Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem ez a talalkozzunk Ran'Tao-val cimu dolog es emlekezzunk a multra, sajnaljuk szegeny Bounto-kat vhogy ugy h van gaz..es Ishida-t usse le mar valaki, mert mostmar nemcsak bena hanem egyre inkabb irritalo is!! :mad:
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Én azt nem értem, hogy hogy van az, hogy Ran'Tao a s*ggéből olyan Shotgunt húzott elő amivel 1-2 lövéssel padlóra küldte Kariyát? Legalább utalás lett volna ilyesmire korábbról...

Ishidáról annyit, hogy mindig behűtök egy üveg pezsgőt amikor megemlítik, hogy "nagyon önveszélyes/instabil fegyver bizony az övé ami bármikor felrobbanhat és a használójával együtt megsemmisülhet"... Sajnos erre azóta várunk. (Mennyire stílus lenne így kiírni Ishidát a sorozatból? :D)
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

SoonDead írta:(Mennyire stílus lenne így kiírni Ishidát a sorozatból? :D)
Bleach-klisé: A Bleachben SENKI nem hal meg XD
Ha mégis, az csak azért fordulhat elő, mert az illető nincs az eredeti szereplőgárdában... De most halál komolyan, szerintem Maki volt az első komolyabb hulla a hollowokat és a bountokat leszámítva, pedig ő még sünigumi is volt, meg kötötték Kenpachihoz, meg minden. Kicsit meglepődtem, mikor a jó öreg Ken-chan bepadlóztatta, még ha ő is csak filler-boy volt. :D
Arra leszek kiváncsi, hogy majd rosszcsontéknak halnia kell-e, ha valaha is eljut odáig a történet és Ichigo barátunk. Pl. Ichimaru ex-taichou halálát már most borítékolom, mivel ő a kedvencem (és az én kedvenceimnek rossz szokása, hogy rendszerint meghalnak). :x_x: Ennél már csak annak "örülnék" jobban, ha kiderülne, hogy NEM, nem Kozsó taichou a főboss, őt végig egy nagyon nagy és nagyon csúnya hollowking (vagy valami hasonló) irányította a háttérből... :wwall:

No de mára elég is a találgatásokból, elvégre még "csak" a 105. résznél járunk. :dirr: Én eléggé kizártnak tartom, hogy Ishida elhaljon, az túl meglepő fordulat lenne.
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Ha Gin meghal,mennek a rakéták... :cool: :-P
SoonDead:az a pezsgő üvegestül fog a nyakadra rohadni,mert Ishida még a 682. fillerfillerben is előmászik a lehegesztett fémkoporsóból,hogy a visszacsapó lézeríjjal( Quincy 2010 TM) bosszút álljon a gonosz Bundy-kon,amiért meg merték dobálni pattogatott kukoricával szívbéli jóbarátait,a shinigamkat...ajjajj,tényleg jó lenne,ha vége lenne már a fillereknek :(
Hanatarou desu.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Ishida az utsó kvííínsíííí :-P ha meghalna az megváltás lenne a nézőknek, de mivel még az 'elején' járunk az animenak, ezér biztos h parádézni fog jó pár részben még. :mad:
Siklara: Egy csomót karaktert szétszabdaltak már..csak érdekes módon mindegyik túlélte a halálos sebzéseket :shock:
SoonDead: De azér nem rossz fegyver, ha még hülyeség volt belerakni a részbe akkor is :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Karasu írta:Ha Gin meghal,mennek a rakéták... :cool: :-P
SoonDead:az a pezsgő üvegestül fog a nyakadra rohadni,mert Ishida még a 682. fillerfillerben is előmászik a lehegesztett fémkoporsóból,hogy a visszacsapó lézeríjjal( Quincy 2010 TM) bosszút álljon a gonosz Bundy-kon,amiért meg merték dobálni pattogatott kukoricával szívbéli jóbarátait,a shinigamkat...ajjajj,tényleg jó lenne,ha vége lenne már a fillereknek :(
De azért a Golden részek még mindig jók a 104-estől eltekintve. Kíváncsi vagyok a filler utáni részeknél, hogy az arrancar-oknak milyen lesz a hangszínük.:D
Real World Espada
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

106: A Bounto-s történet szál a végéhez közeledik, végre. A rész elején egy kis nosztalgia Kariya múltjáról, el lesz magyarázva h hogyan "olvad" össze a dolljával, meg h mért lesz ien négátív karakter, stb...Megjelenik a 'közkedvelt' Ishida és kezdődik a harc Soul Society-ban...persze, a Quincy nem tudja egyedül bealázni Kariyát, mert az íjja eléggé szétesőben, szal Ran'Tao néni besegít, a lehetőség megvan, h vége legyen a 'főbounto-nak', de természetesen kimarad...a végén Ishida íjja darabokra esik és megjelenik Ichigo...

