Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Erdekes, hogy azt irtak Memories of Nobody-rol (ami meg nagyon sok ido mulva lesz megszerezheto /nyar elejere saccolok kb./), hogy a Soul Society Arc utan jatszodik. Vicces, hogy igy elmeletileg egy idoben utik egymast a fillerrel.

Nagyon remelem hogy Arrancar utan nem megint filler jon (Hideg kiraz ha Naruto fillerekre gondolok), manga ha jol tudom mar Hueco Mundo arc-ban van erosen.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Hááát,előbb-utóbb szerintem újabb fillérek jönnek majd sajnos de hát ezt is túléltük a többit is túl fogjuk! :neutral:

:woff:
Jut eszembe,végre leőhívattam az őszi conon készült képeket és az egyiken Mayer olyan fejet vág hogy még Byakuya is elröhögné magát!Legalábbis nálam ütött.Elég jó képek lettek!Az egyiken(jövünk le a színpadról)bátyám szerint épp Liache hátsóját stírölöm ami nem igaz hisz addigra már rég túl voltam ezen... :dirr: :drop:
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

raz86 írta:Hááát,előbb-utóbb szerintem újabb fillérek jönnek majd sajnos de hát ezt is túléltük a többit is túl fogjuk! :neutral:
Végülis ha nem barmolnak bele nagyon az alapstoryba akkor johetnek a fillerek, max kihagyom oket, tok ugyanaz mintha szunetet tartana a sorozat. Amugy Arrancar utan tuti filler lesz, mert Huenco Mundo arc meg nem fejezodott be. (De remelhetoleg csak 1 filler arc lesz, nem 5millio mint Narutoban)

Tenyleg Renji 6th division Vice-Captain kinevezese benne volt a mangaba? Mert 109-ben (filler utolsó epizod) ugye ez tortenik.

Meg csak 1x neztem meg a sorozatot, de mintha mar valami korabbi reszben is vice-captain rangon lett volna, csak valamelyik masik squadban? Masik meg hogy elmeletileg Renji is Captain rangra lephetne, hiszen tudja a Bankai-t, es ez az egyik utja hogy valaki Captain lehessen (Kiveve Kenpachi, mert ő duelezett :) ). Vagy ez most akkor hogy? Nameg most div 3 (Ichimaru Gin), div 5 (Sōsuke Aizen), és div 9 (Kaname Tōsen) kapitány nélkül figyel. Ez nem zavarja Seireitei belieket? :)
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Őszintén szólva én nem emlékszem Renji előléptetésére a mangában, de már tudja a fene...
moRtiZ írta: Nameg most div 3 (Ichimaru Gin), div 5 (Sōsuke Aizen), és div 9 (Kaname Tōsen) kapitány nélkül figyel. Ez nem zavarja Seireitei belieket? :)
Na ezen már én is agyaltam... Az oké, hogy Gin helyett most Kira rohangál, de pl. Aizen taichou alkapitánya még mindig kómában heverészik Hitsugayáéknál, nem? Egyébként biztos a lehetőség kedvéért lett szabadon hagyva a 3 kapitányi hely; szinte már látom is, amint Ichigo shinigami karrierje csúcsát elérvén felveszi mondjuk a sanbantai taichou címet, esetleg valami fillerkapitányok is bejöhetnek a képbe, akiket aztán jól kinyírnak, vagy Tousen és/vagy Gin visszapártol a jó oldalra etc... :dirr:

De várom már a Hueco Mundos részeket! Nagyon érdekelne már az Aizen-Gin vonal folytatása (Tousen igazság szerint egyelőre nem sok vizet zavart és eléggé kilóg, nem nagyon értem, neki miért kellett átkeverednie arra az oldalra), csúnyán el lett vágva az utolsó nem-filler epizódban. Legalább néha benyomhatták volna őket, amint odaát gonosz terveiket szövögetik és nagyokat röhögnek a markukba, csak hogy lehessen tudni, még ők is megvannak. Meg egyébként is Gin foreva' :-P

Btw, ti sem tudtatok eddig rájönni, mire is hasonlít Shinji szája? :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

siklara írta:De várom már a Hueco Mundos részeket! Nagyon érdekelne már az Aizen-Gin vonal folytatása (Tousen igazság szerint egyelőre nem sok vizet zavart és eléggé kilóg, nem nagyon értem, neki miért kellett átkeverednie arra az oldalra)
Mire gondolsz? Aizen-Gin vonal most folytatódik, hiszen arrancarok erősen kapcsolodnak Aizen-hez ;) És ne felejtsd el, hogy a buta Bounto filler ment eddig, tehát a Soul Society arc után mangában arrancar arc jön (animbe még becsúszik a Memories of Nobody is a 2 arc közé).

Tousen ilyen szerencsétlen igazából, szerintem jól meghal Huenco arc-ba :D.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Hueco Mundo arcot még befejezhetik, mire odaér az anime, szal lehet, hogy azt is kapunk még az újabb fillerek előtt (mert lesznek nyilván, hacsak nem ér véget 1x a manga, amire kb. 0,5% az esély :) ).

A kinevezés meg engem is kicsit meglepett, mert Rukia nem nagyon bámult rá Renjire semmikor, hogy "hé, közben hadnagy lettél?"... Persze Hitsugaya töltöttségjelzői is felbukkantak a 60. részben Aizen ellen (sőt, a 3. openingben is), és nekem az se tűnt föl előbb, szal lehet, hogy megint csak szimplán lemaradtam valamiről.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Én úgy emléxem h a 17 részben amikor Byakuya és Renji megjelent akkor már hadnagy volt...bár az már egy kicsit régen volt... :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Jól emlékszel, Renji már első megjelenésekor vice-captain volt, úgyhogy nem is értem, miféle "kinevezésről" van szó.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Nekem úgy jött le, hogy az epizód két időben játszódik. Az egyikben (jelenidő) annyi történik, hogy Ichigo és Renji ücsörögnek Rukia szobája mellett, Byakuya beszól, Rukia is, aztán a srácok hazamennek, Ran-Tao és Yoruichi meg Kogát élesztgetik.
A másikban (kb. a sztori kezdetekor) Orihime zavarban van Ichigo jelenlétében, Ichigo virágot visz egy kislányszellemnek, Rukia azt kapja küldetésnek, hogy menjen a városba őrködni (ugye ez az a küldetés aminek a során Ichigo leszívja az erejét és a történet elkezdődik), Renjit meg kinevezik vice-captainnek.
Naná, hogy a 17. részben vice-captain volt. Azt tervezte, hogy akkor mondja ezt el Rukiának amikor újra találkoznak, de mint láthattuk ebben a részben a találkozásuk leginkább véres-szomorúra sikeredett...
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most már 100%, hogy folytatják a történetet? És melyik az utolsó filler rész?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

anubys írta:Most már 100%, hogy folytatják a történetet? És melyik az utolsó filler rész?
Természetesen folytatják. A 109. az utolsó filler, holnap lesz az arrancar első epizód, azaz 2-3 napon belül lesz angol felirattal.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

wow cool :D Nos akkor a történet ott folytatódik ahol a 63-ik részben abbamaradt? S ugye nem érdemes megnézni a fillereket..mármint semmilyen plusszt nem ad hozzá semmilyen karakterhez..szal semmi gond ha hagyom a fenébe ugye?
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Nemtom, szerintem nézhető, jobb mint a naruto fillerek, de meg sem közeliti az eredeti sorozatot. Igen, elmeletileg 63. episode -> 110. episode. Illetve most van még ugye a Memories of Nobody, ami a 2 között játszódik, de az mozifilm, és nem valószinű hogy megszerezhető lesz az elkövetkezendő 3-5 hónapba.

Most hogy az elvarratlan szálakkal azaz Koga-val az utolsó élő (jofej)bounto-val és Ran-Tao-val (bountok létrehozója) lesz e meg valami, azt senki nem tudja megmondani, szerintem még az anime készítői sem, lehet késöbb lesz még kis mellékszerepük anime-ban. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára moRtiZ 2007.01.09. 16:09-kor.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

109 ről várható volt h elvarró epizód lesz..az is lett....jönnek a vizardok... :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Azer nekem tetszett a 109.es resz..no veletlenul sem a Renji, miatt áá dehogyis :oops: (vegre megint normalisan nezett ki..es meg bonuszkent Ukitake is mondott 3-4 mondatot...)
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

moRtiZ írta:holnap lesz az arrancar első epizód, azaz 2-3 napon belül lesz angol felirattal.
Holnapután lesz, mert áttették csütörtökre. Reméljük, a DB szokás szerint kihozza másnap :)
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

moRtiZ írta:Mire gondolsz? Aizen-Gin vonal most folytatódik, hiszen arrancarok erősen kapcsolodnak Aizen-hez ;) És ne felejtsd el, hogy a buta Bounto filler ment eddig, tehát a Soul Society arc után mangában arrancar arc jön (animbe még becsúszik a Memories of Nobody is a 2 arc közé).
Igen-igen, ezekkel a dolgokkal tisztában vagyok, de az arrancaroknál még előbb bekavarnak a Vaizardok is, úgyhogy én az elkövetkezendő néhány részben nem nagyon számítok Aizenékre, inkább Shinji lesz jellemző (persze ki tudja, mi lesz a 111. részben :-P). A 110. részből már most terjeng a neten egy rakat kép és többnyire csak Shinjis, illetve az új ED screencapjai. Erről jut eszembe, Rangiku mellmérete mintha még tovább nőtt volna, kezd közveszélyesnek hatni. :dirr:
IloveRenji írta:..es meg bonuszkent Ukitake is mondott 3-4 mondatot...)
Yessu, én megértelek :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

110 RAW megtekintve...

a videó minősége kétséges (Youtube) de amit láttam... igen emberek kijelenthetem a fillereknek vége!

Az új endinget meg szokni kell, de azért ettől én jobbat vártam :)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Rowling Bleach tard lett :dirr:
Harry Potter and the Deathly Hollows ? :dirr:

Örülök, hogy vége a fillereknek, így most végre folytathatom; remélem hamar végig tudok rohanni rajtuk, talán így kevésbé lesz fájdalmas.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Vége a fillereknek, yay! ::jthrill::
Az új ending tetszett, főleg a 2 apus kép. (Bleach apuk fan :D )
Nézegettem a seiyuukat és hát van egy két poénos az újakból:
Shinji-Onosaka Masaya: legtöbbünknek Vash the Stampede-ként lehet ismerős. :D
Ishida Ryūken-Ken Narita: egy szerep amit szinte mindenki ismer:Sesshoumaru ::jhihi::
Kép
Kép
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Új ending nagyon gáz, openinget is szokni kell.
Valamint nem értek. Eddig úgy volt, hogy egy Menos Grande-nak akkora hatalma van, hogy szinte meg sem lehet sebetni, ehhez képest alig bír el egy erejét vesztett Ishida-val. :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

anubys írta:Új ending nagyon gáz, openinget is szokni kell.
Valamint nem értek. Eddig úgy volt, hogy egy Menos Grande-nak akkora hatalma van, hogy szinte meg sem lehet sebetni, ehhez képest alig bír el egy erejét vesztett Ishida-val. :roll:

Idegesito hogy mindig 1 hetet kell mar varni az uj reszre :). Grand Fisher mar erosebb hollow szerintem ketseg sem fer hozza, ha a faterja nem erkezik meg, akkor Ishidanak kicsengettek.

De legalabb megtudjuk hogy Ichigo fel-shinigami fel-vaizard. Mindig van par felvezeto epizode, hogy azert vagjuk mivan. Arrancarok meg 112-113-as reszbe mar jonnek, es kezdodik a nagy zuzda :) Tűkön ulve varom mar :D
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Elvileg a gyengébb Hollow Menosok elvileg kb egy hadnaggyal érnek fel Soul Societyben. Szal Ishida faterja nem lehet rossz :o
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Na akkor kis Hollowkodas.

Menos class-ba 3 fajta hollow van, mind3 messze erosebb egy atlag hollownal.

Gillian-class menos (girian): Ezekre hivatkoznak ugy a soul society-ben mint Menos Grande. Sokkal erosebbek mint egy atlag hollow, de egy shinigami captain-nel azert joval gyengebbek.

Adjuchas-class menos (ajūkasu): Ezek sokkal kevesebben vannak, es legalabb olyan erosek mint egy Shinigami Lituenant.

Vasto lorde-class menos (vastorōde): Ezek a legdurvabbak, erosebbek mint egy atlagos shinigami captain, Hitsugaya szerint 10 ilyen mar lehet hogy el tudja pusztitani Soul Society-t. Csak Huenco Mundo legeslegmelyen talalhatoak meg. Jelenleg :D
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Na visszatértem.Kb 8 hónapot hagytam ki.Még mindig csal fillereket adnak?Vége van már a bountou-s részeknek?
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése