Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mesi na de ha sósav meg klórgáz meg mittomén akkor fltételezem hogy kémia tanár.. na de akkor meg mi a fenét akar itt a fogamzásgátlásos élménybeszámolóval..? Az böven kimerítí a biológia tan fogalmát.. gondoltam arra hogy osztályfönök.. de akkor meg mit érdekli..? netán kémia biosz szakos egybe? :shock:
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

teljesen kiütött az allergia T_____________T

meg kell szoknom a reggeli 6os kelést, és ez szőőőrnyű....

az első sulinap a szokásosnál is UNALMASabbra sikeredett... idén lesz egy olyan óránk hogy "társadalom ismeret" amiből ma kaphattam egy ízelítőt....nos, azt kell mondjam, h nem sikerült rájönnöm, hogy miről szól. kb arra emléxem az órából hogy támasztom a fejemet a padon, tátott szájjal bambulok a tanárra, és minden erőmmel azon koncentrálok hogy ne csöppenjen el a nyálam, vagy épp ne röhögjek föl a tanár remegő tokáján. arról kb van fogalmam h miről kéne hogy szóljon.... de hogy miről szól....nos, fogalmam sincs :dirr: aztán keményen idéntől van emberismeret óránk ami tulajdonképpen egyet jelent a szexuális felvilágosítás órával. heti 1 óra.... mondjátok, 18-19 éves "gyerekeknek" mit lehet még heti egy órában tanítani a szexről?:D kicsit késői ez az óra szerintem, dehát ahogy gondolja a suli....:D
idéntől jönnek a faktok etécé etécé. ennél nyomibb órarendem még életemben nem volt. kedvencem a 2 fizikaóra egymás után....:/ minden nap van egy olyan tantárgy amiből két óránk van aznap...
szóóóóval... jah, a másik, h új szabályokat vezettek be azzal, h költözött a suli....kedvencem (ami rám szerencsére nem vonatkozik) akit elkapnak h dohányzik a suli területén, azt kötelezhetik 1,5 órás kertimunkára :dirr: ja meghogy 8:15kor kezdődik nálunk a tanítás, és ha vki 15 után ér be, az megszivja csúnyán, mert bezárják a kaput, és csak csöngetéssel juthat be, ezen kívűl, kötelezik arra, h bennmaradjon suli után a "tanulószobában" és pótolja azt amit lekésett.... tök poén :D asszem, én nagyon soxor leszek ott:P tekintettel arra, h szerintem ez az első nap volt az utolsó, amikor időben beértem a suliba....

ami meg jóhír, h ÚJRA JÁRNAK A KOMBÍÍÍÍNÓÓÓÓÓÓÓK!!!! <3<3
ennyit az első napról:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Hát, erre csak ennyit tudok mondani: órarend (a Form. nyelvek és Valszám tárgyakat ki lehet húzni, mivel előbbit leadtam, utóbbiból pedig indult vizsgakurzus).
Szal jah. A Mérés Laboratórium II. című tárgy egyébként 4 órás (természetesen egyetlen alkalomról sem célszerű hiányozni, ugyanis csak egy pótlási lehetőség van a félév során, beleértve a ZH-t is). Ja, és nem 4x45 perc, ugyanis szünet az nincs (ki lehet menni, de annyival kevesebb időd van megoldani a feladatot). Félreértés ne essék, nem akarok elrettenteni senkit az egyetemtől, de jó, ha tudjátok, hogy ilyen is van ám. :dirr: :rozsaszintancoloelefant:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

dejó, én nem kaptam órarendet... fel sem tudok venni még órákat... és kb senki semtudja mi lesz szegény elsős BA-sokkal... Jééééj, rulzor.

Welcome to Felsőoktatás... üzenetem minden fiatalnak, aki középsikolás, netán hálistennek áltiskolás: Addig élvezzétek amíg lehet...
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

jézusomXDD kezditek elvenni kedvemet az élettőlXDD iggen éljen a dupla fizika, mostmár szeretem XDDDD (főleg h még mindig angolul tanulomXDD) még szerencse h dupla bioszunk nincs (mert az is angolul van XDD)
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Szeretem a munkahelyem! :D
10 perc, amíg lejön egy rész Bleach ::^_^::
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Ugyan-ugyan, az egyetemi órarend lehet egész barátságos is, lássuk az alábbi példát:

Órarend

Persze ehhez meg kell érni, hogy az ember a 6 féléves képzésből a nyolcadik félévet kezdje meg épp :dirr:
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Hétfő:9:00-10:30- angol
.
14:30-16:00 számtech elmélet

Kedd:9:00-10:30 angol
10:45-12.15 matek

Szerda:9:00-10:30 számtech elm
10:45-12:15 matek
.
14:30-16:00 szb(ezt még nem tudjuk hogy mi) :weh:
A további napoat meg majd megtudjuk.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Hikari: :shock: Ha nekem valaha is ilyen órarendem lenne, azt hiszem, 10x megnézném egymás után az Elfen Liedet, és írnék róla egy 60 oldalas elemzést. :rozsaszintancoloelefant:
Most pedig megyek felvágni az ereimet, bbl :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ezek után már nem is merem részletezni a csóró-semmi kis középsulim (roppant igénytelen és még életemben nem volt ilyen rossz) órarendjét. (aminek külön poén a létrejötte. !!!WARNING!!! PLETYKA-> jelenlegi formája csak azért létezik mert drága intézményvezetőnk ki akart b*szni egy-két másodállást vállaló tanárral. *respect* úgyhogy szegény rendszergizda tanárúrnak péntekre újat kell csinálnia... ) :knife: :dirr: :wwall: :gurul:

Rage: miért kell összetörni az "álmaim"?
Hikari: ... ... ... ... inkább nem mondok semmit... >_>
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Mayer írta:Welcome to Felsőoktatás... üzenetem minden fiatalnak, aki középsikolás, netán hálistennek áltiskolás: Addig élvezzétek amíg lehet...
Én meg azt mondom, hogy a felsőoktatás is lehet kellemes(ebb), ha nem egyetemről van szó. :-P Én ezzel a 2 éves OKJ-s sulival pl. megvagyok, mint hal a vízben. ^^ Egyetlen hátulütője, hogy rendesen 8-ra kell járni, mint gimiben is (kivétel szerda és péntek, akkor 9-re.) Viszont senki se balhézik hülyeségek miatt és nincs terror, mint az én gimnáziumomban volt. Szívesebben megyek bárhova, mint oda vissza. -__-"
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nos... nem lesz sorsolás... nem lesz szórás (még :D)... hétfőtől hivatalosan is Japánt tanulok... végre :) Kedden meg lesz az első bevezetés a Japanisztikába... de egyelőre a hétfői Retorikára vagyok kiváncsi :-P Szakcsoportvezetőnk enyhén utalt arra h ez az óra az alvásról fog szólni :) ("És akkor reggel mindenki kialussza magát a délutáni nyelvórákra..." :))

Amúgy meg... népszerű ez a japán... "sajnos" ;)
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Én nekem meg még nincs is órarendem mert SZ@R B*Z* Neptun (uszoda) el van romolva!!! KB ha emiatt nem fog beférni az órarendbe a hangszer és a japán akkor /me öl butít és nyomorba dönt...
Ja és nem tudok se tárgyat fölvenni, se bankszámlaszámot leadni, és úgyis ráparáznak, hogy miért nincs még leadva...
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

"A rendszer üzelmetető számítógépek..." blablabla > HALÁL a NEPTUN.net-re!!!!!!!!!!!! Ilyenkor tudja az ember igazán értékelni a régit :D Ha továbbra sem lesz elérhető lehet nekem is hikarié-hoz hasonló órarendem lesz, aminek majd a felére nem kell bejárnom, mert ismétlem őket :neutral:

ja hopsz, hova tűntek a rangok?
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

jéé...eltűntek ezek a "haladó" meg megszállott" jelzések a fórumról és mindenki fórumozó lett (kivéve persze azt, aki moderátor vagy admin:P) tökpoééén:D:D:D::D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

még az újonc megvan azért :)
Kép
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Doom írta:Mesi na de ha sósav meg klórgáz meg mittomén akkor fltételezem hogy kémia tanár.. na de akkor meg mi a fenét akar itt a fogamzásgátlásos élménybeszámolóval..? Az böven kimerítí a biológia tan fogalmát.. gondoltam arra hogy osztályfönök.. de akkor meg mit érdekli..? netán kémia biosz szakos egybe? :shock:
Hát azt hiszem kémia és számtech szakos,de betették biosztanárnak.
Egyedi módszerei vannak, biológia óra keretében pásztorórákat tartalmazó kazettákat nézet az osztállyal (afiúk nagy örömére) felvilágosítás gyanánt. :weh:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Na szerintem nagyon jó ötlet volt, megváltoztatni a rangokat, mert a fórumozók nem azért fognak feljárni, hogy minél nagyobb rangjuk legyen, hanem azért, hogy kulturáltan beszélgessünk animékről meg más dolgókról. :D Amúgy miért nem hagytátok meg Rage nek a Moderátor / Terminátor rangot, mert az elöbb az volt. :D Jobban tetszett, bár ez a Moderátor rang a megfelelő, csak a másik vicces volt. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Újonc van 25 postig, utána Fórumozó. A speciális rangok maradtak.

Ryou:

Kód: Egész kijelölése

<@^Rage^> visszatettem "moderator"-ra mer tul hosszu volt az elozo es szarul nezett ki
Egyébként előtte egy nagyon rövid ideig "valami" volt, mert nem tudtam mit kitalálni. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Az volt a rangod, hogy Valami? :D Hát ez kicsit fura. :D De a Moderátor hiteles, szal szerintem maradjon ez. :D
Na megnéztem a Bleach 20. részét, nagyon jó volt, főleg az a része amikor Ichigo szinte megölte Urahara-t a Zengatsuval, de talán mára ennyi elég volt, megyek lefekszem. :D Majd holnap leszek.
Aludjatok jól. :D
Ami azt illeti, meg van még a Megamisama 1000 fölött. :D
Hát asszem Zelmornak van Wavemaster, meg paTKánynak az A 8.Aasu rangja, legalább is én ezeket láttam eddig.
Ami azt illeti meg még 1 Szerk.:
Szerintem Hikarinak meg Yukimurának, vagyik az adminoknak vagy AoiAnime Staff, vagy AoiAnime Admin legyen a rangja, bár ők tudják, nincs bele szolásom, csak egy ötlet, mert szerintem úgy jobban nézne ki.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Ryou írta:Na szerintem nagyon jó ötlet volt, megváltoztatni a rangokat, mert a fórumozók nem azért fognak feljárni, hogy minél nagyobb rangjuk legyen, hanem azért, hogy kulturáltan beszélgessünk animékről meg más dolgókról.
:goodpost:

Egyébként a "megamisama" (és gondolom, ha lenne, a "kamisama") rang is megmaradt...
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Öhm, elképzelhető, hogy nem fogalmaztam elég érthetően, most megpróbálok: a Ryou és Rossi által említett rangok mind speciális rangok, amik pedig - mint már említettem - megmaradtak.
Hikari és Yukimura rangja pedig szerintem jó így, hiszen tulajdonképpen ők az AoiAnime (övék a tárhely, a domain, ők programozzák a siteot stb., egyszóval mindent). :cool:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nekem csak ez a sötétkék csík nem tetszik, jobban nézett ki tömbökre osztva. A tiéd miért maradt úgy, Rage?
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Az enyém sem maradt úgy, Ctrl+R. ;)
(Nekem speciel jobban tetszenek ezek a kis vékony csíkok - a "tömbökre osztásnak" már nincs értelme egyébként, mivel nincsenek rangfokozatok.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

madfist írta:"A rendszer üzelmetető számítógépek..." blablabla > HALÁL a NEPTUN.net-re!!!!!!!!!!!!
Sovány vigasz, de akkor legalább már tudom, miért nincs még fent a cucc.
Mesi írta:Hát azt hiszem kémia és számtech szakos,de betették biosztanárnak.
Egyedi módszerei vannak, biológia óra keretében pásztorórákat tartalmazó kazettákat nézet az osztállyal (afiúk nagy örömére) felvilágosítás gyanánt. :weh:
Ok, ezt már nem bírom. ::japhaha:: A "víz helyett sósavat iszom", és a "klórgázzal oszlatom szét a népet" dolgain is jókat vigyorogtam, de ez most beütött. XDDD Mellesleg minimum valami terminátor lehet, ha az ennyire "agresszív" kémiai anyagok sem hatnak rá. :D (Mondanám, hogy "én bezzeg nem fogtam ki egy ilyen tanárt 12 év alatt", de mivel láthatóan ön- és közveszélyes, talán nem annyira kár. :)) Mondjuk ha nem biosz szakos, akkor nem csodálom, hogy rövid úton így intézte el a dolgot. XD
Rage írta:Öhm, elképzelhető, hogy nem fogalmaztam elég érthetően, most megpróbálok: a Ryou és Rossi által említett rangok mind speciális rangok, amik pedig - mint már említettem - megmaradtak.
Jó, de azért gondolom egyesek "előrendelés" alapján kapták, különben pl. minden 460 post körüli embernek "A 8. Aasu" rangja lenne, nem csak paTKanynak, 500 fölött pedig jönnének a "Wavemaster"-ek. :wink:
Egyébiránt jó ötletnek tartom ezt az újítást, a tömbök eltűnését főleg. :)
Kép
Lezárt