Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

113- végre Arrancarok. ::jthrill::
Yaminak is jó lett a hangja, de Ulquiorra nagyon eltalált lett. Namikawa Daisuke-t eddig is szerettem (BECK- Yukio/Koyuki Tanaka, Gantz- Kurono Kei, Gundoh Musashiban a főszereplő, Onegai Twinsben Maiku Kamishiro),
de ez után még jobban fogom.
Ririn viszont még mindig zavar, miért nem tüntetik már el? :D
Golden meg rotflol, a Kuchiki klán tuti hajvágásból tartja fenn magát. XD
Mellesleg jók a képek siklara. :cool:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

113...Bleach feeling :dirr:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Yammy hangja nagyon jó lett, mintha folyton üvöltözne és ez lenne a standard beszéde :) tetszik, egészen megkedveltem a fickót :D

De persze URUKIÓÓÓRAAAAA üt :) Sikerült úgy visszaadni ahogy elképzeltem a karakterét (hanggal együtt értve) féltem h olyan GAARAA-s játékot kapunk, de így mégjobb :)
Kép
Avatar
Zero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.02.01. 15:17

Hozzászólás Szerző: Zero »

Először is Üdv. mindenkinek, első postom itt,
Első résztől kezdve néztem Bleach-t, és.. háát... nem tudom ti hogy vagytok vele,
de mióta elkezdőttek a fillerek ugyebár egyre inkább romlott a szinvonal... és sztm
ez a folytatás sem lett az igazi, jó igen, pl. a szinkronhangok azok nemrosszak, viszont az animáció...
ha visszanézitek az első 63 részt... összehasonlithatatlan ezekkel az új részekkel,
gondolom már nem ugyanaz a csapat csinálja, mint régen... a szinezések sincsenek nagyon eltalálva,
a történet még elmegy, viszont ilyen megvalósítás mellett soha nem lesz olyan élvezhető a sorozat, mint régen
Ez az Ulquiorra + Yami páros, és a 113. rész 2. fele meg csak engem emlékeztett arra, mikor Nappa + Vegita
a DBZ-ben megérkeztek a földre? mer kb ugyanaz volt az egész... ;)
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Zero írta:Először is Üdv. mindenkinek, első postom itt,
Első résztől kezdve néztem Bleach-t, és.. háát... nem tudom ti hogy vagytok vele,
de mióta elkezdőttek a fillerek ugyebár egyre inkább romlott a szinvonal... és sztm
ez a folytatás sem lett az igazi, jó igen, pl. a szinkronhangok azok nemrosszak, viszont az animáció...
ha visszanézitek az első 63 részt... összehasonlithatatlan ezekkel az új részekkel,
gondolom már nem ugyanaz a csapat csinálja, mint régen... a szinezések sincsenek nagyon eltalálva,
a történet még elmegy, viszont ilyen megvalósítás mellett soha nem lesz olyan élvezhető a sorozat, mint régen
Ez az Ulquiorra + Yami páros, és a 113. rész 2. fele meg csak engem emlékeztett arra, mikor Nappa + Vegita
a DBZ-ben megérkeztek a földre? mer kb ugyanaz volt az egész... ;)

Nemtudom, sajnos még nem láttam 113-at (majd ma, hu de várom már. Remélem kijött már DB), de rajzolás tekintetében mindenképp javulás van a fillerek után. Animációban nem annyira.

