Hellsing

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd a Hellsing-ben?

Alucard
102
53%
Anderson
17
9%
Integra
13
7%
Victoria
39
20%
Walter
19
10%
Incognito
3
2%
 
Szavazatok száma: 193

Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Valaki meg tudja mondani, hogy Ultimate Hellsing 3. OAV mikor lesz? És ez most akkor befejezi majd az alapsorozatot? (Tehát Incognito arc lesz?)
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Jelenleg jó szokás szerint tolták és nem tudni, mikorra. Egyébként semmi Incognito nem lesz benne, mert az OVA-k nem a régi TV-sorozatot, hanem a mangát követik (aminek az eleje többé-kevésbé egyezik a régi sorozattal is) és körülbelül 10-en kell majd lenniük, főleg ha tartják, hogy mindegyik egy kötetet dolgoz fel.
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

siklara írta:Jelenleg jó szokás szerint tolták és nem tudni, mikorra. Egyébként semmi Incognito nem lesz benne, mert az OVA-k nem a régi TV-sorozatot, hanem a mangát követik (aminek az eleje többé-kevésbé egyezik a régi sorozattal is) és körülbelül 10-en kell majd lenniük, főleg ha tartják, hogy mindegyik egy kötetet dolgoz fel.

Hmm... Érdekes, sajnos én nem olvastam a mangat. De azt viszont hallottam hogy 10 rész lesz 5 év alatt (fél évente 1 rész). Incognito nem is volt a mangaba?
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

moRtiZ írta:Incognito nem is volt a mangaba?
Nem, a mangában sokkal táposabb ellenfelek vannak. (Major, Heinkel Wolfe, stb.)
Kép
Kép
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Elméletileg már csak 5 nap, és jön az Ultimate Hellsing 3. MUSTHAVE!
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Igen? Pedig a hivatalos honlapon még mindig azt írják, hogy 2007.X.X. :lol: Reméljük igazad lesz és akkor hamarosan le is subolja valamelyik csapat nekünk. ^^
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Hmm, még decemberben olvasgattam Hellsing után, és akkor valamit nagyon benéztem (és most hogy aktuális lett nem néztem újra, hanem gyorsan bepostoltam). Basszus. Sry érte, és bár hülyeséget írtam, nem javítom át, ha már reflektáltál rá :). *shame on me*. Mindenesetre tavaly Feb. 10-én adták ki az elsőt, aug. 25-én másodikat, szóval remélem nem beszélek akkora hülyeséget, csak már nagyon várom :)
Avatar
KazukiFuse
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.14. 19:07
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KazukiFuse »

moRtiZ írta:Hmm, még decemberben olvasgattam Hellsing után, és akkor valamit nagyon benéztem (és most hogy aktuális lett nem néztem újra, hanem gyorsan bepostoltam). Basszus. Sry érte, és bár hülyeséget írtam, nem javítom át, ha már reflektáltál rá :). *shame on me*. Mindenesetre tavaly Feb. 10-én adták ki az elsőt, aug. 25-én másodikat, szóval remélem nem beszélek akkora hülyeséget, csak már nagyon várom :)
Nem néztél be semmit, nyugodj meg. A Geneon nagyon "korrekt" módon alig egy héttel az ígért dátum előtt csapta ki az x-x-et , mindenki legnagyobb örömére :neutral:
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Áhh, ez már szokássá vált náluk, így nem is szoktam az első dátumot nagyon lesni, lehet számítani mindig az eltologatásra. Sebaj, majd csak kijön, mi ráérünk, addig lehet olvasgatni a mangát, meg nézni 4576358734658 másik sorozatot. :)
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Nem tud valaki valami infot Ultimate Ep. 3-ról? Már több mint 1 hónapja meg kellett volna hogy jelenjen.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Japánban elméletileg április 4.-én jön ki! Pár kép: http://eg.nttpub.co.jp/news/20070319_10.html
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

raz86 írta:Japánban elméletileg április 4.-én jön ki! Pár kép: http://eg.nttpub.co.jp/news/20070319_10.html
Hopphopphopp látom ez kicsit másfele kanyarodik mint a TV sorozat, nem Incognitoval folytatják, hanem valami mással. ÁÁÁ muszáj már jönnie.
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

moRtiZ írta:Hopphopphopp látom ez kicsit másfele kanyarodik mint a TV sorozat, nem Incognitoval folytatják, hanem valami mással. ÁÁÁ muszáj már jönnie.
Persze, mert a mangát követi, abban meg hála az égnek nincs egy darab Incognito se. :)

http://eg.nttpub.co.jp/news/image/20070319_10_07.jpg

OMG, TEH SPIRIT OF HARKONNEN! :lol:
Nagyon várom már, ezt nálam csak "Alucard agyréme Willis-sama" fogja überelni XDD
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
remfarkas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.03.23. 09:20
Tartózkodási hely: Pápa/Balatonalmádi

woaaa

Hozzászólás Szerző: remfarkas »

Miért szeretem? Elborult vagyok, bírom a vámpíros szorikat :D
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Harmadik OVA RAW torrent link: Itt
Megérte várni erre a részre.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Köszi a linket, meg is van a program estére :)
siklara írta:Persze, mert a mangát követi, abban meg hála az égnek nincs egy darab Incognito se.
Látom más is rajong Incognito-ért. Amikor először megláttam, nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, de végül az utóbbi mellett döntöttem X)


