Fate/Stay Night

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Igen, ez nekem se teljesen tiszta, de, ha nagyon meg akarnám indokolni, akkor azzal magyaráznám, hogy csak egy személy húzhatja ki a kardot a legenda szerint, és ugye tudjuk, ki az... mármint, ha azt akarják, hogy ne legyen totális ellentét, akkor kompromisszumot kellett kötniük...
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Na... éppen ma értem a végére. Nem volt rossz, lehet hogy egy kicsit sablonos, de jó ez. A harcok látványosak, főleg amikor Archer Berserkerrel harcol vagy amikor Saber Assasinnal, a finálé meg csúcs volt. :mrgreen:
(én már az elején gondoltam, hogy a pap csávót majd le kell nyomni :-P)
Jah nemtom lehet, hogy csak gyorsan néztem meg sok részt, de nekem hiányérzetem van; pölö mikor lett beteg Ilya? :weh:
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

most fejeztem be, végignéztem egy nap alatt és nekem nagyon tetszett! izgi volt, fordulatos, és szép is. a vége is tetszett, meg az hogy nem volt túlmagyarázva az egész.
hogy Artúr királyból hogy lett nő?- amikor a kardot kihúzza Saber, az a titokzatos fazon is Arturia-nak szólítja... valamint többször meg lett említve, hogy nő létére férfiszerepet játszott életében- ezt többek között az aranypáncélos csóka is a szemére hányja (nem kell a valósággal keresni a kapcsolatot)
Sakura dominaszerkója nekem sem tetszett, de hálistennek ilyen elemből nem sok van az animeben
összességében: ::daisuki::
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

nekem tetszett Sakura domina szerkója :dirr:
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Furcsán állt rajta, de illett a helyzethez. És igen, én is gondoltam arra(meg írtam is róla), hogy felesleges az ismert tényeket erőltetni, mivel nem fog sikerülni... :lol:
Az aranypáncélos csóka pedig Gilgamesh, ő inkább magát próbálta ráerőltetni Saber-re. Csak nem sikerült...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Xelloss írta: Az aranypáncélos csóka pedig Gilgamesh, ő inkább magát próbálta ráerőltetni Saber-re. Csak nem sikerült...
persze, ezért buzerálta Saber-t hogy miért volt inkább király mint nő. ezek a férfiak... :roll:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ez fájt...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

most miért? :dirr:
(fujj fujj chatszerű reakciók)
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Gilgamesh nem nagyon akarta belátni, hogy Saber nem kér belőle... de önmagában ezért még nem kéne elítélni. Inkább a hozzáállásával voltak gondok.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

na ja, de amikor Saber pofánrúgta akkor azért már vette a lapot (az fájhatott azzal a páncéltopánkával ^^")
de még ha Saber "nő" is lett volta, akkor sem Gilgamesh-t választja, kellemetlen...
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Hozzászokott, hogy előtte nincs akadály, és ezért nem nagyon akarta tudomásul venni. Főleg azért, mert nem tetszett neki, az, aki közte, és Saber között állt.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

hát picit vissza kellett volna vennnie az arcából... nem kizárt hogy az is (Shirou-n kívül) közöttük állt
meg bosszantó lehetett vele harcolni.... tipikus "van mááásik" probléma. Saber kiüti a kardot a kezéből, van másik, eltöri a kardját, van másik stb...
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Végülis volt mire menőznie Gilgameshnek, hiszen a történelem egyik legnagyobb, királya volt már akkor. Túlélte az előző Háborút, és végig az emberek síkján volt. Azért na, volt hatalma ahhoz, hogy ilyen legyen. :-P
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

yetithebeast írta:Végülis volt mire menőznie Gilgameshnek, hiszen a történelem egyik legnagyobb, királya volt már akkor. Túlélte az előző Háborút, és végig az emberek síkján volt. Azért na, volt hatalma ahhoz, hogy ilyen legyen. :-P
a szerénység meg nagy erény :-P
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Volt hozzá ereje, de hogy honnan szerezte azt az erőt, arra nem kéne büszkének lennie. Már csak azért sem, mert az eposzbeli Gilgames nem ilyen volt...
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ki tudja mit nem tesz az emberrel az a pár ezer év :P

sztem Gilgamesh kúl volt... (mint ahogy akárki más is ebben a sorozatban :P)... inkább a baj az volt hogy talán Saberen kívül senkiben sem láttam volna (jó... talán Shirouban) hogy az az amúgy is kúlos személyisége bármit is változott volna az egész sorozat alatt... szóval... no... egy síkuak voltak

ez olyan... kúlos mese volt... nem történet ("tetszik érteni?" :P)
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ilya azért változott... vesd össze a személyiségét amikor rászabadítja Berserker-t Saber-re, és akkor, amikor a 21. epizódban olyan kawaii módon viselkedik. Az nagyon aranyos volt, a végeredmény pedig elsöprő... ::jhihi::
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

No meg Rin is változott. az elején még teljes mértékben harcorientált volt, emberi dolgok (barátság) nuku, a végére pedíg már teljes vállszélességgel Shirou-ék oldalán állt, saját épségét kockáztatva harcolt mellettük, és nem hinném hogy ezt csupán a "gonosz" legyőzése érdekében tette. asszem ha Sakura tesójáék legyőzik legyőzik Saber-éket anno, Rin velük ugyanezt nem tette volna meg
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Rint Archer halála után változtatta meg, nem akarta, hogy értelmetlen legyen az áldozata, utána meg már azért maradt velük, mert tényleg megkedvelte őket. :)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ja, szal ő is változott és ez a lényeg
ami meg Archer kilétét illeti- nem lehet hogy ő volt az a faszi aki a végén ott volt Saberrel?- a haja hosszú volt az igaz, de szerintem hasonlított rá- slusszpoénnak meg nagyon jó lett volna, meg mi másért rajzolták volna olyannak a csókát? hmmm... ?_?
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Elképzelhető, elég lojálisnak tűnt hozzá.
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Volt asszem a második openingben, hogy Archer és Shirou harcol, az milyen király lett volna, ha mittomén, Shirou "kinyirja" Archert. :mrgreen:
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

assszem harmadjára írom be:
Spoiler-sama írta:A játékból kiderül... Archerről ugye nem lehet tudni ki ő, mert amnéziás Rin hibás idézése miatt... nos... ő ... Shirou... hősi lelkekre nem vonatkozik tér meg idő... Aki bizonyságot keres az gondolja csak meg mi Shirou képessége és mi Archeré... a játékban még Shirou is megcsinálja az Unlimited Blade Works-öt
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Oké ezt most lereagálom... nem tudtam bocsiiii ::hoo::
Különben meg itt a lényeg:Fate
És tényleg Shirou=Archer azok a manga oldalak a lap közepén megmondják. A szerző szerint ez az igazi epilogus, ami jobb mint a játék illetve az anime befejezése.
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Cruel Angel írta:assszem harmadjára írom be:
Spoiler-sama írta:A játékból kiderül... Archerről ugye nem lehet tudni ki ő, mert amnéziás Rin hibás idézése miatt... nos... ő ... Shirou... hősi lelkekre nem vonatkozik tér meg idő... Aki bizonyságot keres az gondolja csak meg mi Shirou képessége és mi Archeré... a játékban még Shirou is megcsinálja az Unlimited Blade Works-öt
aztaaaa, na erre a büdös életbe nem gondoltam volna. a játékot nem ismerem, a mangából meg 1 fejezetet olvastam-onnan kattantam rá az anime-re
köcc az infot
Válasz küldése