Blood+

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Sephiroth írta:Most, hogy nemrég befejeztem a sorozatot, nézelődni kezdtem, milyen AMV-k készültek hozzá.

EZT találtam többek között.

Figyelmeztetek mindenkit, hogy ISZONYAT DÚRVA. hihetetlen, nem tudom, kinek jutott eszébe, de megdöbbentő hatást ért el vele. NE NÉZD MEG, csak ha képes voltál rezzenéstelen arccal végignézni az Elfen Lied-et, a Kenshin első OVA-t, és a Chobits 3. részét.

http://www.youtube.com/watch?v=imr_kB1C ... ed&search=

Ui.1: Én szóltam

Ui. 2: Most aztán magadra vess, ha nem tudod a képeket kiűzni a fejedből

Ui.3: Az okozott lelki sérülésekért nem vállalok felelősséget.
Szivesen megnéztem volna ha már ilyen sokkot váltott ki itt az emberekből, de sajnos levették a youtube-ról...
Avatar
Matsuo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.04.26. 19:21

Hozzászólás Szerző: Matsuo »

Én is szívesen megnéztem volna dehát ez van. :-P
Avatar
Kazuya
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.07.03. 22:24

Re: Blood+

Hozzászólás Szerző: Kazuya »

Pletykák szerint a Blood+ újra lesz az animaxon.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Blood+

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Ez jó hír. Nem tudod mikor? Bár gondolom október .
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: Blood+

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ezt is elkezdtem nézni az Animaxon, felváltva letöltéssel (hetente csak 2 napot vok Animax előtt). Bevallom, az első pár percben, a vérfürdőnél kicsit megijedtem, hogy tejóég, mi lesz még itt, de izgalmas sztroinak ígérkezik, emellett azért tolerálom a vérbőséget. :P

--

Szerkesztés:

Hát nem bírtam ki, és elhagytam az Animaxot jócskán, így tegnap be tudtam fejezni a sorozatot.

Röviden szólva, a sorozat nagyon tetszett. Annak ellenére, hogy klisés, néhol kiszámítható stb. Tetszett a grafika, a zenéje szép, meg úgy egyáltalán az egész sztori magával ragadott. (Annyira, hogy párszor vele is álmodtam - nálam ez már jelzés. :D)

Kiemelkedő kedvenceim: Solomon, és a Sif.
Kait eleinte nem tudtam hova tenni, nagyon hülyének tartottam szegénykét a sorozat elején, de a végére megkedveltem. Hajival csak annyi bajom van, hogy unalmas volt már a végére az "Ahogy kívánod, Saya"-jellegű megnyilvánulásai. Szeretem ettől függetlenül, csak tényleg olyan "hűséges kutya" típusú szereplő lett.

Úgy általában egyébként majdnem mindenkit megkedveltem ezért vagy azért.
Talán Diva maradt csak semleges. Mondjuk a karaktere egy kliséhegy. Semmi baja nincs, csak egy kis attitűd-problémája van, ami a kiskorában való elhanyagoltsággal és szeretethiánnyal megmagyarázható. Meg ugye áll mögötte egy sárkeverő Amshel személyében, aki szítja a tüzet. De amúgy ha ugyanúgy bántak volna vele, mint Sayával, nem lett volna belőle gonosz. Szerintem.

Akiket nem bírok:
Amshel, James: Ha valamit utálok, az a halálból is visszatérő gonoszok. Egyszerűen nem tudnak csak simán megdögleni, akkor is visszatérnek. James egyszerűen gyökér. Amshel emellett ugye a fő sárkeverő, szóval őt még ezért sem bírom.

Pár szót a magyar szinkronról: Jól sikerült, egyedül Kai hangjával nem vagyok kibékülve. a jól emlékszem, már alapból nem tetszett, nem illik a karakteréhez. A többieké szerintem jó. David magyarhangját fura hallani a japán után (ott ugye jellegzetes, mély hangja van), de végülis nem rossz.

A sorozatban ami nagyon nem tetszett, az a rengeteg vér. Mintha Kventin Tarantínó rendezte volna, full úgy szállt fejezés után a vér... Sz'al voltak benne szerintem elég undorító képek (miért kell fél percig mutatni egy levágott Chiropteran-fejet?), amik nagyon nem kellettek volna. Meg hát kapásból az eleje is nagyon ijesztő. Ez mindenképpen mínusz.

8,5/10
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Válasz küldése