***

No, végig ugyan nem néztem, de belepillantottam. Ez ugyan már az előző részeknél is feltűnt: olyan, mintha egy mozgó képregényt néznék és nagyon jól néz ki az egész. (Már az elején tetszett, hogy ilyen mértékben vitték át a manga rajzolási stílusát az animébe.)Néhol kicsit nevetséges eszközökkel élnek, néhol kicsit furcsák a rajzok, de ettől függetlenül mindenképp piros pont jár a grafikai megvalósításért :)
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Szacsi írta:Köszi a linket, meg is van a program estére :)
siklara írta:Persze, mert a mangát követi, abban meg hála az égnek nincs egy darab Incognito se.
Látom más is rajong Incognito-ért. Amikor először megláttam, nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, de végül az utóbbi mellett döntöttem X)


***

No, végig ugyan nem néztem, de belepillantottam. Ez ugyan már az előző részeknél is feltűnt: olyan, mintha egy mozgó képregényt néznék és nagyon jól néz ki az egész. (Már az elején tetszett, hogy ilyen mértékben vitték át a manga rajzolási stílusát az animébe.)Néhol kicsit nevetséges eszközökkel élnek, néhol kicsit furcsák a rajzok, de ettől függetlenül mindenképp piros pont jár a grafikai megvalósításért :)
Én kifejezetten szerettem Incognitos részeket is. Remélem valami fangrp hamar csinál hozzá valami feliratot. Délután próbálom is lehúzni ahogy lehet. OMGOMGOMG új Hellsing. De várom már.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Incognito nem zavart, leszámítva a hülye karakterdizánját, meg hogy fura volt, hogy a "semmiből" előjön egy másik vámpír, aki szintén olyan übertáp, mint Alucard. (mondjuk én csak az animét láttam, nem tudom a mangától mennyire ütött el, mint karakter, mert általában a manga olvasói szidják)
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ez nem manga-függő. Azt, aki vámpír létére mégis inkább egy ufonautára hasonlít, nem nehéz nem szeretni :)
A szeme még elmegy, de legalább szabtak volna valami
normálisabb fejformát szerencsétlennek XD
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Na a 3. OVA elléggé cafatosra és zaftosra sikerült :D Kezd sokkal jobban tetszeni mint a sorozat. Az egész olyan mintha kiszínezték és megmozgatták volna a mangát. Halkonnen-sama ROTFLOL
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Ha valaki talál OVA 3-hoz angol feliratot, legyen szíves ossza meg velem. (Vagy ha tud valami fansub-os verziórol)
Avatar
Six' freed
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.12.23. 11:31

Hozzászólás Szerző: Six' freed »

Most fejeztem be a filmet, csak egy pár hete hallottam róla először. Fantasztikus volt! Fura érzés, mert soha nem voltam oda a vámpíros sztorikért, és csak azután kezdődött oldódni bennem ez a feszült előítélet, miután megnéztem a Vampire Hunter D-t, amit szerintem szintén egész jól eltaláltak. Alucard szerintem is Dracula, illetve Tepes megfelelője, meg tán Nosferatué is, mintha mondtak volna valami ilyesmit a filmben. Minden esetre a bajuszos figura kifejezetten hasonlít Vlad Tepesre, ha megnéztek különféle ábrázolásokat a törikönyvekben. Meg hát a karóbahúzás, ugye...

Walter figurája nekem nagyon bejött. Bár az Inuyasha után erősen taszított ez a damilrángatós dolog, ebben a filmben viszont nagyon jól illett a környezetbe.

A sorozat lezárását viszont nem egészen értem. Izé... SPOILER JÖN! : )

Miért van Integra lebilincselve? Ő volt az áruló? Nekem egészen úgy tűnt, mintha fogva tartanák, ugye ott állnak azok a vörös ruhás őrök az ajtó előtt. Alucard meg szemmel láthatóan felajánlja neki, hogy megsegíti, mint ahogy korábban a nagybátyja ellen. Ez egy picit zavaros volt, de lehet, hogy csak a manga olvasásának hiánya zavart össze...
-----

Na, ez így szerintem tök jó együtt:

http://www.aboutromania.com/VladTepesPortrait.jpg
http://kepfeltoltes.hu/070417/Tepes_www ... es.hu_.jpg
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Six' freed írta:Alucard szerintem is Dracula, illetve Tepes megfelelője, meg tán Nosferatué is, mintha mondtak volna valami ilyesmit a filmben.

Alucard... Olvasd visszafele :D :D :D
Avatar
Six' freed
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.12.23. 11:31

Hozzászólás Szerző: Six' freed »

Igen, ez már megtörtént. : ) Azért köszi. : )
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Aki hozzám hasonlóan még nem tart 2kyuu-nál, annak itt egy külön sub:

http://www.sendspace.com/pro/dl/xcaxf0

Át kell nevezni txt-re, meg arra a névre ami az ova III file neve is, és egy könyvtárban kell hogy legyen vele. Ekkor a media player classic autómatikusan be fogja tölteni. Én a [Q-R] verzióval néztem, és tökéletesen szinkronban van.
God's in his heaven, All's right with the world
Válasz küldése