Hellsing

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd a Hellsing-ben?

Alucard
102
53%
Anderson
17
9%
Integra
13
7%
Victoria
39
20%
Walter
19
10%
Incognito
3
2%
 
Szavazatok száma: 193

Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Figyelj..nem azér' mondtam :D
Amikor itt újonc voltam én is túl voltam 38 darab animén, nem úgy értettem :D
Elhiszem, hogy nem az jön ide vagánykodni, aki látott egy Digimont :)
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Digimon?Utálom :lol: S nem vagánykodni jõttem hanem beszélgetni animékrõl.Én még 38-an nem vagyok túl,de 30-an túl biztos hogy igen. :D
De ha lehet ebben a témában Hellsing rõl beszéljûnk. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Figyu, nem rád gondoltam :lol: ez csak általánosítás volt :D oké?
Különben is elég szórakozott vagyok ma este :D
Melyik a kedvenc jeleneted hellsingből?
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát semmi baj. :D
Mondom két részt láttam és elég rég, mivel 2001 es és én 2002 ben láttam de meg probálok vissza emlékezni rá.És tényleg láttam azt a két részt.Az egyikben az van hogy Alucard valami csajhoz fogja a pisztolyát, valami szõkés barnás csajhoz, ennyi rémlik fel elõttem. :D
Egyébként hát igen, mindenki szereti Alucard-ot, de hát ízlések és pofonok, habár ez meglepõ mert általában eltérek a szokásostól.
Neked ki a kedvenced és melyik a kedvenc jeleneted?
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Természetesen ALucar, rá is szavaztam.
A kedvenc jelenetem, amikor Walter odaadja ALucardnak és Victoriának az új elkészitett fegyvereket, ALucard arcán az a beteges mosoly, Victoria arcán az a meglepettség...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát Alucard-on mindig beeset mosoly van !!! :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Hellsing: nekem ez a két szó ugrik be először: Egészséges Pózolás :). Nagyon tudom értékelni, hogy nem a gótpozőr vámpírvonalat követi, hanem szimplán egy nagyonlaza, nagyonottvanaszeren karaktert használ, és egy remek kis akciósorozatot ér így el. A zenéje az meglepett, mármint, hogy ennyire ment egy kissé eltérő stílusú zene az egészhez. A rajzolás pedig... szerintem rettenetesen jó, és eredeti (bár egyébként emlékeztet a Sin Cityre... :) )
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

A rajzolás nekem is nagyon bejött, tök kevés színt használtak és mégis tök hatásos lett.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Nos igen, sikeresen végignéztem mind a 13 /igen rövidkének mondható/ részt. De nagyon jó :D tetszik! Ezt is sikerült bealvás nélkül megtekinteni, tehát rossz nem lehet. Mondjuk egy jelenetet nem értettem, mégpedig amikor Alucard a végső csatát nyomja Incignito ellen. Egy pillanatra bedobják Andersont agogy áll ott és röhög. És? és akkor mi történt? nem tudni h most akkor mi van/lett vele. Esetleg valami csoda folytán regenerálódott a két karja? azt hittem majd betámadja alucardot de nem. Hmm?
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Szimplán bedobták a poén kedvéért vagy pedig azzal is érzékeltetni akarták hogy mekkora küzdelem is folyamatban ami mellett Anderson sem igen rughat labdába.Az hogy karjaival mivan kérdéses bár az OVA-ban már újra van neki(ha jól láttam a képeken) szóval nem elképzelhetetlen hogy kapott újjakat ajándékba a Vatikántól :D
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Az OVAnak nincs köze a sorozathoz... vagy legalábbis azt szűrtem le abból amit írtál, h az OVA a sorozat folytatása.
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Lehet bár lövésem sincs hogy az OVA mikor játszódik a sorozat előtt vagy után.Bár valószínűleg utána mivel az OVA-ban már két Jackal-al(asszem így kell írni)nyomul és a másodikat csak az Anderson-al való harc után kapta.(ha jól emlékszem)
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Az OVA-nak nincs köze a sorozathoz. A Manga újragondolása. Mangában ugyanis szó nincs Inconito-ról (ha jól tudom...)