Új opening és ending animáció, a számok maradtak a régiek. Szerencsére a grafikán valamelyest megint javítottak a múltkori mélypont után. A bounto-zás után nagyon valószínűleg nem fogunk látni Arrancarokat még :cry: , legalábbis az új openingből erre következtetek....
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nurrik írta:Új opening és ending animáció, a számok maradtak a régiek. Szerencsére a grafikán valamelyest megint javítottak a múltkori mélypont után. A bounto-zás után nagyon valószínűleg nem fogunk látni Arrancarokat még :cry: , legalábbis az új openingből erre következtetek....
Nurrik, két szót mondok: Movie Promo

Mivel hamarosan lesz a mozikban a bleach movie, emiatt most azt tették be openingbe és endingbe. Narutonál is ugyanez volt a nyáron, mikor a hármas moviet leadták.

106: Mostmár legalább tudjuk Kariya múltját. Hát, Ishida ismét alakított.. ^^'
Abszolút nem értettem, merthogy RanTao reiatsu-ja szivárog össze-vissza, ő összegyűjti... nem lett volna egyszerűbb, ha azzal a vörös nyillal már Kariyára lő???
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jezusom, mar epp szet akartam esni, h ki latta mar az uj openinget, merth uj filler arc van a nyakunkon..de Pata, neked legyen igazad!!^^"
Ez a resz ujfent felesleges es irritalo, de sebaj kozeleduk a vegehez..
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Pata írta: Nurrik, két szót mondok: Movie Promo
Pata: Ámen.

Elég ostobán jön ki h ott van egy kickass reitsu, amivel simán darabokra lehetne lőni Kariyát, és csak úgy ellövi a levegőbe...yah persze elfelejtettem, minimum 5 részes harcnak kell lennie....buhhh...amúgy, mintha levitték volna Kariya erejét...mert eléggé béna volt, vagy csak öntelt és minden hülyeséggel meg lehet lepni... :neutral:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ishida nem robbant fel! Amennyit papoltak róla, hogy előbb-utóbb a levegőbe repül, legalább egy kis robbanást csinálhattak volna. :D Vagy legalább azt a bazi nyilat belelőhette volna Kariyába. Mondjuk akkor meg kivel harcolt volna Ichigo az elövetkező három (optimista vagyok) részben.

A mozi promo meg nagyon ígéretesnek tűnik. Bár a főszereplő csaj zavar egy kicsit. Csak nekem tűnik úgy, hogy túlságosan hasonlít Rukiára?
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

szerintem csak külsőleg hasonlít Rukiára. amúgy nagyon ígéretesnek ígérkezik a mozi, csak félek, hogy kegyetelenmód összecsapják a sztorit. az alapján ami az op-ban kiderül, penge (annak ellenére, h filler) 6-8 részt össze lehetne hozni... (álmodik a nyomor... :S)
Ishida meg hülye. valaki lőjje le.
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Ya, az a csaj érdekes volt, elég sokat 'legyeskedett' a narancs sárga hajú barátunk körül...furcsáltam is... :weh:

Amúgy a feje az hasonlít Rukiáéra (alakban), de a szemei erősen elütnek, legalábbis színben mindenképp...nem is beszélve a hajáról. Várom a múúúvit....
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Ha minden igaz, a Memories of Nobody movie dec. 16-án jelenik meg és szerintem is ígéretes a cucc, a mostani vontatott részeket mindenképpen könnyedén bealázza quality téren. A csaj nekem kicsit furán kilógónak tűnt a karakterdesignjával, de simán elmehetne Urahara valamelyik csicskuszának a bótba. ^^ És lesz sokat kawaii Ukitake taichou (igen, ezek a moviek és egyebek arra mindenképpen jók, hogy a hanyagoltabb szereplők is "kiélhetik magukat"), ez vígasztal valamelyest, ha már gyagya Gint oly' régóta kénytelen vagyok nélkülözni és ez most sem lesz másképp. :neutral:
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

