Japán iskolák

Japán, az anime országa. Minden, ami Japánnal kapcsolatos
Avatar
Orochimaru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.09.18. 10:45
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Orochimaru »

uh ez azért meredek.....én bekerülnék egy ilyen környezetbe huhuu biztos nem menne ez a közömbösködés föként csajszi ismeröseim vannak (hangsujozom nem vagyk "MÁS")
-=(((())))=- My Eyes Are Burning With Bleeding Flames -=(((())))=-
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

De tök vicces, hogy a nem koedukált iskolák tanulói miket művelnek... a "csaklánysuliba" járó lányok suli után ott kémkednek a közeli "csakfiúsuli" sportpályái közelében... ^^ meg az öltözőknél... hehe...
Avatar
Orochimaru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.09.18. 10:45
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Orochimaru »

hehe ezek a lányok :D de hát ez egyértelmü most hogy belegondolok ha csak fiu suliba járnék énis mindig másfele lognék hogy gömböjübb formákat csodálhassak mindig ugyanabban a környezetben... kiborito lehet..... de a mi spot pályánkon mért nem kémkednek? :D
-=(((())))=- My Eyes Are Burning With Bleeding Flames -=(((())))=-
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Csajok BANZAI, SZOKNYA BANZAI, TEACHER BANZAI! ::jthrill:: ::box:: ::fujisan::

JAPÁNBA AKAROK MENNI!
Sagara ready for Action...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

És olyat nem lehet csinálni, hogy lány nadrágban járjon suliban? Ti. ki nem állhatom a szoknyát... >.>
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

De most azért milyen jól állna nekem a férfi egyenruha :wink: :wink:

( Na jó, üssön le valaki.. :mrgreen: )
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

A.aaa... nem lehet... lányoknak csakis szokny, méghozzá irtó aranyos, és helyenként irtó rövid... ^^ télen + hideg időben fel szokták alá venni a sulis melegítőnacit, és így eszméletlenül_idétlenül néznek ki... de őket ez nem zavarja ^^ hahaha...
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Konomi írta: télen + hideg időben fel szokták alá venni a sulis melegítőnacit, és így eszméletlenül_idétlenül néznek ki... de őket ez nem zavarja ^^ hahaha...
OMG ki se mennék az utcára :neutral: egyébként fiúk áradoznak mennyire szeretnék, ha itt is ilyen kis hipermini egyenszoknya lenne a kötelező... de kérdem én, vajon szívesen nézegetnék-e eme darabokat a kevésbé kecsesebb lányokon is? :roll:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nemá... Ez így nem jó... Akkor ikább megfagyok szoknyába, minthogy hülyén nézzek ki. XD
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

kawai neko írta:de kérdem én, vajon szívesen nézegetnék-e eme darabokat a kevésbé kecsesebb lányokon is? :roll:
Ha ez az ára annak, hogy az összes tophyperüberbombázón is kis miniszoknyák legyenek, akkor én símán tűrném a dolgot:)
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

DeluksZ írta:Ha ez az ára annak, hogy az összes tophyperüberbombázón is kis miniszoknyák legyenek
valamint az olyan kisfiúkon is, akik még nem hordanak fiú egyenruhát (Fruits Basket) :-P :twisted: egyébként a matrózblúznál lényegesen jobban néznek ki.. de így is eléggé utálok végigmenni a fél városon kedves iskolám díszjelmezében..
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

A suliegyenruha jó dolog, mert lehet mi ellen lázadni^^
Amúgy nem is tudtam, hogy MO.-n van még metrózbéúz...
Mit szólnátok egy matrózblú+miniszoknya kombinációhoz?:)
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

DeluksZ írta: Mit szólnátok egy matrózblú+miniszoknya kombinációhoz?:)
Yeee mingyár Sailor Uniformos csajokat csinálnál?!! (Sok volt a Sailor Moon MI? :wink: )
Sagara ready for Action...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én szívesen járnék egyenruhába, csak a szoknya legalább térdig érjen, ha már kötelező lenne. Különben is, a sulinkban elvileg tiltva van, hogy a szoknya combközépnél feljebb érjen.
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Narumi írta:Különben is, a sulinkban elvileg tiltva van, hogy a szoknya combközépnél feljebb érjen.
Persze, nálunk ugyanígy a festett körmök és arc, a ruhából kilógó has, raszta és még sorolhatnám.. mindezek ellenére teljesen nyugdt szívvel járok vörösre festetve mert tudom, hogy ezek csak a tipikus elit iskola látványát keltő illúziók.. valójában senkit nem érdekel, hogyan jársz be.
Viszont pl animében már láttam olyat, hogy egy, magyarosítva talán dök-ös beszól pont Hatushara-nak (FB), mert nem hiszi, hogy a fekete-fehér természetes hajszíne. Ugyanígy a nyakkendő hiánya ill. nyakékek is problémát okoztak..
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

