Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Goshujin-sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.08.25. 07:38
Tartózkodási hely: valahol ott

Hozzászólás Szerző: Goshujin-sama »

ez az anime eléggé ... :roll: :roll: :roll:
Az életben a legfontosabb a chips és az Ecchi... és a Hentai...
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Jó hírek! Bizony nagyon jó hírek!

Kép
Kép

Part2 Merchandise! Figurák és kulcstartók. Vége lesz hamarosan a fillereknek! :)
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

hú de soxor hallottam már ezt tőled:P

mellesleg reménykedek énis (uncsik rettentően a fillerek) és ráadásul ezek a figurák annyira édesek, hogy nagyon :D:D:D::D:D::D *Loo akarja mind!!!44négynéégy*

---x---
jah, meg ott hitsugaya-ról és matsumotoról nem is beszélve...reménykedjünk h mind2ben vége lesz nemsokára a fillereknek!!!
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Untam magam, és újra néztem a 8. részt, mert akartam látni egy vérbeli csapat munkát, meg Kakashi Sharingan szemét, hogy csináljak avatárt belőle, majd biztos jól jön, és felfedeztem egy hibát.Lehet régebb is észre vettem, csak nem írtam le.
Na szóval a jelenetben egyik percben Sakuranak piros ruhája van szokás szerint, Tazunanak meg barna, majd a következő percben fekete van mindkettőn.Ez egy kicsit fura.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

202. rész : Mézes madzag effektus. Semmi különös nem történt a részben, régebbi jó harcokat mutattak. Special guest-nek volt Jiraiya, aki Orochimaru barlangjában volt. Naruto megkérdezi, hogy mikor lesz már az edzés, mikor mennek már el, Jiraiya mondja, hogy ne kapkodja el, ez most egy speciális alkalom (a fenébe már). Mutatták Sasukét és Orochimarut is, de csak nagyon kevés ideig. A reményeken ez ismét rontott, mivel most Jiraiya tuti, hogy még 25 részig nem fog megjelenni. Most az opening fog mindent eldönteni. Ha van benne hint a Kakashi Gaidenre vagy Part2-re, akkor rulz, de ha nem, akkor mégegy filler szezon.

Chapter 325: Shikamaru ötlete működött. Kiderül, hogy ez az átok technika csak addig érvényes, míg Hidan a körben tartózkodik. Shikamaru az árnyék technikájával kivitte őt a körből, és Asuma egy shurikent dobott Hiden fele, ami a fülét megvágta. Asuma füle nem sérült meg, így az alkalmat megragadva, Asuma levágta Hidan fejét. A fej szépen elgurult, de elkezdett beszélni. Lecseszte Kakuzut, hogy miért nem segít neki, mire Kakuzu azt válaszoljam hogy megbeszélték, hogy nem avatkozik bele a harcba. A chapter úgy végződik, hogy Kakuzu felveszi Hidan fejét, és Hidan ordibálja, hogy vigye el a testét is. Hogy most menekülés lesz, vagy még harc, azt nem tudni. =)
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Egyébként nekem nagyon tetszenek a kúlcstartók.Főleg Gaara és Kakashi.Naruto -t kicsit ellötték, mert kék helyett fekete és narancssárga szinű a ruhája. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ryou írta:Naruto -t kicsit ellötték, mert kék helyett fekete és narancssárga szinű a ruhája. :D
timejump után nem lesz fekete? :P
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Amiatt visel naracssárga feketét, mert ez már a Part2-es Naruto (alias, 2.5 évvel késöbbi version). :)
És nem, nem 2.5 évvel késöbb rajzolták! Még mielött félreértés tőrténik!!!! :wink:
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Aham, kösz, mostmár értem.
Feketével szerintem jobban ál.Talán mert Fekete és a Fehér a kedvenc "színem". (azért írom idézőjelbe, mert ezek nem színek, de akkor hogy mondjam? :roll:)
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Úúúú yee a 202. gagyi rész végén végre valami frissítő is van ami valóban reménységet ad, a fillerek végének, ez már jó jel, remélhetőleg télleg 1-2 rész és move-olódnak az érdekesebb dolgok felé. ::japhaha:: ::jthrill:: ::jhihi:: ::hehe:: ::jsmile:: ::japhaha::
Sagara ready for Action...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Ja, például, hogy Sasuke kinyírja Itachi-t. :lol: Sharingan vs. Sharingan. :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Sagara, ki kell várni az openinget, akkor majd minden kiderül. :)

Chapter 326: Hidan fejét levágták, mégis él. Shikamaru elérte a határát, sajna nincs túl sok chakrája. Mi maradt? Kotetsu és Izumo lép támadásba. Izumo vizet fúj, Kotetsu meg valami tüskés kagylófélét idéz meg, és azzal támadja meg Kakuzut. Kakuzu minden bizonnyal valami bábú féle, mert a kezei lenyíltak, és fonalak kapták így el Kotetsut és Izumot (na meg azzal teszi vissza Hidan fejét is). Mint már mondtam, Hidan fejét visszatették, ideje támadni. Asuma még megpróbál vágni egyet, de Hidan a kaszáját használja. Nem Asuma a célpont, Hidan magába állítja a kaszát, és visszaáll a körbe. Asuma ugyanezt megkapja, mert még mindig meg van átkozva, a sérülések súlyosak, és végén Hidan átszúr egy kardot a szíve mellett. Úgy tűnik, Asuma meghal.
Kép
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Amikor itthon vagyok, általában mindig megnézem az RTL2-n. Nekem bejön^^; bár a szemek rajzolása nem tetszik...
Kakashi, Sakura RulzZz!
Kép Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ne, ne az RTL2n nézd. Ott iszonyatosan meg van vágva. Kezdd el az elejétől nézni, japánul.. =)

