Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Májszú immáron Pestről jelentkezik :dirr: És éhes vagyok -___-
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Más téma: már kb 6 hete nem voltam éjszakás és már kezdtem is elfelejteni mennyire gáz.. pff.. egyszerűen nem tudom kialudni magam napközben.. na nem azért mert nem tudnék csak nem hagynak.. eddig 6 órát aludtam de azt is megszakításokkal.. elösször a postás csengetet aztán a szomszéd kopácsolására ébredek /fel kelettt kellni becsukni az ablakot/ utánna nem sokkal anyám nyíit be hogy alszok-e még.. ehehe :roll: azt már most megint kezdtem volna lemenni alfába erre kedves kis K750i nekiáll zenélni hát a fönök hív hogy mit szólnék erre a hónapra egy kis fizu emeléshez.. LOL ugyhogy mostmár vissza se fekszek.. mindenesetre este marha jó lesz, már látom elöre..

Edited by Rage: Sorry, de a hozzászólásod első felét a békesség érdekében eltávolítottam.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Köszönöm a fórumozók felszólalását a szabályok betartása mellett, jó ilyet látni itt. ;) Az ocsmány megjegyzést, és az arra való reagálásokat töröltem, valamint az "elkövető" kapott egy kisebb büntetést (nem akkorát, mint amekkora járt volna). Kérek mindenkit, hogy a témát ne folytassa, inkább beszéljetek valami másról. Köszönöm.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

szerintem "szarozni" meg "fosozni" sem kéne.... bár ez az én magánvéleményem :cool:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Lassan vege a szezonnak, es kezd kihalni az Arcade, minek hala minden jatekot kiprobalhatunk, es szinte egesz este jatszhatunk, es teljesen House of The Dead 4 addict lettem, nem tudom h fogom hazavinni az egesz jatekot :dirr:
Es van meg egy szarvaslovoldozos jatek is, az is nagyon fog hianyozni... :cry: (mi lesz velem ezek nelkul a jatekok nelkul??)
(es ejnye Loo, nem illik csunyan beszelni egy nyilvanos forumban)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Shinzo írta:szerintem "szarozni" meg "fosozni" sem kéne.... bár ez az én magánvéleményem :cool:
Szerintem se, de mit vársz egy olyan társaságtól, aminek a nagy része gimnazista/gimiből éppen kikerült fiúkból áll? :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Beiratkoztaaaam~~~ :!:

És egy életre elegem lett a papírmunkából... >.>
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

bwuhahahaXDD

akkor ezek szerint nem ártana akkor is megnéznem azt a filmet amikor nem vagyok fáradt, és lehetőleg ne hajnali fél 2kor kezdjek neki nézni...

mondjuk mondanivalót láttam én is benne...mindenesetre megnézem akkor mégegyszer....
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Rage írta:Remélem, nem erre gondolsz. ;] (Bár kétlem, hogy ezt valaha is levetítették volna magyar csatornán.)
Kicsit későn írok, de nekem tetszett ez a film, bár annyi mindent nem találtam benne amit kielemezhetnék, de nekem unblock tetszett, főleg a "plot" :)
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

^ezek szerint az 'unblock' az eredetije az 'amblokk' kifejezésnek? xD (igen, proletár vagyok és én csak úgy ismerem hogy amblokk-- nem mintha olyan sokat használnám de azért mégis)
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Miharu-chan: szerintem igen

Más: ejnye-bejnye S*pr*ni-sörgyár. Egy hónapnyi kupaktermésből rendben hogy nem jön össze a pénznyeremény,de egy darab hátizsák se?
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Jajjj.. alig látok.. mondtam én hogy nem lesz ez igy jó.. mellesleg itt roppant hideg van, a gépem pedig szemlátomást örül ennek mert csak ugy hasít rajta minden ^^ mellesleg azon filozom hogy megválnék a panasonic fz 20-asomtól és helyette sony H2 lenne a kiválasztottam ^^ a kérdés kinek passzoljam el..? a cégre gondoltam speciel mert a termékeket fotózni szokták és van ahol el kéne a makro 0,5-1 cm-ről de ami nekik van digitális gép még 20 cm-ről is csak homályos képeket csinál :D /a k750i telóm is röhögve kenterbe veri azt a gépet :D/
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

ehehe...instant reklámozás:D:D:DD:
amúgy az "AMBLOKK" az en bloc, francija kifejezés, kb annyit tesz ki h egészen/egészet/egész stb.... nem unblock XDDD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára liache 2006.08.30. 15:49-kor.
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nem Unblock valóban, mert tudtommal ez francia stuff (de Liache néni tud is franciául szóval megbízható az amit ír :))

de én így írom le, mert hülye angolos meg németes voltam :) a Latin eredetű nyelvek nem mozgattak :D
Kép
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Éljen!!!

::jthrill:: Itthon is bekötötték a netet!!!!!! ::jthrill::

::jcheers:: ::jbeeer:: ::jbeeer:: ::jcheers::
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mesi gratulálok :D :thumb:
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

végignéztem a CC-t végre... semmi klönös nincs velem... csak a megszokott: halálvágy, depresszió, spontán sírógörcsök, saját szánalmas kis életem elemezgetése....
aztán meg ebben az állapotban főznöm kell... a túróstészta a favorit, meg relatíve egyszerű is... a szalonna pirítás közben hol engem lőtt, hol a kutyát, a forró zsír megégetett... felvágtam a túró zacskóját...kiesett a kezemből és betemette a konyhát...ezt neked fehér karácsony... és úgy érzem ez a nap még tartogat valami meglepetést
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

LOL, én is tudok franciául de még sose hallottam ezt hogy en bloc ^^;;; Köszi Liache ^_^
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

XDD inkább magyarban használják szerintemXDDDD
---------

alig bírom már ki megint be vagyok sózva!!!!!!!!!!! jobban várom a 2 hónap múlva levő animecont mint a jövőheti szülinapomat XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LOL!!!!!!!!!!!
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Rage írta:Köszönöm a fórumozók felszólalását a szabályok betartása mellett, jó ilyet látni itt. ;)
A magam részéről szemét önző állat vagyok, mivel azt szeretném, hogy megmaradjon az Offtopic... :cool: annyira mókás, az egyik kedvenc témám, némi túlzással mondhatni, hogy van szerepe a fórumozók valódi közösséggé szervezésében... ahhoz képest, hogy normális témákba úgy havonta írok egy-egy hosszabb véleményt, ide simán jön minden, ami eszembe jut... meg pl akik nem írnak blogot, azok ide dobálhatják beszámolóikat a közelmúlt eseményeiről... (meg azok is, akiknek -mint nekem- van blogjuk, de az olyan szinten ANGST ANGST ANGST ANGST -ból áll, hogy nem jut hely másnak :drop: ...) meg pár muris videót is be-belinkelnek néha... :lol: meg lehet japán mondatokat bedobálni... meg vizsgaidőszakban Rage tudósít minket a tanulmányi eredményeiről... :rozsaszintancoloelefant: Szóval szeressük az offtopic... :D

Btw, lassan vége az uborkaszezonnak: jönnek a "reggeltől-estig házon kívül vagyok" hónapok--> kevesebb anime (még magamhoz képest is)--> kevesebb internet--> még a szokásosnál is kevesebb fórum... :cry:

Egyébként ha WR és Ryvius között kellene választanom, biztos, hogy a vidámabbat venném... csak azt nem tudom, melyik az? ::jhihi::
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Vihíííí, feloldották a netkorlátozást :D Ouran, jövök! :D
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Hazamenekültem :dirr: A koliban tiszta munkásszálló hangulat volt,úgyhogy kb magamra zártam az ajtót és attól rettegtem hogy a szomszéd "gatyamanó" bácsika átjön zaklatni..jah és a zuhanyzás is vicces volt...:dirr: szóval..eddig bírtam..majd visszatérek ha ismét normális lesz ot a légkör :dirr:

WRUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Tanulnom kéne...
HOLNAP KINGS ON ICE A SYMA CSARNOKBAAAAN JEEEEEE!!! Élőben láthatom a királyt.. És kb életveszélyes körülmények között korizhatok :dirr: Ami móka,hogy lesz kis játékpisztolyunk,remélem a miniszter kommandósai nem fognak ezért lelőni minket az első gyanús mozdulat esetén :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

haha! haza jöttem. Mostmár nem borzolom a pestiek idegeit. Majd csak októberben a Con on! ::jthrill::
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Irigyellek Misu.
Én is szívesen mennék a Plushenko- Edvin Marton műsorra.
Imádom azt a párost. Fantasztikus a Marton zenéje.

Sajna csak 2 lánybarátom van akik szereti a Plushenko-t ők pedig sokalták a jegyet. Egyedül pedig nem volt kedvem menni szal ez most kimarad nekem :? ::bawl:: . Remélem lesz majd a TV-ben valamelyik adón.(nincs TV műsor itthon :-P )
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Doom írta:Mesi gratulálok :D :thumb:
Köszi a gratulációt!
A bekötés után ment a net pár óráig,aztán elment,utána megint volt hajnalig,és azóta semmi...úgyhogy marad a munkahely...Miért nem jön rendesen a net? és nem is annyival tölt,mint amennyire előfizettünk.... ::bawl::
Lezárt