Egy-két (értsd 'sok') hülye kérdés...

Itt lehet kérdezni, ha nem megy, nem érted, elakadtál, vagy egyéb kérdésed van.

Szeretsz hülye kérdéseket feltenni?

Igen
67
41%
Nem
18
11%
Nemigen
22
14%
Hülye kérdés...
55
34%
 
Szavazatok száma: 162

Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Az se rossz :)
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Urzu7 írta:Köszi.
Kövezzetek + elnéztem a routert. Összekevertem a modemmel ::reliev::
Nem csak sima kövezés kövezés!!! Épp most akartam esszét írni neked arról, hogy hogy kell 1 routert gyári beállításokra visszanyomni (körbenéztem googlebarátomnál és vettem egy fincsi 125 mbites Wireless routert is :D) erre nee. Ez kicsit lesokkolt. Gondolom a modemmel minden rendben, router is jól szuperál, használd egészséggel...
Ja és a baltás dolog nem is olyan elszállt. Legutóbb amikor 1-2 hete komolyabban nekiálltam gépet szerelni előkerült a fémfűrész (Lemezpartícionáláshoz ugye: mit kezdjek én 250 gigával? Erre így nem rakhatok oprendszert... Most van egy 203 és egy 35 gigás darab. Igen-igen 203+35 az nem 205, de csorba volt a fűrész úgyhogy nem tudtam pontosan és egy kevés kárba veszett...)
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

SoonDead írta: Gondolom a modemmel minden rendben, router is jól szuperál, használd egészséggel...
A modem tényleg jó de router barátom megmakacsolta magát.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

250GB=~238,41GiB az egész játék az 1024es és az 1000es váltószámmal. Marketingfogűás a vinyóknál, szal nem a fűrésszel van a baj.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Vki tudna nekem mondani filozofalgatos animeket, olyat mint az Angel's Egg, meg az NGE..egyik ismerosom kerdezte, h en mint nagy animes mondjak mar neki ilyeneket, es nagyon leegtem, mert en ezekben annyira nem vagyok otthon..egyetlen halovany otletem a Lain volt..
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Lain jó ötlet, kérdéses, hogy mennyi animét látott eddig, mert lehet hogy ha az első között van, besokallhat tőle.
Boogiepop Phantomot tudnám még ajánlani, meg Haibane Renmeit (azt nagyon, szerintem azt nézze.)
Hasonló műfaj még a Paranoia Agent és a Texhnolyze is. Úgyhogy van miből válogatni :wink: Utóbbi kettőt még nem láttam, arról nem tudok véleményt mondani...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, a Haibane Renmei-el en is probalkoztam, de azt mondta az annyira nem koti le igy elso meselesre, de h majd megprobalja...a Boogiepop Phantom-rol nem hallottam meg, annak utananezek majd koszi...(meg a Paranoia Agent-nek is..) Amugy meg a Cowboy Bepop-ot is latta...es tetszik neki az is...jaj, nem tudom, na majd azoknak utananezek..
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

az (állítólag) AHQ féle Solid State Society lejött egyáltalán valakinek, mert nekem 98,3%on toporog és egy csomó helyen már azt olvasom, hogy FAKErék van a dologban.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Van olyan szolgáltató/kliens, amivel lehet 10 megánál nyagyobb mellékletet feladni e-mailben? Outlook visszadobta, Gmail, Freemail, Mailbox nem engedi.... :whelp:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

hát pedig a gmail-ben épp az a poén, hogy gyakorlatilag végtelen mennyiségű leveled lehet, és nagy fájlokat is lehet küldözgetni (én asszem kaptam már 9,6MBsat is), de egyszerűbb ha inkább felteszed valami ingyen tárhelyre (mint a rapidshare vagy a sendspace...), mert emilben az átalakítás folyamán megnő a fájl mérete (ha még jól emlékszem számtech alapjai óráról)
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

madfist: én hajlok rá, h fake, egyrészt az ahq lapján sincs kint (ez még betuudható lenne a Bandai fenyegetőzésének), de miután kétszer is lejött és az mplayer sem volt hajlandó lejáccani, ezért kénytelen vagyok elhinni.

anubys: illetve még ott van a yousendit.com. 100 megáig feltöltesz, egy hétig megtartják, küld egy emailt a címzettnek, és az leszedi. eccerű&naccerű :D :D
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

::jthrill:: ::jthrill:: ::jthrill:: Router probléma megoldva most jön utorrent problemo_oooo
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Olyan problémám akadt, hogy van egy albumom mp3-ban a gépen, amit ha kiírok CD-re csak végig csönd lesz... :weh:

Hogyan lehetséges, hogy kiírás közben eltűnik a szám, és hogyan lehetne orvosolni?



