Kaleido Star

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Senki sem jön össze snkivel :D
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Wagner írta:Senki sem jön össze snkivel :D
Komcsi :?: Ez gáz :? :weh:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Biztos õssze jõn Yuri - Leyla, és szerintem Ken-nek semmi esélyét tekintve,Sora és Leon. :) Habár May ennek nem fog õrûlni de Sophie igen. :)
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ezt tudod, vagy csak sejted? A magam részéről egy Sora-Leon párosítást nehezen tudok elképzelni...(lehet, hogy én gondolom rosszul, de Sora túl fiatal hozzá).
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Ezzel a legnagyobb probléma nemcsak a kor hanem h Leon a hugát látja benne...hmm családon belüli erőszak :-P :?:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Urzu7 írta:
Ryou írta:paTKany ilyen perverznek nézed a rendező-t?Vagy csak játszol a fantáziáddal?
De mégis ez a kérdés engem is érdekel :wink:
Na akkor megválaszolom.

1. kérdésre:
Hogy egy közhellyel éljek, hogy ki perverz és ki nem az attól függ, hogy honnan nézzük. A te szemszögedből ez lehet perverz, a rendező maga viszont biztos nem tartja annak. Japánban ezt a témát sokkal kevésbé kezelik tabuként. Az, hogy mindenféle animékben mindenféle nemi beállítottságú szereplők szerepelnek az olyan természetes, mint az, hogy aki él az lélegzik. És nem csak az idősebbeknek szánt animékben vannak nem teljesen hetero szereplők, hanem kifejezetten gyerekeknek szánt animékben is előfordul. Itt van például ez-> http://www.tv-osaka.co.jp/mymelo_kurukuru/ Elég megnézni a képeket, hogy lássuk, hogy ez egy kids' stuff 6-12 éves célközönséggel. Mégis még ebben a sorozatban is vannak perverz szereplők, de ettől még nem nevezném a rendezőjét perverznek.

2. kérdésre:
Ha csak az én fantáziám találta volna ki azt egyedül akkor lenne komoly baj a fantáziámmal. :D De ez természetesen nem így van.
Van egy lista a neten, ahol leszbikusok gyűjtik össze azokat az anime/manga szereplőket akik szerintük leszbikusok:
http://yuricon.org/list/
Bár a lista néhány elemével nem értek egyet, de nagyjából rendben van. És meglepő lenne, ha Sora és Rosetta nem szerepelne rajta.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

paTKany írta:Van egy lista a neten, ahol leszbikusok gyűjtik össze azokat az anime/manga szereplőket akik szerintük leszbikusok:
http://yuricon.org/list/
Uh, én a lista NAGYON sok elemével nem értek egyet... :/ A yuriconosok jófejek meg minden, de jó amcsi módra baromira nem tudnak elvonatkoztatni a címkéktől, és nagyon nem fogják, hogy a yurinek nem sok köze van egy-egy szereplő szexuális beállítottságához... :roll: Whatever.

