J-POP, J-Rock

Japán, az anime országa. Minden, ami Japánnal kapcsolatos
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Hikari írta:A Teo Toriatte (Let Us Cling Together) c. szám az egyik, ebből van az idézet is (A Day At The Races album)
A másik azt hiszem a Barcelona szólóalbumoról a La Japonaise.
Arigatoooooooooo!!! ::jeye:: Megyek és megkeresem apám Queen kazijai/cd-i között ^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Kaito---
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.02.22. 00:37

Yuki Kimura.....

Hozzászólás Szerző: Kaito--- »

oiisuu! Ano....eeto.. Hmm, szóval valaki nem tudja véletlenül,hogy merre találok Yuki Kimura-tól letölthető formában pl. mp3, zenét? Mert bár 1 száma megvan végig (Iketeru Futari opening theme), és még pár mp3 amik csak demo-k(kb. 15mp-sek:(), de érdekelne tőle még néhány nem demo. Nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni. ::jbow:: Arigatou előre is! Jah és a Rammstein nevű német együttes Engel című alkotásának egyik klippje az Evangelion anime-ből készített AMV. Szerintem igen jóra sikeredett, aki kedveli a kicsit "keményebb" zenét német nyelven az feltétlenül néze meg, na és persze az EVA rajongóknak is kötelező darab lehet a gyűjteményben.
Avatar
Kaito---
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.02.22. 00:37

Hozzászólás Szerző: Kaito--- »

Mégegy kérdés/kérés: Tudja valaki, hogy ki énekli a Sexy Commando Gaiden Sugoiyo! Masarusan című anime opening theme-ét???? Ha esetleg valaki tudná a választ erre a kérdésre annak nagyon örülnék, és ha még azt is megmondja,hogy honnan lehet letölteni az együttes többi zenéjét...háát azt nagyon nagyon megköszönném. ARIGATOU! ::jbow::
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Re: Yuki Kimura.....

Hozzászólás Szerző: Case »

Kaito--- írta:oiisuu! Ano....eeto.. Hmm, szóval valaki nem tudja véletlenül,hogy merre találok Yuki Kimura-tól letölthető formában pl. mp3, zenét? Mert bár 1 száma megvan végig (Iketeru Futari opening theme), és még pár mp3 amik csak demo-k(kb. 15mp-sek:(), de érdekelne tőle még néhány nem demo. Nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni. ::jbow:: Arigatou előre is!
Nekem megvan egy Yuki Kimura Best of album, meg valamelyik kislemeze (meg a Twinkle Heart videoja)... csak az a kérdés, hogy hova töltögessem fel neked.. ^^"
Avatar
Kaito---
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.02.22. 00:37

Hozzászólás Szerző: Kaito--- »

YAY! Case-sama=Kami-sama!!!!! ^_^

Arigatooooooo Gozaimasuuuu! ::jbow:: Na de a probléma...igen hmmm a kérdés jó kérdés...hmm van a tar.hu-n 1 hely ahova feltölthetnéd, ha igazán megtennéd és működne is a dolog..kimondhatatlanul örülnék neki. Irok majd 1 mailt ha szerinted is működne így a dolog és akkor megirom a username/pass-t. Végre...... ::jtears::
Arigatooo mégegyszer előre is!
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Csak aztán mondjátok el nekem is, hogy honnan lehet majd letölteni, ok? :roll:
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Nyahh, a kislemezt most toltom felfele éppen és itt lesz majd kb. egy óra mulva:
http://blurryeyes.animehq.hu/downloads/yukikimura
ez még felfért ide a saját oldalamra, de a Best Of-nak (kb. 75Mb) sajna már nem volt hely, tehát akkor vagy tar.hu vagy majd felrakom fenti helyre két részletben.. nekem jó bármelyik (de a második egyszerübb lenne.. ^^)

Megha már ugyis ott vagytok töltsétek le ezt is: http://blurryeyes.animehq.hu/downloads/ ... _tango.mp3 :mrgreen:
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

No, kisseb akadályokkal de felment mind.. ^_^" Majd szóljatok ha leszedtétek.. :)
Avatar
Kaito---
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.02.22. 00:37