kawai neko írta:Persze, nálunk ugyanígy a festett körmök és arc, a ruhából kilógó has, raszta és még sorolhatnám.. mindezek ellenére teljesen nyugdt szívvel járok vörösre festetve mert tudom, hogy ezek csak a tipikus elit iskola látványát keltő illúziók.. valójában senkit nem érdekel, hogyan jársz be.
Viszont pl animében már láttam olyat, hogy egy, magyarosítva talán dök-ös beszól pont Hatushara-nak (FB), mert nem hiszi, hogy a fekete-fehér természetes hajszíne. Ugyanígy a nyakkendő hiánya ill. nyakékek is problémát okoztak..
Juj, nálunk is tiltva vannak ilyenek. XD Mégis hordják, úgyszintén. XD
Amúgy van a japán sulikban olyan kivétel, hogy nem visel egyenruhát valamilyen oknál fogva? ^^ (De hülye kérdéseim vannak...)
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

DeluksZ írta:A suliegyenruha jó dolog, mert lehet mi ellen lázadni^^
És az a vicc az egészben, h eszük ágában sincs lázadni ellene...
Semmi ellen sem lázadnak...
Pl amikor vizsgaidőszakban [chuukantesuto] a mi osztályunknak sokkal több vizsgáznivalója volt, mint a többi osztálynak és sokkal tovább benn kellett maradni [mert egy átlag vizsganapon max. délig vannak benn a tanulók] és ráadásul már a tesztet megelőző nap utolsó órájában is tesztet kellett írni... hát akkor én má azt gondoltam, ami sok az sok, rákérdeztem, nincs ellenükre a dolog, erre csak jött a sok vállrángatás... és ez nemtudoménhányszor előfordult...
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Konomi írta:rákérdeztem, nincs ellenükre a dolog, erre csak jött a sok vállrángatás...
végre, mások is ezt a nekem tökmindegy hozzáállást csinálják :D és nem csak én.
Avatar
sesam
Profi
Profi
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2005.04.09. 02:37
Tartózkodási hely: Kobe, Japán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sesam »

Az otthoni férfitársadalom körében én is tapasztaltam, hogy hatalmas a lelkesedés a miniszoknyás egyenruha után, csak két dologt nem vesz senki figyelembe:
1) A japán lányok 80%-ának nagyon (mondom nagyon) vastagok a lábai.
2) A japán lányok 95%-a kegyetlenül csámpás, tekintve, hogy az a "kawaii" járásmód, ha a lábfejek kilencven fokos szöget bezárva összefelé néznek...
Ennek ismeretében nem biztos, hogy akkora gáz lenne a hosszú szoknya.
「そこには熊が人より多い」--北の零年
http://www.sesam.hu/
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Óóó hát nem a csúnyácskákat kell nézni. Az, hogy X%-nak nem áll jól az azt is jelenti, hogy 100-X% Kép.

Amúgymeg akit a japán lányok lábának alakja (a sok térdeplésnek megvan a hatása az izületekre) zavar nézegesse őket miko-ban Kép az eltakarja a lábat.
Kép
Avatar
sesam
Profi
Profi
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2005.04.09. 02:37
Tartózkodási hely: Kobe, Japán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sesam »

Bizony akarod, nem akarod, muszáj nézni, mert miniszoknyában járnak.
「そこには熊が人より多い」--北の零年
http://www.sesam.hu/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Meg próbálj minél jobban szemet húnyni afölött, hogy ne áll jól nekik. ^^
Avatar
sesam
Profi
Profi
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2005.04.09. 02:37
Tartózkodási hely: Kobe, Japán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sesam »

Mindig tudnak meglepetésekkel szolgálni. Most megyek órára, kíváncsi leszek, hogyan öltöznek az elsőévesek... :D
「そこには熊が人より多い」--北の零年
http://www.sesam.hu/
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

sesam írta:Az otthoni férfitársadalom körében én is tapasztaltam, hogy hatalmas a lelkesedés a miniszoknyás egyenruha után
Nameg ugye van az a dolog, hogy a lányok 90%-a nadrágot húz a szokny alá LOL ami ha nem is hosszú, de biciklizés közben egészen jól látható ^^
Avatar
sesam
Profi
Profi
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2005.04.09. 02:37
Tartózkodási hely: Kobe, Japán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sesam »

Aztán bekerülnek egyetemre, és mivel egész életükben csak iskolai egyenruhát viseltek a hirtelen jött szabadság érdekes öltözködési megoldásokat szül. :)
「そこには熊が人より多い」--北の零年
http://www.sesam.hu/
Válasz küldése