Kinek milyen háziállata van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Nem lehet otthon tartani, nálunk is csak egy hétig volt! Azóta már elengedtük ::jeye::
Mosómacit?? Jaj szegény...miért, ki tartott otthon olyat vagy hol hallottad?
Barátnőm baglyot akart... túl sok Harry Pottert néz. :-P
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
Cassidy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.03.23. 00:47
Tartózkodási hely: in CLAMP's wonderland

Hozzászólás Szerző: Cassidy »

Kép

Az én kis Bruncimackónyuszimuszimalackababucim
::daisuki::

kicsit büdi,kicsit horkol,kicsit hiperaktív de épp ezért imádom:)
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

de kis csúúúúf de megzabálom :D!!!!!!!!! imádom imáádom!!! :3
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Apum vett még egy kutyát... most egy berni pásztort. Még kölyök és tényleg zabálnivaló, de könyörgöm, ez a 6-ik kutyánk!! ::jcrazy::
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
Cassidy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.03.23. 00:47
Tartózkodási hely: in CLAMP's wonderland

Hozzászólás Szerző: Cassidy »

Ezt úgy mondod mintha nem lenne tök klassz egy kutya..
Az én szüleim sosem voltak azok a nagy kutyások így hát mindíg nekem kellett könyörögnöm egy kis szőrpamacsért.A berni meg amúgyis olyan kawaii ::jblush2::
olyan kis cuki plüssmackó:)(bár a bernáthegyi nekem nagyobb kedvencem:) )
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Pont múltkor láttam egy ismeretterjesztő filmet a berntáhegyikről, és az egyik létező legjobb kutyafélék, szóval becsüld meg! :wink:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Egy kutya nem a származásától lesz jó vagy rossz hanem attól aki neveli illetve nem neveli. Kis plüssmackó..ahamm olyan gyomorral,hogy bekapja a fejedet ha éhes. Etessél egy akkora kutyát mint egy bernáthegyi vagy egy pireneusi. Amúgy vicces az emberek mennyire bolondulnak a kutyákért- én is! - közben meg semmi felelősségérzetük nincsen olyan tevékenységek felé mint ivartalanítás vagy chip a fülbe. Ezt most azért mondom mert speciel lenn a parkolóban épp most szült az őrkuty 12 kiskutyát amiket valszeg visznek az Illatos útra ami ugye tudjuk hogy nem a nagy kiterjedésű orgonabokrokról kapta a nevét!

A kis plüssmackó eszmédről meg majd beszélgetünk ha felnő és ráül a hátadra.
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Van itthon egy kutyus és 2 tüskés egér, amiből időközben 5(!) lett :dirr:

Nővérem rágcsáló fanatikus és karácsonyra egy párt vett szüleimnek (sokkot is kaptak XD), a nőstény meg vemhes is volt -___-
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Nem bernáthegyi hanem berni pásztor :cool: Ma hoztuk haza, és rögtön kiszemelte magának az asztal lábát és vígan harapdálta ehehe. Nem azért mondtam, én imádom a kutyákat, de lassan lépni nem lehet tőlük :lol: Mondjuk az újfunlandim már megedzett, ezek után bármilyen nagyobb kutya jöhet :-P

Ynah: Hát igen... szomszédunk is nem rég jelentett fel egy pasit mert volt vagy 30 kutyája és ebből 6 szabályosan éhenhalt, a többi meg... na de a lényeg h azóta skerült nekik gazdit találni.
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Wow újfoundlandi. Azopk gyönyörűek. Múltkor voltam kiállításon és láttam egy fekete-fehér kant. lehengerlően szép volt. Szeretem nagyon a kutyákat ennek ellenére nincsen egyenlőre kutyánk és nem is lesz addig amíg időm és helyem nincsen rá. Jelenlegi szobám ugyanis kicsi egy akkora medveölőnek... :wink:

Rágcsálók. nagybátyáméknak imádnivaló amerikai mókusaik vannak, csak néha a mogyoró helyett az ujjadat harapdálják meg. Persze teljesen véletlenül..legalábbis a tizedik alkalomig azt hiszed. Utána meg már csak bedobod a kaját.
Kép
Avatar
benji
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.11.17. 10:27
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: benji »

Nálam atkák vannak... Na jó, van egy kutty meg egy maccs is, de azok nem jöhetnek be a szobámba.
A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny.
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Én is imádom, olyan mint egy nagy mackó ::hehe:: Csak elég macerás a szőrét rendbetartani, meg ugye rendszeresen kell úsznia...
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Ynah írta:Rágcsálók. nagybátyáméknak imádnivaló amerikai mókusaik vannak, csak néha a mogyoró helyett az ujjadat harapdálják meg. Persze teljesen véletlenül..legalábbis a tizedik alkalomig azt hiszed. Utána meg már csak bedobod a kaját.
Amerikai mókusok...Azokat imádom!(Igaz,még nem volt,eddig nekem hörcsögeim voltak,és most van egy macskám és egy díszpintyem)Bár igaz,hogy a macskám és díszpintyem van,legalább 20-adszor mondom, el,de nem baj XD :D ...Az unokatesóméknak 1 hörcsögük és 2 tengerimalacuk van. :D
onevision24
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.01.05. 19:02

Hozzászólás Szerző: onevision24 »

Sziasztok!

