Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

Pata: tényleg nem lesz chapter? Pedig már úgy vártam. Ez biztos egyébként? Máskor is volt már hogy péntek délután került fel a netre.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nem nem... általában csütörökön kint szokott lenni a RAW, mellé a translation. Ezen a héten nem lesz, amiatt, mert az előző heti az double release volt, ami annyit mondd, hogy történt annyi abban a chapterben, ami a fanokat lenyugtatja akár 2 hétre is. Ez nem sikerült az én esetemben, gondolom a többiek is így vannak ezzel. :)

Ha minden igaz, van egy nagyon jó hírem =)

200: 木ノ葉の黄色い閃光は現われる!
Konoha's Yellow Flash Appears!

201: カカシ の破損! 写輪眼 は覚醒する
Kakashi's Tears! The Sharingan Awakens

Kakashi Gaiden! Bezony :D
Ha délután működni fog az a japán site, ahol a címeket kiírják, és ezek tényleg ott lesznek, akkor ünnepélyesen bejelenthetjük, hogy túléltük a fillereket :D
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

pont jó... pont mostanra érek majd el odáig h kezdődnek a fillerek. És akkor lesz vége a fillereknek mikor elérek Narutoban a Mangastorylájn végéhez... Ha előbb szóltok h kezdjek el Naruto-t nézni talán előbb vége lett volna a fillereknek :dirr:
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

heh, na azt megnéztem volna.. :P
Amúgy még mindig nem üzemel a site

Mégse ezek a címek. Ki gondolta volna......... :\

Chapter 319 : Asumáék elindulnak, mondván, hogy valakinek el kéne ezt végeznie. Kurenai figyeli őt az ablakból, mikor elmegy, elszomorodik. Naruto gyakorolja a második lépést a technika elsajátításához. Sakura meg Naruto visszagondolnak arra az időre, mikor még Sasuke velük volt, és ez ad Narutonak inspirációt ahhoz, hogy folytassa a vízeséses edzést. Végeredményként Naruto teljesíti a kettes lépést.
Kép
Avatar
Devi chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.08.01. 21:17
Tartózkodási hely: Föld - Európa - Magyarország - Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Devi chan »

Pata írta:
Chapter 319 : Asumáék elindulnak, mondván, hogy valakinek el kéne ezt végeznie. Kurenai figyeli őt az ablakból, mikor elmegy, elszomorodik.
Én ezt a részt úgy értelmeztem hogy Kurenai ablaka előtt állnak Asumáék, és mivel Asuma azt mondja 'Let's roll ' , gondolom elhúzza Kurenai függönyét, hogy szóljon, c'mon, indulunk... különben fel nem foghatom mért Kurenait mutatnák,amint épp semmit csinál. xD
De most örülünk, végre eksön van, Sasuke, könnyek, angst, hullócsillag, half-naked Naruto, etc.

Jaja, aki igazán fan azt egy laza duplaszámmal nem lehet lenyugtatni 2 hétre (se).. xD

Áh én ezt a kakashi gaiden dolgot nem tudom/merem elhinni, bár már több helyen láttam/mondták,de mégis... : \
Viszont ha így van, nagyon örülök, marha kíváncsi vagyok Obitóra.. meg persze Yondaimére. *-*
"Friends are the family you choose by yourself."
Kép
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Hello! De régen jártam már erre!
Én ezeket találtam

200. Active on Duty, The Strongest Helper
My name is Uchiha Obito
201. Multiple Traps, Countdown to Collapse

Vajon mennyire lehet igaz?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ez teljesen igaz információ. Minden bizonnyal majd a 201. vagy 202. rész lesz majd az utolsó része ennek az arc-nak. 202. rész címét még nem tudni, majd meglátjuk.

Az én tippem az, hogy 202-ig megy ez az arc, aztán rész, hogy jiraiya visszatér, és aztán kakashi gaiden, vagy part 2.

Kép
Kép
Avatar
Ruka Jaganshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.08.02. 12:54
Tartózkodási hely: Sárvár, Budapest... mikor hogy.

Hozzászólás Szerző: Ruka Jaganshi »

Ej de csúcs ez a Narutos szavazás! ^_^ És hogyha én csak picit szeretem, de nem vagyok fanatics, akkor melyiket jelöljem be....? O_O?
"És ne nézz le a harmadik szememért, jó?" (Hiei)
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

202:
本日発表! 汗と涙の名勝負ベスト5
Announced Today! The Best/Top 5 Famous Battle(s) of Sweat and Tears

Senki se tudja, hogy milyen lesz ez a rész. Sokak azt mondják, hogy összefoglaló a legjobb harcokról, mondjuk szerintem csak a remény beszél belőlük. ^^'

Amúgy a mai rész jó volt, és érdekes módon egy hibásan/rosszul megrajzolt jelenet nem volt benne. o_o
Mostmár csak a manga chaptert várom.

Chapter 320: Asumáék elértek a Tűz Templomhoz. Egy öreg pap fogadja őket. Chiruku holttestét nem találják, Kotetsu mondja, hogy minden bizonnyal akkor elvitték a testét eladni, mivel 30 millió ryu-t ér. Kifele menet a pap imádkozik a csapatért, de Asuma mondja, hogy őt nem fogják elkapni, mert ő 35 milliót ér. A közelben 5 ilyen hulla vásár van, így elindulnak a legközelebbihez. Narutoék elmennek az Ichiraku ramenbe kajálni, mert Naruto egy ideje már nem kajált semmit. Ayame-neechan helyett két másik fiú van, mert Ayame szabadságot vett ki. Mindketten eléggé ügyetlenek, és bénázásukkal késleltetik a rament is, amitől naruto már teljesen rosszul lesz. Kakashi mondja, hogy van valami fontos dolog, amit mutatni akar Narutonak.

---------
És eltelt egy hét.. :dirr:
---------
HÍREK: Október 5-én Narutobol lesz egy 90 perces special. Senki se tudja mi lesz, de mindenki reménykedik abban, hogy Kakashi Gaiden.

Chapter 321: Narutoék befejezték a kajálást, és visszamennek edzeni. Kakashi elmagyarázza, hogy Narutonak az lenne most a feladata, hogy a formát és a természetet egybe kéne vinni, alias a rasengant a szél elementállal. Kiderül, hogy ilyen téren a Rasengan csak egy félig tökéletes technika, ha belekerülne a szél elementál, úgy már télleg aratna, de csúnyán. Kakashi is csinál egy rasengant, de elmagyarázza, hogy az övé meg se közelíti Naruto, Jiraiya, vagy Yondaime rasengánját, mivel ő csak a formát tudta lemásolni, semmi erőt nem tartalmaz. Naruto csinál egy Kage Bunshin no jutsut, és folytatódik az edzés. Jelenet váltás, Kakuzu megkapta a pénzt, a kopasz ürge mondja neki, hogy majd még szerezzen guardian-eket, de Kakuzu válaszol, hogy most nem ér rá, mert mennek démonokat befogni (nagyon titkos szervezet, mi? XD). Újabb jelenet váltás, Asumáék mennek az erdőben. Shikamaru megemlíti, hogy Asuma az utóbbi időben nem gyújtott rá, és ismeri annyira, hogy akkor nem gyújt rá, ha valami baj van. Megkérdezi, hogy milyen kapcsolatban is volt Chiruku-val, így elmondja Shikamarunak, hogy ő is az egyik 12-es Őrző volt, és egyben haverok is, csak úgy, mint Chouji és Shikamaru. Megnyugtatja Shikamarut, hogy majd hamarosan újra rá fog gyújtani, és így véget is ér a chapter.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

khm... kb milyen időközönként jönnek ki az új részek? :drop:
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hetente jön általában.
Manga:Kicsit durva, hogy a Rasengan csak egy "félig kész" jutsu, nem? O_O Ráadásul még Jiraiyanak sem sikerült továbbfejlesztenie...
+a hullagyűjtű mondja Kakuzu-nak, hogy szerezzen másik társat, mert a mostanival még bajok lesznek. Megnézném kik fekszenek a többi "fiókban" ^__^
Kép
Kép
Kép
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

én tegnap néztem meg az első részt belőle...
hát nemtom.. szerintem jo, de vhogy nincs kedvem a többit is megnézni, mert más dolgom is van, meg minden :D
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ne add fel. :D Ha 15. rész után sem tetszik akkor viszont igen. :-P
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Naruto az pont olyan, hogy elöbb pár részt kell végig szenvedni belőle, aztán utána tetszeni fog. Van rá számos példám. :D

Na ne.... ismét a felépített remény összedolt bennem:

http://href.hu/x/1poq
http://href.hu/x/1por
http://href.hu/x/1pos
http://href.hu/x/1pot

Nagyon aggasztó, hogy az "5 legnagyobb harc" cím után látom ezt az 5 chuunin/jounin-t :(
Kép
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Nos, a Naruto-ról annyit, hogy felesleges reménykedni a folytatásban. Ennyi szar rész után már bele se illenének a komoly hangvételü részek a sorozatba, meg teljesen szétb***ták az egészet, arról nem is beszélve hogy amerikai szupersztár is volt a fillerekben, meg hugyozás... Ráadásul az utolsó 3 ending, és a legújabb opening olyan mintha 5 éveseknek készülne a sorozat. Telefonálás, szemüveges kisgyerek, tigris, cirkusz.. etc... véleményem szerint a sorozat teljesen elásta magát. Ja és persze már csak azért se lesz folytatás, mert amíg ezeket a szar részeket eltudják adni teljesen felesleges.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

szerintem meg a mostani részek egész komolyak az előzőekhez képest... (legalábbis amekkorát szív most egész Konoha...) :dirr:
Avatar
Goshujin-sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.08.25. 07:38
Tartózkodási hely: valahol ott

Hozzászólás Szerző: Goshujin-sama »

Az RTL2 szept. 16.-án kezdik.
Az életben a legfontosabb a chips és az Ecchi... és a Hentai...
Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

Láttátok hogy a YHBT subcsapat által felkerült a netre a 200. rész, amelynek a címe Kakashi Gaiden special? Most töltöm, 1 óra múlva kiderül ez már tényleg az-e. Jajj bárcsak az lenne, akkor minden rosszat visszaszívok amit mondtam vagy gondoltam a pierrot studióról :-P

Na megnéztem. Egy halom fillerepizódot vágtak össze és kommentálták. Szóval nem is néztem végig, az elején volt viszont egy közlemény:

Idézem:

We would like to announce...
Contrary to popular belief episode 200 is not the last episode of filler.
Here is the upcoming Naruto schedule:
9/13: ep 200
9/20: ep 201 (Final filler episode)
9/27: ep 202 (clip show)
At this time Naruto changes time slots to Thursday.

10/5: Kakashi Gaiden Special Followed by ep 203
10/12: ep 204

And just incase you were wondering, we've known this since April.
We were just screwing with you.

Love, Us.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Amit most töltesz, az nem Kakashi Gaiden.
Amúgy még semmi infot nem lehet tudni erről a 90 percesről. Ha minden igaz, majd a jövőheti manga chapterben írnak róla bővebben, de nem biztos.

Apropó manga.. :)

Chapter 322: Asuma mondja, hogy nem csak Chiruku miatt hagyta most abba a cigizést, de azért köszi, hogy Shikamaru aggódik érte. Mondja, hogyha az Akatsuki Chirukut el tudta tenni láb elől, akkor vigyázni kell majd. Kakuzu beszél a halottas mukival, és mondja, hogy aki eddig mindig a társa volt, az meghalt, mert Kakuzu megölte, és beváltotta pénzre. Hidan amiatt a társa, mert eddig nem tudta megölni. Narutoék folytatják az edzést, és Naruto a szél elementált a Rasenganba próbálja beletenni. Nagyon nehéz folyamat, mivel a Rasenganra is sokat kell koncentrálni, nem hogy a szél elementálra. Naruto elkezd kyuubizni megint, de Yamato szerencsére megállítja a folyamatot. Ugrás, Hidan várakozik kint, és a mögötte levő alaknak éppen mondaná, hogy jó sok időt töltött bent, mire rájön, hogy mögötte nem Kakuzu, hanem Asuma van. A harc elkezdődik, Shikamaru megfogja Hidant az árnyékával, eközben Izumo és Kotetsu két oldalról megtámadják szép termetes kardokkal. Hidannak túlzottan ez nem fáj, és unott képpel megkérdezi: "au.. ti meg kik vagytok?". Következő chapter több izgalmat tartogat majd =).

Majd valamelyik chapterben lesz info arrol, hogy miről is szól majd ez a 90 perces special.
Kép
Avatar
Devi chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.08.01. 21:17
Tartózkodási hely: Föld - Európa - Magyarország - Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Devi chan »

Pata, te biztos tudod, a manga melyik chapterében van amikor Asuma belepöcköli a vértócsába a cigijét?
Vagy sztoriban úgy cirka merre? Oszt.társném mesélte hogy van egy ilyen ,de én nem emlékszem.. o.o'


on: Hidan félelmetes.. .o. De bejövős, jó kari lesz ez.. csakhát... elég nyilvánvaló, mi fog történni most.. remélem tévedek. : <
"Friends are the family you choose by yourself."
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nah, hoztam rossz híreket

200. rész : Naruto's group are speechless at the amount of exploding tags concealed in Konoha. The group begin to work to disable the tags without Gennou's knowledge, but there are not enough people and the progress is too slow. The old ninja, Homura and Koharu, appear to help. The two conclude that by the type of jutsu, the tags must have been concealed a very long time ago.

201. rész : Shikamaru has analysed Gennu's movements, and reslises that all of the traps up until now have been a diversion. While everyone is busy with the traps, the real plan is to destroy the mountain behind them and bury everyone alive. Can Naruto's group stop Gennou's plans for the destruction of Konoha?!

202. rész : 1 hour special, summary ezek után nincs.
90 perc special : 203-205 : Confrontation between Love and Hate, Students and Teachers...
Genin and Jounin all come together in this rampaging 90-minute special!

......KépKépKépKép...

(aki nem érti : fák )
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ma lesz a Naruto 200. része. Szép éltes kor. Talán a Bleach is megéri...
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Inkább nézd te is és 135. rész után olvasd a mangát :)
Hidd el, megéri. Ha a Bleach tetszik, akkor a Naruto is fog.
Első pár részt éld túl, 4. résztől nagyon jó már a sorozat.

Chapter 323: Elkezdődik a harc, Hidan tényleg sérthetetlennek tűnik, mivel Izumo és Kotetsu a fontosabb szerveinél szúrták meg. Shikamaru mondja, hogy nagyon nehéz vele elbánni, még az árnyékával is éppenhogy meg tudja tartani. A technika megszűnik, mivel hátulról elkezd Kakuzu támadni. Hidan mondja, hogy ne avatkozzon bele ebbe a harcba. Ő majd kinyirja ezt a négy személyt, és a pénz majd lehet Kakuzué, mivel Asuma 35 milliót ér. Asuma azt mondja, hogy talán Hidant úgy lehetne újra elkapni, ha ő támad, és közben Shikamaru sunyiban kapja el az árnyékkal. Ez nem sikerül, Hidan kiszedi a kardokat magából, közben támad a kaszájával, ami Asuma arcát egy picit megvágja. Hidan a kasza végéről lenyalja a vért, és itt kezdődik a probléma. Asuma használ egy tűz technikát, de addigra már elkezdődik a "ceremónia". Hidan bőre fekete lesz, és a fehér vonalak rajta pontosan olyanok, mintha egy csontváz lenne. A kezével védi ki a tüzet, ami egy picit megsérül. Asuma keze is ebben a pillanatban sérül meg.

Felfedeztük így Hidan technikáját. Az ellenfele véréből kell egy pici, ehhez az egész ceremóniás dologhoz, és ezek után ha az illető sérül, akkor Hidan is, ha Hidan sérül, akkor az illető is.

*személyes vélemény on*
Remélem Asuma valahogyan túléli, hogy jön vmi felmentő csapat. Nem lenne jó, ha meghalna =(
*személyes vélemény off*
EDIT: Yoshitsune fordításában az van,hogy "You guys have now been cursed", ezek szerint nem csak Asuma lett megátkozva.


-------------------

További hírek:

A 203. részben elvileg már új opening és ending lesz.
OP: "YURA YURA" by Hearts Grow
ED: "Scenario" by SABOTEN

Hmm... nem kifejezetten ismert együttesek, de remélhetőleg valami jót fognak produkálni =)

------------------

201. résszel vége is lett ennek a robbantós arcnak.
Összegzés : nem voltak benne értelmetlen harcok (mondjuk alapból nem is volt túl sok harc), jó grafika, animáció, jó nagy csavarodások és elgondolkodások. 8/10 (amiatt 8, mert filler :D).

A 202. rész previewéből ítélve nem filler lesz, hanem egy összefoglaló, afféle "Thank You" rész. Az sorozatban az eddigi 5 legnagyobb harcot fogják mutatni, és lesz egy vendégük is, aki már egy jó ideje nem szerepelt benne (minden bizonnyal Sasuke).
és amin röhögtem egy jót:
Kép
Nah... de nézzük a jobbik oldalát, legalább őszinték, hogy elrontották a fillerekkel. :D
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ezt hívják öniróniának... ::japhaha::
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Chapter 324: Az előző postomat korrigálom a mostanival. Asuma lett csak megátkozva. Asuma előveszi a pengéket, azzal rohanna Hidan fele, de közben Hidan beleszúr egy kést (vagy nem tudom mit) a combjába, így Asuma is ugyanígy megkapja azt a vágást. Hidan mondja, hogy neki a fájdalom olyan, hogy egy idő után már annyira fájdalmas, hogy átvált élvezetbe (mazo). A szíve felé szúrna egyet, de Shikamaru épp időben megállítja az árnyékával. Asuma elkezd gondolkodni, hogy hogyan lehetne kijutni ebből a csapdából, közben Shikamaru is elkezdi analizálni Hidant. Shikamaru kitalál valamit, a chapter úgy végződik, hogy támadni készülnek Shikamaruék.
Asuma megjegyzi, hogy Shikamaru egy másodperc alatt 10 lépést ki tud gondolni, és egy meditálás alatt 200 lehetséges lépést. Következő chapterben megtudjuk, mit talált ki Shikamaru. =)
Kép
Válasz küldése