nem látom értelmét ezeknek az világvégés animéknek. Mi a céljuk? Szórakoztatnak?
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Én nagyon bírom Trest,jó,néha elég hülye poénokat aggatnak rá,máskor viszont eszméletlen jókat vigyorgok rajta,na persze út is eltűntetik,mert miért ne... :(
Hanatarou desu.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

^Jah, az szerintem is szemétség volt, hogy nem szerepeltették konzisztens módon a főbb karikat... volt csomó randomság benne... heh, de azért még mindig nagyon tetszett :D
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nekem nagyon tetszett a sorozat ^^

Sok helyen olvastam, hogy így meg úgy nem jó, hogy a főszereplőről semmi nem derül ki, stb, stb. De nekem ennek ellenére tetszett.
Kellemes kis akciósorozat, ha mondhatom így.
Hangulatos, szép dallamokkal. A vámpírok pedig hál'istennek nem azok a sziszegős fajták, mint a mai újhullámos vámpírfilmekben XD

A grafika külön dícséretet érdemel. Kicsit hullámzott a minősége a tizenvalahanyadik részek környékén, de utána már minden rendben volt.
Válasz küldése