Jyu Oh Sei (Planet of the Beast King)

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Nagyon szép az animáció, a sztori is érdekes. Baromi kár, hogy csak 11 részre futotta... megérdemeltek volna a karakterek több időt is, hogy rendesen kibontakozzanak.
Ez a Thor időnként agyilag szőke, de nagyon kakkoi pasi lesz belőle.
Nem érdemli meg Tizt.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nna, "aprocska" kihagyasom utan ez volt az elso amit meg akartam nezni, annyira kivancsi voltam, es ambar meg nem lattam a 11.reszt, de hat vhogy eddig..olyan nem tudom...(tenyleg nem tudom jobban leirni). Eloszor ha meg vki aki meg latja Thort, es kozli vele, h OMG milyen gyonyoru vagy, abban a pillanatban abbahagyom az egeszet..masreszt, Karim szerepe mintegy 2 oranyira (?) teheto, azalatt halalosan szerelmes lett bele a Thor, de o is viszont, aztan megsem, aztan meg mindkettotol akar gyereket, aztan gyors smar Zagival, drama, majd kinyirjak..mindezt ennyi ido alatt O_o
Aztan az egesz na megyunk szexi, tapadoscuccban vilagot menteni (a professzor sorhassal) , Thor felkoti a hajat (fangirlok olvadoznak), mintha vmi amcsi akciofimet neznek..az sem igazan tetszett..ja meg, Tizu meglatja az "uj/regi" Third-t, Oh csao :o_O: ...őőő...kicsit mash nezett ki eddig, ez nem igazan tunt fel szegeny Tizunek, akit az elmult 2 oraban szinten 766659847658 szor dobtak, meg osszetortek a szivet, de most vidaman, renduletlenul akar ujra gyereket csinalni Third-del, mintha mi sem tortent volna...Tehat ugy erzem mintha kicsit - nagyon keves lenne ez a 11 resz, es emiatt fel kellett porgetni az esemenyeket, ami vhogyn em mindig jon ki tul epkezlaban sztem...Ja, es meg vmi, ugye meg Rai-nak meg Sigurd-nak semmi koze nincsen egymashoz? Mert Sigurd is olyan "gyonyoru", ra miert nem mondja senki??
Tehat meg meg kell tekintenem a 11.reszt, aztan lehet h majd bumm, osszeall a kep, es tetszeni fog minden, egyenlore furcsa..
Edit: befejeztem, nem lett nagy bumm, de azert egy kicsit helyrerakott a vegere..es osszesegeben egy nagyon jo anime, csak tenyleg tulsagosan gyors..
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nah megtekintettem az utolsó 2 részt is, és a vége eléggé WTF lett... Az első 9 részig mindenképpen baromi jó, de a vége sztem is összecsapott és nagyonnagyon gyors volt...
Spoiler-chan írta:Szal van ez a "gyorsan futás, meg kell menteni a világot"-rész, ami sztem nem vette ki magát túl jól a végére, de ez még sztem megbocsátható. Az már kevésbé, hogy MI A FENÉT CSINÁLTAK A KEDVENC SZEREPLŐIMMEL!? Third az új személyiségével eléggé WTF volt nekem, simán azt hittem, hogy Rai tért vissza... gyorsan meg is hal (csak azt nem értem, miért nem tudott kimászni Thor segítségével, ha már 10 évet leélt Chimaeran, ráadásul egy OMG szuperkatona). De még rosszabb, amit és Zagival és szegény Tizuval csináltak, mert a haláluk sztem BAROMIRA ÉRTELMETLEN volt. Épp ott és akkor kell megjelennie a kiirtott törzs bosszúálló tagjának... Hát persze. Legalább írhattak volna vmi rendes halált nekik. Szegény Tizut nagyon sajnáltam... Tényleg nagyon szereti Thort, az meg nem tudja megbecsülni... Nem érdemli meg szerintem sem, akármilyen szuperbishi. T_T Tizu a kedvencem! Daisuki!!! ^_^
Jajj Juuousei... szerintem is baromira kevés volt ez a 11, 13 rész minimum kellett volna... sőt, egy ilyen világgal és ezekkel a szereplőkkel egy 24 epizódos sorozatot is simán össze lehetett volna hozni... de a 9. rész végéig mindenképpen a kedvencem ^_^ Jah és aki tud valamit a mangáról, hogy merről lehetne beszerezni, PÜ plz ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése