Kinek milyen háziállata van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

hááát...feladták... észre se vettem csak amikor már oszló vízihullaként lebegtek az akvárium tetején.. :dirr:

többet nem repkedtek...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

:banan: szintén feldobta a kedvem xDDD én takarítom őket rendesen (: de nekem nem lenne szabad mert beteg a kezem a sok víztől és minnyá lerohad... de a halak tisztasága az nálam első :D meg a többi büdös állaté ^^ főleg kicsi fasírté :D szegény picikémet délben kinhagytam a tűző napon ... azt hittem hogy megfog halni amikor behoztam. de nem lett semmi baja. sőt még hülyébb lett mint volt... -.-
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

K@e-chan írta:beteg a kezem a sok víztől és minnyá lerohad... de a halak tisztasága az nálam első :D
Látod Misu, vegyél példát. :dirr: Most tartasz valamilyen állatot?
liache írta:vííííííííí szeretnék egy vijjogó tengerimalacot, és szentélyt állítok neki, és patának fogom hívni, és lesz egy homoszexuális társa, akinek szintén szentélyt állítok, és mayer lesz a neve
Minden OK, Loo-chan? Vagy inkább nem akarom tudni... :^_^:
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nekem két gyerekem van, egy fiam és egy lányom... a fiú Bonifác és kicsit szőrösebb az átlagnál... na jó ő egy törpenyúl, a két füle között 10 cm-es haja van, nagyon cukki, csak midíg ellopja az újságokat aztán kergethetem fél órát hogy visszaszerezzem mert a kis lökött felzabálja az egészet. a jányom Rubi névre hallgat és egy apricot középuszkár. agyafurt kis dög, nem semmi miket művel. néha mint egy idióta ördög, máskor meg annyira aranyos h be kell sz*rni, rájön a szeretetroham és akkor megtámadja az embert, rámászik,dörgölőzik,és össze-vissza puszilgat. imádom mindkettőt ::daisuki::
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Nekünk két kutyánk van.Az első magától szegődött hozzánk,mikor még kint laktunk Kadafalván(Kecsóhoz tartozó kis....őőőő...izé.....mondjuk külváros)tehát amikor ott laktunk akkor volt otthon a 2 lovunk(mostmár csak 1 van,és nem itthon),de mivel nem rég építkeztünk még nem volt kerítés,és a lovak miatt bejött,és azóta is megvan.Naggggyon nagggyon imádom.A másik kutyánk az ő kölyke.Mikor születtek a kis ebek nekem kellett gazdit keresni nekik,de én neki "véletlenül" :roll: nem találtam. ::uhoh:: Volt még egy macskám,Bandy,de ő sajnos elveszett,és mongol futóegereim,akiknek születtek kölykeik úgy hogy amíg a macskám megnem ette őket ::bawl:: sok volt.Csak azért nem haragudtam a macskámra(na jó egy kicsit igen)mert hát ez a természetéből adódik. És most vágyam tárgya(már vagy 2éve)egy vadászgöri,és meg is fogom kapni a tavaszi szünetben.*örömtáncot lejt* :banan: ::jthrill:: ::daisuki::
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Én madárpókot szeretnék majd venni a Mammutban; többek között azért éltcélom egyedül élni, ha nagy leszek, mert az összes családtagom ill. jóbarátom irtózik e gyönyörűség gondolatától is. Mindazonáltal most tyúkjaink vannak, egy aranyhörcsögöm, egy kutyusom és 10 macskám, valamint 7 nemrég született cicabébi. Ők nem tudom, megmaradnak-e nálunk vagy el lesznek távolítva valamilyen módon....
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Yadana írta:...és mongol futóegereim,akiknek születtek kölykeik úgy hogy amíg a macskám megnem ette őket ::bawl:: sok volt.
Én is így jártam,a hörim valahogy kimászott a ketrecéből és a macskám elharapta a torkát...a megmaradt hörim(fekete,neve Pocok) pedig megette a saját kölkeit,mikor nem is volt semmi bajuk...a szemem láttára ropogtatta el az egyik kölykét...*émelyeg* ::jcrazy::
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Uh...Az nem lehetett egy kellemes élmény.Én szerencsére lecsúsztam a vacsi részéről,már csak a hült helyüket találtam. ::bawl:: Viszont régebben volt egy degum(Balu a degu)(immár a 2.)és őt úgy kaptam ajándékba,mivel az első elpusztult.Aztán mikor az egyik reggel felébredek 3 kicsi degubébi van a terráriumban.Nagyon happy voltam.Csak hát a degumnak megvolt az a rossz szokása,hogy mindig kiszökött,de visszamenni nem tudott,én meg őt megfogni nem.Hát mit volt mit nem tenni 1napos üldözésután úgy döntöttem hogy a kicsiket almostól(csak hogy véletlenül se érjek hozzájuk) kitettem a szoba egyik sarkába hátha oda megy hozzájuk.2napig cseppentővel kellett etetnem őket,de sajna elhaláloztak. :( Amúgy volt olyan(többször is)hogy Baluval 1hétig közösködtem a szobámmal,mivel megint kicsinek vélte a terráriumát,és kisajátította a szobámat.Kellemes volt arra ébredni az éjszaka közepén hogy vmi csikizi az orromat.Hát nem oda szemtelenkedett és a pofázmányomat szimatolta!DE ettől függetlenül imádtam,amíg úőgy nem döntött hogy lindul világot látni,éls kisurrant a házból. :osbleh: Hát ennyi "rövid"történet Balunak a degunak.
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Nekem is volt egy ideig degum. Nővérem megunta és így én tartottam tovább. Aztán egyszer a ketrectakarításnál úgy megharapott,hogy egy hétig fájt az ujjam. Utána sajnos be kellett adni egy állat-kereskedésbe,mert költöztünk. :roll:
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Hát engem is harapott meg,még mindig megvan a nyoma,és örkre meg is lesz.Pedig állítólag nagyon okosak,és szalídek.Az enyém amikor kiszökött mindig megette az összes kaktuszomat,ráadásul tövig rágta(bár nem veszettki,és sokkal szebbre nőtt),és az asztalomon volt egy zacsi cukor,és az összeset ellopta,és mivel egyesével tette a kis gazember fel se tűnt.1-1,5 év múlva amikor költöztünk még mindig találtam megrágott cukorkákat kis zudokban lerejtve. :lol: Hát hiába,nem csak a kutya olyan mint a gazdája,mert hát én is igen-igen édeszsájú vagyok. :-P
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Pal-chan írta:Látod Misu, vegyél példát. :dirr: Most tartasz valamilyen állatot?
A kutyák egyelőre még élnek :dirr: de a macsek egyre rosszabb bőrben van..

