Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Manga 263: Hááát Kaienre is megkaptuk a magyarázatot, szvsz kicsit erőltetett, de talán lesz még jobb is. Noitora meg ::daisuki:: Viszont az alárendeltje(?) Tesla, nekem úgy tűnt, mintha 1 az 1-ben a Kill Bill-ből lépett volna elő. :drop: Biztos csak a szemfedő teszi XD.
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Persze lespoilerezem magamnak a temat, de meg mindig nem olvasok mangat, ugyh vki mondja el mi erre a magyarazat? Mert sztem eleg gaz, es csak nyakatekerten lehetne megmagyarazni :S
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

MANGA SPOILER (és tán magyarázat:)

Én ezt az egészet úgy fogom fel, hogy Aizen ugyebár szövetkezett a Hollow-kkal és próbált minél tökéletesebb hadsereget előállítani. Namármost, ugyan mi lenne jobb egy Shinigami/Hollow keveréknél, azaz az Arrancaroknál? Ez a Hollow valószínűleg egy kezdetleges próbálkozás volt arra, hogy Hollowkat Shinigami erővel ruházhasson fel. Azaz egy Hollow, egybeolvad egy Shinigami lelkével, amolyan keveréklényt alkotva. Kaiennel is valószínűleg ez történt, de a kísérlet kissé kudarcba fulladhatott, ugyanis Kaien tudata tovűbbra is létezik... és a chapter végét látva gyanítom hogy a Hollow tudata is megmaradt, amolyan Skizo Kaien-t eredményezve. Vagy nemtudom, innentől kezdve mi lesz, gyanítom hogy kaien-nek van valami féle terve, de a Hollow tudatával ez nehezen kivitelezhető lesz...

Őszintén szólva tényleg gyenge ez az egész így, és több sebből vérzik, megértem azokat akiknek nem jön be... de nemtudom Kaien-re csak ránézek és nem bírom nem imádni... örülök h visszatért és nekem végülis bejön ez az egész. De amúgy abszolút érthető a felháborodás.
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Nemtudom miert vagytok ennyire elfoglalva Kaien-el :D Bennem meg sem maradt, hogy ki Ő. Talán majd később.

Basszus iszonyatosat hibaztam amikor olyan gyorsan megnéztem az összes Bleach reszt. Mar nagyon szüksegem lenne a köv. részre. :D :D
Mar kinomba vegigneztem Death Noteot, most arra is varni kell, (+Hellsing TV series-t meg2x) Narutora Shippuudenre is. Meg főleg Hellsing Ultimate 3-ra ARGH.

Valaki ajánljon még valami nagyon jó animeot amivel elcseszhetem az időm:).
Lehet nekiállok Elfen Lied-nek :shock:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

OFF: Ehhez inkább olvasd végig az Animeajánló topicot :-P

ON: Kaien: sztem egy hihetetlenül jó karakter akiben sok lehetőség volt, de sajna gyorsan le lett törölve, így nem is maradt meg az emberekben kellően... most h előjött én örülök mert van lehetőség arra, hogy még pár chapter erejéig élvezzük a jelenlétét :D
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En emlekeztem ra, mint nimáá egy lilahaju Ichigo UKITAKE kapitanysaga alatt... :P
Aha, sztem ez nagyon gaz..klise, h hozzunk mar vissza minden karaktert, akit szerethetnek a nezok..meg a vegen Kariya is vissza fog terni, hasonlo elv alapjan...amugy nemcsak Kaien-nel van baj, hanem azzal h ez (h Ulquiorra-tol idezzek) egyszeruen szemet XD
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Kenpachinak viszont adhatnanak some kozponti szerepet :D Messze a legjobb karakter az anime-ban.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most fejeztem be a 104. részt :shock:
Mi a fene történt az animátorokkal? Kirúgták őket és a legközelebbi általánosból importáltak újakat ?!
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

anubys írta:Most fejeztem be a 104. részt :shock:
Mi a fene történt az animátorokkal? Kirúgták őket és a legközelebbi általánosból importáltak újakat ?!
Még bírj ki párat, 110.-től újra normális, és nagyon szépen megrajzolt. Az egész Bount arc filler (azaz nem a manga alapján készült, azért, mert az anime utolérte a mangát, és várni kellett amíg újra "elhúz", viszont addig nem akarták beszüntetni a sorozatot. Legdurvábban Narutonál lehet megnézni miféle borzalom is egy "filler" típusú epizód), messze nem költenek annyit 1-1 epizód kidolgozására mint ha normális epizód lenne. Szóval kitartás nemsokára ugrásszerűen javul a kinézet.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

anubys nagyon jól tudja mire vállalkozott :D

De mostmár legalább látod hogy mit is jelent az hogy pocsék filler. Bár lehetséges hogy elviselhetőbb a filler arc, ha folyamatosan nézi az ember és nem vár mindig egy hetet az újabb borzadályra, annak reményében hogy jobb lesz :D

Én a legnagyobb ugrást 113 és 114 között tapasztaltam... mondhatni egyik pillanatról a másikra hatalmasat nőtt a grafika minősége... látszik h 113ban és 114ben Yami-t mintha máshogy is rajzolták volna meg... 113ban "kedvesebb" feje van mint 114ben :D
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

hmmm...

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

hmmm...amiket ebben a topicban olvastam róla(nah jóóó...az első bejegyzénélXD),majd egy honlapon a tartalmát nagyon megtetszettek,és most akarom épp nézni az első részt,csak youtube-n nehezen tölti be:P a rajzolása tetszik.:D a sztori is jónak tűnik.:D
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Re: hmmm...

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Namiyo Kaminaga(Qinga) írta:hmmm...amiket ebben a topicban olvastam róla(nah jóóó...az első bejegyzénélXD),majd egy honlapon a tartalmát nagyon megtetszettek,és most akarom épp nézni az első részt,csak youtube-n nehezen tölti be:P a rajzolása tetszik.:D a sztori is jónak tűnik.:D
Hallgass ram, ne Youtubeon nezd... En is ott kezdtem, de rajottem hogy tul sok reszlet veszik el a minoseg miatt. Erdemesebb inkabb letolteni torrentet. Lunar-Anime 1-25 resz letoltheto egy pakkba, es egesz gyorsan lejon.
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Re: hmmm...

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Hallgass ram, ne Youtubeon nezd... En is ott kezdtem, de rajottem hogy tul sok reszlet veszik el a minoseg miatt. Erdemesebb inkabb letolteni torrentet. Lunar-Anime 1-25 resz letoltheto egy pakkba, es egesz gyorsan lejon.[/quote]

huhh én ehhez nem értek:P régebben vhol egy honlapon meg tudtam nézni a karin chibi vámpír összes részét,de már nem tudom mi a linkje,ott sokféle animét meg lehetett nézni...amúgy a letöltős cuccokhoz én nem értek...kénytelen vagyok beérni youtube-val:P :cry: :cry: :cry: :cry:
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Zero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.02.01. 15:17

Hozzászólás Szerző: Zero »

116 megnézve, egészen jó rész;)
Grimmjow hangját még kicsit szokni kell, mondjuk lehet csak azért mert ugyanaz, mint POT-ba Atobe, egyébként nem rossz, sztm ez volt eddig a legjobb rész folytatás óta
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

116 - Kisebb átvezető, felkészítő rész....kellemes hangulattal...alig várom már 117et :lol:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Grimmjaw hangja nagyon jo lett, nekem nagyon tetszik..de mindez eltorpul amellett az extazis mellett h Eil Forte (Il Fótó XD) megjelenik 3 szor is!! Eddig meg csak Youtube-on lattam, de mar ez is eleg volt..szetestem!! Mi lesz velem ha meg meg is szolal...*ajuldozik*
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Tudom mire gondolsz,én Grimmjow-val vagyok ugyanígy :-P :oops: ...és lehet,hogy nem értettem jól a fordítást,de mennyire igaza volt Ichigoval kapcsolatban.A sorozat végén majd sírhat az összes főgonosz,hogy miért nem hallgattak Grimmjow-ra... :-P
Hanatarou desu.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Nurrik írta:116 - Kisebb átvezető, felkészítő rész....kellemes hangulattal...alig várom már 117et :lol:
Kellemes hangulattal? :D Rangiku-san megpróbálja *valahogy* rávenni Ichigo-t, hogy maradhasson, aztán átmegy Orihiméhez fürdeni. Hehe.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

nos igen, fanservice a köbön... a két lábon járó fanservice Matsumoto :D

Kellemes epizód: Grimmjaw(jow... whatever) hangja kicsit Renji-s lett, de szerintem nagyon elvan találva. Eddig a szinkronhangok jók. Következő epizódok meg végre hosszabb harcsorozattal telnek majd... és persze a hihetetlenül beteges SPOILER Ikkaku bankai-al XD SPOILER END (vagy az nem msot lesz? hmz... már nem meléxem :-P)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Az a 118. részben lesz. De tényleg röhejes; a végén már Kon is BanKai-t fog produkálni :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Mayer írta:nos igen, fanservice a köbön... a két lábon járó fanservice Matsumoto :D

Kellemes epizód: Grimmjaw(jow... whatever) hangja kicsit Renji-s lett, de szerintem nagyon elvan találva. Eddig a szinkronhangok jók. Következő epizódok meg végre hosszabb harcsorozattal telnek majd... és persze a hihetetlenül beteges SPOILER Ikkaku bankai-al XD SPOILER END (vagy az nem msot lesz? hmz... már nem meléxem :-P)
Nemtudom, engem Grimmjaw karaktere egyaltalan "nem hatott meg". Szóval leginkább ilyen semmilyense, nem volt az az érzésem hogy OMG ez az arc nagyon durva lesz (pedig ilyennek kéne lennie). Ulquiorra sokkal inkább el van találva szerintem.

SPOILER
Nemtudom mi bajotok van Ikkaku bankai-al. Ikkaku a 11. squadban van, es aki ott nem szeret harcolni az megszívja Kenpachival, szóval simán el tudom képzelni, hogy annyit eddzett hogy meg tudja csinálni. :). Szerintem k. jól néz ki mangába, nagyon kiváncsi vagyok rá Animeban is. Ok mondjuk hogy a "bankai eső" nem király, de ehhez a karakterhez tényleg el tudom képzelni.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Egyetértek, elvégre a 11. squadban van Soul Society legharciasabb brigádja Kenpachi által, szal valószínű h ők sokkal többet gyúrnak a harci kiképzésre...
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Mayer írta:Kellemes epizód: Grimmjaw(jow... whatever) hangja kicsit Renji-s lett
Kicsit? Általában nem ver át a fülem, de itt elsőre szent meggyőződésem volt, hogy a két karakter seiyuuja azonos, szaladtam is fel ANN-re ellenőrizni és lesokkoltam, hogy egy általam igen kedvelt seiyuu bácsi az, csak így orditozós/agresszív stílusban tényleg Renjit hallottam bele, mert ezt a másik illetőt inkább sunyi rohadékokat hallottam alakítani (pl. a Blood+ Van Argernoját :D) behízelgő, finom hanggal. ^^ *
Egyébként Il Forte felbukkanásánál akaratlanul is Te jutottál eszembe, kedves IloveRenji. :D Meg Renji is sokat van, most már besűríthetnék az én kedvenceimet is... Érdekes, Grimmjaw (legyen már jaw, ha egyszer egy fél állkapocs lóg a fején XD) a bishiségén kívül sajna tényleg nem lett túl rendkívüli eddig és míg a mangában sokkal jobban csíptem Ulquiorránál, az animében éppen fordítva lett.
És meglepve látom, hogy az agyonfanservicelt pancsi-csiki jelenetet nem is emegetitek annyit, arra számítottam, azzal lesz tele minden errefelé. :D

*OFF & fangirlkedés: A több szerepre egy seiyuu nem is mindig olyan gáz, az Eyeshield 21-ben pl. volt olyan epizód, hogy két szereplő veszekedett egymással és mindkettőnek Yusa Kouji adta a hangját = Ichimaru Gin seiyuuja és három kedvencem egyike, szóval engem nem zavart :-P Egyébként meg ezeken kívül még legalább 4 másik és teljesen eltérő szerepben is ő szólalt meg, ANN-en már a 3. után leálltak a neve melletti karakterfelsorolással; zokninagyú szumós kölyök, motoros keményfiú, öreg tanár... egyszóval zseniális a pasas XD
Furcsállom is kicsit, hogy a Bleach-nél nem nagyon játszanak meg ilyen kölcségkímélő trükköket, pedig SOKKAL több szereplője van, főleg, hogy most még az arrancarokat is bedobták.
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

siklara írta:Egyébként Il Forte felbukkanásánál akaratlanul is Te jutottál eszembe, kedves IloveRenji
Juujj..ez ari..nalam meg te ennel (bar lehet h mar ismered, akkor bocsi) siklaranak valo nyaladzos kep.. (btw nekem nagyon bejon Grimmjaw bacsi hangja, lehet h azer mert Renjis :D)
Ezentul ha nezzuk a reszeket, akkor kb percenkent egymasra fogunk gondolni :dirr:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nah, végre. Végigrohantam a fillereken. Nem is volt annyira vészes, mint amire számítottam. 47 rész cirka egy hónap alatt. Mondjuk lehet, hogy real-time-ban húzósabb lett volna. Biztos nehezebben tűrtem volna, ha majd egy évet kellett volna várnom, mire végigérek.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése