Green Green

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Beköltöznél ebbe a suliba? :)

Minden vágyam egy ilyen suli!!!!! ;)
14
67%
Kipróbálnám
4
19%
Kihagynám, ez maradjon meg csak az őrülteknek! :P
3
14%
 
Szavazatok száma: 21

Avatar
Goshujin-sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.08.25. 07:38
Tartózkodási hely: valahol ott

Hozzászólás Szerző: Goshujin-sama »

Nem értem miért szidjátok a 13. részt,sztem tök kitály
Az életben a legfontosabb a chips és az Ecchi... és a Hentai...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De mint az alairasodban is latszik masfele tendal az erdeklodesi korod min pl nekem..ha megnezek egy (nekem nem annyira jo) ecchi vigjatekot, aminek eleg bizarr a vege, akkor vmi lezarast varok, amirol azt hittem h megkapom a 13.reszben..ehelyett majdnemh hentai-t vagtam hozzam..hat nekem ezert nem tetszik..de en vszleg kivetelt kepezek a tobbiektol mert nekem az elotte levo 12 sem volt tul nagy durranas^^"
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Nekem a 11. részig okés, viszont az eredeti befejezés az...hát igen...eléggé...oan....shit. A 13. rész meg egyáltalán nem illik bele az egészbe...h mi francnak tettek bele egy soft-os hentait? Sztem az egészet elrontotta ez az OVA, akkor inkább hagyták volna úgy az egészet. Mondjuk a sima 12 részben is sztem egy kissé túlzásba vitték az ecchis dolgokat, lehetett volna 'finomabban' is, nah de hát mind1. Szal a befejezéseket eltekintve, nem rossz egy anime, röhögni lehet rajta az biztos :dirr: voted 9

EDIT: Megnéztem az OVA-t is ami ugyebár a sorozat előzménye lenne...it's a piece of shit, történetileg...sehogy se lehet őket összepasszoltatni...2 hatalmas ellentmondás is van benne, pl Midori a sorozat 1. részében elvileg úgy 'jelenik' meg a semmiből a buszban, de az OVA szerint már diák abban a csaj suliban. Az OVA-ban is meg a sorozatban is 'bemutatkoznak' a karakterek egymásnak, mintha nem is ismernék egymást (úgy is viselkednek), pedig az OVA szerint már találkoztak....
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Az OVA csak egy kis plussz azoknak, akiknek bejött a sorozat....legalábbis szerintem.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

sztem csinálhatnának egy folytatás félét új karakterek h a srácok mennek a lánysuliba, mint az OVAban, mert az ötlet az tetszett :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Bár sztem elég jó volt a lezárás, de azért azt én is szívesen elnézegetném... :D
Avatar
Brooklyn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.11.18. 17:32
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Brooklyn »

Csuhúúú :lol:

Hát ez az Anime nemsemmi! Már nagyon rég láttam de még most is nagyokat röhögök rajta magamban..xD
Az a 3 kéjenc (Bacchigu és a másik 2ő) háát.. Ők naggyon dúrvák..xD
Különben látom a nagy többség nem volt megelégedve a 13. résszel..
Igazság szerint énsem .. x)
Tényleg elég dúrván elrontották, lehetett volna ennek egy normális befejezése is, dehát ez van ezt kell szeretni! ^^" (igazság szerint azért valamilyen szinten érthető ,hogy került bele egy kis Hentai, mivel egy Hentai játékból készült maga az anime..^^" )
Különben nekem azért is volt csalódás a vége mert /Spoliler/ :
- Én végig Midorinak szurkoltam a két lány közül!
Szerintem tök aranyos kiscsaj volt(leszámítva az utolsó részben való alakításától..^^") és ő jobban megérdemelte volna Yuusuke-kun szerelmét! Igazság szerint talán ő többet is tett érte..^^"
Na de mind1.. =P
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Milyen befejezést akartatok volna? Összejönnek és kész? Nem láttunk olyat már eleget??
(Ez most nem támadó, ha úgy hangzana... :D)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Hát nemtom az utsó rész átmegy ecchiből hentaiba, nem igazán illik a sorozat többi részéhez, mert a 12 ben csak poénkodtak a dologgal :-P

a "lovey-dovey ending" az illőbb lett volna a sorozathoz..mert pl vki szétröhögi az agyát az első 10 részen, aztán 2 epizódon kereszül drámát néz..és akkor, úgy érzi h nincs befejezve, aztán elindítja a 13. részt, leesik a székéről/ágyáról ijedtében, h "Wtf" mikor meglátja a hentais részeket :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