Egyébként ha megnézed az 1. részt (tökéletesen megrajzolt, szépen effektezett) és a Soul Society arcot, akkor már látod a külömbséget, hiába iszonyat jó a Soul S. Arc.
A minőségbeli romlás akkortól figyelhető meg jelentős mértékben, amikortól az opening után nincs kiirva hogy sponzorálta a Bandai, Sony meg hasonlók. Valószinüleg a kevesebb pénz is hozzájátszik, hogy nincs tökéletes animáció/rajzolás, de én így is imádom. (Itt nem zavaró, és messze nem annyira igénytelen mint Naruto esetében)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Általában nem szoktam RAW-ot nézni, de nem bírtam magammal, és megnéztem a Bleach Múvit. Egész jónak tűnt, hát még ha értettem is volna belőle valamit. :D Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy nincs meg a film vége? Mintha kamerás barátunk idő előtt kikapcsolta volna a készülékét.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Zero írta:Ez az Ulquiorra + Yami páros, és a 113. rész 2. fele meg csak engem emlékeztett arra, mikor Nappa + Vegita a DBZ-ben megérkeztek a földre? mer kb ugyanaz volt az egész... ;)
Nem, nemcsak téged, teljesen nyilvánvalóan a DBZ-ből lett "kölcsönvéve" ez a dolog (meg megannyi más, inkább nem is sorolom). Annyi a különbség, hogy a DBZ-ben sokkal jobb volt az egész. És Ulquiorra-hoz szerintem nem illik ez a felnőtt hang, bár ez már nem oszt, nem szoroz a sorozat színvonalát illetően. :p
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Zero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.02.01. 15:17

Hozzászólás Szerző: Zero »

Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Hát ez a Bleach 113 készen van.. nem kicsit DBZ koppintás...

Zero: jót nevettem a videón. :) Olyan mintha felújított dbz lenne.
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Rage írta:És Ulquiorra-hoz szerintem nem illik ez a felnőtt hang, bár ez már nem oszt, nem szoroz a sorozat színvonalát illetően. :p
Őszintén szólva engem is meglepett a komoly hangjával, mert amilyen feje van, egészen másra számítottam, de egyébként tetszik. És lehet, hogy azért nem borít ki az egész Bleach a sok klisével, mert azok a művek, amikből lopják a plot-ot (pl. a DBZ), nekem teljes egészében kimaradtak eddig XD Meg egyébként is, "A COPYPASTA IS FINE TOO" :D Mindezek ellenére én szeretem ezt a sorozatot, mert még mindig élvezem. ^^
Hát ez nagyon jó :LOL:
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Rage ujfent gyalaz :dirr:
Ez a resz szanalmas volt sztem, egyedul a vege mer az nagyon ut!!..Eddig nem idegesitett Inoue, hat most igen..nna majd o megmutatja, o tud Ichigo nelkul is harcolni..jol sikerult, csak igy tovabb..ugy egyaltalan, ha erzi a Chad h milyen erosek, akkor miert kell odamenniuk? Meg mindig nem tudjak hol a helyuk? Tovabba megtudtam meg h mindenki egy rakas szemet..(@Mayer: h jon ide Gaara? O ehhez tul gizda.. :D:D)
@siklara: a csokor arrancar kep nagyon muki!!
Db/Bleach video LOL
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nekem nagyon tetszett a 113, és a graf az bőven a fillerek fölött van. Nincs avval semmi gond. oké hogy tipikus Studio Pierrot-os hibák becsúsznak (Orihime és Chad szeretnek futni ám de még mindig pocsékul animálják ket :D)

Az pedig hogy nem eredeti, mert már láttuk dragonball-ban... klit érdekel? Ha ott jóvolt, akkor itt miértne lehetne az? Sajnálom azokat akiket ez zavar, és nem bírják élvezni a sorozatot...

Egyébként szvsz manga az most kifejezetten Mélyponton van, bár Animációba biztos élvezetesek lesznek a csaták, de egyelőre eléggé uncsi h csata csata hátán.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Szerintem nem volt rossz a rész. Mondjuk jobban tetszett volna az, hogy Chad kezét levágják, ahelyett, hogy csak nagyon megsérül. A szinkronok jók voltak, habár én se értem ezt a Gaara dolgot. :weh:

A Dragonballos video az úgy lol volt, viszont szerintem a Bleach sokkal jobban van megcsinálva, mint a DB/DBZ/DGT.. az számomra egy idő után túlságosan eröltett volt.. :-P

