J-POP, J-Rock

Japán, az anime országa. Minden, ami Japánnal kapcsolatos
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:Kedvenc együttesem: Two-Mix
Előadóm: Hamasaki Ayumi, Iijima Mari (aki látta az első Macross filmet, a főszereplő hangja, idestova 20 éve énekel, 13 éve él Amerikában, több amcsi sorozatban is szerepelt, és minden lemeze elkelt) ::tenshii::
a J-rock-ot és a Visual Rock-ot meg nem szeressem semmilen formában ::onigiri::
:sing:
Ayumi rulez! ::tenshii:: De azért a jrock is bejön, nemtom de nekem v.miért főként Siam Shade ^^
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Case írta:
ein írta:Valaki segít nekem? mer érdekel a J-pop/rock zene, csak nem sok közöm van (még ^^) hozzá. Adjon valaki tippet nekem, hogy mi az, amit mindenképpen hallgassak meg! (meg hogy hol lehet találni)
*khm-khm*
önreklám.. xD

http://www.soundofjapan.hu
és ott olvasgass bele a JRock rovatba, az átfogó képet ad az egész müfajról, meg a fontosabb zenekarokról stílusi behatárolással, meg mindenilyesmivel. :vigyor:
nagyon korrekt ez az oldal :lufi: omedetou gozaimasu!
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

ein írta:nagyon korrekt ez az oldal :lufi: omedetou gozaimasu!
::jblush::
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Kono írta: De azért a jrock is bejön, nemtom de nekem v.miért főként Siam Shade ^^
Me' ok jok! :thumb:
Avatar
lezl
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2003.09.15. 12:13
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lezl »

ein írta:Valaki segít nekem? mer érdekel a J-pop/rock zene, csak nem sok közöm van (még ^^) hozzá. Adjon valaki tippet nekem, hogy mi az, amit mindenképpen hallgassak meg! (meg hogy hol lehet találni)
Innen is szedhetsz dolgokat sokminden van fent csak kissé leterhelt az oldal, türelmesnek kell lenni... előbb utóbb bejutsz.

http://www.jpop.hu/
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hmm nemtom, de kérés végedt letöltöttem Aikawa Nanase zenéket és nekem is nagyon bejött ^^ Nem Yasha miatt, bár szerintem onnan ismeritek... Szereti még valaki Lulu-n, Saori-n kívül és rajtam kívül? ^^
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Kono írta:Hmm nemtom, de kérés végedt letöltöttem Aikawa Nanase zenéket és nekem is nagyon bejött ^^ Nem Yasha miatt, bár szerintem onnan ismeritek... Szereti még valaki Lulu-n, Saori-n kívül és rajtam kívül? ^^
Acheron a Nagy Nanase Rajongó.. xD De különben szereti kb. mindenki, mufurc is, én is, megstb.. ^^ Es vegre lesz uj nagylemeze nemsokara tobb mint ket év kihagyas utan. :mrgreen:
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Case írta:Acheron a Nagy Nanase Rajongó.. xD De különben szereti kb. mindenki, mufurc is, én is, megstb.. ^^ Es vegre lesz uj nagylemeze nemsokara tobb mint ket év kihagyas utan. :mrgreen:
Ohh, akkor majd asszem vár kis letöltögetés a netemre, ha egyszer kijön ^^ Örülök, hogy megint v.mi jót fogtam ki ^^ (Thx Saori ^^)
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Visual-kei / j-rock fangirl desu! ::jthrill:: Olyan sok kedvencem van, hogy nem is érdemes felsorolni ^^". De van egy különlegesebb kedvenc, bár az is főként azért, mert minden tagba bele vagyok zúgva *mutat az aláírására*, mert zeneileg sok hasonlóan jó dolgot ismerek. Hiába, a szerelem........ ::daisuki::
A j-pop is jó, bár van, ami nagyon nem teszik (Ayuminak nem jön be a hangja). Meghallgatom szívesen, bár onnan jelentősen kevesebb minden tetszik. Több zenei stílust még nem ismerek arrafelé, de ez csak idő kérdése, mert általában zenei mindenevő vagyon 8) .
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

mayu írta:Visual-kei / j-rock fangirl desu! ::jthrill:: Olyan sok kedvencem van, hogy nem is érdemes felsorolni ^^". De van egy különlegesebb kedvenc, bár az is főként azért, mert minden tagba bele vagyok zúgva *mutat az aláírására*, mert zeneileg sok hasonlóan jó dolgot ismerek. Hiába, a szerelem........ ::daisuki::
A j-pop is jó, bár van, ami nagyon nem teszik (Ayuminak nem jön be a hangja). Meghallgatom szívesen, bár onnan jelentősen kevesebb minden tetszik. Több zenei stílust még nem ismerek arrafelé, de ez csak idő kérdése, mert általában zenei mindenevő vagyon 8) .
miért hangzik ez olyan nagyon nagyon ismerösen..? :vigyor:

de eszembe juttattad, hogy ide még nem raktam be eddig ezt:

Kép

:mrgreen:
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

:lufi: Ismerősen hangzik Case-chan? :wink: Tudom, hogy nem kéne mindenhol más néven lennem, de túl nagy a csábítás! :D
És már alig várom a bulit!!!!!!!!! A legutóbbi buli óta azt várom!!!!!!!!! :hee:
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

mayu írta::lufi: Ismerősen hangzik Case-chan? :wink: Tudom, hogy nem kéne mindenhol más néven lennem, de túl nagy a csábítás! :D
És már alig várom a bulit!!!!!!!!! A legutóbbi buli óta azt várom!!!!!!!!! :hee:
Tényleg, ez hogy zajlott multkor? Milyen zenék voltak és milyen volt a hangulat? Esetleg valahol van valami beszámoló róla?
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Kono írta:Tényleg, ez hogy zajlott multkor? Milyen zenék voltak és milyen volt a hangulat? Esetleg valahol van valami beszámoló róla?
Beszámoló van bizony ^^ Case oldalán minden beszámoló fentvan a bulikkal és koncertekkel kapcsolatban ^^"
Ehh... mondjuk én még sosem voltam ilyenen, pedig Petra megígértette velem, hogy egyszer mindenképpen elmegyek... Na majd egyszer megyek is!! :twisted:
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Luluko írta:Beszámoló van bizony ^^ Case oldalán minden beszámoló fentvan a bulikkal és koncertekkel kapcsolatban ^^"
Ehh... mondjuk én még sosem voltam ilyenen, pedig Petra megígértette velem, hogy egyszer mindenképpen elmegyek... Na majd egyszer megyek is!! :twisted:
Navégre elindul ez az oldal, eddig tiltott volt nálam v.miért! :) Izé, engem is hívtak már ez USTEAMosok, szal lehet egyszer ott talizunk....vagy együtt megyünk esetleg? :P
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Kono írta:
Luluko írta:Beszámoló van bizony ^^ Case oldalán minden beszámoló fentvan a bulikkal és koncertekkel kapcsolatban ^^"
Ehh... mondjuk én még sosem voltam ilyenen, pedig Petra megígértette velem, hogy egyszer mindenképpen elmegyek... Na majd egyszer megyek is!! :twisted:
Navégre elindul ez az oldal, eddig tiltott volt nálam v.miért! :) Izé, engem is hívtak már ez USTEAMosok, szal lehet egyszer ott talizunk....vagy együtt megyünk esetleg? :P
GYERTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D Mindig nagyon jó buli van! Mehetünk mind együtt! Az első ilyen bulira is vittem fórumos emberkéket, csak egy másik fórumról, és azóta is járkálnak oda nem csak a zene miatt. Jó a társaság! Pihengetés közben meg jókat lehet beszélgetni ^^". A buli nagyvonalakban úgy általában:
::jcheers:: ::jthrill:: ::taka:: ::tenshii:: :sing: ::daisuki::
Ugy egy keverék a fentiekből 8) .

Luluko: Petra-chan nagyon jól tette, hogy megyígértette veled :wink: !
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Kedvenceim:
Do as Infinity:Fukai Mori
Every Little Thing:Inuyasha movie 2 dala(most nem ugrik be a címe)
V6:Change the World
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

animehercegnocske írta:Jó lehet a jappán zene, de engem inkább jtechno érdekelne, vagy valami ilyesmi... Ötletek?
techno-n belul milyen iranyzat?
nehany otlet:
Ken Ishii - hagyomanyosabb fajta techno
Fumiya Tanaka - minimal
Nobukazu Takemura - kisérleti elektronika
Calm - ambient
Tsuyoshi Suzuki - goa trance
Makoto - drum'n'bass
stb... ^^ az oldalamon be van tervezve egy részletesebb áttekintés a japán techno/elektronikus zenékröl de fogalmam nincs mikor készül majd el.. :\
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Ide is fel kell írnom, mert örülök neki és mert ritka alkalom hogy jó nekem:
megjött az új Okui Masami CDm, a ReBirth *_*
Végre megint egy kicsit rockosabbra vette a hangzást, csak az utolsó két számra engedi el picit. Még mindig nem tudta leelőzni a NEEIt, de nagyonjó lett
::taka:: ::jthrill::
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Meglivorn, te oolyan nagy mázlista vagy, van egy csomó Makkun cumód!! Úgy irigyellek emiatt!! :sobsob:
Amúgy örülök, hogy teccik, remélem idővel majd én is meghallgathatom, bár szerintem nálam is megmarad a NEII a kedvencnek! ^^
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Hamarosan a szokott helyen lesz. Csak fel kell tennem.

hozzáfűzve @ 2003 február 19.:
Ottvan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Meglivorn 2004.02.19. 13:02-kor.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Meglivorn írta:Hamarosan a szokott helyen lesz. Csak fel kell tennem.
Hihi, jupii ^___^ Előre is köszönöm! ::jbow::
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Jön valaki innen a március 5-i jrock-buliba? Esetleg lehetne szervezni előtte egy találkozót pl. a Blahánál...
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

:lufi: Gyertek !!!!!! Én ott leszek! És várok minden vállalkozó szelleműt ^^". Benne vagyok a találkában. Klaha Lujza tér rulez! ::jthrill::
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Hmm. lehet, hogy én is lenézek majd.. :vigyor:
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Case írta:Hmm. lehet, hogy én is lenézek majd.. :vigyor:
A zenét meg akkor ki csinálja? Tán én? :twisted: :P
Kép
Válasz küldése