Ginga... (Gin,Riki,Weed)

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenced a Ginga Nagareboshi Gin-ből?

Riki
3
38%
Gin
3
38%
Akakabuto
1
13%
Cross
0
0 szavazat
Akame
1
13%
Ben
0
0 szavazat
John
0
0 szavazat
Ken
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 8

Avatar
Kagome14
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.07. 17:17
Tartózkodási hely: dusztom sincs
Kapcsolat:

Ginga... (Gin,Riki,Weed)

Hozzászólás Szerző: Kagome14 »

Hi!
Körbenéztem a fórumon és szomoruan láttam h. ilyen topic még nincs ::bawl:: (jó tudom h. nem lehet minden animenek-manganak topicot nyítni).

Ebbe a topicba minden jöhet ami:
Ginga Nagareboshi Gin (Ezüst Nyíl),
Ginga Densetsu Riki,
Ginga Densetsu Weed,

Sajnos nálunk többnyire csak az első ismert mint anime :?
a másodikat pedig csak mangaban jelentették meg amit megint csak nem ismer senki és a harmadik egy új anime :) amí nem is olyan hüderégen látott napvilágot japánban.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En kiskoromban lattam a Silver Fanget es teljesen beleszerelmesedtem, es ah telt mult az ido elfelejtettem a cimet (meg az Akakabuto kivetelevel mindent rola - amit a magyar szinkornban Imeprial-nak forditottak), de nemreg ujra ratalaltam es meg jobban tetszik mint kiskoromban..annyira szep...es meghato..
amugy a 3.rol ami most jott ki mint anime, arrol mit lehet tudni?
Avatar
Kagome14
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.07. 17:17
Tartózkodási hely: dusztom sincs
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kagome14 »

örülök ^^

A 3dik, a Ginga Densetsu Weed (röviden és tömören) :

Weed anya, Sakura súlyosan megbetegszik és meghal.
Utolsó kívánsága h. Weed új barátai és Smith vigye el fiát az Ohu hegyre Ginhez.
Ám az út nem veszélytelen és számos kisebb-nagyobb akadály emelkedik a feladat elé.
De Weed és társai remekül helyt állnak......és ,hogy a céljukat elérik e azt nem tudom :wink:

Műfaj: dráma, kaland
Hossza: 27 rész
Képek az animeből ::jeye::
itt találsz párat a galleryben
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat megneztem az elso reszt, de nem igazan ertem a dolgokat..ha ok most Ohu-ba mennek, ahol az Akakabuto volt, most meg az a hiena cucc, de a Gin nem ott van?v o hol van?
(es csoppet mash meseltek el a sztori veget minth volt a Rikit abszolut kihagyva, az nem tetszett :cry: )
es rajottem h mi zavar ebben...h a kutyaknak nem tatog a szajuk ha beszelnek, csak neha nyitva van, neha meg nem..ez olyan fura most megneztem a SIlver Fangbol nehany reszt (h most mi van) es ott tatognak..
az meg a masik h a Smith mitol olyan nagy hos, amikor o regen kb az elso forduloban kiesett a csatabol?
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Re: Ginga... (Gin,Riki,Weed)

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

to Kagome14

Nagy tévedés, mind a három 'sorozat' fut/futott mangában is. Ugyanakkor a Ginga Densetsu Riki ugymond csak egy mellekszal, egy kotetes kis hejjdejo sztori (meg egy lehuzott bor :-P). Szemelyes velemenyem meg mindig: omg beszélő kutyák wtf?
Avatar
Kagome14
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.07. 17:17
Tartózkodási hely: dusztom sincs
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kagome14 »

zelmor:
hol mondtam azt h. csak animeben v. mangaban jelentek meg?
Természetesen a Ginga Densetsu Gin futott mangaban( 10 vol) + az extrák amibe a Ginga Densetsu Riki is beletartozik.
Ezt a Riki-t is csak azért írtam be a 2 közé mert szerintem ez is idevág.

IloveRenji:
szerintem is eléggé elszúrták-siették a Weednek az animejet :?
tényleg elég sok mindent kihagytak és a karakterek megrajzolását is elsiették sajna .
pl: lehet h. jobra szerették volna megcsinálni mint a Gint de akkor is Weed feje olyan mintha 2x rávertek volna a "pupok" miat.
Vagy a kutyámmal van valami gond de nézem és semmi ilyen nincs sőt az akita standardban sem.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Kiskoromban is nagyon szerettem az Ezust Nyilat, bar nem volt nehez rajonnom, hogy valami nem stimmel a tortenettel... :roll: aztan nagy nehezen sikerult megszereznem a Ginga Nagareboshi Gint japanul, es vegre kipotlodtak a "lyukak", amik a vagott verzioban megjelentek. Naon imadom :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ööö..elveszett a fonal, milyen tortenet nem stimmel?meg milyen vagott verzio??nem ertem.. ::jcrazy::
Avatar
vingilot
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.12.25. 21:39

Hozzászólás Szerző: vingilot »

Éljen!rajonghatok itt az Ezüst nyílért(ez azért egyszerübb mint a japán).és büszkélkedhetek a videoval itthon!!bár már régen néztem meg.öhm,és a japán neveikkel bajban vagyok.le tudnátok irni hogy ki kicsoda?köszönöm.amugy a kedvenc részem a 3.,mert Veresszemet birom a legjobban,akinek ugye nem tuodm a japán nevét(micsoda szégyen ahhoz képest hogy szeretem).régebben minden hétvégén megnéztem,söt mikor jött unokatesom mindig azt akarta látni :D
I close my eyes and dream away...
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