Mindenesetre ez nem is arról szól, hogy "Japánban úgy, itthon így", én nem igazán értem, hogy miért lenne perverz dolog az, ha Sora egy lánnyal jönne össze, nem pedig egy beépített boyfriend-jelölttel. :roll: Akkor lenne perverz, ha mittomen, SM bondage bukkake orgiába bonyolódna mondjuk Rosettával, de az Yuri, Leon vagy Ken esetében is perverz lenne...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jézusom, mi történt a sorozat végén és az OVA-ban, hogy a Sora x Rosetta párost mindenki egyértelműnek veszi? :D (sajnos pont a sorozat befejezését nem állt módomban megnézni, de majd pótolom :()
Komolyra fordítva a szót: Sora valóban nem sok érdeklődést mutatott a fiúk iránt, a baj csak az, hogy ameddig láttam, a lányok iránt sem. XD Ő egy "work-obsessed girl", vagy ha úgy tetszik egy Griffith 2. :lol: Szóval egy olyan lány, akinek az az álma, hogy Kaleido Star legyen, és, folyton csak ez lebeg a szeme előtt. Ezzel nem is lenne semmi baj, csak annyira mániákusan ennek él, hogy már azt sem venné észre, ha 10 bishounen/bishoujo nyáladzana utána a nap 24 órájában. Ezzel nem bántani akarom, semmi bajom Sora-val, de ez a meglátásom vele kapcsolatban. (mert azért Ken közeledését nem észrevenni már szinte vakság számba megy legalábbis szerintem...)
Amúgy is Ken x Sora párti vagyok, vele tök jól mutatnának együtt. :) Yuri túl idős hozzá (őt amúgy is a Leyla x Yuri páros tagjának szánom, vagy senkinek XD), Leon meg no comment...Sorahoz ő is öreg, és valóban nem egy eredeti szereplő, meg azt sem értem, hogy a "Jézusom, te olyan vagy, mint a halott húgom!"-szindróma csak 10-20 résszel azután jött nála elő, hogy Sora-val találkoztak, de az elején nem? (Bár ha már mindenképp választani kell, inkább Sora-val jöjjön össze, mint May-jel, őt nem engedem! *__* De szerintem nem fog senkivel.) Rosettával meg nem vettem észre, hogy Sora olyan bensőséges kapcsolatban lenne, de ezek után muszáj lesz megnéznem a végét és a Rosetta OVA-t. XD
Mondjuk nekem erről az egész "ki kivel jön össze?" dologról az a véleményem, hogy kár volt belerakni az animébe, ha nem derül ki a végén. Ken próbálkózásai biztos viccesek, de én inkább sajnálom szegény srácot, 100-adjára már unalmas, hogy abból csinálnak viccet, hogy vagy Sora érti totálisan félre amit mond, vagy valaki más mindig bekavar, amikor épp a szerelmi vallomását fogalmazná meg. Amúgy én nem vettem észre, hogy Sora annyira dúrván "átgyalogolna" rajta, egész egyszerűen "munkamániás", ahogy az elején írtam, és akkor is artisták ugrálnak a fejében, amikor Ken épp arra célozgat, hogy szereti. :wink:
Kép
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Teljesen 1et értek Titkos Soráról alkotott véleményével, sztem is tök munkamániás a csaj, de attól még nekem is szimpatikus. Nem sok részt láttam ebből, nem vagyok Kaleido Star fan, de valamiért kedvelem Sorát és tuti h nem fog összejönni senkivel. Szerintem ez így jó is, hiszen teljessült a maga elé kitűzött célja, Kaleido Star lett...minek jönne össze ezek közül a szerencsétlenek közül valakivel...mondjuk Kennel én is el tudnám képzelni, nagyon hajt rá a srác, de Sorának nem tünik fel. (deviszont abban biztos vagyok h lánnyal nem fog összejöni :D )
Leont én sem komálom. Nagyon erőltetett figura.
Asszem ma lesz az utolsó rész A+on... :lol:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én is azt mondom, hogy Sorá-hoz Ken illene a leginkább...más kérdés, hogy nem mi döntünk erről :lol: ...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Xelloss és megint más kérdés, hogy Sora nem ugy tekint Ken-re mint fiú-ra hanem mint egy barátra.Mondjuk az utolsó részben mintha Sora rájõtt volna hogy Ken szereti õt de oszt. mégsem, akkor most tudja vagy nem tudja ? :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Még a héten lesz a Leyla ova szombat és vasárnap.