siklara írta:..lesz sokat kawaii Ukitake taichou...
Elnezest a fangirl mode-ert..de..de ez most kikivankoziK belolem h IGEN, IGEN VEGRE!!! Szegeny elhanyagolt kis Ukitake kecsegtetoen sokat (mintegy 5 masodperc erejeig) benne volt az Openingben, ergo lehet h lesz osszefuggo 5-6 mondata is a filmben.. ::daisuki::
Amugy nekem az is jo ha baromi igenyesre megcsinaljak a grafikat, es az opening alapjan ez ugy tunik ossze is fog jonni, egy kicsiket elvezkedhetek mar vegre, es csorgathatom a nyalamat..
Nekem a csaj haja meg Renjisnek tunik egy kicsiket, de lehet h egy kicsit bekattantam mar..O.o
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

A lényeget hagytátok ki! Az introban senki nem vette észre Rukia mit csinált a kardjával? Shinkainak tűnik! :D Ezt már mióta vártam! Szegény Rukiát már mióta hanyagolják...

A rész... Hát. Izé. Annyira nem volt rossz. Az már egy igen pozitív tény, hogy egyszer nem néztem meg mennyi van még hátra, szal 20 percig egyszer sem jutottam túl a kritikus unalmi határon. Ez is valami.
Ishida persze megint annyira gyíkarc volt, hogy az már vicces. Fölöttem már itt kifejtették, hogy igen azt a piros behemót nyilat ami kb Ran'Tao egész Reiatsuja kontrollálatlan formában Kariyára kellett volna lőni és úgy kb. skippelni lehetett volna az Ichigo BanKaiozik (kb úgy mintha csak leugrana tejért a közértbe) vs. Kariya susog (mint mindig révén hogy ilyen nagyon változatos harci stílissal rendelkezik) stílusú - tartalmilag, történetileg és mondanivalóilag pótolhatatlanul/iszonyatosan fontos - csodás következő epizódot.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

IloveRenji írta:Nekem a csaj haja meg Renjisnek tunik egy kicsiket, de lehet h egy kicsit bekattantam mar..O.o
Nem kattantál meg, a csaj szerintem pont úgy néz ki mint Renji és Rukia közös gyereke. :D

Egyébként közületek találkozott már valaki az angol szinkronnal, vagy csak én kínzom magamat?
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

SoonDead írta:A lényeget hagytátok ki! Az introban senki nem vette észre Rukia mit csinált a kardjával? Shinkainak tűnik! :D Ezt már mióta vártam! Szegény Rukiát már mióta hanyagolják...
én speciel érzrevettem, ültem is így-> :shock: vagy egy perecet, közben 3szor tekertem vissza :dirr: csak addig nem akartam megemlíteni, míg ki nem derül számomra, h shikai v bankai^^"
Kép
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Áhh, bennem, mikor Ishida megjelent, felcsillant egy reménysugár, mert az elején nem is volt annyira rossz. De aztán visszaesett a sajnos most már szokásos szerepébe.
Az opening meg az ending nekem tetszett, Ukitake taicho télleg milyen szépen meg volt rajzolva, és Chadot is láthattuk mosolyogni :wink:
Az egyetlen zavaró momentum (másodszorra visszanézve is) az ending eleje, mikor Ichigo nézi a kardját. Kicsit érdekes az a beállás, olyan... szokatlan, de lehet, hogy csak nekem.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Most már bizonyítottan a 88. epizód volt a fillerek grafikai mélypontja:

Kép

Bya-kun hová tetted a fejed!! :D
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

104. rész sztem ezt is felülmúlta lámulásban....
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Nagy a fejetlenség a Seireiteiben... :shock:
Hanatarou desu.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ó, naiv Mariko...mindig van rosszabb..1. es 2.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

IloveRenji írta:Ó, naiv Mariko...mindig van rosszabb..1. es 2.
Ya, hát egen, az a bizonyos 104. rész....ehhh..... :mad:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Volt elvileg egy official bejelentés, hogy a Bleach fillereknek akkor lesz vége, mint a Naruto fillereknek. Ez most vagy január közepén, vagy a legrosszabb esetben Február 15.
Kép
Válasz küldése