AyaDid írta:Kiskoromban is nagyon szerettem az Ezust Nyilat, bar nem volt nehez rajonnom, hogy valami nem stimmel a tortenettel... :roll: aztan nagy nehezen sikerult megszereznem a Ginga Nagareboshi Gint japanul, es vegre kipotlodtak a "lyukak", amik a vagott verzioban megjelentek. Naon imadom :D
Um... hát szégyen ide vagy oda, én eddig nem tudtam, hogy az meg van vágva... nekem is csak szimplán furcsa volt, de azt hittem velem van a baj... Sajnos japánul nincs meg :(
De amúgy én is nagyon szeretem ^^
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En kiskoromban lattam es akkor tudtam minden nevet magyarul..most meg japanul van meg es mar csak a japan nevet tudom..ill emlekszem h az Akakabuto-t Imperialnak hivtak ami nekem akkor nagyon tetszett, mert telleg olyan felelmetes nev..hat nem tudom ki lehet a Veresszem ugy random leirok egy-ket nevet japanul remelem benne lesz :)
(ill ird korul majd akkor igyekszem elarulni :lol: )
az Ezustnyil az Gin, a vadasz kutyaja John (vmi remlik mintha ott Cezarnak hivtak volna a magyarban..), a Ben a dog, aki eloszor beveszi a csapatba, Cross a szuka, es ott van meg a Smith, aki tokjo fej....öö, akkor a vezer az "leader", amugy Riki - az apja, Snake a dobermann, Hyena a "csatlosa"..a 3 testver akikkel talalkoznak amikor mar elindulnak az Chutora (felfulu), Akatora, Kurotora (felszemu), az elso nagy harcos kutya pedig Moss, a fia Jaguar..a masik harcos a Benizakura (aki meghal, pedig ot nagyon szerettem :cry: ), a feher szamuraj kutya az Akame, a skot juhasz meg Wilson, a 4 utolso akikkel talalkoznak, a "furcsa" mintazatu fejuek pedig Hagetsu (akinek olyan a feje mintha a KISS egyuttes tagja lenne), Ugetsu, Tsunaragi, es Minagetsu..aki pedig sztem a legszebb kutya az a Kisaragi, akinek szinten dobermann vezere van es elassak a 3 testvert amikor talalkoznak, es ott kavar vmit a Snake, az mar a vege fele van...
amugy a macikat is le tudom irni ha erdekel
huh vingilot remelem segitettem :lol:
ha megvan videon akkor meg en is megyek at hozzatok en is szeretnem magyarul latni ::hehe::
Avatar
vingilot
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.12.25. 21:39

Hozzászólás Szerző: vingilot »

Na köszönöm szépen.ez ám a segitség.amugy akkor a fehér szamuráj kutya,Akame...na asszem ö Veresszem magyarul.ö aki megmérgezi elöször Benieket,de meg is menti öket,legalábbis a videon :D ja és szivesen fogadok mindenkit egy kis házivideozásra!!! és igen,érdekelnek a medvék nevei is!^^ volt két izé...nösténymedve(?) :D
I close my eyes and dream away...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na huhaa...a medvekhez "gyorsan" meg kell neznem, igy fejbol csak nehanyat tudok :D
amugy en is kiskoromban kikolcsonoztem a videot, es azota probalom megszerezni, de hiaba :cry:
most volt egy uj remenysugar h a Polusban meg lehet kapni..de sajna nem :(
szal mikor mehetek videozni? :wink:

-----

Nna megneztem es meg egy halom kutyanevet kiirkaltam, es megint 100 zsebkendot elhasznalva zokogtam..hjaj, *sohaj*, olyan szep... :sobsob:
na nehany kutyo meg: a kicsi tacsko, Oliver (az is olyan ari :D), Bill a masik dobermann, Musoshi meg egy harcos kutya aki ugyanakkor csatlakozik hozzajuk mint Bill, van egy Great nevu sargas kutya aki mar az elejen is a Ben csapataban van, es van egy hozza hasonlo kutya, akinek kicsit hulyen nez ki a feje, mintha az agya lenne a bore helyen, azt Bemu-nak hivjak (az is a vegefele van..), es Hakuro a "Barna medve olo", akinek szinten ilyen fekete csikok vannak a fejen, akik hallottak a Ginrol es felkerestek oket vmilyen szigetrol, ahova vegulis nem mentek a Ginek..
hat maci nevet nem talaltam sokat :(
van ugye Akakabuto, a fo-fo, akkor van "alatta" a Kesaga, akit az a maci ol meg akinek kiall 3 darda a hatabol, van a Mosa, akivel a Benizakura vegez (hat igen foleg ott erzekenyultem el..), es van akit eloszor megolnek ugyh egy botot szurnak le a szajaba, az a Madara..Es van az Akakabuto gyereke a Gaki..ennyit talaltam egyenlore, lehet h meg van..
ja es akkor a Veresszem lesz az Akame, a szamuraj kutya, ja es neki az ellensege a kannibal kutyak vezere a Kurojaki...
hat kabe az osszes allat szereplot kiirhattam mar :lol:
Avatar
vingilot
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.12.25. 21:39

Hozzászólás Szerző: vingilot »

Gondolkodtam.És Mosa és Madara nevét nem forditották le magyarra...kész csoda hogy ilyet is megértünk h vmit nem forditanak magyarra...
I close my eyes and dream away...
Avatar
Gold Fang
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.02.10. 09:58
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gold Fang »

Éntökre szeretemezt az animétmegvanmind a 4 része.
Válasz küldése