Kaleido Star

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Azt tudom hogy lessz a Rozetta-s meg Layla-s, szoval lessz még egy?Az nagyon jó. :D Szerintetek Sora kihez illik a legjobban?
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Mielőtt megtudtam volna h Sophie Leon huga Leonhoz képzeltem el de így már csak Ken maradt...de ez nem túl valószínű mert Sora csak barátként tekint rá...nemtom :-P
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Aham, pedig szegény Ken olyan sokat hajt, meg minden. :D Azt rõhõgném Yuri-val õsszejõnne. :) Lenne ott buli. :dirr:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Hát ja...nemtom..nekem vhogy Sora úgy tűnik mintha eszébe sem jutna olyasmi h bárkivel is összejöjjön :-P Majd talán eccer vmikor :D
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Aham, ez igaz.De a legtõbb anime szerelemmel végzõdik ezért gondoltam hogy õ is õsszejõn valakivel. :)
Én Yuri-t bírom, csak g**i miint a fõld.Bocs a csunya szóhasználatért.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Elég szemét...az a legrosszabb h semmi megbánást nem mutatott h miatta halt meg Sophie...de az a baj vele h így sem lehet utálni :-P
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Teljesen egyetértek. :) Nekem elég szimpi habár amikor ilyen szemétségeket csinál akkor jõn hogy megfojtsam dehát ez van. :) Rendezõ már nem írja át pedig sok pénzt igértem neki. :dirr:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

:lol: hát egen kell 1 démon is az angyalok közé :roll:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Ryou írta:Aham, pedig szegény Ken olyan sokat hajt, meg minden. :D Azt rőhőgném Yuri-val ősszejőnne. :) Lenne ott buli. :dirr:
Az érdekes lenne :tard: :tard:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ja.Mindenhol van probléma. :D Semmi se habos torta.Még 1 anime sem. :D :D :D
Urzu7 az bizony. :)
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Sora + Yuri páros elég beteges :rozsaszintancoloelefant:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Akkor így: :D
Sora - Leon
Layla - Yuri
Ez már jobb? :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Chiigirl írta:Sora + Yuri páros elég beteges
Miért? Nekem jobban tetszene, mint a Sora x Leon. Főleg mert Leon egy két lábon járó kliséhegy...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Ahha sokkal :lol:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nem tom, nekem Yuri az első pillanattól fogva ellenszenves volt, ami később átment utálatba. És akkor erre még rátett egy lapáttal a magyarhangja is... Én maradok a Sora x Ken-nél :) Leon-t pedig esetleg May-jel tudnám elképzelni, bár nem lenne az igazi...
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én Kennel nem bírnám Sorát elképzelni, túl komolytalan meg fiatal. Én azt szeretem ha a fiú azért pár évvel idősebb a lánynál. Yurit és Leont egyformán bírom. Így mindkettő illene hozzá.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nemt'om, én sosem bírtam Leont. Yurinek legalább egyénisége van (akármilyen is, azért a végére kiderül, hogy nem eeeeevil), de Leon... Leon bepózol, mond két szót, angstel egy kicsit (csak annyi hiányzik, hogy a képernyő alján megjelenjen egy "Nesztek lányok, drúloljatok!" felirat), és ennyiben kimerül. Addig oké, hogy ebben az animében a női szereplők mind jobban ki vannak dolgozva, mint a férfiak, de akkor is... ^^;;; Sz'al, Yuri.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Én is Yuri-nál maradok.Szerintem ugy kéne megcsinálni hogy Yuri Sorával, Leon pedig vagy May-jel, vagy Leyla-val.Az lenne a legjobb.Mondjuk az kicsit megingatott Yuri-nál mikor megtudtam hogy Sophie miatta halt meg.De akkor is Yuri mint Leon. :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Egyikőtökkel se értek egyet!

Engem a sorozat arról győzött meg, hogy Sorának Rozettával kell összejönnie.

Kb. amikor másodszor vagy harmadszor taposott végig Sora Kenen a maga módján vált nyílvánvalóvá nekem, hogy ezt a csajt nem nagyon érdeklik a férfiak. A két bishie talán felkelthette volna benne ezt a fajta érdeklődést, de mind a kettő tipikus angsty/angry bishounen módra viselkedett. Jó nagy klisé lett volna, ha bármelyikbe belezúgott volna Sora. Nem azt mondom, hogy ez baj lett volna, de nekem így érdekesebb volt a sorozat, hogy hanyagolta őket.

Rozetta még fiatal, ha néhány évvel idősebbnek írták volna akkor kapásból rámondom, hogy leszbikus. Így, hogy ennyi idős csak a klasszikus akogare-ben szenvedő kislányt hozza a sorozatban azzal, hogy csüng Sora nyakán. Viszont ez a legutóbbi OVA ami róla szól, már hmhmhm volt, főleg az openingje volt sokat sejtető. Még néhány év és ha addig nem kezd el Sora érdeklődést mutatni a férfiak iránt, akkor Rozetta lépni fog és nem lesz két külön ágyra szükség abban a szobában. Fool is biztosan élvezni fogja majd amit lát... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Kép
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

au
akkor is Kennel az olyan ari... ::jblush::
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

mufurc írta:
Chiigirl írta:Sora + Yuri páros elég beteges
Miért? Nekem jobban tetszene, mint a Sora x Leon. Főleg mert Leon egy két lábon járó kliséhegy...
Egyszóval HAJRÁ Yuri :) :)
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

paTKany ilyen perverznek nézed a rendezõ-t?Vagy csak játszol a fantáziáddal? :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

paTKany írta:Egyikőtökkel se értek egyet!

Engem a sorozat arról győzött meg, hogy Sorának Rozettával kell összejönnie.

Kb. amikor másodszor vagy harmadszor taposott végig Sora Kenen a maga módján vált nyílvánvalóvá nekem, hogy ezt a csajt nem nagyon érdeklik a férfiak. A két bishie talán felkelthette volna benne ezt a fajta érdeklődést, de mind a kettő tipikus angsty/angry bishounen módra viselkedett. Jó nagy klisé lett volna, ha bármelyikbe belezúgott volna Sora. Nem azt mondom, hogy ez baj lett volna, de nekem így érdekesebb volt a sorozat, hogy hanyagolta őket.

Rozetta még fiatal, ha néhány évvel idősebbnek írták volna akkor kapásból rámondom, hogy leszbikus. Így, hogy ennyi idős csak a klasszikus akogare-ben szenvedő kislányt hozza a sorozatban azzal, hogy csüng Sora nyakán. Viszont ez a legutóbbi OVA ami róla szól, már hmhmhm volt, főleg az openingje volt sokat sejtető. Még néhány év és ha addig nem kezd el Sora érdeklődést mutatni a férfiak iránt, akkor Rozetta lépni fog és nem lesz két külön ágyra szükség abban a szobában. Fool is biztosan élvezni fogja majd amit lát... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Most h mondod lehet h van benne valami :weh: :weh:
Ryou írta:paTKany ilyen perverznek nézed a rendező-t?Vagy csak játszol a fantáziáddal?
De mégis ez a kérdés engem is érdekel :wink:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

paTKany írta:Engem a sorozat arról győzött meg, hogy Sorának Rozettával kell összejönnie.
Jó, mi most a LEHETŐSÉGEKRŐL beszéltünk... :D (Mármint, Sora x Rosetta totál egyértelmű. :D) Egyébként nem tudom, nekem akkor lett volna klisés, ha belezúg Leonba. Yuri még belefér (főleg ugye a történet fényében), de Leon olyan szinten kétdimenziós fanservice karakter, hogy nagyon nem kellett volna vele összejönnie. Hálistennek nem jött. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nah, mostmár mindenki látta, remélem felfogta, hogy Leyla nem ellopni akarta az Angyalok Táncát. :-P mufurc nekem meg egyre jobban kezd az az érzésem lenni hogy Leon-nal fog õsszejõnni. :)
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Válasz küldése