THX

Hozzászólás Szerző: Kaito--- »

Arigatou Case-sama ::jbow:: ! Rögvest el is kezdem letölteni. Sajnos csak dialup-os netem van így nem valami villám a letöltés speed-je, de igyekezni fogok ::taka::.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Case írta:No, kisseb akadályokkal de felment mind.. ^_^" Majd szóljatok ha leszedtétek.. :)
Köszike szépen, nekem lejött! 8)
gabriel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2003.08.07. 20:41

Hozzászólás Szerző: gabriel »

Nem tudom mennyire tartozik ehhez a zenei irányzathoz a Daft Punk, de én csak velük kapcsolatban tudok párhuzamot vonni az anime-vel kapcsolatban. Igen bírtam a klippjeiket, olyanok voltak mint egy folytatásos rajzfilm. Ezen kívül nem ismerek más előadókat :cry: ,de ha tudnátok adni valami forrást azt megköszönném: :wink:
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

gabriel írta:Nem tudom mennyire tartozik ehhez a zenei irányzathoz a Daft Punk, de én csak velük kapcsolatban tudok párhuzamot vonni az anime-vel kapcsolatban. Igen bírtam a klippjeiket, olyanok voltak mint egy folytatásos rajzfilm. Ezen kívül nem ismerek más előadókat :cry: ,de ha tudnátok adni valami forrást azt megköszönném: :wink:
Hát van benne valami és amúgy én azt hallottam, hogy ennek alapján készül is egy anime.. de az már rég volt.. lehet, hogy már lett belőle vmi.. vagy nemtom..
david-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.08.02. 10:45

Hozzászólás Szerző: david-kun »

Állitólag a Daft Punk, a köv. albumához a klippeket ugyan úgy(tehát animes formában) kivánja elkésziteni, és ezügyben már beszéltek a mesterrel!Szóval lesz még ilyen klipp. 8)
Avatar
Kaito---
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.02.22. 00:37

thanxx 1000*

Hozzászólás Szerző: Kaito--- »

Lulu írta:
Case írta:No, kisseb akadályokkal de felment mind.. ^_^" Majd szóljatok ha leszedtétek.. :)
Köszike szépen, nekem lejött! 8)
Én is köszönöm, nekemis lejött! Már ami a kislemezt illeti...(az utolsó mp3-at töltöm)...de sajnos nem találom a "többit", vagy félreértelmeztem a "mind" szót???!!! ::jhuh:: Ha igen akkor, gomennasai! Nem szemrehányást akarok tenni,csak hmm picit elbizonytalanodtam...
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

gabriel írta:Nem tudom mennyire tartozik ehhez a zenei irányzathoz a Daft Punk, de én csak velük kapcsolatban tudok párhuzamot vonni az anime-vel kapcsolatban. Igen bírtam a klippjeiket, olyanok voltak mint egy folytatásos rajzfilm. Ezen kívül nem ismerek más előadókat :cry: ,de ha tudnátok adni valami forrást azt megköszönném: :wink:
Még három olyan zenei video van (pontosabban ennyiröl tudok ^^") amit anime hírességek készítettek: Ayumi Hamasaki-Connected, GLAY-Survival és mindenekelött a nagy klasszikus: a Ken Ishii 'Extra' címü számához készült, minden létezö music-video díjat megnyert kis mestermü. Egyébként mindháromért az a STUDIO 4 C felelös akik többek közt az AKIRA-t is készítették..
Kép
Kép
Kép

Ken Ishii és a videot rendezö Koji Morimoto:
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Re: thanxx 1000*

Hozzászólás Szerző: Case »

