Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
sakuya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.07.22. 23:46

Hozzászólás Szerző: sakuya »

Igen Kuresz, egyelőre vége van a fillereknek.. 110es résztől már visszakanyarodtunk a mangához, ahogy azt feljebb is olvashatod.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nekikezdtem a fillereknek, de nem bírtam ki és megnéztem a 110-es részt is és az első felében azt hittem, ugyanazt a részt nézem. :D
Fogy a csapatból a kreativitás?
Viszont egyenlőre nem érzem a fillereknél a színvonal zuhanást. Igaz még az elején vagyok. :neutral:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Ott nem is még (a kedvenc plüsstriónk pl. kifejezetten jópofa), de aztán ez a Bounto dolog nem volt annyira kidolgozva, hogy majdnem 40 részen át vigye a történetet...
A hasonlóságot illetően egyetértek, bár nincs mindig bajom a párhuzamokkal (pl. a 109. rész az 1.-re való utalásokkal nekem nagyon bejött), de az elmúlt 40 rész kezdetére ne akarjanak emlékeztetni :D
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Felvezetés mindig ugyanúgy kezdődik, kezdődik a tanév / iskolában megy a bohockodás.
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Persze, csak itt pont ugyanaz a bohóckodás ment (Keigo leütésével meg a tanárnő viccelődésével együtt) :)
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Meg persze Chizuru belépője is elmaradhatatlan. :-P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szabi 2007.01.16. 16:10-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Sabroso írta:Persze, csak itt pont ugyanaz a bohóckodás ment (Keigo leütésével meg a tanárnő viccelődésével együtt) :)
Mert a fillert feledtetni akarják velünk :D A rész gyk. időben üti a fillert, vedd ugy a bounto arc-ot, hogy csak egy kis fan hogy ne unatkozz amig jön a folytatás. :) És máris minden rendben lesz :)
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Ez éppen olyan, mint a százéves háború befejezése: teljes visszatérés az előző állapothoz, mintha a közte lévő dolgok soha nem is történtek volna meg. :-P Pont ott folytatják, ahol a fillerkedés előtt abbahagyták, csak egy rész erejéig emlékeztettek minket, mi is történt akkor. :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
gab
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.01.14. 23:49
Tartózkodási hely: elvittek az ufok

Hozzászólás Szerző: gab »

moRtiZ írta:Mert a fillert feledtetni akarják velünk :D A rész gyk. időben üti a fillert, vedd ugy a bounto arc-ot, hogy csak egy kis fan hogy ne unatkozz amig jön a folytatás. :) És máris minden rendben lesz :)
szerintem az egesz fillerkedes ugy elrontotta az egesznek a hangulatat, remelhetoleg megint olyan jo lesz mint a soulsoc arc volt vagy tan meg jobb, bar ez csak szereny velemeny
"The past is a puzzle, like a broken mirror. As you piece it together, you cut yourself, your image keeps shifting. And you change with it. It could destroy you, drive you mad. It could set you free."

Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Tegnap nosztalgiából megnéztem Gin és Hitsugaya harcát... T_T *örömkönnyek* Fillerekből ez hiányzott... csak kardcsapások és semmi igazi ugrálós mozdulós harc. Egyedül mikor Ichigo a barlangban összecsap Kariya-val, nah az jóvolt, csak Ishida elk*rta...

Remélem Arrancar-ok befutásával visszatérünk a jó régi látványos harcokhoz... nem pedig az észnélküli csapkodás marad. Manga alapján nehéz megítélni de szerintem jönnek a szép régi harcok. kiváncsi vagyok hogy az openingben látható Ichigo vs HollowIchigo harc az animéből lett-e kivágva (jövőben bekövetkező epizód) vagy csakúgy csinálták az openinghez? Mert ha olyasmi lesz mint az openingben akkor már nagyon várom :)

És ma... kiélhetem FANBOY hajlamaimat (valamennyire fangirl hajlam XD) - 111 RAW remélhetőleg érkezik és ott lesz benne... az ISTEN :D Isshin Oyajiiii!!!!!! :D

Egyébként eddig nem szimpatizáltam vele, de a 110es részben... a megjelenése, és a zene... Ryuuken (L)

(Ending... T_T)

-------------

UPDATE: 111 RAW Megnézve

Most nehéz szóhoz jutni... ISSHIN!!!!!!! (bár szvsz a filler karikat nyugodtan belőhetnék karakura folyójába... az a fillerkaris üldözősdi igazán kimaradhatott volna...)