Az első OVA már kinn van. AMi tulképp a sorozat elejének felel meg, benne az Anderson elleni első ütközet. Más grafika, más zene, más hangulat, de jó.
Kép
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Ha te mondod^^Gyakorlatilag nekem a sorozat is elég volt.Egyszer nézhető de felejthető cucc.Sajna Alucard(attól függetlenül hogy mókás karakter)kevés volt hogy elvigye a hátán az egész sorozatot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sai 2006.07.21. 19:09-kor.
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Az OVÁ-nak tényleg nincs köze a sorozathoz. Nem az előzménye, nem is a folytatása. A mangát követi. Úgy vettem ki, hogy full ugyanaz, mint a manga.
Avatar
KazukiFuse
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.14. 19:07
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KazukiFuse »

:!: Kint van az OVA2! :!:
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

zsíííír!
akkor hamarosan le kéne szedni :D erre vártam egész nyáron (najó ez túlzás egy kicsit)
:lol:
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

LINK a lustáknak. :D (torrent)

Én már meg is néztem, és hát wáó. :shock:
Az animáció nagyon szép (a rengeteg vér ellenére is) a CG-s részek néhol már a KARAS-t idézik. Az elején lévő kis vidámkodással pedig a manga hangulatát is sikerült tökéletesen visszaadni.
Egyszóval várjuk az OVA 3-at, remélhetőleg Karácsonyra kijön. :roll:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

na én most láttam... és ... hát... wow... ha szép nem is volt (több óceánnyi vér, zombik, testrészek... szal gore)... de az egész olyan kúl volt... csúnyán mondva fanservice XD

nekem tetszett... pár igazából a sztori nem sokat haladt legutóbb óta, én meg arra lennék kiváncsi...

jah és... Walter rulz :P
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Az poén volt ahogy Luke ide-oda pattog és csak a cigaretta parázs látszik, meg amikor eltáncol a fröccsenő vér alól :D De azért kicsit többet is haladhatott volna a sztori... és most megint egy fél életet kell majd várni a kövire???
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Alucard bármit is mond... Luke nekem akkor is szimpi :P beképzelt, cool, stílusos... és olyan emberi amikor f*sik Alucardtól XD
Kép
Avatar
KazukiFuse
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.14. 19:07
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KazukiFuse »

madfist írta: és most megint egy fél életet kell majd várni a kövire???
Ááá dehogy, csak egy fél évet... :)
Avatar
Gulandro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.03.22. 09:23
Tartózkodási hely: "Anywhere I go..."
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gulandro »

Ahoy,

ha jól gondolom akkor az OVA-val a mangának azt a részét szeretnék előtérbe hozni mikor a nácikkal harcolnak Alucardék, ugyanis a sime sorozatban említés sem volt a harmadik birodalomról, ellentétben a második rész végén lévő párrbeszédtől Integra és Walter között.
Gondolom az eredeti sorozat idején nem akarták pedzegetni ezt a témát animék táján, nagyon csúnyán megkapta a manga is a magáét érte anno (ahogy tudom egy kinti ismerősömtől).
Ha igaz akkor a harmadik OVA epizód már akkor erről is fog szólni (érdemes egyébként a második credit hátterében úszó képeket figyelgetni a léghajóval meg az egyenruhásokkal).
"Az élet apró
virágszirmok játéka.
Ebben gyönyörködj..." (haiku)
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Most néztem meg az első részt amolyan "válasszuk ki mit nézünk a jelenlegi anime után" képpen. Egyelőre tetszik, van hangulata, hozzászólásokat még nem igen olvastam a spoilerek elkerülése végett, de egy fura észrevételem már most van:
Szerintetek én őrűltem meg vagy ez az első anime a Gundam Wing óta aminek jó az angol szinkronja? Persze japánúl nézem de a rész után szörnyűlködésre vágyva beletekertem angolul, és az a baj hogy egész jól eltalálták a karaktereket, amit egyelőre Alucard-ról tudok (ami nagyjából az, ahogy kinéz) még talán kicsiti jobban is illik hozzá az angol arc, a japán hangja nagyon "rozsomákos" :)
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
atis
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.11.21. 22:43
Tartózkodási hely: Nagytétényi koli, vagy Söjtör... mikor hogy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atis »

Sephiroth írta:a japán hangja nagyon "rozsomákos" :)
LOL ha ezt kedvenc Nakata Jouji(Alucard japán szinkron) fann ismerősöm megtudja :-P

amúgy igazad van, a hellsingnek az angol szinkronja eléggé jó lett. Aliucardhoz sikerült dobni egy kellően karakteres hangot, ami azért kulcsfontosságú...
és a többi szerplőnél is elég jól eltalálták.

de azért akkoris az eredeti japcsi hang a nyerő, akkor üt igazán a cucc^^
David, és Gunther XD
Válasz küldése