Ha valakinek vannak halai az segítsen, mert nekem minden nagytakarításkor megpusztul 1-2! Ez mér van? :?
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Mert felszívod őket a porszívóval?

Bocs, viccet félretéve az indexen keress rá az akvarisztika vagy akvárium szóra, bátyám onnan szerezte az információit amíg itthon lakott a halaival. Írd le nekik min változtatsz stb, aztánmajd a többiek válaszolnak, mondanak különböző praktikákat. Sok sikert!
Kép
onevision24
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.01.05. 19:02

Hozzászólás Szerző: onevision24 »

Köci a tippet, már próbáltam, de szerintük sokkot kapnak, mert kiveszem őket... de szerintem ez elég hihetetlen... inkább én kapok ettől sokkot de hidd el a poszívó biztos helyen van :-))))
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Ez nem vicc amit mondtak neked a halak nagyon érzékenyen reagálnak minden apró változásra, pont ezért nem szabad pl alattuk a vizet az egészet egyszerre cserélni. Könnyen kapnak sokkot és abba valóban belehalnak szegények.
Kép
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Ez tényleg így van! Bátyjám vett egy új halacskát, ami nagyob volt mint az eddigiek. A 2 szerencsétlen halunk meg amint meglátta az új halat, rögtön felfordultak. :(
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nem igazán saját háziállat, inkább érdekesség, milyen állatokkal lehet összefutni lakótelepen.
Még tavaly ősszel "találkoztam" egyik este egy menyéttel, a minap pedig egy róka futott át előttem az úton és valami lógott a szájából. :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

:D

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

nekem egy édi-médi kutyusom van,a neve Mackó.
Most kb 5-6 éves körüli,és nmetjuhász-keverék kutyuli.:D
Per pillanat 4 kiskutyus anyukája.:D
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Móci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007.03.03. 11:07
Tartózkodási hely: Döbrököz
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Móci »

Nekem több háziállatom is van, íme a lista:
Van egy foxi kutyám, egy foxi-tacsi keverék blökim is, továbbá egy fekete és egy fekete-fehér macskám. Sajnos mindegyik nőstény, így van fejfájás a kölykök miatt.... Nem direkt válogattam ki őket, így sikerült. :D
További háziállatok: mutter, na meg a szomszédok. Őket nem mindig szeretem (mármint a szomszédokat), de legalább nem piszkítanak az udvarunkra. :D
Kép
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Nekem:

- macska - Maci
- patkány - Bestia
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Jé, ide még nem is írtam.
Szóval mindenekelőtt van a macskám, Guszti. Róla azt kell tudni, hogy egy sunyi rohadék, de legalább őszinte; ritka bájos, mikor azt képzeli, hogy sikerült túljárnia az eszemen és szemmel láthatólag nagyon meg van elégedve magával és egyébként is állandó szokása pl. azonnal felugrani a székre és szétterpeszkedni rajta, ha látja, hogy véletlenül szeretnék leülni rá. :lol: Neki köszönheti továbbá néhány egyéb háziállatunk is a letűnését (halak, pinty). Guszti szeretetéhes és követelőző, összeszőrözi/szétmarcangolja a ruháimat/engem, kieszi a kaját a tányéromból stb-stb. de mindezek ellenére, vagy pont ezért nagyon szeretem, ennek a kis piszoknak egyénisége van. :D

Ő lenne az:
Guszti visszadumál
Guszti smárol az esernyővel
Guszti bányászik

Csokibarna sziámi és most már 13. évét tapossa, de nem sokat változott: lényegében ugyanolyan lusta dög, mint tíz éve, e sorok írásakor is itt punnyad mögöttem a széken, én meg mindjárt leesek a földre, csak hogy őfelsége elférjen. ^^
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Arysa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.05. 19:11
Tartózkodási hely: /pill. otthon

Hozzászólás Szerző: Arysa »

Hali!
Nekem van egy macskám (Manó), 2 kutyám (Csoki-aki egyébként egy hófehér Spicc- és Fickó- aki egy Németjuhász és még valami keverék) egy vadászgörényem (Maya) és egy papagályom (Csocsó). :wink:
Édesanyám már azt mondta: "Még egy állat és én költözök el itthonról!" :weh:
Nem is értem, hogy miért!!!? :lol:
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Kép

Ő itt az én kis nyuszó muszóm... :hee: IMÁDOM!!! ^_______^
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Válasz küldése