és mégegyszer: ISSHIN!!!!!!! (hu b**meg ez már nem spoiler :D)
Kép
Avatar
uncle
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006.11.02. 12:34

Hozzászólás Szerző: uncle »

Hi!
Most kezdtem el nézni a Bleach-et(14. résznél tartok), azt kérdezném, hogy honnan kezdődnek a filler epizódok, csak hogy tudjam mi tartozik a mangához.

Kösz!
Avatar
gab
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.01.14. 23:49
Tartózkodási hely: elvittek az ufok

Hozzászólás Szerző: gab »

uncle írta:Hi!
Most kezdtem el nézni a Bleach-et(14. résznél tartok), azt kérdezném, hogy honnan kezdődnek a filler epizódok, csak hogy tudjam mi tartozik a mangához.

Kösz!
soul society arc mangas, a bount arc filler csak, tehat nezheted orommel ahogy enis tettem) kb a 64ik reszig. joszorakozast ;)
"The past is a puzzle, like a broken mirror. As you piece it together, you cut yourself, your image keeps shifting. And you change with it. It could destroy you, drive you mad. It could set you free."

Kép
Avatar
uncle
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006.11.02. 12:34

Hozzászólás Szerző: uncle »

Kösz, akkor megnyugodtam, nem fogok véletlenül belefutni egy fillerbe, anélkül, hogy tudnék róla! :D
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Mayer írta:Tegnap nosztalgiából megnéztem Gin és Hitsugaya harcát... T_T *örömkönnyek*
Egyetértek, én is megnéztem már "párszor" (na jó, még mindig fönt van a vinyón, pedig már rég kiírtam XD), a legjobban összehozott harc volt szerintem az egész Bleach-ben és ezt nem csak azért mondom, mert Gin-fangirl vagyok. Tök jók benne az ugrabugrálások (mikor felugrik Hitsugaya pengéjére, vagy utána a guggolásba érkezős ugrabugra) és a végén a háztetős jelenet is nagyon ql. Csak Kira nem kéne oda a háttérbe, bár kifejezetten poén volt, ahogy a kommentálása közepén Hitsugaya végre kicsit "lehűtötte". :twisted: Rangiku is épp időben futott be a végén, de érkezése a "NO ONE DIES IN BLEACH" alapszabály miatt törvényszerű is volt, hehe. Kiváncsi lettem volna, mi van, ha azután is folytatják a harcot... :D Ez a GinRan utalgatósdi meg szintén érdekes, talán majd később még visszatérnek rá, mert eléggé el lett vágva az is.

Isshin papát én is nagyon vártam már, kezdetek óta nagyon komálom a zizzent öreget és sajnáltam, hogy úgy el van hanyagolva. De most végre eljött az ő ideje is, fater megmutatja! :D Most hogy eszembe juttattad, hogy a 111. részen már befigyelhet, gyorsan el is kezdtem szedni a rawot. A 110. ED meg... hát ja, elég gáz, de majd csak megszokjuk azt is, volt már néhány szörnyűség ezelőtt is.
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

111 Röviden...63. óta nem volt Bleach feeling az animeban....nah ez most visszajött :-P :lol:

Arrancarok, Vizardok, Kurosaki lsshin, Ryüken Ishida...ahh naon ott van
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

111. rész már nagyon kellett, újra kezdek emlékezni miért is szerettem meg a sorozatot. (Mastsumoto is ott van az endingben :oops: )
Az epizód közepén felcsendülő gitár (Amikor Isshin+Grand Fisher összecsap) nagyon kellemes, kíváncsian várom mit alkot Shiro Sagisu a 3. OST-re. :mrgreen:
Amúgy meg megint ránéztem a seiyuu listára, és csak most vettem észre, hogy Isshin hangja meg Morikawa Toshiyuki, aki többek közt Naraku hangja volt az Inu Yashában.
Most már komolyan várom, hogy mikor bukkan fel Yamaguchi Kappei valamelyik szerepben. :hee:
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nagyon jo a 111. es resz..megerdemeltuk azt hiszem a fillerek utan..es Isshin, meg Ishida apja GIZDA!! Bar azer nagyon varom a tobbi Arrancart is..
En nosztalgiabol az Ichigo Byakuya fighton szoktam nezelodni, nekem az a kedvencem..ja meg hopp, neznem meg az Ukitake es a Yamamoto harcat, ha NEM HAGYTAK VOLNA KI :mad:
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Mayer írta: kiváncsi vagyok hogy az openingben látható Ichigo vs HollowIchigo harc az animéből lett-e kivágva (jövőben bekövetkező epizód) vagy csakúgy csinálták az openinghez? Mert ha olyasmi lesz mint az openingben akkor már nagyon várom :)
Elméletileg igen, ha jól tudom a Vaizardok megtanitjak Ichigonak iranyitani a benne lako hollowot. Vegul 11 masodpercig fogja tudni fenntartani ezt az allapotot. Szal lesz Ichi - Ichihollow fight biztosan


Fightokrol: Ichigo - Byakuya eleg kellemes, nagyon bejon, de messze a kedvenc karakterem Zarakhi Kenpachi :D áááá isten az az arc :) Kb. 20x megnéztem már a kettejük harcát. Tösent is simán begyalulta ^^


110-ről: nekem elég nagy csalódás volt, hogy azt mondja Grand Fisher hogy Arrancar, aztán egy former captain 1 utesre begyalulja. Ez mi?
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Minden oldalon vannak gyengébb karakterek, akik csak azér léteznek h legyakják őket egy másik új karakter erejét megmutatva ezzel...Grand Fisher az pont ezér élte túl Ichigo ellen.

Nekem az összes harc tetszett ahol Ichigonak előjött a Hollow formája, az a része az nagy arc :lol:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én most kezdtem neki és nagyon tetszik. Ritkán látni ennyire jó animét.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Elméletileg igen, ha jól tudom a Vaizardok megtanitjak Ichigonak iranyitani a benne lako hollowot. Vegul 11 masodpercig fogja tudni fenntartani ezt az allapotot. Szal lesz Ichi - Ichihollow fight biztosan
Yes, I know, olvasom a mangát, minden héten... up-to-date vagyok, úgyértettem hogy DIRECTLY ezt fogjuk-e viszont látni animében, vagy ez csak az OP kedvéért készült el. De ha nem is ugyanezeket a frame-eket kapjuk, legalább a grafikai minőséget (persze színesben és nem feketefehérben :)) akkor avval elégedett lennék.
110-ről:nekem elég nagy csalódás volt, hogy azt mondja Grand Fisher hogy Arrancar, aztán egy former captain 1 utesre begyalulja. Ez mi?

Grand Fisher nem teljesen arrancar... Ő még nagyon "korai" arrancar, nem tökéletes még. És egy former captain miért ne gyalulhatná le? :) Ez hol zárja ki? :D Isshin tápos... shikai-t sem használt, legalábbis nem láttuk.
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Amúgy most hogy kiderült hogy az Ishii shinigami és visszanézed a korábbi részeket, eléggé ellentmondásba keveredik a dolog. Megpróbáltam mindent belemagyarázni, hogy mi volt Ishii célja hogy nem avatkozott a dolgokba, illetve, hogy ugy viselkedik ahogy (mondjuk alapbol komikus karakter) de nem sikerult. Mondjuk hogy mindig meglepetésszerűen támadja Ichigot meg az egész család érzi a szellemeket + Ichigo hatalmas energiaja magyarázat lehet, de szövegekből egyáltalán nem ez jön le. Főleg hogy a feleségét Grand Fisher ölte meg.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Annyira nem ellentmondásos... Urahara meglepődve tapasztalja h Isshin "visszaszerezte" az erejét, illetve majd mikor Ryuukennel beszélget ott is poént csinál abból h milyen Cool hogy visszakapta az erejét. Érezhette h Ichigo shinigami erőre tett szert és tudhatta hogy mi történik, de ereje hijján nem eltt volna értelme közbeavatkoznia és Urahara gondját viselte Ichigonak.

Arra viszont hogy miért vesztette el az erejét és miért és hogyan szerezte pont most vissza... nos erre nemtudom a választ. Majd talán egyszer egy Urahara+Isshin flashbackel megkapjuk :) talán... legalábbis én várok egy ilyet :)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Belemerültem a fillerekbe és eddig teljesen elégedett vagyok. Már megjelentek a Bounto-k is, de eddig még nem tapasztaltam számottevő színvonalzuhanást. (Lehet, 10 rész múlva már nem ezt fogom mondani) :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Eloszor en is igy ereztem, de a 79. resznel tovabb nem mentem.
Válasz küldése