BTW :

Kép
Time Jumpos Naruto az endingben? :)
Interesting.
Naruto op 9 : http://www.youtube.com/watch?v=3zTvtnlEZwg
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Yay, pénzspórolás az animáción! :cool:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Rage írta: Yay, pénzspórolás az animáción! :cool:
Nekem is pont ez jutot eszembe. :-P
Egyébként meg ez a stílus ahogy Naruto harcol baromira nem rá vall.
Naruto mióta jó taijutsuban? :lol:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Az opening óta XD

Ending 15: http://www.youtube.com/watch?v=DyVyi0oawec
Time Jump Naruto van végén benne egy kicsit. Végre valahára valami jelzés és nem fanok által levő "Ez biztos azt jelenti, hogy vége a fillereknek, merthogy xyblablablakenyér..."
Ez a Time Jump jelzés tetszett az endingben, amúgy szerintem baromira béna lett.. :-P
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

idáig nem igazán érdekelt az anime, de a conon megnéztem a rövidfilmet (XDDDDD) és a movie-t is és egész jó volt. érdekesek a szereplők és jók voltak a poénok. ha lesz időm, lehet majd megnézem a sorozatot is
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

csupán a 15. résznél tartok.. de mi az a Time Jumpos Naruto? Olyan mint mikor Goku SSJ lesz?:) És mik azok a fillerek? (a névből következtetve kkitöltő részekre gondolok, mint mikor goku és freeza egy hónapon keresztül küzdöttek^^)
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

DeluksZ : most elmagyarázok mindent. :D
Fillerek : Történet/történetek, amik nem kapcsolódnak a mangához. Karakter fejlődés nem igen észlelhető benne, néha akad egy kis kivétel. Naruto esetében itt a fillerek arrol szólnak, hogy a történet nem halad semmit, Naruto néhány csapattal megy mindig misszióra, és nagyon lefaragják a karaktereket. Egy két karakter elvesztette azt a jól felépített jellemét. Itt a fillerek igazándiból a 135. rész óta mennek, egészen mostanáig, de a kis fény már látható, hamarosan vége lesz, mert azért a Studio Pierrot sem hülye (ennyire).

Ehhez kapcsolódik a Time Jump. Ha nem lettek volna fillerek, akkor úgy a 138-139. rész környékén lett volna egy ugrás az időben, hogy 2.5 évvel késöbb folytatódik a történet. Így jön ide ez a kép, hogy 2.5 év múlva Narutonak fekete-narancssárga lesz a ruhája, és a headbandjén a az a vászon anyag vagy mi, az is hosszú lesz.

Ha majd 1x eljutsz a 135. részig, akkor majd kezdd el olvasni a mangát a 236. chaptertől.. :-P
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Ohh köszönöm:) Most egynelőre magyar szinkronos, DVDn kiadott "Csillagközi Fejvadászokat" nézek, de azután rágyúrok a 135. részig:)
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Remélhetőleg Naruto új ruhájával a régi minőségibb animáció is visszatér majd lassan a sorozatba. OP-ED-ek kellemesek, de nem lesznek kedvencek.
Végre volt Jiraiya. :D
Neji plüss meg ::daisuki::
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Hát, nem tudom, hogy mi ütött a Studio Pierrotba, de ami most ebben a tripla részben volt...

202-204:
- JÓ történet. :shock:
- Szuper animáció! :shock:
- Genjutsu támadások alatt CG, és egész szép! :shock:
- Kevés flashback, értelmes harcok, aránylag jó viccek! :shock:

Összefoglalva, messze felülmúlta az eddigi filler részeket. Már szinte olyan érzésem támadt, mintha ez már nem is filler lenne, és elfelejtettem néhány chaptert elolvasni a mangában. :)
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pata írta:- JÓ történet. :shock:
- Szuper animáció! :shock:
- Genjutsu támadások alatt CG, és egész szép! :shock:
Lehet, hogy a vezető animátorok visszajöttek az 1 éves szabadságról. :-P
Akatsuki továbbképzés :D
Kép
Kép
Kép
hurka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.10.09. 20:50

Hozzászólás Szerző: hurka »

Pata írta: - Szuper animáció!
én sajnos ezzel nem értek egyet.. pl ugy kb a 30. percben ahol gai sensei, hinata és kiba, tsunade irodájában beszélnek... alig stimmel az ajkuk mozgása a szöveggel és maga az arcok animációja is beszéd közben elég rémes... sokszor csak a szájuk 'tátog' egy változatlan archoz...

igazából a történetet sem igazából vettem h. most mivan... nagyon zavaros főleg a végére. vagy lehet csak eleve fáradtan kezdtem neki és 1 órán keresztül volt ami nem jutott el az agyamig.
Válasz küldése