Kaito--- írta:
Lulu írta:
Case írta:No, kisseb akadályokkal de felment mind.. ^_^" Majd szóljatok ha leszedtétek.. :)
Köszike szépen, nekem lejött! 8)
Én is köszönöm, nekemis lejött! Már ami a kislemezt illeti...(az utolsó mp3-at töltöm)...de sajnos nem találom a "többit", vagy félreértelmeztem a "mind" szót???!!! ::jhuh:: Ha igen akkor, gomennasai! Nem szemrehányást akarok tenni,csak hmm picit elbizonytalanodtam...
A többinek egyenlöre nem volt hely, de ha hazaérek akkor majd kerül fel a következö adag.. ^^ Vagy ha megadod azta tar.hu-s hozzáférést akkor oda felpakolom az egészet.. :)
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Lulu, Kaito:
Fent van a Yuki Kimura válogatás album is:
http://blurryeyes.animehq.hu/downloads/yukikimura
Csak az utolsó két szám nem fért fel. x_x Majd ha leszedtétek ezeket akkor azt is felpakolom majd. :vigyor:
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Case írta:Lulu, Kaito:
Fent van a Yuki Kimura válogatás album is:
http://blurryeyes.animehq.hu/downloads/yukikimura
Csak az utolsó két szám nem fért fel. x_x Majd ha leszedtétek ezeket akkor azt is felpakolom majd. :vigyor:
Köszönöm szépen, én már letöltöttem! :mrgreen:
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Figyelj Case!
Nemkertelek. :D Elmentem ma az oldaladra, elolvastam a mono együttes koncertjének beszámolóját, elmentem az együttes oldalára, meghallgattam a sample-ket és beleszerettem a zenekarba. :D Megvan neked valamelyik albuma véletlenül????? Ha megvan, és hajlandó lennél feltölteni, tudok címet adni. Akármekkora anyag jöhet. Előre is nagyonköszi. ::jbow::

(Azthittem ez soha nem fog bekövetkezni, de bejött.) Onegai!!!!!
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Panuru írta:Figyelj Case!
Nemkertelek. :D Elmentem ma az oldaladra, elolvastam a mono együttes koncertjének beszámolóját, elmentem az együttes oldalára, meghallgattam a sample-ket és beleszerettem a zenekarba. :D Megvan neked valamelyik albuma véletlenül????? Ha megvan, és hajlandó lennél feltölteni, tudok címet adni. Akármekkora anyag jöhet. Előre is nagyonköszi. ::jbow::

(Azthittem ez soha nem fog bekövetkezni, de bejött.) Onegai!!!!!
^___________________________^"
Persze, persze, megvannak ^^ Milyen bitrate-ben kéred öket? 128? 192? ..? ::^_^::
(Mp3ban megvan még a még magánkiadásban réges-rég megjelent mini-albumuk is, csak sajna a CD amire ki van irogatva kölcsön van adva és majd csak szept. elején kapom vissza, így csak a két album van nálam jelenleg ^^) Egyébként az elsö album (Under the Pipal Tree) is nagyon jó, de az új (One Step More and You Die) meg még jobb lett, meg azon van a "com(?)" ami a legjobb számuk..
Csak az a kár, hogy a koncert olyan rosszul volt behirdetve és emiatt olyan kevesen voltak. :|
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Mégis felírom ide, hátha véletlenül érdekel valakit:
AHQ requestbe feltettem a masami okui Bith Live '01 koncert felvételét.
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

A Mono hihetetlen zenekar. Nemgyőzöm őket hallgatni éjjel-nappal.
http://nakaharanime.animehq.hu/ost/mono ... r_bell.mp3
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
A képeket készítette:Case-sama :D

Hivatalos oldal:http://www.canal.ne.jp/~sound/mono/index.html
Ahol rájuk találtam :bounce: :http://blurryeyes.animehq.hu ::tenshii::
Köszönet mindenért!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yukimura 2003.08.18. 16:18-kor.
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Meglivorn írta:Mégis felírom ide, hátha véletlenül érdekel valakit:
AHQ requestbe feltettem a masami okui Bith Live '01 koncert felvételét.
Na letöltöttem a koncertet és a NEEi-t (most pont az utóbbit hallgatom ::daisuki:: ). És mégegyszer nagyon szépen köszönöm, hogy feltöltötted! ::jbow::
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

http://koti.mbnet.fi/~uzi/waintro.mp3

Wild Arms opening theme

Kicsit hasonlít Ennio Morricone műveire...
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

danig írta:http://koti.mbnet.fi/~uzi/waintro.mp3

Wild Arms opening theme

Kicsit hasonlít Ennio Morricone műveire...
"Kicsit" :mrgreen:
Kép
Válasz küldése