Hana Yori Dango

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hana Yori Dango

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

Láttam ilyen topic nincsen szal gondoltam csinálok egyet!!!

Ki szereti ezt az animét és ki(k) a kedvenc szereplőitek melyik rész tetszett a legjobban? milyen az anime a mangához képest stb...

Nekem a kedvencem Makino Tsukushi nem azért mert ő a főhös hanem mert nagyon tetszik a személyisége és a kedvcne F4 tagom pedig Akira

Ja igen ki láttam a Live drámákat én csak a 8 részeset láttam a legújabbat az nekem nagyon bejött!!! ott is az Akirát játszó szinész volt a kedvencem!!!!

Na meséljetek :cool:
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mirol szol ez az anime? Ismeros a neve, de elmondanad? "Eloben" sokkal jobb, mint bongeszni a netet kulonbozo rovid imseretokert.. :D
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

IloveRenji: Van egy neves suli, tele gazdag diákokkal, akiknek úgymond a vezetőjük az F4 nevű csapat, ami a négy legmenőbb fiúból áll. Ha valaki ujjat húz velük, akkor annak örökre annyi. Van egy Makino Tsukushi nevű lány, aki a kakukktojás a suliban, mert ő egyedül nem gazdag. Nyugodt gimnáziumi évekről álmodozik, ám amilyen a szerencséje, elég hamar sikerül összetűzésbe kerülnie az F4 vezetőjével. Valahogy így indul az egész^^

Nekem a Hana Yori Dango a kedvenc animém/mangám, úgyhogy jó kis téma ez^^ Na válaszolva a sok kérdésre:
Kedvenc szereplőm Doumyouji, egyrészt mert számomra ő volt az első igazi bishounen és egészen mostanáig a második helyre csúszott csak vissza, szóval jól tartja magát^^ Főként akkor igazán gyönyörű, mikor vizes a haja, vagy amikor megpróbálja kiegyenesíteni xD És szép is lenne, ha nem szeretném a hősnőt is, tehát Makino szintén a kedvenceim között van^^ De Hanazawa Rui-t nem tudom szeretni. A másik két F4-tag meg nekem elég közömbös^^"
Kedvenc részem... huh... az animében a harmincadik rész környékén van az, amikor síelnek, Makino-t átverik és kimegy a hóviharba, Doumyouji meg utána, hogy megkeresse. A mangában a teljes 21. kötet, mert ez volt az első kötet, amit megszereztem, és annyiszor végiglapoztam és annyira gyönyörű, szóval szép is lenne, ha nem szeretném.
Ami a drama-kat illeti, én a Meteor Garden első sorozatát láttam, ami nekem szörnyen tetszett ^^ Már az első rész lenyűgözött azzal, hogy a gazdag leányzók a suliban elkezdtek versengeni, hogy mivel gazdagodtak a nyáron.. márkás cuccok, új arc, ilyesmi XD Kb onnantól az egészet szinte együltő helyemben végignéztem^^ Az új [kilencrészes] HYD sorozat valamiért nem tetszett annyira. Egyrészt már a reklámokban sem tetszett, hogy Matsumoto Jun játssza Doumyouji-t [főleg mert nagyon szörnyű haja voltO_O], és Makino is elég semmilyennek tűnt. Aztán végülis Makino-t az első percben sikerült megszeretni, Doumyouji-t pedig csak abban a részben, mikor Sakurako-ék elverték, mert ott igazán jól adta a szerepét. Végülis egyedül Hanazawa Rui volt az, akit végképp nem tudtam megszerezni, de összességében tetszett^^ Mondjuk azt egyáltalán nem várom, hogy legyen második sorozat, meg movie, vagy tudomisénmit terveznek még. =_=
Avatar
sargaborso
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.07.06. 14:59

Hozzászólás Szerző: sargaborso »

HYD volt az első manga, amit elolvastam, úgyhogy én nagyon imádom. a mangát is + az anime-t is. Tsukasa a kedvenc nálam is, ő illetve még a nővére. Hogy milyeneket verekszenek :lol: na az nagyon komoly :wink:
Kedvenc részem az első randi :D amikor a hóban ott vár Tsukasa. Hát az vmi tündéri sztem :oops: De azt is imádtam, amikor az autós incidens után Tsukasa bekötözi Makino sérüléseit.
Az anime is nagyon jó, de azért a manga sztem jobb. A live action pedig hááááát, nem az igazi. HYD és a Meteor Garden sem. Most a Meteor Garden második részét próbálom leszedni, mert hát azért muszály megnézni :wink: de eddig (5 rész után) elég halovány
Kép.
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Én épp most nézem az animét, eléggé tetszik. :) A kedvencem persze Doumyouji, látom, nem vagyok egyedül :D már kicsit kezd sok lenni, hogy még mindig nem jöttek össze, remélem, ez már nem tart sokáig :? (30-nál tartok)

EDIT: azóta befejeztem, nekem az 50. volt a kedvenc részem. :) A live-okra nagyon kíváncsi vagyok, majd megpróbálom őket összevadászni valahogy..
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Válasz küldése