Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Nah 114 megnézve. Baromi jó rész volt egy apróságtól eltekintve.
Bár a nagydarabnak levágták a jobb kezét vér csak pár csepp fröccsent ki belőle, ellenben ebben a részben kb 3 liter nyálat kiköptek a szereplők :?
Na mindegy, ez megint az én szokásos kis kötekedésem.
Annak viszont örültem, hogy Soul Society-s arcok bejöttek. (Bár azért egy Kenpachit még el tudtam volna viselni :lol: )
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Kenpachi-t iskolás outfitben? :lol: :dirr:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Dehogyis, ő lesz a tesitanár...

"Nem vagy elég erős? Akkor HALJ MEG!" :D
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

114-es rész megnézve.
Nekem kicsit sok volt a nyál (vagy mi?) mennyiség benne amit kiköptek a szereplők. :tard:
Viszont Yoruichi "nagy zabálása" tényleg Dragon Ball utánérzés volt, bár emlékeim szerint Goku gyorsabban termelte be a táplálékot.
De így talán még jobb is volt, mert tovább lehetett csodálni Yoruichi-sama lenge öltözetű bájait. ::daisuki:: ::reliev::
Golden durva volt, szegény Bonny-chan. :cry:
Amúgy már várom a "Matsumoto beköltözik Orihiméhez" részt. (Fanboy mód ON ^_^)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Sabroso írta:Dehogyis, ő lesz a tesitanár...

"Nem vagy elég erős? Akkor HALJ MEG!" :D
LOL
Haver, ez kész! :lol:
Real World Espada
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Egész jól haladok a fillerekkel, viszont lenne újabb kérdésem. Byakuya vs. Jin harcnál megjelent Ran'Tao. Ugyebár ő egy olyan személy, akit régóra keresnek. Akkor Jin lelépése után mi a fenéért sétál el simán Byakuya?! :?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Erre ezen a linken találod a választ...

viewtopic.php?p=114967#114967

Igen, az A a helyes!
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:dirr:
Ha egyéb kérdésem megülne fel, akkor csak folyamodjam az adott linkhez?
:dirr:

Így, hogy nem kell egy-egy hetet várnom a részek között, egészen nézhetőek a fillerek.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Manga: Végre kijött HQ változatban is a 262. Hát WTF O_O Kaien? A végén még kiderül, hogy Ichigo anyja sem halt meg, hanem Aizen titkos szeretője lett ^_^ Valaki koppintson már egyet Kubo fejére. >_<

Anime: 115-Matsumoto, Matsumoto , Matsumoto. ::daisuki:: Akik szerint sok volt benne a mellmutogatós fanservice azok várják meg a következő részt. (előzetes rulzzz :oops: ) A végén meg jó volt látni a régi ismerőst. Golden meg rotflol. :-P
Amúgy csak szerintem felejtettek el lefordítani egy mondatot a DB-sek 20:51-kor??
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Szabival egyet kell értenem teljes mértékben. Matsumoto karaktere az egy 2 lábon járó fanservice (mondjuk nem vagyok oda a fan service-ekért, de Matsumotonál erős kivétel van). :-P
Következő rész meg hajjajj.. az télleg jó lesz. A fürdős jelenet Orihimével.... :)

Manga:
Sokaknak bejön ez a plot twist, hogy Kaien mégse halt meg és egy espada lett, de nekem konkrétan nem, mert számomra ez már megint egy Aizen effektus. Azt meg baromira nem értem, hogy lehet Espada.. azt megérteném, ha Vaizard lenne, mivel Shinigami, és valahogy ő is hollow erőhöz jutott. Espada nem lehetne, mivel nem Arrancar > Arrancar se lehetne, mivel nem Hollow. Na ezt magyarázza meg Tite :D
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Manga:

Eheti chapterben sajna nem fogunk valszeg előrébb jutni Kaiennel kapcsolatban... szóval még nem derül ki h valami hatalmas plot twist van ebben, vagy pedig csak etetnek minekt és pofára esünk mert szánalmas lesz a megmagyarázás. Egy biztos ez eddig nagyon megosztja az embereket, de számomra egyelőre bejövős :D

Az eheti epizód vége jött be igazán. Arrancarok tudnak feelinget teremteni, mégha csak a körvonaluk látszódik :D oh... és Aizen nagyúr végre újra eljött közénk!!!! :D
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Kicsit még mindíg le vagyok maradva, de már nem sokáig :cool:
88. rész határozottan JÓ volt!!! Bevallom, erre nem számítottam. Ishinose vs. Kenpachi harca a színvonal emelkedésének előjele, vagy csak egy véletlen hiba volt? :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

anubys írta:Ishinose vs. Kenpachi harca a színvonal emelkedésének előjele, vagy csak egy véletlen hiba volt? :dirr:
A grafika nem fog sokat javulni, de legalább a harcok látványosak lesznek. :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

115 - Fanservice az volt benne rendesen, ha nem is az erősebbek közül (szerencsére :-P ), végre elmagyarázták a Menos-ok közti különbséget az anime-ban is. Arrancar 'tömegek' yeah.... :roll:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Igy beteg voltam ezen a heten, alig vartam 115-ot. Amig huztam lefele megint megneztem 114.-et. Aztan megint a 114.et. Meg megint.

Rajottem hogy nekem a 114. resz jott be eddig legjobben, felelmetes hogy milyen iszonyatjo hangulatot csinaltak benne. :D :D

115: Vegre megmagyaraztak a sorozatban is a menos rangokat. Fasza lesz ez az "arc" azt hiszem :D Csak ne kellene ra 1 hetet varni :(
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Lenne két kérdésem:

-Arrancarok a mangában hanyadik chapterben jelennek meg? (Magyarán szólva a 63. rész vége hanyadik fejezetnek felel meg?)
-Hol tart most a manga?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

1. Azt tudom, hogy először a 22. Volumeban jelennek meg Yamiék, talán a 190. fejezet a nyerő, mert annak a címe az, hogy Conquistadores.
Amúgy a 63. rész vége a 181-es végének a 182-es elejének felel meg.
2.Eddig 262 fejezte érhető el HQ minőségben angol nyelven is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ezek szerint a jelenlegi fejezetek kb. 140. részig húzzák ki. Ez elég sovány. Még idén számíthatunk akkor egy újabb filler arc-ra. :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Hacsak nem zárul le a történet (nemtom, a mangaolvasók látnak-e esélyt erre)... ki tudja, mi lenne a jobb :)
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

115: Egy jelenetet emelnék ki ami nagyon tetszett.
Amikor Ichigo a Hollow-al harcol és Rukia tolja neki a szöveget. A zene alatta valami félelmetesen jó volt. Tejesen beleborzongtam :D
Az utolsó mondatot jól értettem? Tehát most Aizennek van 20 társa és 10 ilyen is elég lenne, hogy Soul Sociteyt romba döntsék?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

jó hogy Rukia megjelent, talán így Ichigo és a többiek összekapják magukat.
Zsan írta:Tehát most Aizennek van 20 társa és 10 ilyen is elég lenne, hogy Soul Sociteyt romba döntsék?
:shock: efölött a 20as fölött elsiklottam, csak azokat számoltam meg akiket mutattak... (bár így is megvan a 10 :lol:)
a vége nem volt semmi, rájöttem, h Aizen legalább annyira irritál, mint Mayuri :?
Renjiék megjelenése lol, de Toushirou kicsit wtf...

kérdés: mi a "taichou" elötagja vice-captain esetében? ezt még sehol sem láttam :?
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

outsyder írta:kérdés: mi a "taichou" elötagja vice-captain esetében? ezt még sehol sem láttam :?
副 [fuku]. A "vice-captain" tehát fukutaichou (副隊長).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

115.resz:
1.komment: *fangirl mode on* (gyengebb idegzetuek ne olvassak el!) Eil Forte mar ott volt a hetterben, csorog a nyalam meg egy resz es meglatom, szivrohamot fogok kapni..*felspirazta magat, es leesett a szekrol*
2.komment: RENJI, RENJI. RENJI áááá hat olyan muki, es olyan mint regen, nem lesz ez igy jo, telleg nem birok ennyi stresszt mar egy sorozaton belul..*fangirl mode off*
3.komment: LOL nekem bejott ez a resz, jokat mulattam rajta..(a kopasz, a kozepiskolas, meg a tetkos..a masik 2-re mar nem emlekszem, ezek tetszettek a legjobban..)
Es a zene nekem is nagyon tetszett amikor Ichigo legyozi a Hollow-t..olyan feelinges ez a resz..
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Hááát amennyire neked tetszett én annyira utáltam ezt a részt. Rukia..omg meg tudtam volna folytani...komolyan mondom annyira irritáló volt, hogy azt el sem hiszem...+ amennyit láttam a leendő főellenségekből pff egyik nyomibb a másiknál lol..tiszta szánalom volt ez a rész. Soha tobbet ilyet...de komolyan..
Kép
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Rukia nekem tetszett, onnantól kezdve, hogy az Oh baby-s endingben olyan hamiskásan mosolygott, én vártam már, hogy ne csak fillerben mutasson valamit ebből az oldalából is. Szerintem jól áll neki, mikor végre a sarkára áll a sok megmentős sóhajtozás után. Bár a 109. részben sem volt rossz, mikor filozofálgatott :)

Mondjuk én meg Rukia-fan vagyok, nekem minden tetszik, úgyhogy úgy olvassátok :oops:
Válasz küldése