Edit:

Megnéztem, és csak a winamp játsza le hanggal, próbáltam Blaze Media-t, MediaPlayer-t, Nero-t, de mindnél csak az üres csönd van. Nagyon kellene pedig ez az album. :whelp:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

A válaszhoz előbb meg kéne nézni tüzetesebben azokat az "mp3" fájlokat. Nem tudnál belőlük egyet feldobni valami tárhelyre?
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

512vel megéri mmorpg-zni (konkrétan SW:Galaxies->megint ingyen kipróbálható 14 napig :D csak esetleg győzzem leszedni azt a ~4gb-t ami kell hozzá :? )
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Tud valaki oan oldalt ahonnan avatart lehet letölteni föleg gif kiterjesztésben :?:
Matyi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.04.15. 19:15
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Matyi »

anubys írta:Van olyan szolgáltató/kliens, amivel lehet 10 megánál nyagyobb mellékletet feladni e-mailben? Outlook visszadobta, Gmail, Freemail, Mailbox nem engedi.... :whelp:
http://www.2big.hu/
Avatar
uncle
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006.11.02. 12:34

Hozzászólás Szerző: uncle »

Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogyan vannak sorrendben a Rurouni Kenshin OVA-i? Most néztem meg ugyanis a Meiji Kenkaku Roumandan-Tsuiokuhen-t, de nem tudom melyikkel folytassam, ugyanis erről az egyről tudtam, de találtam többet is. Meg akarom őket nézni, még a sorozat előtt, legalábbis, ha van még olyan OVA ami előtte játszódik.

Előre is kösz,
uncle
Avatar
Goshujin-sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.08.25. 07:38
Tartózkodási hely: valahol ott

Hozzászólás Szerző: Goshujin-sama »

Vki segítsen !!!

Mondjatok már egy programot, amivel a feliratot az animéhez lehet rakni.(a lejátszás kövben pl.: Windows Media Player 10 )
Az életben a legfontosabb a chips és az Ecchi... és a Hentai...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat en tudom a VLC media playet, meg a BS playert..azokhoz mindkettohoz illeszthetsz feliratot..
Avatar
Goshujin-sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.08.25. 07:38
Tartózkodási hely: valahol ott

Hozzászólás Szerző: Goshujin-sama »

de HOGY ???
Az életben a legfontosabb a chips és az Ecchi... és a Hentai...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Marmint melyiknel? A VLCnel nem igazan tudom azt majd megkerdezem..ill ugy tudom h font van egy olyan h Audio meg Video es ott lehet Disable-olni, vagy azt mondani h Track 1, es akkor nalam pl az Chibi Megamisamasnal nyelvet meg feliratot is lehetett valtani, de ez nem mindig mukodik..viszont BsPlayernel ha elinditod, akkor vannak alul kis butykok, es van egy olyan h s van az aljaban..de leven keptelen vagyok jol elmondani --->tessek szoval arra katt, es akkor be tudod illeszteni..es altalaban feheret rak be, h miert azt nem tudom, es akkor a kepre (marmint filmre) jobb klikk es ott a subtitles alatt varialhatsz..remelem sikerul ^^"
Avatar
Goshujin-sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.08.25. 07:38
Tartózkodási hely: valahol ott

Hozzászólás Szerző: Goshujin-sama »

nekem nem ilyen a BS Playerem
Az életben a legfontosabb a chips és az Ecchi... és a Hentai...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Es ha hasonlo lehetetlen h mukodjon? Ugyanilyen elven? Nem letezik h nicns egy ugyanolyan _s gombocska... :shock:
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Ctrl + L. :wink:
Válasz küldése