Liache,szerelmes vagyok a kutyádba :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Yadana írta:Viszont régebben volt egy degum
Lehet, hogy pocsék a szövegértésem, vagy szimplán csak nem olvastam vissza elég sokáig, netán alapműveltségem legalapabb alapjai is hiányoznak, mindenesetre..... mi az a degu? o_O?
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Goshujin-sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.08.25. 07:38
Tartózkodási hely: valahol ott

Hozzászólás Szerző: Goshujin-sama »

Nekem van 3 felnőtt leopárdgekkóm,2 fiatal leopárdgekkóm+6 tojás,30 botsáskám és 4 achátcsigám...
Az életben a legfontosabb a chips és az Ecchi... és a Hentai...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Ruka Jaganshi írta:
Yadana írta:Viszont régebben volt egy degum
Lehet, hogy pocsék a szövegértésem, vagy szimplán csak nem olvastam vissza elég sokáig, netán alapműveltségem legalapabb alapjai is hiányoznak, mindenesetre..... mi az a degu? o_O?
chilei ugróegér de hallottam már chilei földimókusnak is. lényeg:rágcsáló, kb 10 cm hosszú + a farka ami végén bojt van :arrow: nagyon cuki, nekem is volt már, most tesómnak van egy (Menyus :D )
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Miyume kifelejtette a lényeget,hogy óriásit tud harapni,és úgy fut,mint a nyúl. Főleg ha a ketrecét akarod kitakarítani. ::japhaha::
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Ezt én is tanúsíthatom. Volt benne részem! :drop:
Amúgy a mókusok családjába tartozik,de állítólag könnyen szelídíthető,és ennek az az egyik fő titka,hogy amikor hozzád kerül,akkor egy egész napot vele kell foglalkozni.Az egyik ismerősömnek bevállt.Azóta olyan mint egy kutya(na jó nem pont,de vmi hasonló)ha hívja jön,meg ilyenek.Mindig a vállán van.
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Gimnáziumban töltött utolsó sulinapunkkor az osztálytársnőm is a vállán hozta el a patkányát. Nagyon édes volt. ^^
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Ruka Jaganshi írta:Gimnáziumban töltött utolsó sulinapunkkor az osztálytársnőm is a vállán hozta el a patkányát. Nagyon édes volt. ^^
Nekem a macskám szokott a vállamra ülni,mint egy papagáj,ha fél valamitől. Például állatorvosnál alig lehet leszedni onnan :lol:
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Még mindig nincs saját állatom, de Rafra (Infinite Ryvius) óta komolyan gondolkozom egy vadászgörényen. :dirr:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

A vasászgöri jóóóóó! ::daisuki:: Én tavaszzal fogok kapni.Már úgy várom! ::japsmil::
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

VAn két macskám és egy kutyám, de minden évben kapok egy új aranyhalat.(és mindegyik defegtes ::bawl:: )
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Jó be kell kommentelnem ide is. Van ugye több tengerimalacom. A nőstény 1 hónapja szült. Azóta a hím külön van, hogy ne bántsa a kicsiket (mert szokta).
Viszont azóta nem tudott "kamatyolni" és akkorára vannak a heréi dúzzadva, hogy az már vicces! Állatorvos ismerős szerint normális. Szerintem az idült szegszhiány nem normális :D
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

Van egy királyteknőcöm,meg hamarosan lesz két cicám.
Cut my life into pieces
This is my last resort
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nagyon komoly: a Tamagotchi-m 5 eves lett!! (ujra 10 evesnek erzem magam!!)
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

IloveRenji írta:Nagyon komoly: a Tamagotchi-m 5 eves lett!! (ujra 10 evesnek erzem magam!!)
Az enyém is meg van még ::jthrill:: ::jblush2::
Válasz küldése