ak írta:..Összejönnek és kész?..
Pl igen :dirr: sztem az illett volna a sorozat hangulatahoz, meg az elejen tapasztalhato, nem tul magasztos mondanivalohoz..
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Az azért érdekes lett volna... bár, ha megváltoztatják a végét, és nem próbálják meg drámaira venni, akkor összhangban lehetett volna a sorozat többi részével, és nem került volna sor a sokat emlegetett hentai epizódra...
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Nah ma végeztem ki ezt is... hát igen :D Csak azt tudom ismételni amit mindenki: az a 13. rész tényleg katasztrófa volt. Mivel nem voltam előre felkészülve arra h akkor ez most hentai, már a tanárnős résznél kiakadtam. Mármint tényleg nem az a gond h hentai, hanem az, hogy miért kellett egy ilyen aranyos sorozatot így elrontani?
És persze Midorinak szurkoltam... hát ez van :) De nem mondhatom h megbántam volna h megnéztem. A majmok... hát az csúcs volt!!!
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Asami. írta:
És persze Midorinak szurkoltam... hát ez van :) De nem mondhatom h megbántam volna h megnéztem. A majmok... hát az csúcs volt!!!
Szerintem mindenki neki szurkolt a sorozat alatt.
A 13ik rész csúcspontjai (khmmm :-P ) pedig tényleg a majmok. Azon röhögtem egyet, de egyébként katasztrófális. Akkor már inkább az eredeti befejezés.
Mert: Hentai is BAAAAD. Echi is GO(oooo)D!!! :D
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

a 13. rész csúcspontja? a SOROZAT csúcspontja a Majmok szereplése :D

Egyébként igen, korábban is mondtam most is mondom: a 13. részt SENKI ne nézze meg...

Amúgy az az OVA (ami elvileg a sorozat újragondolása) sem valami nagy szám sőt mi több... gyengus.

De kellemes kikapcsolódás a sorozat... az Ova és a 13. epizód nélkül :D
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Az OVA elgondolása, h a srácok mennek lánysuliba..az jó..de maga a megvalósítás ténleg nem hozzá az igazi GG szintet :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Mayer írta: OVA (ami elvileg a sorozat újragondolása) sem valami nagy szám sőt mi több... gyengus.
Az OVA volt előbb, szal fordítva... de egyébként tényleg kevés, én végig sem tudtam nézni a sorozat után.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Green Green

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Az értékelések alapján sokkal jobbat vártam. A három kiéhezett pojáca ténykedése (ami egyébként maximálisan kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát, így a poénok sokszor akár még sértőek is lehetnek) valóban zajos sikert aratott, de sajnos az egész sorozatban ők az egyetlen, értékelhető elemek :(

A történet és a szerelmi szál egy fantáziátlan és erőltetett ostobaság, ami sokáig sehová sem halad, az összes esemény (eltévedünk az erdőben, medencés epizód, bátorság próba, stb.) egy mára teljesen lerágott klisé, a végén pedig még ezt is elrontották a mű-drámázással :wwall: A lányok egytől egyig unalmasak voltak, mert mindegyik csak kimeríti az adott sztereotípia fogalmát anélkül, hogy bármit hozzá tudna adni a típushoz. A rajzolás és az animáció maximum egy közepest érdemel (bár még így is sokkal jobb, mint a 2002-es OVA-ban, ami már végképp igénytelen volt), a zene pedig jellegtelen (leszámítva az openinget).

A DVD-k extra epizódjaiban sajnos a három ütődött már nem szerepelt, így a vaskos perverz-poénokat elfelejthettem, helyette volt egy kis 'lányok egymás közt' amiből következett némi csintalan yuri :oops: Szerencsére csak pár perces epizódokról van szó, arra az egy-egy jelentre még sikerült fenntartania az érdeklődésemet.

A hentai-műfajba tartozó 13.résszel azonban nem volt különösebb problémám. A három majom itt is hozta a formáját, az Ő poénjaik kellően perverzek voltak, a lányok viszont ugyanolyan semmilyenek mint eddig. Bár a sorozatban is csak a doktornő és Futaba ért valamit, ezért szerintem jól döntöttek a készítők, hogy a végén inkább az utóbbival hozták a srácot, nem pedig a szédült Midorival.
Az egyetlen (ténylegesen is megtörténő, nemcsak fantáziált) szexjelenet pedig kegyetlen jó poénforrásként szolgált az azt követő, másnap reggeli 'gyors' beszélgetéshez ::^_^::

Időnként hatalmasakat lehetett rajta nevetni, de pár nap múlva már emlékezni sem fogok az egészre.
5/10
Válasz küldése