Japán elmebajok

Japán, az anime országa. Minden, ami Japánnal kapcsolatos

A japok

állatok!
20
14%
jó fejek!
49
36%
szélsőséges viselkedésformák alapján nem ítélhetők meg/el.
69
50%
 
Szavazatok száma: 138

Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Amúgy kukurbuki!Nem tudsz linkeket felrakni a Takeshi's Castle-höz?
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Na emberek, akkor íme néhány szabály a topikkal kapcsolatosan:
  • Nincs személyeskedés, egymás sértegetése és egyéb magánjellegű viták;
  • Megjegyzéseket csak a linkelt anyagokkal kapcsolatban tegyetek;
  • Semmi gusztustalan / egyéb, közízlést sértő link (ezt ajánlatos nagyon komolyan venni).
Bármelyik pont megsértése esetén az egész topikot azonnal törlöm, nyilvános személyeskedés / egymás bármilyennemű sértegetése deaktiválást von maga után a szabályszegőkre nézve.

Ezt pedig csak mint felhasználó mondom: szerintem is ajánlatos lenne a topic címét valamelyik fentebb javasoltra módosítani, mert ez így bizony félreértésekre adhat okot.

Köszönöm a figyelmet.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Ha mondjuk Hülye videók lenne a topic címe jobb lenne, tehetnénk be más nemzetiségű állatságokat is, mert nem csak a japánok a hülyék..
Az elmebetegségek tárházát szerintem azért csukták be, mert nem vágott profilba, túl off volt ezen a lapon. Ezért szűkítettem le a kört japo hülyeségekre.

A cím pedig nem "Minden japán hülye", vagy "a japánok hülyék", hanem "hülye japánok". Ebben nincs is általánosítás. Az a szavazásban van. De ott is teljesen PC az utolsó sor szerintem. Tökmindegy. Tőlem meg is változhat.

Na így jó lesz?
Piracy is charity.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nem bántásnak szántam,csak szerintem kicsit szélsőséges volt a topic címe...jobb-e így? Nekem jobban tetszett volna a japán butaságok vagy japán másképp...de ez is nagyon kedves tőled. Köszönöm.
::jbow::
Kép
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Azért kiváncsi lennék, melyik japán csinálná meg a hazájával azt, amit a hungarikum "tehetséges alkotója" művelt....

Amúgy a japánok nem azért ilyen elborultak, mert a munka végeztével mulatozni akarnak egy kicsit- olyankor inkább elmennek inni. Nem, ezek az állatságok azért születnek, mert a japánok java része nem tudja, hogyan kell kikapcsolódni. Éppen ezért előlétek olyan showszerkesztők, mint Takeshi, akik kitalálták nekik, hogyan szórakozzanak...s ők, szorgalmasan, kötelezően röhögve végigcsinálják, aztán kipipálják a füzetkében a heti mulatságot, családi programot.
Szánandó, de ez van.
Ugyanúgy, mint ahogy itt is vannak már agymosott valóságshow nézők, és tinilányok, akik árverezik a szüzességüket.
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Néhány érdekes kép itt. Japán mindennapok címmel kaptam egy barátnőmtől. X) Elég fárasztó képek vannak benne. De hogy mit ki nem találnak...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Ezek nagyon duuuuuuuuurvák! :lol: :lol:
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Szerintem poén :-)))
Egy ilyen esernyőre vágytam gyerekkoromban :-P
Elég kreatívak, úgy látszik ez így nyilvánul meg :-) + a közgazdász szemével nézve: a japán piac a magas termelési színvonal és népesség miatt valsz kiélezett, már nem tudnak mivel érvényesülni, ilyenkor lépnek életbe ezek, hogy valamiből meg tudjanak élni... :roll:
+ szerintem más kultúra, más dolgokat tartanak fontosnak, az hogy ezek a fura dolgaik vannak az ő dolguk, el kell fogadni, ha nem tetszik, nem kell odanézni :-P Mi is lnne velünk nélkülük... :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ötletes találmányok. :D A vajastubus szerintem még praktikus is utazásra, és az esernyő is jó ötlet ha alkalmi ruhát hord az ember.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Meg tegyük hozzá, hogy szerintem az a pirítós se egy rossz ötlet. A gyerekeknek biztos tetszene. :wink:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ezek a képek természetesen nem tükrőzik a "japán mindennaki életet" :dirr: itthon is láthattunk már olyan szélsőségeket, hogy valaki olyan baseballsapit hord, amibe ventillátor van építve... ilyet sem látunk mindennap/nem képezik a mindennapi életünk részét... az ötletek kétségkívül zseniálisak, de nem honosodtak meg a mindennapi világában...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Valahogy az a ventillátoros baseball sapi az számomra csak azért elfogadott, mert kapható Magyarországon. Mondjuk fel nem venném a fejemre. Ilyeneket meg nem lát mindenhol az ember...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ha az "ilyeneket" a japán cuccokra értetted, akkor: egyértelmű, hogy ilyenekeet nem lát az ember minden nap, mert japán találmányok... igazából nem nagyon sikerült kihámozni az előző postodból, Narumi, hogy mit szerettél volna vele elérni, hogy megváltoztattad a véleményed az előzőekket kapcs, vagy akármi... mert az utolsó mondat valahogy nem kapcsolódik értelmileg a többihez, bár lehet, hogy csak nálam nem jött át ^^" de hogy témánál maradjak nagyon örülök annak, hogy a topic címe megváltozott, így azért már nem oly' sértő ^^"
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

... Kép
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Maron írta:Szvsz ha vmi hülyeség terjeng, az elsősorban 3 helyről terjedhet:
-Amerika
-Japán
-Magyarország
Hát nemtom... Szerintem ez olyan, hogy mindenki onnan látja a legtöbb hülyét, ahol legjobban ismeri a terepet... :roll: Mármint...
Aki ezekről az országokról hall legtöbbet, az innen tud dolgokat...

Én nem lennék annyira biztos abban hogy csak ezekben az országokban vannak hülyék...
Azért láttam dolgokat... (mondja az öreg XD)
Remélem nem fejeztem ki magam rosszul...

Ha már itt tartunk... Szerintem linkelek egyet a topichoz XD:
http://www.juergenspecht.com/truestories/?number=8
Sztem ott van nagyon... :roll:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Yuki írta:Én nem lennék annyira biztos abban hogy csak ezekben az országokban vannak hülyék...
Senki sem mondta, hogy "csak" ^^ Maron is csak annyit írt, hogy:
elsősorban 3 helyről terjedhet
... mármint a hülyeség ^^;;
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

http://video.google.com/videoplay?docid ... 5534995120
Ez most jött a Subba Cultchán. Nem gyenge...
Piracy is charity.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Shingochan kawaiiiii XD
jaj de régen láttam már... úgy hiányzott... és Nakaikun is feltűnt a vége fele @_@ *eksztázis*
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

ku....kukurbuki ez...ez betegeeeeeees!!!!! >_< DE jóóóóóó XDDDDD
JAH! mellesleg! ITT az egyik kedvenc együttesem PV-je... Nos sztem ez a PV pont a témához kapcsolódik! :roll:
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Shingochan kawaiiiii XD
jaj de régen láttam már... úgy hiányzott... és Nakaikun is feltűnt a vége fele @_@ *eksztázis*
Uram atyám... Japánban sokan állnak így ehhez? :?
Vagy én látom rosszul, hogy itt egy középkorú ürge rózsaszín női ruhában ugrál, és énekel, kisgyerekekkel körülvéve, gusztustalan digitális díszletek között?
Piracy is charity.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nem látod russzul, attól eltekintve, hogy Shingochan [teljes nevén Katori Shingo és azt hiszem 28 éves, kép róla itt] a SMAP legfiatalabb és egytelen tisztán énelklő tagja XD és halálnépszerű Japánban. Ha kiadnak egy dalt ,akkor az minimum 1 évig a listák élén lesz, pontosabban addíg, amg ki nem adnak egy újabbat... már legalább 10 éve idol Japánban... hogy ilyen feladatokat is kiosztanak rá :P arról ő már nem tehet XD néhány éve volt pl. a tévében egy műsor, amiben angolul "tanult", az egy kvízshow-szerűség volt... [azt mondjuk tudni kell, hogy egy japán idolnak sok dolga van... a legtöbbjük pl énekes, komikus és színész is egyben...] ja és ha egy japán meglátja ezt a klippet, amit minden valószínűség szerint a tévében is szívbaj nélkül leadtak, akkor maximum nevet rajta... de ebben nekik nincs semmi megbotránkoztató ^^
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Egyébként miről énekel? Most már érdekel...

Mellesleg önmagában szerintem nem túl megbotránkoztató a videó, inkább csak rendkívül gáz, de az, hogy ezért a srácért széles körben rajonganak, kicsit szíven ütött.
Piracy is charity.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Lefordítottam a szövegét magyarra, de nem akarom megbotránkoztatni az embereket azzal, hogy beteszem ide [a blogomban viszont megtalálható], mert ehh... ha a klip sem tetszett, akkor a szövegnek sem örülnének XD itt egy link, ahol leírják, hogy miért született a dal meg minden... szóval a dal nagyjából arról szól, hogy "Shingomama" besegít a házimunkában [mainly a főzésben], hogy az Anyukáknak könnyebb dolga legyen, és legalább egy nap ne kelljen korán felkelni, ennek érdekében Shingomama, mivel nagyon jól főz, csinál reggelit a csintalan gyerekeknek, akik korábban felkelnek, mint a nap stb. és mindenki kiabálja, hogy "jó reggelt" [ohhaaaa]... ^^;;
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Szóval ez egy gyerekeknek szóló valóságsó, amiben a srác elmegy családokhoz segíteni a háztartásban? Aranyos...
De miért nem tudtak egy nőt találni a feladatra?

Mindegy, ma is megtudtam valami érdekeset.
Piracy is charity.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

kukurbuki írta:De miért nem tudtak egy nőt találni a feladatra?
Fogalmam sincs :dirr: Shingochant mindenki imádja, meg kiskora működik, mint idol, talán eszükbe sem jutott mással csináltatni, merthogy "Shingo úgyis olyan népszerű"...
Válasz küldése