Meg még majd arra leszek kiváncsi, hogy a 3. Ova miről fog majd szólni.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ryou írta:Mondjuk az utolsó részben mintha Sora rájőtt volna hogy Ken szereti őt de oszt. mégsem, akkor most tudja vagy nem tudja ? :-P
Erről jut eszembe. A Rosettás OVA-ban volt az a rész, amikor viszik a képet, Ken megjegyzi, hogy milyen csinos a lány a képen (vagy valami hasonló), és erre mondják neki, hogy "Milyen gyorsan kiábrándultál Sora-ból!", persze így poénkodva. :) Na a dúrva az, hogy Sora ezt hallja, és ott sem esik le neki. :? Szóval nevet egy jót, de semmi "Micsoda, miről beszéltek?", vagy hasonló nem volt. Szóval ez már fájt. :? (Ennyire szőkének beállítani egy főszereplőt.) Vagy a másik verzió, hogy már tudott róla, de ez esetben paTKanynak van igaza: "Sora végigtapos Kenen". (Én maradok annál, hogy hihetetlenül munkamániáa a trapézmániája miatt, és ezt a Ken-es beszólást sem vette komolyan. :wink: )
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Titkos írta: Erről jut eszembe. A Rosettás OVA-ban volt az a rész, amikor viszik a képet, Ken megjegyzi, hogy milyen csinos a lány a képen (vagy valami hasonló), és erre mondják neki, hogy "Milyen gyorsan kiábrándultál Sora-ból!", persze így poénkodva. :) Na a dúrva az, hogy Sora ezt hallja, és ott sem esik le neki. :? Szóval nevet egy jót, de semmi "Micsoda, miről beszéltek?", vagy hasonló nem volt. Szóval ez már fájt. :? (Ennyire szőkének beállítani egy főszereplőt.) Vagy a másik verzió, hogy már tudott róla, de ez esetben paTKanynak van igaza: "Sora végigtapos Kenen". (Én maradok annál, hogy hihetetlenül munkamániáa a trapézmániája miatt, és ezt a Ken-es beszólást sem vette komolyan. :wink: )
Egyetértek. Az biztos, hogy Sora egy érdekes bállítottságú karakter. :-P
Avatar
Leana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:48
Tartózkodási hely: Maglód

Hozzászólás Szerző: Leana »

Xelloss írta:Én is azt mondom, hogy Sorá-hoz Ken illene a leginkább...más kérdés, hogy nem mi döntünk erről :lol: ...
A mondat első részével teljesen egyetértek. :D
Azzal viszont nem, hogy nem mi döntünk erről. Hát mégis mire valók a fanfiction-ök? Ha annyira hiányzik, vagy el tudnátok képzelni egy olyan befejezést vagy ovát vagy bármit, amiben bárki bárkivel összejön, nosza, tessék megírni! A teremburáját! :D :wink:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Aham a Rozettás OVA volt Titkos.Amikor megfestették a plakátot a mûsornak s megmutatták a tõbbinek.Ken még a végén bele szeret Rozettába. :D Egyébként jo az a beszolás.Mondjuk Sora lehet hogy Kenhez illene a legjobban, de Sora még1x mondom nem ugy néz rá mint fiura hanem inkább mint barátra. :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ryou írta:Mondjuk Sora lehet hogy Kenhez illene a legjobban, de Sora még1x mondom nem ugy néz rá mint fiura hanem inkább mint barátra. :-P
Tudom, és pontosan ettől mászok a falra. :wink: Mert még annyi sem derült ki, hogy tud -e arról, hogy Ken szereti.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Szerintem egyértelmű: nem tud róla :lol: ...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ken inkább szeresse Rozettát. :D Vele jobban õssze illene. :D Amugy is hogy tetszett neki a kép ugyhogy szerintem igyunk arra hogy Ken x Rozetta lenne a legjobb.Egésség! ::beer:: ::jcheers::
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Neeem, nem Ken, és Sora összeillenek. Csak Sora annyira... naiv...
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Neem, a Ken-Rosetta páros olyan... furi. Akkor már legyen Ken+Anna :3
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ken - Anna ? ::reliev:: Anna 1 fejjel magasabb Ken-nél.Én maradok Ken - Rozetta páros lenne a legjobb.De hát nem ugy néz ki mintha télleg valaki valakivel õsszejõnne.Szó mi szó. :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Jerry + Kalos ::jthrill:: ::jthrill:: ::jthrill::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Chiigirl írta:Jerry + Kalos ::jthrill:: ::jthrill:: ::jthrill::
Az viszont egy jó páros, csak Kalos hát kicsit félénk ebben a témában.
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Jerry meg nem meri kimondani az érzéseit...hát vmelyiküknek csak sikerül előbb lépni :rozsaszintancoloelefant:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Válasz küldése