Remélhetőleg manga meg majd kilábal a mélypontbol, mert már az utóbbi chaptereket nem is olvastam, csak a summarykből tájékozódok.
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Hat nemtudom, én nagyon tudtam értékelni ezt a részt (113), és úgy lett vége, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NEMÁR MÉG1 HÉT!!!! :) (engem egyáltalán nem zavart a DBZ párhuzam, imádtam azt a sorozatot is, végignéztem vagy 2-3x :D) Szóval muszáj látnom már a következő részt.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Inue from Namec :LOL:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

114:

Megérte várni rá... a Grafika messze felülmúlja a filleres firkálmányokat :D

Utóbbi idők legjobb bleach epizódja! Ulqiuorrát viszont mintha egészen különösen rajzolnák meg, árnyékolás szempontjából... és nekem nagyon is bejön így :)

Bár ha bele kéne kötnöm: nem tetszett h Yoruichi kb 2 percig eszik és mi ezt nézzük... és nemtörténik más... csak eszik és eszik és eszik... és ez uncsi már a 3. tál után :S
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Mayer írta:114:

Megérte várni rá... a Grafika messze felülmúlja a filleres firkálmányokat :D

Utóbbi idők legjobb bleach epizódja! Ulqiuorrát viszont mintha egészen különösen rajzolnák meg, árnyékolás szempontjából... és nekem nagyon is bejön így :)

Bár ha bele kéne kötnöm: nem tetszett h Yoruichi kb 2 percig eszik és mi ezt nézzük... és nemtörténik más... csak eszik és eszik és eszik... és ez uncsi már a 3. tál után :S
Haza akarok érni a melóbol!!! Most! ;)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

SPOILER MANGA
Omájgád... lehet hogy eddig csak altattak minket? Tényleg KAIEN az egyik espada? hihetetlen volna... plot twist eljövetelét érzem :D

Aztán lehet hogy csúnyán pofára esek :D

De már látom h Rage fikázni fogja ezt a lépését Kubo Titének, mert ugye Bleachben senki nem hal meg... szóval megértem ha nemtetszésedet fejezed majd ki :)
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Jó rész volt ez :dirr: Végre lehetet látni Kisuke-t meg Yoruichi-t akcióban megint :-P Mondjuk, Inoue nyivákolása már kezd nagyon az idegemre menni :?
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaj hat nagyon jo kis resz volt ez...es nemcsak azert mert volt benne Renji es mert elorelathatolag meg JO sok nem filler minosegu Renji lesz.. :D olyan hagulatos..Inoue nagyon idegesito, megy itt nagyban az angst, de nembaj, most nagyon varom a kovetkezo reszt..
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

nagyon jó volt ez a rész, a Yoruichi hosszu kajalasa meg vicces, de teljesen csak időhúzás (Mondjuk ha már korábban emlegettetek hasonlatot DBZ-vel, Gokou is ennyit kajált mindig. Biztos ezek valami Tribute dolgok :)).

A humort pár részre tuti biztosítani fogja a "shinigami segítség".
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Nekem is volt egy olyan érzésem, hogy Yoruichi meg még pár jelenet a spórolás miatt volt így elnyújtva... de ha a többit szépen megrajzolják, engem nem zavar, ha másfél percig őt kell néznem fehérneműben :wink:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Eljutottam a 88. részig és még mindíg nem sokalltam be. :D
Viszont lenne egy kérdésem. Ha Cloud fel tudja venni mások alakját, úgy hogy a képességeit is kölcsönveszi, akkor miért nem alakul át egyszerűen Kariya-vá és veri szét a Bounto-kat? Persze Kariya kivételével.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

(A) Válasz: Ez filler...

(B) Válasz: Mert felveszi az alakjukat de valószínűleg nemtudja teljesen kihasználni és lemásolni a képességeiket...

(A-t jelölném meg... ÖN NYERT!)
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Gratulálunk ön nyert egy csomag ropit....

Amúgy, viccet félre téve, amikor Ichigo-vá alakult, nem tudott még egy shinkait se kihozni a másolatból...
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Válasz küldése